Nidare Gehili Gihalia Jeje Maa ku -1 ନିଦରେ ଗେହିଁଲି ଗିହାଁଳି ଜେଜେମା କୁ -୧

ନିଦରେ ଗେହିଁଲି ଗିହାଁଳି ଜେଜେମା କୁ -୧

Nidare Gehili Gihalia Jeje Maa ku -1

Nidare Gehili Gihalia Jeje Maa ku -1  ନିଦରେ ଗେହିଁଲି ଗିହାଁଳି ଜେଜେମା କୁ – ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ପଢୁଥିବା ମୋର ସବୁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ମୋର ନମସ୍କାର।ମୁଁ ଅଜୟ ଅନେକ ଦିନ ପରେ ଆଊ ଗୋଟେ ଅଶ୍ଳୀଳ କାହାଣୀ ନେଇକି ଆସିଚି ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିବ.ଏଇ କାହାଣୀ ରେ କହିବି ମୁଁ କେମିତି ମୋ ନିଜ ଜେଜେମା କୁ ଗେହିଁଲି .

ତେଣୁ ନିଜ ନିଜ ବାଣ୍ଡ୍ ରେ ପୁଳାଏ ଛେପ ମାରୀକି ରେଡ୍ଡୀ ହେଇଯାଆନ୍ତି ଏଇ କାହାଣୀ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ. କାହାଣୀ କୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଟିକେ ମୋ ପରିବାର ବିଷୟରେ କହିରଖେ,ମୋ ପରିବାର କହିଲେ ମୋ ବାପା ,ବୋଉ ,ମୁଁ,ଆଊ ମୋ ଜେଜେମା ,ଆମେ ସମସ୍ତେ ଗାଆଁ ରେ ରହୁଛୁ କିନ୍ତୁ ବାପା ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବାରୁ ବାପା ସହରରେ ରୁହନ୍ତି ତେଣୁ ଘରେ ଖାଲି ମୁଁ ବୋଉ ଆଊ ଜେଜେମା ରହୁ,

ମୋତେ ଏବେ ବୟସ 20 ହେଲା,ମୋ ଉଚ୍ଚତା ବେଶୀ ନୁହଁ ଏଇ 3ଫୁଟ5 ଇଞ୍ଚ୍ ହବ କିନ୍ତୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ବହୁତ ବଡ଼ ପାଖାପାଖି 7.5 ଇଞ୍ଚ୍ ହବ କିନ୍ତୁ ବହୁତ ମୋଟା କାରଣ ମୁଁ ବହୁତ ଦିନରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ହଲେଇ ତାକୁ ଏମିତି କରିଛି ମୋତେ ବାଣ୍ଡ୍ ହଲେଇବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ, ବେଶୀ କରି ବଡ଼ ବୟସ୍କା ମାଇକିନା ମାନଙ୍କୁ ଦେଖିକି ହଲେଇବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ,

ଆମ ଗାଁ ରେ ସବୁ ମାଇକିନା ଝାଡା ଫେରିବାକୁ ଫେରିବାକୁ ପୋଖରୀ ପାଖ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଆନ୍ତି,ତେଣୁ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ସେଠି ଯାଇକି ଲୁଚି ରହି ମାଇକିନା ଝାଡା ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ପଛପଟେ ରହିକି ତାଙ୍କର ଗାଣ୍ଡୀ ଆଊ ବୀଆ କୁ ଦେଖିକି ବାଣ୍ଡ୍ ହଲେଇବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ,ମୁଁ ସବୁ ଦିନ ସକାଳୁ ଘରେ ଗାଧେଇବା କୁ ଯାଉଚି କହିକି ଚାଲିଯାଏ ଆଊ ପୋଖରୀ ତଳେ ଥିବା ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ଲୁଚି ରହି ମାଇକିନା ମାନଙ୍କୁ ଦେଖେ ଆଊ ବାଣ୍ଡ୍ ହଲାଏ,ମୋର ନିତିଦିନ ଏମିତି କଟିଯାଏ କିନ୍ତୁ ଦିନେ ଏମିତି ଗୋଟେ ଘଟଣା ଘଟିଲା ଯାହାକି ମୋ ଜୀବନକୁ ପୁରା ରୋମାଞ୍ଚିତ କରିଦେଲା।

ଆମ କଲେଜ ର ଖରଛୁଟି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥାଏ ମୁଁ ଘରେ ଥାଏ,ସେଦିନ ରବିବାର ଥାଏ ମୋତେ ଘରେ ଜମାରୁ ଭଲ ଲାଗୁ ନଥାଏ,ତେଣୁ ଭାବିଲି ଯାଉଚି ପୋଖରୀ ଆଡ଼କୁ ଯିବି ଆଊ ସେଠି ହେଲେ ମାଇକିନା ମାନଙ୍କୁ ଦେଖିକି ଟିକେ ଶାନ୍ତି ରେ ବାଣ୍ଡ୍ ହଲେଇକି ଆରାମ ପାଇବି,ତେଣୁ ଏଇ କଥା ଭାବିକି ସିଧା ଚାଲିଲି ଆଊ ପୋଖରୀ ପାଖରେ ଡ୍ରେସ ବଦଳିି ଖାଲି ଗାମୁଛା ପିନ୍ଧିଦେଲି

ଆଊ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ହାତରେ ଧରିଲି ଚାରିଆଡକୁ ଉଣ୍ଡି ସିଧା ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ପଶି ଗଲି ,ସେ ଭିତରେ ପୁରା ନିଛାଟିଆ ଥାଏ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ମୁଠେଇ ଗୋଟେ ବୁଦା ମୂଳରେ ଲୁଚି ବସିଲି ,କିନ୍ତୁ ଅନେକ ସମୟ ହେଇଗଲା କେହି ଆସିବାର ନାହିଁ ମୋତେ ଜମାରୁ ଭଲ ଲାଗୁନଥଲା ,ଭାବିଲି ଯାଉଚି ଘରକୁ ଚାଲିଯିବି କିନ୍ତୁ ମନ୍ କହୁଥିଲା ଆଉ ଟିକେ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ,

ସେତେବେଳକୁ ଟିକେ ଟିକେ ଖରା ବି ପଡ଼ିଲାଣି ମୁଁ ଆଊ ବସି ନରହି ଠିଆ ହେଇପଡ଼ି ବାଟ କୁ ଚାହିଁ ରହିଲି କିଏ ଆସିବ ବୋଲି, ଟିକେ ପରେ କିଏ ଆସିବାର ଦେଖାଗଲା ମୁଁ ଖୁସି ରେ ଆତ୍ମହରା ହୋଇଗଲି ,ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖିବା ଖୁସି ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଟେଂଗେଇ କୁ ପଥର ଭଳି ହୋଇଯାଇଥାଏ,

ମୁଁ ସିଧା ମି ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ଗୋଟେ ଗଛ ଉପରେ ଥୋଇଦେଇ ଗୋଟେ ବୁଦା ମୂଳରେ ଲୁଚି ବସି ଗଲି,ସେ ମାଇକିନା ମୁହଁ ଜମାରୁ ଦେଖା ଯାଉନଥାଏ ତେଣୁ ମୁଁ ଭାବିଲି ଯିଏ ହଉ ଆଜି ତ ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖିକି ହଲେଇନ୍ଦେବି,ଟିକେ ପରେ ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ପାଖକୁ ଆସିଲା ଆଊ ପୋଖରି ହୁଡା ତଳକୁ ଆସିଲା,ଆଊ ସେଠି କିଛି ସମୟ ଠିଆ ହେଲା ,ମୋତେ ବିରକ୍ତ ଲାଗିଲା ,

ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ରଣ୍ଡି ମାଇକିନା ଜଲଦି ଆସେ କେତେ ରଙ୍ଗ କରୁଛୁ ତୋ ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖିକି ଆଜି ପୁଳାଏ ବୀଜ ଫୋପଡିବି, ଜଲଦି ଆସେ ମୁଁ ପୁରା ହିଟ୍ ହୋଇଯାଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ସେ ସେମିତି ସେଠି ହେଇଥାଏ,ମୁଁ ଆଊ ରହିପରିଲିନି କିଏ ବୋଲି ସେଇ ମାଇକିନା ଜାଣିବା ପାଇଁ ଠିଆ ହେଇପଡି ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲି,

ସାଙ୍ଗ ମନେ ମୁଁ ଯାହା ଦେଖିଲି ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଆଊ କିଛି କାମ କଲାନି, ସେ ମାଇକିନା ଆଊ କେହି ନୁହଁ ସେ ମୋ ନିଜ ଜେଜେମା,ସେ ସେଠି ଠିଆ ହେଇକି ଦାନ୍ତ କାଠିରେ ଦାନ୍ତ ଘଷୁଥିଲା,ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖିକି କନ୍ କରିବି ଏବେ କିଛି ଜାଣିପାରୁନଥିଲି ,ସେ ମୋ ଜେଜେମା ହବ , ସେତିକିବେଳେକୁ ମୋ ଜେଜେମା ବାଟ ମୁହଁ କୁ ଟିକେ ଛାଡିକି ଭିତରକୁ ଆସିଗଲା,

ମୁଁ କଣ କରିବି ବୋଲି ଭାବିଥିଲି ସେ ମୋ ନିଜ ମା ହବ ମୁଁ ପୁଣି ତା ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖିବା ଠିକ ହବନି, ଯଦି ସେ ଦେଖିଦବ ତାହେଲେ କନ୍ ହବ,କିନ୍ତୁ ଅସହ୍ୟ କାମନାରେ ବାଣ୍ଡ୍ ମୋର ପଥର ହେଇଯାଇଥିଲା ମୁଁ ଆଊ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ଆଊ ଭାବିଲି ଦେଖିବା ମୋର ମା ର କେମିତିକା ଗାଣ୍ଡୀ ହେଇଚି,

ତାପରେ ଜେଜେମା ଝାଡା ବସିବା ଜାଗାରେ ଠିଆ ହେଇକି ଦାନ୍ତ ଘଷୁଥିଲା ଆଊ ପରେ ତା ଡାହାଣ ହାତରେ ତ ନିଜ ପେଟ କୁ ବାଦେଇଲା ମୋତେ ପୁରା ଭଲ ଲାଗୁଥାଏ ଏମିତି ଅବସ୍ଥାରେ ମୋ ନିଜ ମା କୁ ଦେଖିବାକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ହିଟ୍ ହେଇକି ପୁରା ନାଲି ପଡ଼ି ଯାଉଥାଏ ଆଊ ମୋ ଦେହ ଝିମ୍ ଝିମ୍ ହେଇଯାଉଥାଏ

ମୁଁ କିନ୍ତୁ ମନ କୁ ଟାଣ କଲି ଆଊ  ସେଠି ଠିଆ ହେଇକି ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲି କନ୍ କରୁଛି ମୋ ଜେଜେମା,ମା ସେମିତି ପେଟ ବାଡେଇ ଚାଲିଥାଏ ହଠାତ୍ ମୋ ମା ମୋ ଆଡ଼କୁ ଗାଣ୍ଡୀ କରି ସିଧା ତା ଲୁଗା କୁ ତ ପିଚା ଯାଏଁ ଟେକି ଦେଇକି ସିଧା ଲଥ କିଣା ବସିପଡ଼ିଲା ଝାଡା,ମୁଁ ତା ଦେଖିକି କାବା ହୋଇଗଲି ମୋ ଜେଜେମା ର ଏତେ ବଡ଼ ଆଊ ଏତେ ଗୋରା ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖିକି,

ମୋ ଜେଜେମା ଯୋରେ ଫଡ ଫଡ କରୀକି ଝାଡା ଫେରୁଥାଏ,ମୁଁ ମା ର ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖିକି ରହିପରିଲିନୀ ସିଧା ମୋ ଗାମୁଛା କୁ ଖୋଲି ଦେଲି ଆଊ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ମୋ ପାଟିରୁ ପୁଳାଏ ଛେପଆଣି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ପୁରା ବୋଲି ଦେଲି ଆଊ ମା ବସିଥିବା ଜଗା ଆଡ଼କୁ ଧୀରେ କୁ ଚାଲିଲି ଆଊ ତ ପାଖରୁ ଟିକେ ଛାଡ଼ିକି ଗୋଟେ ଗଛ ପାଖରେ ଲୁଚି ଠିଆ ହେଇକି ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଧରିକି ମୋ ଜେଜେମା ର ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଦେଖିକି ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ମୋ ଜେଜେମା ପୋଖରୀ ଆଡ଼କୁ ଉଣ୍ଡିକି ଝାଡା ଫେରୁଥାଏ ,ମଝିରେ ମଝିରେ ନିଜ ପେଟ କୁ ଚିପିକି ଜୋରରେ କୁନ୍ଥେଇ ଝାଡା ଫେରୁଥାଏ ମୋତେ ଏଇ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିକି ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥଲା,

Nidare Gehili Gihalia Jeje Maa ku -1

 

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

2 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *