Nani Lo Tu Mo Sansar -1 ନାନୀ ଲୋ ତୁ ମୋ ସଂସାର – ୧

ନାନୀ ଲୋ ତୁ ମୋ ସଂସାର – ୧

Nani Lo Tu Mo Sansar -1

Nani Lo Tu Mo Sansar -1  ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ର ପାଠକ,ପାଠିକା ମାନଙ୍କୁ ମୋର ଆନ୍ତରିକ ଶୁଭେଛା l ଆଶା କରେ ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବେ l ଭାଇ, ଭଉଣୀ ମାନେ ଆଜି ପରିଶ୍ରମ କରିକି ତମ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଗୋଟେ ଭଲ ଗରମା ଗରମ୍ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ନେଇ ଆସିଛି,ଯାହା ତୁମର ଯୌନ ଜୀବନ କୁ ଆରାମ ଦେବାରେ କିଛି ମାତ୍ରା ରେ ସହାୟକ ହେବ l

ଏଇ କିଛିଦିନ ହେବ ମୁଁ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ଲେଖିବା ଜାରି ରଖିଛି ଆଉ ୨/୩ ଟି ମଧ୍ୟ sex kahanni ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛି l କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ comment ଆଶା କରିଥିବା ମାତ୍ରା ରେ ଆସୁନି l ଦୟାକରି ସମସ୍ତେ ଗରମା ଗରମ୍ comment କରନ୍ତୁ, ଫଳରେ ପ୍ରତିଦିନ ଷ୍ଟୋରି ପୋଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ଆସିବ l

ମୁଁ ବୀରୁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ବୟସ ୧୮/୧୯ ହବ,ଉଚ୍ଚତା ୫.୨/୩” l sex kahanni ର ମୁଁ ରେଗୁଲାର ରିଡର୍ l ଏଇ କିଛି ବର୍ଷ ହେଲା ପଢ଼ିଆସୁଛି l ବିପି ରେ ଯେତିକି ମଜା ଆସେନି ସେତିକି ଷ୍ଟୋରି ପଢ଼ିବାରେ ଅସୁଛି l ମୋର ସମବୟସ୍କ ବଦଳରେ ବୟସ ଠାରୁ ବଡ଼ ମାଇକିନାଙ୍କ ପ୍ରତି ବହୁତ୍ ଦୁର୍ବଳତା l ସେମାନଙ୍କ ଥଲ୍ ଥଲିଆ ପେଟ,ଗାଣ୍ଡି, ବଡ଼ ଦୁଧ ର ମହାନ୍ ଦର୍ଶକ l ମୁଁ ସବୁଠୁ ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡି ପ୍ରିୟ ମତେ ଗାଣ୍ଡି ଭାରି ପସନ୍ଦ l ସେଥିପାଇଁ ଝାଡ଼ାପଦାରେ ମୋର ଦି ଘଣ୍ଟା ଚାଲିଯାଏ ମାଇକିନାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖିବାରେ l

ଛାଡ଼ନ୍ତୁ ସିଧା ଷ୍ଟୋରି କୁ ଯିବା ,,,,,,,,,,,,,,

ଆମର ନୂଆ ଘର ତୋଳା ଚାଲିଥାଏ l ଦିନେ ବୋଉ କହିଲା ନୁଆଘର ଆଡ଼େ ଟିକେ ବୁଲିଯିବାକୁ l ନୁଆଘାର ଏଠୁ ପ୍ରାୟ ଏକ କି.ମି l ବୋଉ ର ମୋର ଘଣି ହେଇ ଚାଲି ଚାଲି ଚାଲିଲୁ ନୁଆଘରକୁ l ସେଠି ପହଞ୍ଚିଲା ପରେ ବୋଉ ଚାରିଆଡେ ବୁଲି ଦେଖିଲା l ତାପରେ ଆସିଲାବେଳେ ପଡ଼ିଶା ଘରର ଗୋଟେ ମାଇକିନାକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅଥୟ ହେଇଗଲା l

ଏମିତିରେ ତ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମାଇକିନା ଦେଖିଲେ ଟେଙ୍ଗେଇ ଯାଏ l ସେ ମାଇକିନା ଟା କଣ ହେଇଛି ଉଚ୍ଚତା ୫.୩”,ସେତେ ଗୋରା ନୁହଁ, ଦୁଧ ପୁରା ଫୁଲିକି ଅଛି,ଗାଣ୍ଡି ବି ବଡ଼ବଡ଼ l ସେ ଆସିଲା ଆଉ ମାଇଁ ମାଇଁ ଡାକି ବୋଉ କୁ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିଲା l ହେଲେ ମୁଁ ସମ୍ପର୍କ ଟା ବୁଝିପାରିଲିନି l ସିଏ କହିଲା ଆରେ ମୁଁ ତୋ ଭଉଣୀ ହେବି ହେଲା l

ଏଠିକି ଆସିଲାଠୁ ଏ ଭଉଣୀ କୁ ଟିକେ ପଚାରୁଥିବୁ କହିକି ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ ଆଉ ମୋତେ ଟିକେ କୁଣ୍ଢେଇକି ମୋ ଗାଲ ଚିପିଦେଲେ l ନାନୀ ର ଦୁଧ ମୋ ବାହୁରେ ଚିପି ହେଇଗଲା l ମୁଁ ନାନୀ ର ବଡ଼ବଡ଼ ଦୁଧ କୁ ଅନୁଭବ କଲି l କି ଦୁଧ ହେଇଛି ମୋ ନାନୀ ର, ଇଚ୍ଛା ହଉଛି ଟିକେ ଚୁମିଦେବାକୁ l ଏମିତି ନାନୀ କଥା ଭାବି ଭାବି କେତେଥର ବାଣ୍ଡରୁ ରସ ନିଗାଡ଼ି ସାରିଲିଣି ତାର ଠିକଣା ନାହିଁ l

ଥରେ ବୋଉ କୁ ନାନୀ ବିଷୟରେ ପଚାରିଲି, ସେ ଏଠିକି କେମିତି ଆସିଲା , ସେ ତ ବହାହେଇଯାଇଥିଲା l ବୋଉ କହିଲା ସେ ବାହାହେଇକି ପୁଅ ଝିଅ ଦି ଟା ବି ଜନ୍ମ କରିଥିଲା କିନ୍ତୁ ତା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଆମ ପାଖ ଗାଁ ର ଜଣଙ୍କୁ ଭଲପାଉଥିଲା l କିଛି ଦିନ ପରେ ପିଲାଗୁଡ଼ାକୁ ଧରି ୟା ପାଖକୁ ଆସିଲା ହେରି ,ୟେ ବି ଶଳା ୟାକୁ ରଖିଲା l

ବେଧେଇ ମାନଙ୍କ ମନ କଣ ଜଣଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବ ,ବୋଲି ବୋଉ କହିଲା l ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ନାନୀ କେଡେବଡ ବେଧେଇ l ଟିକେ ଚେଷ୍ଟା କରିବା କାଳେ ନାନୀ ପାଖରୁ କିଛି ମିଳିଯିବ l କାରଣ ବେଧେଇ ମାନଙ୍କ ବିଆ କେତେବେଳେ ଶାନ୍ତି ହୁଏନି l

( ୟା ପରେ ଆମେ ନୁଆଘରକୁ shift ହେଲୁ ତାପରେ,,,,)

ନୁଆଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ଆମର ନାନୀ ସାଥିରେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଗଢିଉଠିଲା l ଦିଆ ନିଆ ଭଲ ଚାଲିଲା l ଦିନେ ମୁଁ ସକାଳେ ଛାତ ଉପରକୁ ଯାଉଥିଲି ଗଲାବେଳେ ଦେଖିଲି ନାନୀ ଲୁଗା ବଦଳୁଥିଲା l ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଲୁଚିଗଲି ନାନୀ ର ଗୋରା ଦେହ ଦେଖିବାକୁ l ନାନୀ ର ଗାଣ୍ଡି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା l ଓଃ ଓଃ ଓଃ ମୋ ଜୀବନ ସାର୍ଥକ ହେଇଗଲା ନାନୀ ର ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖିକି l

ଇଚ୍ଛା ହେଲା ନାନୀ କୁ ଗେହିଁବାକୁ,ଜୀବନ ସାରା ତା ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ ମୁଁହ ଭର୍ତ୍ତି କରିକି ରହିଯାନ୍ତି କି ! l ହେଲେ ସେ ତ ଭଉଣୀ ହବ କେମିତି ତାକୁ ଗେହିଁବି l କାମ ବାସନା ଆଗରେ ସମସ୍ତେ,ସବୁ ସମ୍ପର୍କ ହାର ମାନେ l ମୁଁ କେମିତି ବାଦ୍ ପଡ଼ିବି l ନାନୀ ଗେହିଁବାକୁ ମୋ ମନ ବିକଳ ହେଲା l ସେଠୁ ମନରେ ଉପାୟ ପଞ୍ଚିଲି ପ୍ରଥମେ ନାନୀ କୁ ପଟେଇବା କୁ ପଡ଼ିବ l

ତା ପରଦିନଠୁ ନାନୀ କୁ ପଟେଇବାରେ ଲାଗିଲି l ନାନୀ ର ପାଖାପାଖି ହବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି l ନାନୀ ର ପ୍ରତିଟି କାମରେ ତାକୁ  ସାହାଯ୍ୟ କଲି l ତାର ସବୁ ବୋଲବାଣି କରିଦେଲି l ସେଠୁ ନାନୀ ବି ମୋ ଉପରେ ସଦାବେଳେ। ଭରସା କରେ ପ୍ରତିଟି କାମରେ l ଶେଷରେ ମୁଁ ନାନୀ ର ଆପଣାର ହେଇଗଲି l ଦିନଯାକ ନାନୀ ଘରେ ମୋ ରହିବା ହୁଏ l

ନାନୀ ବି ମତେ ସ୍ନେହ ଆଦରରେ ପୋତି ପକେଇଲା l ଏଇ ଭିତରେ ନାନୀ ସାଥିରେ ସମ୍ପର୍କ ସଦୃଢ଼ ହେଇଗଲା l ବିଭିନ୍ନ ବାହାନାରେ ନାନୀର ଦେହକୁ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲି ଖାଲି ଅପେକ୍ଷା ରେ ଥିଲି କୋଉଦିନ ନାନୀର ଦେହ ମୋତେ ମିଳିବ

ଥରେ ନାନୀ ର ପିଲାମାନେ ସଂଧ୍ୟାବେଳେ ଆମ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ l ମୁଁ ଭାବିଲି ନାନୀ ନିଶ୍ଚୟ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଥିବା ତେଣୁ କାଳବିଳମ୍ବ ନକରି ସିଧା ଚାଲିଲି ନାନୀ ପାଖକୁ l ନାନୀ ଘର କବାଟ ପାଖାପାଖି ପହଞ୍ଚିଲା ବେଳକୁ ଘର ଭିତରୁ ଟିଭି ସାଉଣ୍ଡ ଶୁଭିଲା, ଦେଖିଲିଯେ କବାଟ ବି ଆଡ଼ଆଉଜ ହେଇକି ଅଛି l କବାଟ ଫାଙ୍କରେ ଉଣ୍ଡିଲା ବେଳକୁ ମୋ ହାଲୁକା ଶୁଖିଗଲା l ନାନୀ ଶକ୍ତିପ୍ରାଶ ର adverstige ଦେଖୁଥିଲା  ଆଉ ତା ଲୁଗା କୁ ଆଣ୍ଠୁ ଯାଏଁ ଟେକିକି ବେଲେଣା କାଠି ବିଆ ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରୁଥିଲା l ଆଜି ନାନୀ କୁ ଏ ଅବସ୍ଥା ରେ ଦେଖିବି ବୋଲି ସ୍ବପ୍ନ ରେ ସୁଦ୍ଧା ଭାବିନଥିଲି l

Nani Lo Tu Mo Sansar -1

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

14 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *