Mo Tution Didi Shanti Didi ମୋ ଟିଉସନ ଦିଦି ଶାନ୍ତି ଦିଦି

ମୋ ଟିଉସନ ଦିଦି ଶାନ୍ତି ଦିଦି

Mo Tution Didi Shanti Didi

Mo Tution Didi Shanti Didi,  ନମସ୍କାର ମୁଁ ରାଜୁ,, ପୁଣି ଗୋଟେ ନୂଆ କାହାଣୀ ନେଇଆସିଛି,, ଆଶା  ଆପଣ ମାନେ ଏନଜ କରିବେ,, ମୁଁ ଯେତେବେଳେ କଲେଜ ରେ ପଢ଼ୁଥିଲି ସେ ସମୟ ର କଥା, ଶାନ୍ତି ଦିଦି,, ମୁଁ ଯଉ ହାଇସ୍କୁଲ ରେ ପଢ଼ୁଥିଲି ସିଠି boys ହାଇସ୍କୁଲ ଆଉ girls ହାଇସ୍କୁଲ ଥିଲା,, ଶାନ୍ତି ଦିଦି ହେଲେ girls ହାଇସ୍କୁଲ ର ଇଂଲିଶ ଟିଚର,, ଶାନ୍ତି ଦିଦି girls ହଷ୍ଟେଲ ରେ ରୁହନ୍ତି,,

ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବୟସ 25 /26/ ହେବ, ଅବିବାହିତ,, ସ୍କୁଲ ର ସବୁ ପିଲା boys ହାଇସ୍କୁଲ sir ଙ୍କ ପାଖରେ ଇଂଲିଶ ଟ୍ୟୁସନ ହୁଅନ୍ତି, ମୁଁ ଏକା boys ହାଇସ୍କୁଲ ର ଆଉ କିଛି ଝିଅ ଦିଦି ଙ୍କ ପାଖରେ ଟ୍ୟୁସନ ହେଉଥିଲେ, ଦିଦି ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, କାହିଁକି ନା ସେ ବର୍ଷ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ରେ ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ଭିତରେ ଅଧିକ ମାର୍କ ଇଂଲିଶ ରେ ରଖିଥିଲି,,

ତେଣୁ ଦିଦି ମୋତେ ନେଇ ବହୁତ ଗର୍ବିତ,, ତେଣୁ କଲେଜ ବେଳେ ବି ଛୁଟି ରେ ମୁଁ ଗଲେ ଦିଦି ପାଖକୁ ଯାଏ, ଦିଦି ମୋ ସହ ବହୁତ ଗପନ୍ତି, ସେ ମୋ ବିଷୟରେ ସବୁ ବୁଝନ୍ତି, ମୋ ପଢା, ମୋ lovestory, ମୋ breakup, ସବୁକିଛି,, ଏବେ ଦିଦି ବିଷୟରେ କହୁଛି,, ଦିଦି ଙ୍କ ଉଚତା 4’8” ହବ, ପତଳା ଶରୀର,, ଟିକେ ସାବନି,, ଅନୁମାନ କରେ ଦିଦି ଙ୍କ ଦୁଧ 32, ଅଣ୍ଟା 24 ଆଉ ପିଚା 32 ହେବ,, ଦିଦି ପ୍ରାୟ ସବୁବେଳେ ହସୁଥାନ୍ତି,,ସାଜସଯ୍ୟ ଅତି ସାଧାରଣ,, ବାହାଘର ପାଇଁ ବର ଖୋଜା ଚାଲିଥିଲା,

ଏତେ simple ପାଇଁ ବହୁତ ପିଲା reject କରୁଥିଲେ,, ଏବେ ଅସଲ କାହାଣୀ, ସେଦିନ ଶନିବାର ଥାଏ ମୁଁ ଦିଦି ପାଖକୁ 4ଟାରେ ଗଲି,, ହଷ୍ଟେଲ ର ତିନିଟା ରୁମ, ଦୁଇଟା ବଡ, ଆଉ ଗୋଟେ ଟିକେ ସାନ, ସେଇ ସାନ ରୁମ ରେ ଗୋଟେ ଖଟ ପଡିଛି, ଟେବୁଲ ଚେୟାର ଅଛି, ଦୁଇ ତିନି ଜଣ ପିଲା ସହ ଦିଦି ସେଇ ରୁମ ରେ ରୁହନ୍ତି,,

ମୁଁ ସେଦିନ ଗଲା ପରେ ପ୍ରାୟ ସବୁପିଲା ପାଖାପାଖି ଗାଁ ର ହେଇଥିବାରୁ ଶନିବାର ପଳାନ୍ତି, ଆଉ ସୋମବାର ଆସନ୍ତି,, ସେଦିନବି ସବୁପିଲା ପଳେଇଥିଲେ, ଦିଦି ଆଉ ରୋଷଇ କରା ମାଉସୀ ଥିଲେ ଦିଦି ମୋତେ ତାଙ୍କ ରୁମ କୁ ଡ଼ାକିନେଲେ ଦୁହେଁ କଥା ହେଉଁଛେ,, ମାଉସୀ ଆସି କହିଲା ତା ପୁଅ ଆସିଛି, ତା ଝିଅ ଦେହ ଭଲ ନାହିଁ, ତେଣୁ ଟିକେ ଗାଁ କୁ ଯିବ,, ସେ ରୋଷଇ କରି ଚାଲିଗଲା,, ଦିଦି ମୁଁ କଥା ହେଉହେଉ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଇ ଆସିଲା, ଏତିକି ବେଳେ ହଟାତ ବର୍ଷା ପବନ କୁଆଡୁ ମାଡିଆସିଲା,

ମୁଁ ଯେତେବେଳେ କହିଲି ଦିଦି ବର୍ଷା ପବନ ଆସିଲାଣି ମୁଁ ଯାଉଛି, ଦିଦି କହିଲେଆରେ ରାଜୁ କୁଆଡେ ଯିବ ଏତେ ଯୋଉ ବର୍ଷା ଆସିଲାଣି, ପବନ ବି ହେଉଛି,, କୁଆଡେ ଯିବ ଏଇଠି ରହି ଯାଅ,, ଏତିକି ବେଳେ ଘଡଘଡି ସହ ବର୍ଷା ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା,, ପବନ ଜୋର ରେ ଦେଉଥିବାରୁ ଦିଦି କବାଟ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଗଲେ, just କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି,

ଏତିକି ବେଳେ ଗୋଟେ ଜୋର ଘଡଘଡି ମାରିଦେଲା ଆଉ କରେଣ୍ଟ ବି ପଳେଇଲା,  ଦିଦି ମାଲୋ କହି ସିଧା ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲେ,, ମୁଁ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲି,, ଦିଦି ଘଡଘଡି କୁ ଏତେ ଡରନ୍ତି ବୋଲି, ପାଖା ପାଖି ଦୁଇ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦିଦି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଥାନ୍ତି,, ମୁଁ ଶେଷରେ ପଚାରିଲେ ଦିଦି ଟର୍ଚ୍ଚ କେଉଁଠି? ଦିଦି ଧୀର ସ୍ୱର ରେ କହିଲେ ଟେବୁଲ ଉପରେ, ତଥାପି ଦିଦି ମୋତେ ଛାଡୁ ନ ଥାନ୍ତି,, ମୁଁ ଅଣ୍ଡାଳି ଟର୍ଚ୍ଚ ନେଇ ଦିଦି କୁ ଖଟରେ ବସାଇ ଲେମ୍ପ ଲଗାଇ ଟେବୁଲ ରେ ରଖିଲି,

ଦିଦି -ପ୍ଲିଜ଼ ରାଜୁ ତମେ ମୋ ପାଖରେ ବସ, ଘଡଘଡି କୁ ମୋର ବହୁତ ଡର, ଏତିକି କହୁକହୁ ପୁଣି ଘଡଘଡି ମାରିଲା ଦିଦି ପୁଣି ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି ଖାଲି ଡ଼ରୁଥାନ୍ତି,, ମୁଁ ବି ଆଉ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ ମୋର ବି ହାତ ଆପେ ଆପେ ଦିଦି ଙ୍କ ପିଠି ଆଡକୁ ଚାଲିଗଲା ମୁଁ ବି ଦିଦି ଙ୍କୁ ମୋ ଛାତି ରେ ଜାକି ଧରି ତାଙ୍କ ପିଠି ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲି,, ପାଞ୍ଚ ଦଶ ମିନିଟ ଏମିତି ଆଉଁସା ଆଉଁଷି ଚାଲିଲା,, ବାହାରେ ଏବେବି ଘଡଘଡି ଚାଲିଥାଏ,, ମୁଁ ଏବେ ମୋ ଦୁଇ ହାତରେ ଦିଦିଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଧରି ଉପରକୁ କଲି,, ଦିଦି ଆଖି ବୁଝି ଥାନ୍ତି,,,

ଆଉ ମୋତେ ଧରିଥାନ୍ତି,, ଆଗ ପଛ କିଛି ନ ଭାବି ମୁଁ ମୋ ଓଠ କୁ ଦିଦି ଙ୍କ ସରୁ ଓଠରେ ଲଗାଇ ଚୁଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲି,, ଦିଦି କିଛି ବି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଲେ ନାହିଁ ସେମିତି ଆଖି ମୁଜି ଚୁପ ରହିଲେ,, ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ଚୁମୁ ଚୁମୁ ତାଙ୍କ ପିଠି ପିଚା ରେ ହାତ ବୁଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲି, ଦେଖିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ଦିଦି ବି ମୋ ପିଠି କୁ ଜୋର ରେ ଚାପି ଧରି ମୋ ଚୁମା ର ଜବାବ ଚୁମା ରେ ଦେବାକୁ ଲାଗିଲେ,, ମୁଁ ଏବେ ଦିଦି କୁ ତାଙ୍କ ବେକ, କନ୍ଧ ରେ ଚୁମା ଦେଉଦେଉ ତାଙ୍କ ଟେନିସ ବଲ ଭଳି ଦୁଧରେ ହାତ ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି,

ଦିଦି ଖାଲି ଆଖି ବୁଝି ଛାଟି ପିଟି ହେଉଥିଲେ,, ଏମିତି କରି ମୁଁ ଦିଦି ଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ କାଢି ବାହାର କରିଦେଲି,, ତା ପରେ ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ତାଙ୍କ ଦୂଧ କୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି, ତାପରେ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ ବଟମ ଖୋଲି କାଢ଼ିଦେଲି,, ସେ ଭିତରେ ଗୋଟେ ଧଳାବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ତା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସାୟା ଦୌଡ଼ି ଖୋଲି ଦେଲି, ସାୟାଟା ତଳେ ପଡିଗଲା, ଦିଦି ଭିତରେ ଗୋଟେ ପିଙ୍କ ଚଡି ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ଏବେବି ଦିଦି ଆଖି ବୁଝି ଖାଲି ଦାନ୍ତରେ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ କାମୁଡୁ ଥାନ୍ତି,

Mo Tution Didi Shanti Didi

 ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

23 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *