Nija Bhauja Nku Khusi Kareili ନିଜ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଖୁସି କରେଇଲି – SexKahanni.COM

Nija Bhauja Nku Khusi Kareili ନିଜ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଖୁସି କରେଇଲି

Nija Bhauja Nku Khusi Kareili

ନିଜ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଖୁସି କରେଇଲି

Nija Bhauja Nku Khusi Kareili   ନମସ୍କାର ମୋ ନାଁ ସୌରଭ। ଘର ଭୁବନେଶ୍ୱର ସହୀଦ ନଗର ରେ। ମୋ ବାପା ମା ଉଭୟ ଚାକିରି କରିଛନ୍ତି ଭୁନେଶ୍ଵରଠାରେ।ଆମେ ଦୁଇ ଭାଇ।ପିଲା ଦିନରୁ ମୋ ଭାଇ ର ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ସେ ଆର୍ମିରେ ଯିବ ବୋଲି।ଘରେ ମଧ୍ୟ ଆମେ ଦୁଇ ପୁଅ ଥିବାରୁ ବାପା ମା ରାଜି ହୋଇଗଲେ ଭାଇ କୁ ଆର୍ମିରେ ଯିବା ପାଇଁ।ଭାଇ BSC କରି ସରିଲା ପରେ ତାର CDS ରେ ସିଲେକସନ୍ ହେଇଗଲା।

୨ ବର୍ଷ ଟ୍ରେନିଙ୍ଗ ପରେ ତାର କାଶ୍ମୀର ରେ ପୋଷ୍ଟିଂ ହେଇଗଲା କମାଣ୍ଡର ରେଙ୍କ ରେ।ପୁରା ଅଫସର ପୋଷ୍ଟ୍।ଦରମା ମାସକୁ ପାଖ ପାଖି ୯୦,୦୦୦।ଚାକିରି ହେଇଗଲା ପରେ ବାପା ମା ଜିଦ୍ ଧରିଲେ ଭାଇ ର ବାହାଘର ପାଇଁଁ।ଭାଇ ମଧ୍ୟ ରାଜି ହେଇଗଲା।ଚାକିରି ର ସାତ ମାସ ପରେ ଭାଇ ଯେତେବେଳେ ଛୁଟିରେ ଘରକୁ ଆସିଲା ମା ତା ପାଇଁ ଝିଅ ଖୋଜିକି ରଖିଥିଲା ଆଉ ବାହାଘର ବହୁତ୍ ଜଲଦି ହେଇଗଲା।

ଭାଉଜ ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ଅପସରି ପରି।ପୁରା ଗୋର ଟକ ଟକ ଦେହ ତାଙ୍କର।ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଦେଖିଲି ମୋର ବିଶ୍ବାସ ହେଲାନି ଭଗବାନ ଏତେ ସୁନ୍ଦର୍ ନାରୀ ଙ୍କୁ କେମିତି ଗଢ଼ିଛନ୍ତି।ସେ ଯାହା ହେଉ ବାହାଘର ର ଦେଢ଼ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାଇ ଭାଉଜ ଙ୍କ ସହିତ ରହିଲା। ତା ଭିତରେ ମୁଁ ବି ଭାଉଜ ଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ୍ ମିଶି ଯାଇଥିଲି।ଭାଉଜ ମୋ ସହିତ ବହୁତ ଭଲସେ ମିଶୁଥିଲେ।ସେ ମୋ ଠୁ ମାତ୍ର ଦୁଇ ବର୍ଷ ବଡ।

ତେଣୁ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ବହୁତ ଜଲଦି ଭଲ ସାଙ୍ଗ ହୋଇଗଲୁ।ଭାଇ ର ଛୁଟି ସରିବା ପରେ ଭାଇ କାଶ୍ମୀର ପଳେଇଲା।ଭାଇ ଯିବା ପରେ ଭାଉଜ ସବୁ ବେଳେ ଗୁମ୍ ସୁମ୍ ରହୁଥିଲେ।ମୁଁ ସବୁ ବେଳେ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରେ ଭାଉଜ ମନ ଦୁଃଖ କରିକି ରହିଥାନ୍ତି।ଦିନେ ସାହସ କରି ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ମୁଁ ପଚାରିଲି ଭାଉଜ କଣ ହେଲା ତମେ ସବୁବେଳେ ମନ ଦୁଃଖ କରିକି କାହିଁକି ରହୁଚ।ଭାଉଜ ଏଇ କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଶୁଖି ଗଲା।

ସେ କିଛି ସମୟ ଚୁପ୍ ରହିଲେ ତା ପରେ ତାଙ୍କ ଆଖିରୁ ଦୁଇ ଟୋପା ଲୁହ ଝରିଗଲା।ସେ କହିଲେ ନା କିଛି ନୁହଁ ତୁମ ଭାଇ ଙ୍କ କଥା ମନେ ପଡୁଛି।ମୁଁ ଆଉ ସେଦିନ କିଛି ଭାଉଜ ଙ୍କୁ କହିଲିନି।କିଛି ଦିନ ଗଲା ପରେ ସବୁ ନୋର୍ମଲ୍ ହେଇଗଲା। ଘରେ ବାପା ମା ଅଫିସ ବାହାରିଗଲା ପରେ ଘରେ ଖାଲି ମୁଁ ଆଉ ଭାଉଜ ସବୁବେଳେ ଏକଲା ଥାଉ।ମୋର କଲେଜ ୮ ରୁ ୧୦। ତା ପରେ ଦିନ ସାରା ମୁଁ ଆଉ ଭାଉଜ ଘରେ ଏକଲା।ତେଣୁ ବୋର ଲାଗିଲେ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ସବୁବେଳେ ଏଣୁ ତେଣୁ ଗପୁ।

ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଗଲା ପରେ ଭାଉଜ ଆଉ ମୁଁ ପୁରା ଭଲସେ ମିଶିଗଲୁ।ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ପ୍ରାୟ ସବୁ ଟାଇପ ର କଥା ସେଅର୍ କରୁ।ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଦିନେ ଘରେ ବୋର୍ ଲାଗୁଥିଲା ସେ କହିଲେ ଚାଲ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖି ଯିବା।ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଅନଲାଇନ ରେ ଟିକେଟ କାଟିଦେଲି। ହଲ୍ ପୁରା ଫାଙ୍କା ଥିଲା।ଆମ ସାମ୍ନା ରେ ଦୁଇ ଟା କୋପଲ ବସିଥିଲେ।ଫିଲ୍ମ୍ ଷ୍ଟାର୍ଟ ହେବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଯୋଡ଼ି ଦୁଇ ଜଣ ଷ୍ଟାର୍ଟ ହେଇଗଲେ।

ମୁଁ କଣେଇ କଣେଇ କି ସିନ୍ ଦେଖିକି ମଜା ନେଉଥଲି।ମୁଁ ହଠାତ୍ ଯେତେବେଳେ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଅନେଇଲି ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ସେ ଦୁଇ ଙ୍କୁ ଦେଖୁଥିଲେ।ସେତେବେଳକୁ ସେ ଟୋକା ସେ ଝିଅ ର ଦୁଧ କୁ ବହୁତ୍ ଜୋର୍ ସେ ଦଳୁ ଥିଲା ଆଉ ସେ ଝିଅ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିକି ଧୀରେ ଧୀରେ ଆହ୍ ଆହ୍ କରୁଥିଲା।ତା ଶବ୍ଦ ଆମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆସୁଥିଲା।ସେ ଝିଅ ର ଆହ୍ ଆହ୍ ସୁଣିକି ମୋର ଏପଟେ ଅବସ୍ଥା ନଥାଏ।ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇ କି ଥିଲା।

ହଠାତ୍ ଭାଉଜ ଙ୍କ ନଜର ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ପଡ଼ିଗଲା।ଫିଲ୍ମ୍ ସାରା ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ କଣେଇ କଣେଇ କି ଅନାଉଥିଲେ।ଫିଲ୍ମ୍ ସରିଲା ପରେ ଆମେ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲୁ।ଘରେ ଆସିବା ପରେ ମୁଁ ସିଧା ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଗଲି ଆଉ କବାଟ ଆଉଜି ହଲେଇ ବାକୁ ଲାଗିଲି।ମୁଁ ସେତେବଳେକୁ ହୋସ୍ ରେ ନଥାଏ।କିନ୍ତୁ ମୁଁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଭୁଲିଯାଇ ଥିଲି।ଭାଉଜ ସେଇ ଟାଇମ ରେ ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଆସୁଥିଲେ ଆଉ ସେ ଯେତେବେଳେ ହଠାତ୍ କବାଟ ଖୋଲିଦେଲେ ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିକି ହଲାଉଥାଏ।

ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଜାଣି ସାରିଥିଲି ଭାଉଜ ମୋତେ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି।କିନ୍ତୁ ମୋର ସେଇ ଟାଇମ ରେ ବୀଜ ବାହାରିବାର ଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ଚାହିଁକିବି ନିଜକୁ ଅଟକେଇ ପାରିଲିନି ଆଉ ଭାଉଜ ଙ୍କ ସାମ୍ନା ରେ ବୀଜ ବାହାର କରିଦେଲି।ଭାଉଜ ଏହା ଦେଖିକି ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିକି ପଳେଇଲେ।ମୋ ଚେତା ଫେରିପାଇଲା ପରେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଖରାପ୍ ହେଇଗଲା।ମୋତେ ଭାଉଜଙ୍କ ସାମ୍ନା କୁ ଯିବାକୁ ସାହସ ହେଉ ନଥାଏ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ମୋତେ ଖାଇବାକୁ ଡାକିଲେ।ମୁଁ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ଯାଇ ଖାଇଲି।ଭାଉଜ ମୋ ସାମ୍ନା ରେ ବସିକି ଖାଉଥିଲେ।ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ସରି କହିଲି।ଭାଉଜ ମୋ କଥା ଶୁଣି ହସିଲେ।ମୋତେ ବହୁତ୍ awkward ଲାଗୁଥାଏ।ଭାଉଜ କହିଲେ ଦିଅର ବାବୁ ଟିକେ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଶିଖ।ନହେଲେ ଜଲ୍ଦୀ ଗୋଟେ ଝିଅ ପଟେଇ ଦିଅ।ଏହା କହିକି ସେ ବହୁତ୍ ଜୋର୍ ସେ ହସିଲେ।ମୋତେ ବହୁତ୍ ଲାଜ ମାଡୁ ଥାଏ ସେତେବଳେ।ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ଭାଉଜ ଭୂଲ୍ ରେ ହେଇଗଲା।

ସେ କହିଲେ ଆରେ ଚଳିବ ଏଇଟା ନୋର୍ମଲ୍ କଥା।ତୁମ ଭାଇ ଙ୍କ କଥା ମନେ ପଡିଲେ ମୁଁ ବି ବେଳେ ବେଳେ mastrubation କରେ। ମୁଁ ଏତିକି ସୁଣିକି କାବା ହେଇକି ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଅନେଇଲି।ଭାଉଜ ପୁଣି ଥରେ ହସିଲେ। ସେତେବେଳ କୁ ମୋ ଡର ଚାଲିଯାଇ ଥାଏ।ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଡ୍ ରେ ଆସିବା ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିଦେଲି।ମୁଁ ଭାଉଜ କୁ ପଚାରିଲି ଭାଉଜ ଭାଇ ତ ୭ ମାସ ହେଲାଣି ଆସିନାହାନ୍ତି ତୁମେ କେମିତି ଏତେ ଦିନ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରୁଛ।ଭାଉଜ ମୋ କଥା ଶୁଣି ଟିକେ ହସିଲେ ଆଉ କହିଲେ କଣ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଲାଇନ ମାରୁଛ?ମୁଁ ଲଜେଇକି କହିଲି ନା ଭାଉଜ ତୁମ ଭଳିଆ ସୁନ୍ଦର୍ ସ୍ତ୍ରୀ ଯଦି ମୋର ଥାନ୍ତା ନା ତାକୁ ଦିନ ରାତି ମାଡି ବସିଥାନ୍ତି। Nija Bhauja Nku Khusi Kareili

 

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

5 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!