Mummy Ra Bada Gandi Bia Bhala Bhabare Dekhili ମମି ର ବଡ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ବୀଆ କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖିଲି

ମମି ର ବଡ ଗାଣ୍ଡି  ଆଉ ବୀଆ କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖିଲି

Mummy Ra Bada Gandi Bia Bhala Bhabare Dekhili

Mummy Ra Bada Gandi Bia Bhala Bhabare Dekhili  ଆଗେ ମୁଁ ମୋ ନିଜ ପରିଚୟ ଦେଇ ଦିଏ.  ମୁଁ ରାହୁଲ. ବୟସ 21. ମୋ ମମି ର ବୟସ 45. ମୋ ମମି ର ନା ଚନ୍ଦ୍ରକଳା.  ପୁରା ଗଜବି ମାଇକିନା ଟା. ଟିକେ ଶ୍ୟାମଳ ରଙ୍ଗର. ଉଚତା 5ଫଟ 3 ଇଞ୍ଚ  ହବ.  ତାଙ୍କର ଦୁଧ ସାଇଜ 34 ଅଣ୍ଟା 36 ଆଉ ଗାଣ୍ଡି 42. ବାପା ବୋଧେ ଗେହିଁ ଗେହିଁ ଏତେବଡ କରିଛନ୍ତି. ମୋର ସେସବୁ ଉପରେ ନଜର ନଥିଲା . କେବେ ମୁଁ ସେଭଳି ଚିନ୍ତା କରି ନଥିଲି.

ଦିନେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ମୋତେ ଗୋଟେ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖେଇଲା. ସେଥିରେ ମମି ଆଉ ସନ  ର ବିପି ଥିଲା. ମୋତେ ଟିକେ ଖରାପ ଲାଗିଲା ହେଲେ ତାକୁ ଦେଖିଲା ବେଳେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ମୋତେ କହିଲା

ସାଙ୍ଗ : ଆରେ ଭିଡ଼ିଓ କେମିତି ହେଇଚି

ମୁଁ : ଭଲ ଯେ

ସାଙ୍ଗ : ଦେଖେ ଏଇଭଳି ମାଇକିନା ଟେ ଆମ ଗାଁ ରେ ଅଛି

ମୁଁ : କିଏ

ସାଙ୍ଗ : ସେ ଯଦି ଥରେ ମିଳି ଯାଆନ୍ତା ତାହେଲେ ଓଓହଃ କଣ କହିବି

ମୁଁ : କିଏସେ ସେ ମୋତେ ଟିକେ କହ

ସାଙ୍ଗ : ଆଗ କହ ତାକୁ ପାଇଲେ କଣ କରିବୁ

ମୁଁ : ତା କୁ ଖାଇବି. ହେଲେ ଆଜି ଯାଏ ବୀଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ସତରେ ଦେଖିନି.

ସାଙ୍ଗ : ମୁଁ ମୋ ବୋଉ ର ବୀଆ ଦେଖିଚି.

ମୁଁ : ଉତ୍ତେଜନା ରେ କେମିତି.

ସାଙ୍ଗ : ସେ ଗାଧେଇଲା ବେଳେ.

ମୁଁ : ଓଃ

ସାଙ୍ଗ : ଆମ ଘରକୁ ଦିନେ ରାତିରେ ଚାଲେ ମୁଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି ଦେଖେଇବାକୁ.

ମୁଁ : ଦେଖିବାକୁ ଭାରି ଇଛା.

ସାଙ୍ଗ : ଆରେ ଗୋଟେ କଥା କହିବି  ରାଗିବୁନି

ମୁଁ :ନବେ  କହ.

ସାଙ୍ଗ :ତୋ ମମି ବି ବହୁତ ହଟ ମାଲ. ସେ ବାରି ପଟେ ଗାଧେଇଲା ବେଳେ କେତେ ଜଣ ଛକି ଦେଖନ୍ତି. ତୁ କେବେ ଦେଖିଚୁ.

ମୁଁ : ନାଇଁ ସେମିତି କଲେ କାଳେ ମାରିବ

ସାଙ୍ଗ : ଆରେ ନାଇଁ ସେ ଯେମିତିଆ ମାଇକିନା ହେଇଛନ୍ତି ପୁରା ବୃନ୍ଦ କରତ. ମସ୍ତ ବୀଆଳିଆ ମାଇକିନା. ତାଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ଦରକାର ହଉଥିବ.

ମୋତେ ଟିକେ ଖରାପ ଲାଗିଲା

ମୁଁ ହୋଉ କହିକି ପଳେଇଆସିଲି. ସେଦିନ ସେ ଭିଡ଼ିଓ ଆଉ ମୋ ମମି କୁ ଟିକେ ଅଲଗା ନଜର ରେ ଦେଖିଲି. ମୁଁ ବେଡ଼ରୁମ ରେ ଥାଏ. ମମି କୁଆଡେ ଲାଟ୍ରିନ ଯାଇଥିଲା ବୋଧେ ଖାଲି ସାୟା ଆଉ ବ୍ଳଉସ ପିନ୍ଧି ଉପରେ ଖାଲି ଟାୱାଲ ପକେଇ ଆସିଲା ଆଉ ମୁଁ ଘରେ ଥିଲି ବୋଲି ଆର ପଟେ ରୁମ କୁ ଚାଲିଗଲା. ମୁଁ ଖାଲି ତାଙ୍କ ପଛରୁ ଦେଖିଲି ଗାଣ୍ଡି କୁ. ଓଃ କଣ ଆଉ କହିବି. ମୋ ଦେହରେ ଗୋଟେ କରେଣ୍ଟ ଚାଲିଗଲା. ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କଥା ଭାବି ଆଉ ବୀଆ କଣା କଥା ଭାବି ହଲେଇ ଦେଲି. ସେଦିନଠୁ ଇଛା ହେଲା ମମି ର ବୀଆ କୁ ଆଉ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଖୋଲା ଦେଖିବି ଆଉ ଶୁଙ୍ଘି ବି.

ସେଦିନ ରାତିରେ ମୁଁ ଖାଇକି ଟିଭି ଦେଖୁ ଥିଲି ତାପରେ ବାପା ଆଉ ମମି ଖାଇ ସାରି ଶୋଇବାକୁ ଆସିଲେ. ତ ଆମର ଗୋଟେ ବେଡ଼ ରୁମ ବୋଲି ବାପା ଆଉ ମୁଁ ଖଟ ରେ ସୋଇପଡୁ ମମି ତଳେ ଶୁଏ. ମୋର ହୋମ ୱାର୍କ ଥିବାରୁ ମୁଁ ଆର ପଟେ ପଢ଼ିଲି. ଆଉ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ମୁଁ ଏଇଠି ସୋଇପଡ଼ିବି. ବାପା କହିଲେ ହୋଉ କିଛି ହେଲେ ଡାକିବୁ. ପଢୁଥା

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଲାଇଟ ଲିଭେଇ ସୋଇଲି .ତ ବାପା ସୋଇନଥିଲେ ବୋଧେ. କହିଲେ କଣ ପଢି ସାରିଲୁ. ମୁଁ ହମ୍ମ କହିଲି ଆଉ ପୁଣି ଭୋରୁ ଉଠି ପଢ଼ିବି. ସେ କହିଲେ ହୋଉ ସୋଇପଡ଼େ. କିନ୍ତୁ ମୋତେ ନିଦ ହେଉ ନଥିଲା. ସେ ଭଭିଡ଼ିଓ ଆଉ ମମି ର ଗାଣ୍ଡି କଥା ମନେ ପଡୁଥିଲା. ହଠାତ ଆଃ କରି ମମି ର ଆବାଜ ଆସିଲା.

ମୁଁ  ସେଦିନ ମନକୁ ଆସିଲା ଭିଡ଼ିଓ ଭଳି ବାପା ବୋଧେ ମମି କୁ ଗେହୁଁ ଛନ୍ତି. ମୁଁ କଣ କାଲି ମୋଟେବୁଲ ଉପରେ ଚଢି ଆର ପଟକୁ ଦେଖିଲି .ମୋ ଡୋର କିନ୍ତୁ ବନ୍ଦ ଥାଏ. ଆମର ମାଟି ଘର. ତେଣୁ ଆର ପଟକୁ କାନ୍ଥ ଦେଇ ଦେଖି ହୁଏ. ତ ଯାହା ଦେଖିଲି ମୋ ଦେହରେ ଗୋଟେ କରେଣ୍ଟ ଚାଲିଗଲା. ମମି ଆଉ ବାପା ଙ୍କୁ କେବେ ଏମିତି ଅବସ୍ଥା ରେ ଦେଖି ନଥିଲି .

ମମି କୁ କେବେ ଭାବି ନଥିଲି ତାଙ୍କର ଶରୀର ଏତେ ବଡ .ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ବି. କିନ୍ତୁ ଠିକ ରେ ଦେଖି ହେଉନଥିଲା. ଲାଇଟ ବନ୍ଦ ଥିଲା. ଖାଲି ଫଟ ଫଟ ପୁଚ ପୁଚ ଆବାଜ ଆସୁଥିଲା. ଆଉ ତାସହ ମମି ର ଆଃ ଆହୁରି ଜୋର ଆଃ ଆଃ ଉଃ  ଉଁ. ଆବାଜ ଆସୁଥିଲା. ତାପରେ କଣ ହେଲା କେଜାଣି ମମି ବାପା ଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଲେ ଆଉ କହିଲେ ମେଡିସିନେ ଖାଇ କର କହୁଛି.

ତୁମର ଏତେ ଜଲଦି ଯାଉଛି. ରାଗିକି ଉଠି ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲେ ତ ମୁଁ ସୋଇପଡ଼ିଲି. ତାପର ଦିନ ବାପା ଭୁବନେଶ୍ୱର ଗଲେ ଅପା ଘରକୁ . ମୋର ଗୋଟେ ପରୀକ୍ଷା ଥିବାରୁ ମୁଁ ଗଲିନି କି ମମି ବି ଗଲାଣି. ସେଦିନ ଯାଇକି ମୋ ସାଙ୍ଗକୁ ସେକଥା କହିଲି. ତ ସେ କହିଲା ତୋ ମମି ପୁରା ସେକ୍ସସି. ତ ସେ ବହୁତ ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି.

ତୋ ବାପା ଠିକରେ ପାରୁନାହାନ୍ତି. ମୋତେ ଦିନେ ତୋ ଘରକୁ ନେଇଚାଲ ପ୍ଲାନ କରି ମମି ର ବୀଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖିବା. ବାପା  ନଥିଲେ ବୋଲି ମୁଁ ତାକୁ ସେଦିନ ନେଇ ଆସିଲି. ସେ ମମି କୁ ଏତେ ପାଖରୁ ଦେଖି ପୁରା ହିଟ ହେଇସାରିଲାଣି. ମମି ତାକୁ ଦେଖି ବି ଖୁସି ହେଲା.

ମୋ ସାଙ୍ଗ ର କିନ୍ତୁ ମନରେ ଅଲଗା କିଛି ଖେଳୁଥିଲା. ରାତିରେ ଖାଇସାରି ମମି ମୁଁ ଆଉ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଗୋଟେ ଘରେ ଶୋଇଲୁ. ସାଙ୍ଗ ଚାଲାକି କରି ଗୋଟେ ପତଳା ପାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲା. ଯେମିତି ବାଣ୍ଡ ପାଣ୍ଟ ଭିତରୁ ବାହାରକୁ ଦେଖାଯିବ. ସେ ଶୋଇଲେ ପୁରା ଭଲରେ 7ଇଞ୍ଚ ର ବାଣ୍ଡ ଦେଖାଯାଉ ଥିଲା ପାଣ୍ଟ ଉପରକୁ. ମମି ର ବୋଧେ ନଜର ସେଥିରେ ଥିଲା. ରାତି 12 ପାଖା ପାଖି ହେବ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା, ଦେଖିଲି ମମି ମୋ ସାଙ୍ଗର ବାଣ୍ଡ ଆଡେ ଚାହିଁ ଗୋଟେ ହାତରେ ଶାଡି ଉପରୁ ନିଜ ବୀଆ କୁ ଘସୁଛି. ମୁଁ କିଛି ନକହି ଶୋଇକି ଦେଖିଲି.

Mummy Ra Bada Gandi Bia Bhala Bhabare Dekhili

 

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

5 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *