Mu Bhauni Kahibi Naa Stree -2 ମୁଁ ଭଉଣୀ କହିବି ନା ସ୍ତ୍ରୀ -୨

ମୁଁ ଭଉଣୀ କହିବି ନା ସ୍ତ୍ରୀ -୨

Mu Bhauni Kahibi Naa Stree -2

Mu Bhauni Kahibi Naa Stree -2    ହାଏ ବନ୍ଧୁ ମାନେ ନମସ୍କାର ମୁ ଦିପୁ ମୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛି ମୋର ଏହି bloging କାହାଣୀ site ରେ ।ଏହା ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ ସତ୍ୟ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ। ଏହି କାହାଣୀର ହିରୋ ମୁ ଦିପୁ ଆଉ ହିରୋଇନ ରଶ୍ମିତା। ଯିଏକି ମୋ ଦାଦା ଝିଅ ।ଏହି କାହାଣୀର ପ୍ରଥମ ଭାଗ ଟି ତ ଆପଣ ମାନେ ପଢିଥିବେ।ଯଦି ନ ପଢ଼ିଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଦୟାକରି ପଢ଼ି ନିଅନ୍ତୁ।

ବନ୍ଧୁ ମାନେ ଆପଣ ମାନେ ତ ରଶ୍ମି ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ଏବେ ଟିକେ ମୁ ମୋ ବିଷୟରେ କିଛି କୁହେ। ମୁ ଦିପୁ , ମୋ ବାପା ମା ଙ୍କୁ ମୋ ଗୋଟିଏ ସନ୍ତାନ।ପିଲାବେଳୁ ବାପା ମା ଙ୍କୁ ହରାଇଛି।ମୁ ଛୋଟ ଥିବା ବେଳେ ମୋ ବାବା ଆଉ ମା ଗାଡି accident ରେ deth ହୋଇ ଯାଇଛି।ମୁ ଆମ ଘରେ ରହେ କିନ୍ତୁ ମୋ ଘର କାଥା ସବୁ ଦାଦା ଆଉ ଖୁଡୀ ବୁଝନ୍ତି।ମୋ ବୟସ ଏବେ 22 ।ଭୁବନେଶ୍ୱର କିସ୍ଟ କଲେଜ ରେ ରହି ପାଠ ପଢା ଶେଷ କରି ଜବ ପାଈଁ try କରୁଛି। ଏବେ ପ୍ରାୟ ମୁ ଗାଁ ରେ ରହି competitive ଜବ ପାଈଁ try କରୁଛି।ଓ ଗାଁ ରେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ tution କରି କିଛି pocket ମନି ହୋଇଯାଉଛି।

ମୁ ଏବେ ମୋର କାହାଣୀ ରେ ଆଗକୁ କଣ ସବୁ ହେଲା ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହୁଛି।ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରାୟ ସମୟ ରଶ୍ମି ଆଉ ମୁ ଲୁଚି ଛପି ଚୋରା ପ୍ରେମ ଚଲେଇଛୁ। କାରଣ ଆମ ସମାଜରେ ଭାଇ ଭଉଣି ର ସମ୍ପର୍କ କୁ ଲୋକମାନେ ଖରାପ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଦେଖନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ୟାର ବହୁତ ଉପରକୁ ଚାଲିଗଲୁଣି।tution ସମୟରେ ଆମେ ଦୁହେଁ line ମରା ମରି ହେଉ ଓ ସବୁଦିନ କ୍ଲାସ ସରିଲା ପରେ ସେ କିଛି ସମୟ ରହେ ଓ ମୁ ତାର ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ଅଟା ଦଳିଲା ପରି ଦଳେ, ଓ ଓଠ କୁ କିସ କରେ ,

ମୁ ତାର ଶରୀରରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଡ୍ରେସ କାଢି କି ତା ଦେହ ସାରା ଚୁଚୁମେ,ଓ ଗାଣ୍ଡୀ କୀ ଭଲ ଭାବେ ଦଳି ଚକଟି ହିଟ କରାଏ।ଏହାପରେ ମୁ ତା କଅଁଳ ଗଜା ଟୋକିର କଅଁଳିଆ ଦୁଧ କୁ ଚାପି ଚାପି ଖାଏ।ଓ ତା ବିଆ ରେ ଓ ଗାଣ୍ଡୀ କଣା ରେ  ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରି ସଲସଲ କରି ତାକୁ ହିଟ କରି ତା ବିଆ ରସ ଖାଏ। ଦିନେ ଦିନେ ମୁ ତା ବିଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ମହୁ ଢାଳି ତା ବିଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଚାଟେ। ଦୁଧରେ ମଧ୍ୟ ମହୁ ଲଗାଇ ଆଇସକ୍ରିମ ପରିକା ଖାଏ।

ସେ ମଧ୍ୟ ତା ଯୌନ ଶୋଷ ପାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ମହୁ ଲଗାଇ lolipop ପରି ମନ ଭାଙ୍ଗିଲା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖାଏ। ଓ ହିଟ ହୋଇ ନାଳ ତା ପାଟି ରେ ବାହାର କରେ କେବେ କେବେ ତା ମୁହଁରେ ବାହାର କରି ସେ ମୋ ସବୁ  ନାଳ ଚାଟିକି ସଫା କରେ,ମୁ ମଧ୍ୟ ତା ବିଆ ରସ ବିଆ ନାଳ ଚାଟିକି ସଫା କରେ।ଏହି ପରି ଘଟଣା ପ୍ରାୟ ସବୁଦିନ ଚାଲେ।ବନ୍ଧୁ ମାନେ ଆପଣ ମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେନି , ଏହି ସବୁ କାମ କରିବାକୁ ବହୁତ ମଜ଼ା ଲାଗେ , ଆପଣ ମାନେ ଯଦି କେବେ ଟ୍ରାଇ କରିଥିବେ ତାହେଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଜାଣି ଥିବେ ଯେ କେତେ ମଜ଼ା ଲାଗେ।

ଏହା ପରେ ସେ ଘର କୁ ଚାଲିଯାଏ ।ଓ ମୁ ରଶ୍ମି କାଥା ରାତି ସାରା ଭାବି ଭାବି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଏ ଓ ନାଳ ବାହାର କରେ।

ବନ୍ଧୁ ମାନେ ଆପଣ ମାନେ ଭାବୁ ଥିବେ ମୁ ତ ରସ୍ମିକି ଭଲପାଏ, ଆଉ ହାଲକା ହାଲକା ଫିଯିକାଲି ରିଲେସଂନ୍ ବି ରହିଛି କିନ୍ତୁ ଏବେ ପରର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କର ସେକ୍ସ କାହିଁକି ହୋଇନି।କାରଣ ,ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ପ୍ରୋମିଷ୍ କରିଛୁ କି ମୋର ଜବ ଆଉ ରଶ୍ମି ର 10 ରେ 1st ନ ଆସିଲେ ଆମେ ଦୁହେଁ ସେ ପଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁହେଁ ସେକ୍ସ କରିବୁନି ଓ ତା ପାରେ ଆମେ ଅଲଗା ହୋଇଯିବୁ ।

ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମର ଚୋରା ପୀରତି ସେମିତି ଚାଲିଥିଲା।କିନ୍ତୁ ଆମେ ନିଜ ନିଜ ଘରେ ବହୁତ ଖୋଲା ଖୋଲି lip କିସ କରୁ ଓ ମୁ ତା ଦୁଧ କୁ ବହୁତ ଚିପେ ଓ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବେଳେ ବେଳେ ଛୁଏ।ସତ କହୁଛି ବନ୍ଧୁ ମାନେ ମୁ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ର ଵହୁତ୍ ଦିବାନା।ମୁ ତା ପେଣ୍ଟ ଖୋଲି ତା ଗାଣ୍ଡିକି ଦଳେ ଓ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ଚାଟେ ।ମୋତେ ବହୁତ ମଜ଼ା ଲାଗେ।

ଦିନେ ମୁ ତାଙ୍କ ଘର କୁ ଯାଇଛି , କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ତା ବୋଉ ନଥିଲା, ଗାଁ ଭିତରକୁ କୋଉ କାମରେ ଗୋଟେ ଯାଇଥିଲା। ଏମିତିରେ ବି ତାଙ୍କ ଘରକୁ କେହି ସେମିତି ଅକାଳେ ସକାଳେ କେହି ଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ। ସେଥିପାଇଁ ଆମେ ଦୁହେଁ ଯେତେବେଳେ ବି ସୁଯୋଗ ପାଉ ଏମିତି lip କିସ ଓ ଦୁଧ ଦଳା ଦଳି ହେଉ। ଯେହେତୁ ତା ବୋଉ ନଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ଆମେ ଦୁହେଁ ବସି ମଜ଼ା କରୁଥିଲୁ। ରଶ୍ମି ଓ ମୁ ତାଙ୍କ ମଝି ଅଗଣାରେ ରେ ବସିଥିଲୁ, ରଶ୍ମି ମୋ କୋଳରେ ବସି ଥାଏ, ଏମିତି ଥଟା ମଜ଼ା ହେଉ ହେଉ ଦୁହେଁ ହିଟ ହେଇ ଗଲୁ।

ମୁ ରଶ୍ମି କି ବହୁତ wild ହୋଇ kiss କରୁଥିଲି।ତାର  ସାର୍ଟ ର back ହୁକ ଖୋଲି ତା ପିଠି ସାରା ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ତାକୁ ଆହୁରି ହିଟ କରୁଥିଲି।ସେବି ମୋ ବେକ ଆଉ ଗାଣ୍ଡିକି ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ପୁରା ହିଟ ହୋଇ ଉତେଜିତ ହୋଇ ମୋ ଦେହ ସାରା ନାଲି କରି ସାରିଲାଣି।କାରଣ ଯେହେତୁ ଆମେ ଦୁହେଁ promis କରିଛୁ ସେକ୍ସ କରିବୁନି ସେଥିପାଈଁ ଆମେ ଦୁହେଁ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ଛଡ଼ା ଆଉ ସବୁ କରୁଛୁ।

Mu Bhauni Kahibi Naa Stree -2

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

11 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *