ମୋ ଶଶୁର ମୋର ସର୍ବସ୍ଵ ଲୂଟି ନେଲେ – SexKahanni.COM

ମୋ ଶଶୁର ମୋର ସର୍ବସ୍ଵ ଲୂଟି ନେଲେ

ମୋ ଶଶୁର ମୋର ସର୍ବସ୍ଵ ଲୂଟି ନେଲେ

Mo Shashura Mora Sarbaswa Luti Nele

ନମସ୍କାର, ପାଠିକା ପାଠକ ବୃନ୍ଦ, ମୁଁ ତୁଳସୀ ,ଛତ୍ରପୁର ଗଞ୍ଜାମ,ରେ ମୋ ଘର ,ମୋ  ବୟସ 40 ମୋ ଦେହର ରଙ୍ଗ ଚମ୍ପା ଫୁଲ ପରି, ଭାରି ସୁନ୍ଦର,ମୁ ଦେଖିବାକୁ ମାଧ୍ୟମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ମୋ ଦୁଧ ସାଇଜ଼ 34, ଅଣ୍ଟା 32 ଆଉଗାଣ୍ଡି ସାଇଜ଼ 38,ମୋ ର ବାହାଘର ଆଜିକୁ  ପ୍ରାୟ 12 ବର୍ଷ ତଳେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ରେ ଗୋଟେ ଭଲ ପରିବାର ରେ ହୋଇଥିଲା . ମୋ ସ୍ଵାମୀ, ଜଣେ ମାଇନ୍ସ ବିଭାଗ ରେ ଚାକିରୀ କେନ୍ଦୁଝର ଠାରେ କରିଥିଲେ, ଦୁଇଟି ଦିଅର,ଆଉ ଶଶୁର ଙ୍କୁ ନେଇ ମୋ ପରିବାର, ଦୁଇ ନଣନ୍ଦ ମୋ ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ବାହା ହୋଇ ସାରିଥିଲେ,ମୋ ବାହାଘର ସହିତ ମୋ ଦିଅର ଙ୍କ ବାହାଘର ଏକା ସମୟ ରେ ହୋଇଥିଲା,ତା ପରବର୍ତ୍ତୀ ବର୍ଷ ସାନ ଦିଅର ବାହାଘର ହୋଇଲା, ମୋ ଶାଶୁ ମୋ ବାହା ହେବା ପୂର୍ବରୁ ମରି ଯାଇଥିଲେ ।

ମୁଁ ଘର ବଡ଼ ବୋହୂ ହୋଇ ଥିବାରୁ ମୋ ଉପରେ ଘର ନିର୍ଭର କରୁଥିଲା, ମୋ ଦିଅର ମାନେ ଦୂରରେ ସବୁ ବିଜିନେସ କରୁଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ନେଇ ସେମାନେ ବାହାରେ ରହି ବାକୁ ଲାଗିଲେ, ମୋ ଶଶୁର ଘରେ ଏକୁଟିଆ ହଇରାଣ ନହବାପାଇ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମୋତେ ପାଖ କୁ ନନେଇ ଘରେ ରହିବାକୁ କହିଲେ,ଆଉ ମାସ କୁ 3 ଥର ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା କରୁଥାନ୍ତି,ଆମ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଖୁବ ଭଲ ଭାବେ ଚାଲୁ ଥିଲା , କିଛିବର୍ଷ ପରେ ମୋ ର ଗୋଟେ ଝିଅ ହେଲା,ମୋ ଶଶୁର ମୋତେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଭଳି ଦେଖନ୍ତି ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କର ବହୁତ ଯତ୍ନ ନିଏ ।
କିଛି ଦିନ ପରେ ମୋ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା କୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ଖୁବ ମୋଟୀ ହୋଇଗଲି । ମୋ ଦୁଧ ଗାଣ୍ଡୀ ଅଣ୍ଟା ସବୁ ଫୁଲି ଫାଲି ଗଲା, ଏମିତି କିଛି ଦିନ ପରେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କ ହୃଦ ରୋଗ ରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଗଲା, ମୋ ଜୀବନରେ ଗୋଟେ ଝଡ଼ ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ମୁଁ ନିଜକୁ ଅସହାୟ ମନେ କଲି,ମୋ ଦିଅର ଜା ତଥା ସସୁରେ ମୋତେ ଧର୍ଯ୍ୟ ଦେଇ କହିଲେ ଯେ ମୋର କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବନାହିଁ, ଆମେ ସମସ୍ତେ ତୁମ ସହ ଅଛୁ,ତୁମ ସୁଖ ଦୁଃଖ ସବୁ ଆମକୁ ଲାଗିଲା । ମୋ ଚଳି ବା ରେ ଯେମିତି ଅସୁବିଧା ନହୁଏ ସେ ବ୍ୟବସ୍ତା ମଧ୍ୟ କରିଦେଲେ । ଘରେ ଆମେ ଶଶୁର ବୋହୂ ଆଉ ମୋ ଟିକି ଝିଅ ମିଶି ରହିବାକୁ ଲାଗିଲୁ ।

ମୋ ଶଶୁର ମୋ ବାପା ଭଳି ମୋତେ ଲାଗି ଲେ,ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଭଳି ତାଙ୍କୁ ଲାଗୁଥିଲି, କିନ୍ତୁ କିଛି ଦିନ ପରେ  ମୋ ଶଶୁର ଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ରେ କିଛି ପରିବର୍ତନ ହବାକୁ ଲାଗିଲା, ମୁଁ ଆମ ଘର ଅଗଣା ରେ ଗାଧୋଇ ବା ବେଳେ ମତେ ଲୁଚି କି ଦେଖିବା , ଘରେ ଯିବାଆସିବା ବେଳେ ମୋ ଦେହରେ ଘସି ହବା ,ମୋତେ କିପରି ଗୋଟେ ଅକଡ଼ିଆ ଲାଗିଲା,କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କିଛି କହିପାରେନାହିଁ,ଦିନେ ରାତିରେ ମୁଁ କ୍ଲାନ୍ତ ହୋଇ ଝିଅ କୁ ଶୁଆଇ ବା  ବେଳେ ମୋତେ ଟିକେ ନିଦ ଲାଗିଯାଇଥିଲା , ରୁମ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ନଜ଼ର ନଥିଲା, ହଠାତ ମୋତେ ଲାଗିଲା ଯେ ମୋ ଦେହରେ କିଏ ହାତ ଲଗାଇ ମୋର ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଅଙ୍ଗ କୁ ସ୍ପର୍ଶ କରୁଛି ।

ମୁଁ ଉଠିଯାଇ ଦେଖେ ,ମୋ ଶଶୁର ବୁଢ଼ା ମୋ ସାମ୍ନା ରେ,ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଚାହିଁ କହିଲି, ବାପା,ଆପଣ ଏଠି, ବାପା :- ହଁ ରେ ମା, ମୁଁ ତୋତେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆସି ଥିଲି, ମୁଁ :- କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏ କଣ କରୁଥିଲେ, ବାପା :- ବୋହୂ, କଣ କହିବି ତୋତେ ଦେଖିଲା ପରେ ମୁଁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କଥା ମନେ ପଡ଼ିଲା, ସେ  ମୋ ର ଭାରି ଯତ୍ନ ନେଉଥିଲା, ଆଉ ମୋ ମନ କଥା ବୁଝୁଥିଲା,କିନ୍ତୁ ସେ ଗଲା ପରେ ମୁଁ ଏବେ ଏକୁଟିଆ । ଭାବିଲି ତୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ ତୁ ଟିକେ ମୋ ମନ କଥା ଟିକେ ବୁଝିବୁ !  ମୁଁ :- ଏ କଣ କହୁଛ, ମୁଁ ତୁମ ବୋହୂ, ତୁମ ଝିଅ ପରି, ଆଉ ମୁଁ ପୁଣି ବିଧବା, ନିଜ ବୋହୂ ସହ ଏଗୁଡା ଠିକ ନୁହେଁ ,ଆପଣ ଚାଲି ଯାଆନ୍ତୁ ।

ବାପା :- ମୁଁ ତୋତେ ଛାଡ଼ି ଯାଇପାରିବିନାହିଁ,ଆଜି ମୁଁ ମନସ୍ଥ କରିଛି, ତୋତେ ଟିକେ ମନବୋଧ କରି କରିବି, ତୂ ଆଉ କିଛି କହନା ।  ମୁଁ :- ନାଇଁ ବାପା, ଏଗୁଡ଼ିକ ପାପ କାମ ମୁଁ କରି ପରିବିନି, ଆପଣଙ୍କୁ ମୁଁ ନେହୁରା ହଉଛି ଆପଣ ଚାଲିଯାଅନ୍ତୁ,ବାପା ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ମୋତେ ଗୋଟେ ଗେଲ କଲେ, ଆଉ ମୋ ମୁହଁ ରେ ମୁହଁ ଘଷି କହିଲେ ତୋତେ ମୋ ରାଣ, ତୋ ଝିଅ ରାଣ ,ତୁ ମୋ କଥା ମାନିଜା, ପାପ ବୋଲି କିଛି ନାହିଁ, କେହି ଜାଣିବେନି, ଘର କଥା ଘରେ ରହିବ, ତୁ ଜମା ଡର ନା,ଏତିକି କହି ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ମୋ ଦେହରେ ଗୋଟେ ବିଜୁଳି ଖେଳି ବାକୁ ଲାଗିଲା ।

ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମରି ଥିବାରୁ ମୁଁ ସେକ୍ସ ଭୋକ ମେଣ୍ଟି ନଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ନିରୁପାୟ ହୋଇ ଶଶୁର ଙ୍କୁ ମୋର ଦେହ ସମର୍ପି ଦେଲି। ବାପା ମୋତେ ଖଟ ରେ ଗଡାଈ ମୋ ଦୁଧକୁ ଦଳି ମୋତେ ଚୁମା ଦେଇଯାଉ ଥିଲେ ଆଉ ମତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା,ତାପରେ ବାପା ମୋ ବ୍ଲାଉଜ କୁ ଖୋଲି ଦେବାରୁ ମୋ 38size ର ଦୁଧ ପୁରା ବାହାରି ଗଲା, ବାପା ମୋ ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ଦୁଧ ଦୁଇଟା କୁ ଜୋର ରେ ଚିପି ମୋ ଗାଲ କୁ ଚୁମା ଦେଲେ, ମୁଁ ପୁରା ଗରମ,ମୋ ବିଆ ସେତେବେଳେ ପୁରା ନାଳ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା, ତାପରେ ବାପା ମୋ ଲୁଗା କୁ ଖୋଲି ବ୍ଲାଉଜ ଆଉ ଲୁଗା କାଢି ତଳ କୁ ଫୋପାଡ଼ି ଦେଲେ ।

ମୁଁ ପୁରା ଆଖି ବୁଜି ଦେଲି,ତାପରେ ବାପା ତାଙ୍କ ଲୁଗା କୁ ଖୋଲି ଦେବାରୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ବାହାରି ଆସିଲା, ମସ୍ତବଡ ବାଣ୍ଡ,ସେ ମୋ ହାତରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରାଇ ଦେଲେ,କାହିଁକି କେଜାଣି ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଥିଲା,ଭାରି ଗରମ ବାଣ୍ଡ, ଲାଗୁ ଥିଲା ,ତାପରେ ବାପା ମୋ ସାୟା କୁ କାଢି ଫୋପାଡ଼ି ଦେବାରୁ ମୁଁ ପୁରା ଲଂଗଳା, ମୋ ଦୁଇ ହାତ କୁ ମୁଁ ଲାଜରେ ମୋ ବିଆ ମୁହଁ ରେ ଘୋଡାଇ ଦେଲି, କିନ୍ତୁ ବାପା ମୋ ହାତ କୁ କାଢି ମୋ ବିଆ ରେ ମୁହଁ କୁ ଘଷି ତାଙ୍କ ଜିଭ ମୋ ବିଆ ମୁହଁ ରେ ସଲସଲ କରିବାରୁ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତାଙ୍କୁ କହିଲି ବାପା ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉନି, ତୁମ ଯନ୍ତ୍ର ଟାକୁ ଶୀଘ୍ର ଭର୍ତ୍ତି କରିଦିଅ ।

ବାପା ମୋ ଜଙ୍ଘ କୁ ତାଙ୍କ ନାକ ରେ ଘଷି ବାରୁ ମୁଁ ଛଟ ପଟ ହେଲି, ତାପରେ ବାପା ମୋତେ ଓଲଟେଇ ମୋ 42 ସାଇଜ଼ ର ବୋଇତ କଖାରୁ ଭଳି  ଗାଣ୍ଡିକି ଦଳି ଖାଲି କାମୁଡି ବାରେ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ଆଉ ଖାଲି ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ହୋଇଲି, ଆଉ ମୋ ବିଆ ରୁ ଖାଲି ପାଣି ଝରିଲା, ମୁଁ :- ଆରେ ବୁଢ଼ା ମୋତେ କାହିଁକି ଛଟପଟ କରୁଚୁ, ମୁଁ ଆଉ ରହିପାରୁନି, ତୋ ବାଣ୍ଡଟା ମୋ ବିଆ ରେ ମାଡିଦେ, ବାପା:ମୋତେ ସିଧା କରି ଶୁଆଇ ତାଙ୍କ ଗରମ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ବିଆ ରେ ପୁରାଇ ଗୋଟେ ଧକ୍କା ରେ ମୂଳ ଯାଏ ମାଡି ଦେଇ କହିଲେ ରହଲୋ ବୋହୂ ଆଜି ତୋ ଶଶୁର ତୋତେ ଗେହିଁ ପୁରା ତୋ ବିଆ ରେ ପାଣି ଭରିଦେବ, ବେଧ ତୁ ମୋତେ ବୁଢା କହୁଛୁ, ଆଜି ଦେଖିବୁ ଏଇ ବୁଢା ବାଣ୍ଡ କେମିତି ତୋ ବିଆ ଫଟାଉଛି, ଲଙ୍କା ଶୁଖିଗଲେ ଅଧିକ ରାଗ ଲାଗିଥାଏ ।

ମୁଁ ପୁରା ଖାଲି ବାପା ଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ  ଆଉଚ୍ଚ ହୋଇ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ କି ହଲେଇ ବାପା ଙ୍କୁ ଗେହିଁବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥାଏ, ବାପା ମୋ ପିଠି ତଳୁ  ଦୁଇ ହାତରେ ଜାବୁଡି ଧରି କୁଣ୍ଢାଇ ମୋ ଚିକଣିଆ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ମୋ ଓଠ କୁ ଚୁମା ଦେଇ ଗେହିଁ ଚାଲିଲେ,ମୁଁ ମଧ୍ୟ ବାପା ଙ୍କୁ ଚୁମା ଦେଉଥାଏ, ଆଉ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ହଉଥାଏ ,ଭାରି ମଜ଼ା ଲାଗୁଥିଲା,ମୁଁ ଟିକେ ବାପା ଙ୍କୁ heat କରିବାକୁ ଯାଇ କହିଲି, ବାପା, ତୁମ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ମୋ ବିଆ ପାଇଁ, ନା ଆଉ କାହା ବିଆ ପାଇଁ ? ବାପା :-  ତୋ ଛଡା ମଝିଆ  ବୋହୁ ବିଆ ପାଇଁ,ଆଉ ତୋ ବୋଉ ବିଆ ପାଇଁ, ଏହା କହି ବାପା ମୋ ଦୁଧଭୁଣ୍ଡିକି କାମୁଡି ଦେଉଥାନ୍ତି।

ମୁଁ ପୁରା ଗରମ ,ବୁଢ଼ା ପ୍ରାୟ 30 ମିନିଟ ଗେହିଁବା ପରେ ତା ବୀର୍ୟ ମୋ ବିଆ ରେ ବୋହି ଗଲା, ବାପା ମୋ ଚିକଣିଆ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ଦେଇଗଲେ,ମୋର ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଭୋକ ମେଣ୍ଟିଗଲା, ଆମେ ରାତିସାରା ଗିହଁ ଗେହିଁ ହେଲୁ, ବାପା ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ମଜ଼ା ନେଉଥାନ୍ତି ମୋତେ ମଧ୍ୟ ଭାରି ମଜ଼ାଲଗୁଥାଏ,  ଶଶୁର ବୋହୁ ଏହି ଭଳି ଭାବେ ବର୍ଷ ସାରା ଗିଁହା ଗେହିଁ ହେଉଛୁ ।

 

 

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

9730cookie-checkମୋ ଶଶୁର ମୋର ସର୍ବସ୍ଵ ଲୂଟି ନେଲେ
19 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!