ମୋ ସେକ୍ସି ଶାଳୀ ବଡ ଦୁଧ ବାଲି ସହ ଛାତ ଉପରେ

ମୋ ସେକ୍ସି ଶାଳୀ ବଡ ଦୁଧ ବାଲି ସହ ଛାତ ଉପରେ

Mo Sexy Saali Bada Dudha Bali Saha Chhata Upare

ମୋ ସେକ୍ସି ଶାଳୀ ବଡ ଦୁଧ ବାଲି ସହ ଛାତ ଉପରେ  – କାହାଣୀ ପଢି ମଜା ନେଉଥିବା ମୋର ସମସ୍ତ ପାଠକ ପାଠିକା ମାନଙ୍କୁ ମୋର ପ୍ରଣାମ । ମୁଁ ଅନିକେଶ ଆଜି ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋର ଜୀବନର ଏକ ସତ କଥା ଆଜି କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଅଛି । ମୋର ବିବାହ ଘରକୁ ତିନି ବର୍ଷ ହେଇ ସାରିଲାଣି ମୋତେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଗେହିଁବାଠୁ ଅଧିକ ମଜା ମୋତେ ମୋ ଶାଳି କୁ ଗେହିଁବାରେ ମିଳେ । ମୋ ଶାଳି ନାଁ ଶିଲ୍ପା, ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ରାଣ ଖାଇ କହୁଛି ସେ କୌଣସି ଏକ ପରିଠୁ କମ ସୁନ୍ଦର ଲାଗେ ନାହିଁ । ମୁଁ ତାକୁ ବହୁତ ଭଲପାଏ ଏକଥା ସତ ତା ବିଆ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଜିନିଷ ପାଇଁ ନୁହେଁ । ଚାଳନ୍ତୁ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ମୋ ସମ୍ବନ୍ଧ କେମିତି ଗଢିଉଥିଲା ତା ସହ ।

ଏ ଘଟଣା ଟି ୬ମାସ ତଳର ଯେତେବେଳେ କି ଆମର ନୂଆ ଘର ଉଦ୍ଘାଟନ ଥିଲା , ସମସ୍ତେ ଆସିଥିଲେ । ଶିଲ୍ପା ବି ଆମ ଘରକୁ ଆସିଥିଲା ଏବଂ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ସେ ବି ରହିବାର ଯୋଜନା ଥିଲା । ମୁଁ , ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଶିଲ୍ପା ବସି ଏମିତି ବେଳେ କଥା ହେଉ,ସେଥିପାଇଁ ଆମ ତିନି ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ବୁଝାବଣା ଥିଲା ତେଣୁ ଆମ ବସି ବିନା ଦ୍ଵିଧାରେ ବସି କଥା ହେଇ ପାରୁଥିଲୁ । ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଶିଲ୍ପାର କେହି ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହାନ୍ତି ଆଉ ସେ ଭଲ ଝିଅ ତେଣୁ ମୁଁ କେବେ ବି ତା ବିଷୟରେ କୌଣସି ଖରପା ଭାବନା ମନରେ ଆସେ ନାହିଁ ।

ଗୋଟେ ଦିନ ଶିଲ୍ପା ଗାଧେଇସାରି ବାର୍ଥରୁମ ରୁ ଆସୁଥିଲା, ଆମ କିଚେନରୁ ବାର୍ଥରୁମ ର କବାଟ ଦେଖାଯାଏ । ମୁଁ ସେଇ ପଟକୁ ମୁହଁ କରି ପାରିବା କାଟୁଥିଲି । ସେ ସେହି ସମୟରେ ବାହରକୁ ଆସିଲା କାରଣ ସେ ବାହାରେ କପଡା ରଖିଥିଲା । ସେତେବେଳେ ସେ କେବେଳ ଗୋଟେ ଟାଉଲେ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ସେ ତା ଡ୍ରେସ ଚେୟାର ଉପରେ ରଖିଥିଲା ସେ ଯେମିତି ତା କପଡା ଉଠେଇବା ପାଇଁ ନଇଁଛି ତାର ଟାଉଲେ ଖୋଲିଗଲା । ଆଉ ମୁଁ ସେ ସବୁ ଦେଖି ନେଲି । ତାର ଦୁଧ ବଡ ଥିଲା ଆଉ ଦୁଧ ଉପରେ ଛୋଟ କଳା ରଙ୍ଗର ନିପଲ ଥିଲା ଯାହା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲା । ତାର ଫିଗର ମୋତେ ମଦହୋସ କରିଦେଉଥିଲା ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡି ଏକଦମ ମସ୍ତ ଗୋଲ ଗୋଲଥିଲା । ମୋ ସେକ୍ସି ଶାଳୀ ବଡ ଦୁଧ ବାଲି ସହ ଛାତ ଉପରେ

ମୁଁ ତାକୁ ସେମିତି ଚାହିଁ ରହିଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ଏକଥା ବି ଭୁଲିଗଲି ଯେ ମୁଁ କଣ କରୁଥିଲି । ତାପରେ ସେ ସାଙ୍ଗେ ତାର ଟାଉଲେ ଉଠେଇଲା ଓ ଟାଉଲେ କୁ ଦେହରେ ଘୋଡି ହୋଇ ସେ ବାର୍ଥରୁମକୁ ଚାଲିଗଲା । ସେଠି ତାକୁ ଆଉ କେହି ଦେଖି ନଥିଲେ ମୋତେ ଛାଡି । ଏବେ ମୋ ଆଖି ସାମନାରେ ତାରା ଲାଙ୍ଗଳା ଦେହଟା ନାଚି ଉଠିଲା ଏବଂ ମୁଁ ତାକୁ ଗେହିଁବା ବିଷୟରେ ଭାବିଲି । ଆମେ ଶାଳି ଭେଣେଇ ସବୁବେଳେ ଖୋଲିକି କଥା ହଉ ତେଣୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ବସିଥିଲୁ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଶିଲ୍ପା କାଲି କଣ ହେଇଥିଲା ? ସେ କହିଲା କେତେବେଳେ ଜିଜୁ?  ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଯେତେବେଳେ ବାର୍ଥରୁମରୁ ବାହାରକୁ ଆସୁଥିଲୁ । ସେତାର ଆଖିକୁ ବଡ କରି କହିଲା ତୁମେ ଦେଖି ଦେଇଛ ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ହଁ ଦେଖିଛି କିନ୍ତୁ ଏହା କାହାକୁ କହିବି ନାହିଁ, ସେ କହିଲା ହଁ ଜିଜୁ ତୁମ ଉପରେ ମୋର ପୁରା ଭରସା ଅଛି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଭିତରୁ ତୁ ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛୁ । ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା ଏବଂ ତାର ବାଳ କାନ ଦେଇ ମୁହଁ ଲୁଚେଇ କହିଲା ଥ୍ୟାଙ୍କୟୁ ଜିଜୁ । ମୁଁ ତାକୁ ମସ୍ତିରେ କହିଦେଲି ଫୁଣି କେବେ ଦର୍ଶନ ମିଳିବ, ସେ କହିଲା ମଜା କର ନାହିଁ ଜିଜୁ? ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଆରେ ମୁଁ କଣ ଭୁଲ କହିଲି କି ମୁଁ ତୋ ଭେଣେଇ ଆଉ ଏମିତି ରେ ଶାଳି ଅଧା ଘରବାଲି, କଣ ତୁ ତୋ ଜିଜୁ ପାଇଁ ଏତିକି କାମ କରିପାରିବୁ ନାହିଁ । ସେ କହିଲା ଛାଡ ସେକଥା  । ମୋ ସେକ୍ସି ଶାଳୀ ବଡ ଦୁଧ ବାଲି ସହ ଛାତ ଉପରେ

ଏବେ ଶିଲ୍ପା ମୋ ସହ ଆହୁରି ବେଶୀ କ୍ଳୋଜ ହେଇ ସାରିଥିଲା ଆଉ ଏହାର ଫାଇଦା ମୁଁ ନେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି । ତାକୁ ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ମଜବୁର କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି । ମୁଁ ବହୁତ ପ୍ଳାନ ଭାବିଲି କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପ୍ଳାନ ମୋତେ ଠିକ ଲାଗିଲା ନାହିଁ । ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ଛାତ ଉପରେ ବୁଲୁଥିଲି ମୋତେ ଆଉଜେଣ ଆସିବାର ଶବ୍ଦ ଶୁଭିଲା । ମୁଁ ଲୁଚି ଦେଖିଲି ଶିଲ୍ପା ଛାତ ଉପରକୁ ଆସୁଛି । ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୋଟେ ଆଇଡିଆ ଆସିଲାଅ ଏବଂ ମୁଁ ମୋବାଇଲରେ ଗୋଟେ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ଲଗେଇ ଗୋଟେ କଣରେ ବସିଗଲି । ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଶିଲ୍ପା ମୋ ପାଖକୁ ଆସିବା ଆଉ ମୁଁ ସେତେବେଳେ ମୋବାଇଲ ଲୁଚେଇ ନେବି ଆଉ ସେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ ମୁଁ କଣ ଦେଖୁଥିଲି ।

ଆଉ ସେମିତି ମଧ୍ୟ ହେଲା ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ଦେଲି ଆଉ ସେତେବେଳେ ମୋ ପାଖରେ ଆସି ପହଞ୍ଚିଗଲା ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ମୋବାଇଲ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି ଏବଂ ଲୁଚେଇବା ପାଇଁ ଲାଗିଲି । ଶିଲ୍ପା ମୋତେ କହିଲା କଣ ଦେଖୁଛ ଜିଜୁ? ମୋତେ ବି ଦେଖାଅ, ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଏଇଟା ମୁଁ ତୋତେ କେମିତି ଦେଖେଇବି, ସେ କହିଲା ନା ମୋତେ ଦେଖାଅ ମୁଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛି । ମୁଁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି କିନ୍ତୁ ଦେଖି ସାରିଲା ପରେ ତୋ ଦିଦିକୁ କହିବୁ ନାହିଁ ଜିଜୁ ଏସବୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି ବୋଲି । ସେ କହିଲା ଠିକ ଅଛି ଆଉ ମୁଁ ମୋ ମୋବାଇଲ ଚାଲୁ କରିଦେଲି । ସେ କହିଲା ଜିଜୁ ତୁମେ ଏସବୁ ଦେଖୁଛ? ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଏଥିରେ ଭୁଲ କଣ ଅଛି? ମୋ ସେକ୍ସି ଶାଳୀ ବଡ ଦୁଧ ବାଲି ସହ ଛାତ ଉପରେ

ସେ କହିଲା ମାନେ ଏହାକୁ ଦେଖିଲେ କିଛି ଭୁଲ ନୁହେଁ । ମୁଁ କହିଲି ନା ସେ କହିଲା ମୁଁ ବି ଦେଖି ପାରେ । ମୁଁ କହିଲି ନିଶ୍ଚିନ୍ତ, ଆଉ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ସେଇଠି ବସୀଗଲୁ । ଆମେ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିଲି ଶିଲ୍ପା କହିଲା ଜିଜୁ ଗୋଟେ କଥା କୁହ, କିନ୍ତୁ କାହାକୁ କହିବ ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି କହ, ସେ କହିଲା ମୋର ତିନି ଜଣ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲେ ଆଉ ମୁଁ ଏସବୁ ତାଙ୍କ ସହ କରି ସାରିଛି । ଏହି କାହାଣୀକୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମୁଁ ଭାବିଥିଲି ତୁ ଏସବୁ କିଛି ଜାଣିନଥିବୁ ହେଲେ ତୁ ପୁରା ଖିଲାଡ଼ି ଅଛୁ,ସେ କହିଲା ପ୍ଳିଜ ଜିଜୁ ଏକଥା କାହାକୁ କହିବ ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି କାହାକୁ କହିବି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ତୁ ମୋ ସହ ଏସବୁ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ ।

ସେ କହିଲା ନା ଜିଜୁ ତୁମେ ମୋ ଦିଦିର ସ୍ଵାମୀ ଆଉ ମୁଁ ତୁମ ସହ ଏସବୁ କେମିତି କରିବି ? ମୁଁ କହିଲି ଡର ନାହିଁ କାହାକୁ ବି ଜଣାପଡିବ ନାହିଁ । ସେ କହିଲା ନଆ ଜିଜୁ ଏସବୁ ଠିକ ନୁହେଁ, ମୁଁ ତାକୁ ଭିଡିଆଣିଲି ମୋ ପାଖକୁ ଆଉ କହିଲି କିଛି ବି ଭୁଲେ ନୁହେଁ କହି ତାର ଓଠକୁ ଜଳଦୀ କିସ କରିଦେଲି । ଛାତ ଉପରେ ପୁରା ଅନ୍ଧାର ଥିଲା ଆଉ ତଳେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲା ତେଣୁ ମୋତେ କାହାକୁବି ଡର ନଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଓଠ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଥିଲି। ଆଉ ସେ ବି କିସ କରିବାରେ ସାଥ ଦେଉଥିଲା । ମୋ ମନରେ ଲଡୁ ଫୁଟୁଥିଲା । ମୋ ସେକ୍ସି ଶାଳୀ ବଡ ଦୁଧ ବାଲି ସହ ଛାତ ଉପରେ

ତାପରେ ମୁଁ ତାର ଟପସ କୁ ଉପରକୁ ଟେକି ତାର ଦୁଧକୁ ଚିପି କହିଲି ଏତେ ବଡ ବଡ ତୁ କେମିତି କଲୁ? ତୋ ଦିଦିର ବି ଏମିତି ବଡ ବଡ କରିଦେ । ସେ କହିଲା ଜିଜୁ ଏଥିରେ ପରିଶ୍ରମ ଲାଗିଥାଏ ନିଜର ବି ଆଉ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର । ମୁଁ ଭୁଝିଗଲି ଝିଅ ବହୁତ ଚାଲୁ ଅଛି ମୁଁ ତାର ଦୁଧ ଚୁଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ତାର ଦୁଧ ମସ୍ତ ଥିଲା ଆଉ ନିପଲ ଚୁଚୁମିବାରେ ମଜା ଆସୁଥିଲା । ସେ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ହେବାରେ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ଚୁପ ଯଦି କହି ଶୁଣିନିଏ…. ଫୁଣି ତା ଦୁଧ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିଲି ଆଉ ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହର କରି କହିଲି ଏ ନେ ମୋ ବାଣ୍ଡ, ଏବେ ଏ ତୋର ।

ତାପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବା ରେ ଲାଗିଲା, ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଫିଲିଙ୍ଗସ ଆସୁଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହୁଥିଲି ଆହୁରି ଭିତରକୁ ଚୁଚୁମୁ ସେ ଆହୁରି ଅଧିକା ବାଣ୍ଡ କୁ ପୂରେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା । ଆମେ ଛାତ ଉପରେ ଥିଲୁ ତେଣୁ ପୁରା କପଡା ଖୋଲିପାରୁନଥିଲୁ । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତାର ଚଡି ଓ ଲେଗନିସ କୁ ତଳକୁ କରି ତା ବିଆ କୁ ମେଲେଇଲି । ସେଠି ଅନ୍ଧାର ଥିଲା କିଛି ଦେଖା ଯାଉନଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତାର ବିଆକୁ ହାତରେ ଧରି ଇମାଜିନ କରୁଥିଲି ବିଆ କେମିତି ହେଇଥିବ ଆଉ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ବିଆର ଗଭୀରତା ମାପିବା ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି । ସେ ଫୁଣିଥରେ ସିତସ୍କାର କରିବାରେ ଲାଗିଲା ହେଲେ ମୁଁ ତାକୁ ଶାନ୍ତ କରିଦେଲି । ମୋ ସେକ୍ସି ଶାଳୀ ବଡ ଦୁଧ ବାଲି ସହ ଛାତ ଉପରେ

ଏବେ ସେ ସୋଇଥିଲା ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ରେ ସେଟ କରି ଗୋଟେ ଜୋରେ ଧକା ମାରି ବାଣ୍ଡ କୁ ଭିତରକୁ ପଶେଇ ଦେଲି , କିନ୍ତୁ ଏସବୁ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ତା ମୁହଁରେ ହାତ ଦେଇ ଥିଲି । ମୁଁ ତାକୁ ଲଗାତାର ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ ସେ ବି ଗେହିଁ ହେଇ ମଜା ଉଠାଉଥାଏ । ମୁଁ ତାକୁ ଜୋରେ ଧକା ମାରୁଥାଏ ଆଉ ସେ ଆବାଜ ବି କରି ପାରୁନଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଏମିତି ଗେହିଁବାରେ ଯଦି ଅସୁବିଧା ହେଉଛି ତୁ ବୁଲିପଡ ଆଉ ଆଣ୍ଠେଇ ପଡି ଘୋଡୀ ହେଇଯା । ସେ ଘୋଡୀ ହେଇଗଲା ଆଉ ମୁଁ ପଛ ପଟୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ତାକୁ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ 10 ମିନିଟ ଗେହିଁବାରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହର କରିଦେଲି କାରଣ ଯଦି ଭିତରେ ରହିଗଲେ ଭାରି ଅସୁବିଧା ହେବ ।

ତାପରେ ସେ ଠିଆ ହୋଇ ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲେଇଲା,କିଛି ସମୟ ପରେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ଆସିଲା ଆଉ ମୁଁ ସେଇଠି ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡି ଦେଲି କାରଣ ମୁଁ ତା ଉପରେ ଛାଡି ଥିଲେ ତା ଡ୍ରେସ ଖରାପ ହେଇଯାଇ ଥାନ୍ତା । ତାପରେ ଆମେ ସେଇଠି ବସି ଆଉ କିଛି ସମୟ କଥା ଏଇ ଚାଲି ଆସିଲୁ । ତାପରଠୁ ମୋର ଯେବେ ଇଛା ହୁଏ ମୁଁ ତାକୁ କେଉଁଆଡେ ନେଇ ଲୁଚାଛପାରେ ଗିହେଁ ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ସେକ୍ସି ଶାଳୀ ବଡ ଦୁଧ ବାଲି ସହ ଛାତ ଉପରେ କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା କେମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚୟ କୁହନ୍ତୁ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!