ମୋ ମମିର ବଡ ଶ୍ୟାମଳ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ବୀଆ Mummy Ra Bada Shymal Gandi O Golapi Bia

ମୋ ମମି ର ବଡ ଶ୍ୟାମଳ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗ ର ବୀଆ .

Mummy Ra Bada Shymal Gandi O Golapi Bia

Mummy Ra Bada Shymal Gandi O Golapi Bia ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ମୋର ପରିଚୟ ଦେଇ ଦିଏ. ମୋ ନାଁ ରାହୁଲ. ମୋ ବୟସ 19ବର୍ଷ. ମୁଁ ପ୍ଲୁସ ଟୁ ରେ ପଢେ. ଆମର କଲେଜ ଛୁଟି ହେଇଥାଏ . ମୋ ଭଉଣୀ ବାହାଘର ବେଳର କଥା . ମୁଁ ୟେ ସେକ୍ସ ଫେକ୍ସ ଏତେଟା ଜାଣି ନଥିଲି. ହଠାତ ଦିନେ ମୋ ମମି ଉପରେ ମୋ ଖରାପ ନଜର ଆସିଲା. ଆଉ କଣ ପାଇଁ ଆସିଲା କହୁଛି .

ଏଇ ମୋ ମମି. ଫୋଟୋ ଦେଖି ସାଇଜ ଅନୁମାନ କର କଣ ହେଇଥିବ. ତାର  34,36, 40 ସାଇଜ.ଗାଣ୍ଡି ଟା ବହୁତ ବଡ. ଗାଁ ରେ ବହୁତ ପିଲା ଲାଇନ ମାରନ୍ତି ବୋଲି ମୁଁ ପରେ ଜାଣିଲି. ମୁଁ କେବେ ସେମିତି କିଛି ମମି ନାଁରେ ଶୁଣିନଥିଲି କି ମମି କାହାସହ ବେଶୀ ମିଶିକି କଥା ହେବାର ଦେଖି ନଥିଲି. ମୋର ମମି ଉପରେ ଏତେ ନଜର ପଡ଼ିନଥିଲା.

କିନ୍ତୁ ମମି ଏତେ ଗିଁହାଳିଆ ଗଳେଇ  ମାଇକିନା ବୋଲି ଦିନେ ଜାଣିଲି. ମୋ ସାନବପା ଙ୍କ ଝିଅ ବାହାଘର ହେଉଥାଏ. ଆମେ ସବୁ ଯାଇଥାଉ. ସମସ୍ତଙ୍କ ସଠି ଫୋଟୋ ନେଉଥିଲେ. ମୁଁ ଫୋଟୋ ର ଡିରେକ୍ସନ ଦେଖିବାକୁ କ୍ୟାମେରା ଵାଲା ପଛରେ ଯାଇ ଠିଆ ହେଲି . ସେ ଗ୍ରୁପ ଫୋଟ  ନେଉଥାଏ. ସେ କିନ୍ତୁ ଜାଣି ନଥିଲା ମୁଁ ତା ପଛ ରୁ ଦେଖୁଛି.

ସେ ଆଗ  ଜୁମ କରି ମମି ମୁହଁ ଆଉ ଦୁଧ ର ଫୋଟୋ ନେଇଗଲା. ସେତିକି ବେଳେ କିଏ ଜଣେ ମମି କୁ ଡାକିଲା. ମମି ବୁଲି କି କଥା ହେଲା. ସେ ବେଧୁଆ କ୍ୟାମେରା ଵାଲା ଡେରି ନ କରି ମମି ର ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ପଛ ପଟୁ ଫୁଲ ବଡି ର ଫୋଟୋ ନେଲା. ମୁଁ ଭାବିଲି ସେ କ୍ୟାମେରା ରେଡି କରୁଛି ବୋଧେ. ପରେ ଗ୍ରୁପ ଫୋଟୋ ନେଲା. କ୍ୟାମେରା ମ୍ୟାନ ପାଇଁ ଗୋଟେ ରୁମ ଠିକ ହେଇଥିଲା ତାଙ୍କ ଜିନିଷ ରଖିବାକୁ ତ ମୁଁ ଫୋଟୋ ସବୁ ଚେକ କରିବାକୁ ତାଙ୍କ ରୁମ କୁ ଯାଇଥିଲି.ସେ ବାଥ ରୁମ ରେ ଥିଲା ତା ଲାପଟୋପ ଓପେନ ହେଇକି ଥିଲା.

ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ମମି ର ବହୁତ ଷୋଲୋ ଫୋଟୋ ବାହାରିଲା .ସେ କ୍ୟାମେରା ଵାଲା ଏମିତି ଫୋଟୋ ନେଇଛି ମମି ର ବଡି ଆହୁରି ଚଉଡା ଦେଖାଯାଉଛି. ତା ଗାଣ୍ଡି କୁ ବି ଯିଏ ଦେଖିବ ତା ବାଣ୍ଡ ରୁ ପାଣି ବାହାରି ଯିବ. ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ସେ କ୍ୟାମେରା ଭାଇ ଆସିଗଲା. ସେ କ୍ୟାମେରା ଭାଇ ମୋ ସ୍କୁଲ ର ଜଣେ ସିନିଅର. ସେ ଏବେ କ୍ୟାମେରା ବିଜିନେସ କରୁଛନ୍ତି. ମୋ ସହ ବି ସେ ଟିକେ କ୍ଲୋଜ କଥା ହୁଅନ୍ତି. ସେ କିନ୍ତୁ ଜାଣି ନଥିଲା ଯେ ୟେ ମୋ ମମି ବୋଲି. ଖାଲି ଲାଇନ ମାରୁଥିଲା.

ମୋ ମମି ର ନାଁ କୁନ୍ତଳା. ଡାକ ନାଁ କୁନ୍ତଳା  . ଦେଖିବାକୁ ଗୋଟେ ହସ୍ତୀନି ମାଇକିନା. ଉଚ୍ଚା ଯେମିତି ଫିଗର ବି ସେମିତି. ବେଶୀ ଗୋରା ନୁହେଁ କି କଳା ବି ନୁହେଁ. ଶ୍ୟାମଳୀ ରଙ୍ଗର.

ତ ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲା ୟେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ଟେ କିଏ କିରେ. ଭଲ ନଂଘା ମାଲ ଟେ ହେଇଛି. ତା ଗାଣ୍ଡି ଦେଖିକି ମୁଁ 3 ଥର ହଲେଇ ସାରିଲିଣି. ମୋତେ ଟିକେ ଖରାପ ଲାଗିଲା. ହେଲେ ମୋର ବି କାହିଁକି ମମି ର ଗାଣ୍ଡି ଉପରେ ନଜର ଆସିଲା.

କ୍ୟାମେରା ଭାଇ ର ନାଁ ଫରୁକ.

ଫରୁକ.: ମସ୍ତ ମାଲ ଟେ ହେଇଛି ୟେ ମାଇକିନା. ଥରେ ମିଳିଯାନ୍ତାକି. ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇକି ତା ଗାଣ୍ଡି ଯେମିତି କରିଛି ଖାଲି ଚାଟି ପକାନ୍ତି. ମୋତେ କହିଲା ତୂ ଜାଣିଚୁ ତାକୁ. ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସେ ମୋ ମମି. ଫରୁକ ଟିକେ ରହିଗଲା ଆଉ ମୋତେ ସରି କହି ଚୁପ ରହିଲା

ମୁଁ କହିଲି ଫରୁକ ଭାଇ ଚୁପ କଣ ହେଇଗଲ. ଆରେ ମୋର ବି ମୋ ମମି ଉପରେ ନଜର ଅଛି କେବେ ଟିକେ ତା ବୀଆ ଦେଖି ପାରନ୍ତି.

ଫରୁକ : ମୋତେ କେବେ ତୁମ ଘର କୁ ନେଇଚଲେ. ତୋ ମମି କୁ ପଟେଇକି ଦିଜଣ ମିଶିକି ଗେହିଁବା.

ମୁଁ : ହୋଉ ବାହାଘର ସରିଲେ ବାପା ପୁଣି ଡିଉଟି ରେ ପଳେଇବେ. ମମି ଏକା ରହିବ ଆଉ ମୁଁ. ତୁମେ ଚାଲୁନ.

ଫରୁକ : ତାହେଲେ ଭଲ ଚାନ୍ସ ଅଛି.

ତାପର ଦିନ ବାହାଘର ସରିଲା ସମସ୍ତେ ଭୋଜିଖାଇ ବିଦା ହେଲେ ଆଉ ଆମେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ପଳେଇଆସିଲୁ. ସେଦିନ ରେଷ୍ଟ ନେଇ ବାପା ଡିଉଟି ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ ପଳେଇଲେ. ଘରେ ମୁଁ ମମି ଆଉ ଦିଦି ଥିଲୁ. ଦିଦି ବି କଲେଜ ହଷ୍ଟେଲ କୁ ପଳେଇଲା. ଘରେ ଖାଲି ମୁଁ ଆଉ ମମି. ଫରୁକ ଭାଇ ଫୋନ କଲା ମୁଁ ଭିଡିଓ କ୍ୟାସେଟ ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସିଥିଲି. ସେତେବେଳେ ଦିନ 8.30am

ମୁଁ ମମି କୁ ପଚାରିଲି .ସେ କ୍ୟାମେରା ମ୍ୟାନ ଭାଇ ଆସିଛନ୍ତି କ୍ୟାସେଟ ପାଇଁ ଘରକୁ ଡାକିବା ଆଗ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା. ମୋର କିନ୍ତୁ ଅଲଗା ନଜର. ଯଦି ଭାଇ ମମି କୁ ପଟେଇ ଗେହିଁ ପାରିବ ତାହେଲେ ମୋତେ ବି ସୁଯୋଗ ମିଳିଯିବ.ମମି ହୋଉ ବୋଲି କହି ବାଥ ରୁମ ଆଡେ ଗଲା. ମୁଁ ଯାଇ ଭାଇକୁ ନେଇକି ଆସିଲି. ଭାଇ ଆସି ଘରେ ପସୁ ପସୁ ମମି କୁ ଦେଖି ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିଲା. ଆଉ ବାଥ ରୁମ ଗଲା . ବାଥ ରୁମ ରୁ ଆସି କହିଲା ତୋ ମମି ଆଜି ପୁରା ଗଜବି ରାଣ୍ଡି ଭଳି ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି. ଥରେ ହଲେଇ ଦେଲି.

ଫରୁକ : ଆଜି ଗୋଟେ ପ୍ଲାନ କରିବା . ତୋ ବାପା ବି ପଳେଇଚନ୍ତି ମାନେ ତୋ ମମି ଆଜି ଗିଁହା ଖାଇବାକୁ ବହୁତ ଇଛା କରୁଥିବ.ଦେଖ ଭାଇ ମାନେ ସେଦିନ ମମି ଏମିତି ରାଣ୍ଡି ଭଳି ସେକ୍ସି ରାଣ୍ଡି ଗିଁହାଳିଆ ମାଇକିନା ଭଳି ହେଇଥିଲା.

କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ବାପା ପଳେଇଆସିଲେ . ଆମେ ସବୁ ଟେନସନ ହେଇଗଲୁ. କାଳେ କିଛି ହେଲା କି. ମମି ପଚାରିଲା କଣ ହେଲା, ବାପା କହିଲେ ମୁଁ ଗୋଟେ ଇମ୍ପୋଟାଣ୍ଟ ଫାଇଲ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି. ତ ଟ୍ରେନ ବି ମିସ ହେଇଗଲା କାଲି ବାହାରିବି. ବାପା ବି ଫରୁକ କୁ ଦେଖି ଖୁସି ହେଇଗଲେ କହିଲେ ଯାହା ହେଉ ଆଜି ଭିଡ଼ିଓ ବି ଦେଖା ହେଇଯିବ. ତାପରେ ମମି ଗାଧୋଇ ଆସି ରୋଷେଇ କଲା ଆଉ ଆମେ ଫୋଟୋ କୁ କପି କଲୁ. ତାପରେ ଖାଇସାରି ଆମେ ଖରାବେଳେ ଗୋଟେ ରୁମ ରେ ରେଷ୍ଟ ନେଲୁ ଆଉ ବାପା ମମି ସେମାନେ ଆଉ ଗୋଟେ ରୁମ ରେ.

Mummy Ra Bada Shymal Gandi O Golapi Bia

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

6 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *