Mo Stree Jiban Ra Gopan Katha ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଜୀବନର ଗୋପନ କଥା

ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଜୀବନର ଗୋପନ କଥା

Mo Stree Jiban Ra Gopan Katha

Mo Stree Jiban Ra Gopan Katha  ବିଦ୍ର: ଏହି କାହାଣୀ ଓ ଏଥିରେ ଥିବା ଚରିତ୍ର ଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ କାଳ୍ପନିକ ଅଟେ ଏବଂ ଏହା କେବଳ ୧୮ବୟସ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ପିଲା ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଟେ । Hello friends kemiti acha samastey.. Mun aji mora prathama story nei apana nka pakhaku asichi ? asha kare mo story apana nku nischaya bhala lagiba boli?ebe deri na kari story ku jiba                              ସାଙ୍ଗମାନେ ମୋ ନାଁ ଦୀପକ ବୟସ ୨୬ ମୋ ରଙ୍ଗ ଗୋରା ମୋ ଉଚତା ୫ ଫୂଟ ୪ ଇଞ୍ଚ ମୋ ବାଣ୍ଡ ର ସାଇଜ 6 ଇଞ୍ଚ ଅଟେ ଆଜିର ମୋ ଷ୍ଟୋରୀ ହଉଚି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଉପରେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ର ନାଁ ରିଙ୍କି ବୟସ ୨୩ ରଗଂ ଗୋରା ଉଚତା ୫ ଫୁଟ ୨ ଇଞ୍ଚ ତା ଫିଗର ୨୮-୩୦-୩୨ ବହୁତ ସେକ୍ସୀ ସେ ତାକୁ ଦେଖିଲେ ସମସ୍ତଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇଯାଏ ମତେ ଲାଗେ ସେ ଯେମିତି ଗୋଟେ ରାଣ୍ଡି ମାଇକିନା ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ  ଏବେ ଡେରି ନକରିଚ ଚାଲ ଯିବା କାହାଣୀ କୁ

ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସବୁଦିନ ରାତିରେ ଲୁଗାକୁ ଟେକୀକି ଶୁଏ ତାକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅସମ୍ଭାଳ ହେଇଯାଏ ହେଲେ କଁ କରିବି ଯଦି କୋଉ ସ୍ତ୍ରୀ ର ଗେହିଁହେବା ପାଇଁ ଇଛା ନଥିବ ତାକୁ ଗେହିଁବା ମହା କଷ୍ଟ ହେଲେ ମୁଁ ନ ଗେହିଁ ହଲେଇ କି ସୋଇପଡ଼େ ନହେଲେ ତା ଚଡି ଖୋଲି ତା ଫୋଟୋ ଉଠାଏ ନହେଲେ ବିଆ ଚାଟି କି ଶୁଏ  ତାର ବହୁତ ଗଭୀର ନିଦ ସେ କିଛି ଜାଣି ପାରେନା କି ମୁଁ ତା ବିଆ ଚାଟୁଛି କି ତା ବିଆ ଗାଣ୍ଡି ଦୁଧ ର ଫଟୋ ଉଠଉଛି ବୋଲି ମତେ ଲାଗେ ମୁଁ ଯେମିତି ଗୋଟେ ରାଣ୍ଡି ବେଧ ପାଖରେ ସୋଇଛି ବୋଲି ?

ଆଉ ଗୋଟେ କଥା କହୁଛି ଶୁଣ ସାଙ୍ଗମାନେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ର ଯେତେବେଳେ ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ଇଛା ହେଇଥିବ ସେ ମତେ ଖରାପ ଭାଷାରେ ଗାଳି କରେ ରାଣ୍ଡୁଆ ବେ ଧୁଆ  ଗେହୁଁନୁ ଭଲ କି ମୁଁ ବି ବହୁତ ଗିହେଁ ତାକୁ ଆଉ ସବୁବେଳେ ତା ବିଆ ତା ଟାଇଟ ଲାଗେ ଆଉ ତାକୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହୁଏ  ଗେହିଁଲା ବେଳେ ମୁଁ ତାକୁ କହେ କି ତୁ ଆଉ କାହା ସହିତ ଗେହିଁ ହଉନୁ ସେ କହେ ଏମିତି କଁ କହୁଛ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ପର ପୁରୁଷ ସହିତ ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ କହୁଛ ମୁଁ କହେ ମୋ ଆଗରେ ତତେ କିଏ ଗେହିଁଲେ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହେବି ?

ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଗଲା ପରେ ଥରେ ମୁଁ ତାକୁ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ମୋର ଜଲ୍ଦି ବାହାରି ଗଲା ସେ ରାଗିକି କହିଲା ତୁ ବେଧ ଛୁଆ ଆଉ ମତେ ଠିକ ସେ ଗେହିଁ ପାରୁନୁ ଆଉ କହିଲା ତୋ ଠାରୁ ମୋର ଗିହାଁ ଖାଇବାର ନାହିଁ ମୁଁ କହିଲି କଣ ପାଇଁ ସେ କହିଲା ତୁ ମତେ ଆଗେ ଭଲ ଗେହୁଁଥିଲୁ ଏବେ ଆଉ ଗେହିଁ ପାରୁନୁ ତାପରେ ସେ କହିଲା ମତେ ଏଥର ଆଉ କାହା ସହିତ ଗେହିଁ ହବାକୁ ପଡିବ ମୁଁ କହିଲି କାହା ସହିତ ସେ କହିଲା ତୋ ବୋପା ସହିତ ଏ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ କାବା ହେଇଗଲି

ଆଉ ତାକୁ ପଚାରିଲି ମୋ ବାପା ତତେ କଣ ଠିକ ସେ ଗେହିଁ ପାରିବ ସେ କହିଲା ଗେହିଁ ପାରିବ କଣ ଗେହିଁଚି ମତେ ତୋ ବୋପା  ମୁଁ କହିଲି କେମିତି ସେ କହିଲା ଶୁଣ ତମେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଗଲାର କିଛି ଦିନ ପରେ ତମ ବୋଉ ତୁମ ମାମୁଁ ଘରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଗଲେ ୮ ଦିନ ପାଇଁ ସେ ସମୟ ରେ ଘରେ ଆମେ ଶଶୁର ବୋହୁ ୨ ଜଣ ସେ ସମୟ ରେ ତୁମେ ତ ମୋ ପାଖରେ ନ ଥାଅ ମୋର ଯାହା ଦରକାର ହୁଏ ମୁଁ ବାପା ଙ୍କୁ କୁହେ                                                  ରିଙ୍କି – ବାପା ମୋର ଚଡି ନାହିଁ                                        ବାପା – ତୋର ଚଡି ନାହିଁ ବୋଲି ମତେ ତ ଆଗରୁ କହିନୁ       ରିଙ୍କି – ବୋଉ ଘରେ ଥିଲେ ତ ସେଥିପାଇଁ କହି ପାରୁନଥିଲି     ବାପା – ହଉ ଠିକ ଅଛି ମୁଁ ନେଇ ଆସିବି ଆଉ ଯଦି କିଛି ଦରକାର ତାହେଲେ କହ

ରିଙ୍କି – ବାପା ମୋ ପାଇଁ ବ୍ରା ବି ଆଣିବ

ବାପା – କେତେ ନମ୍ବର ସାଇଜ

ରିଙ୍କି – ୩୨ ନମ୍ବର

ବାପା – ଏତିକି ନା ଆଉ କିଛି ଦରକାର

ରିଙ୍କି – ଗୋଟେ ଭଲ ଶାଢ଼ୀ ଆଣିବ ଆଉ ଗୋଟେ କ୍ରିମ ଆଣିବ ବାପା – ଏତିକି ନା ଆଉ କିଛି ଆସିବ

ରିଙ୍କି – ଆଉ ଗୋଟେ ଜିନିଷ ଆଣିଦେବ

ବାପା – କଣ କହୁନୁ

ରିଙ୍କି – କହିବାକୁ ଖରାପ ଲାଗୁଚି ବାପା

ବାପା – ଖରାପ ନ ଭାବି କହ କଣ ଦରକାର

ରିଙ୍କି – ଗୋଟେ କଥା କହିବି ଖରାପ ଯଦି ନ ଭାବିବ ତେବେ କହିବି

ବାପା – ଖରାପ ଭାବିବିନୀ କହ

ରିଙ୍କି – ତୁମେ ତା ଜାଣିଛ ତୁମ ପୁଅ ଘରେ ନାହାନ୍ତି ବୋଲି ମୁଁ କେତେ କଷ୍ଟ ରେ ରହୁଛି ବୋଲି

ବାପା – କି କଷ୍ଟ  କହୁନୁ ଖୋଲିକି କଥା ଟା

ରିଙ୍କି – ବାପା ତୁମେ କୋଣ୍ଡୋମ ଆଣିବ

ବାପା – କୋଣ୍ଡୋମ କଣ କରିବୁ

ରିଙ୍କି – ବାପା ବୋଉ ତ ଏବେ ଘରେ ନାହାନ୍ତି ତୁମେ ଯଦି ମତେ ଗେହିଁବ ମୋ କଷ୍ଟ ଦୂର ହେବ

ବାପା – ଓଃ  ତୋର ମୋ ଠୁ ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହଉଚି ନା ରିଙ୍କି – ହଁ ବାପା

ବାପା – ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖିଚୁ

ରିଙ୍କି – ଖାଲି ମୋଡ଼ିବାକୁ ଗଲାବେଳେ ଲୁଙ୍ଗି ଭିତରେ ଠିଆ ହେବା ଦେଖିଚି

ବାପା – ଓଃ   କେବେ ଠାରୁ ଦେଖିଲୁଣି

ରିଙ୍କି – ବହୁତ ଦିନ ହେବ

ବାପା – ଆଗରୁ ତା କେବେ କହିନୁ

ରିଙ୍କି – ବୋଉ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ସାହସ ହୁଏନି କହିବାକୁ

ବାପା – ସତରେ

ରିଙ୍କି – ହଁ ବାପା

Mo Stree Jiban Ra Gopan Katha

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

9 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *