ନିଜ ବୋଉକୁ ଶେଷ ରେ ଯୌନ ସୁଖ ଦେଲି Nija Bou Ku Shesa Re Jouna Sukha Deli

ନିଜ ବୋଉକୁ ଶେଷ ରେ ଯୌନ ସୁଖ ଦେଲି Nija Bou Ku Shesa Re Jouna Sukha Deli

ନିଜ ବୋଉକୁ ଶେଷ ରେ ଯୌନ ସୁଖ ଦେଲି

Nija Bou Ku Shesa Re Jouna Sukha Deli

Nija Bou Ku Shesa Re Jouna Sukha Deli   ସମସ୍ତ ପାଠିକା ପାଠକ ବୃନ୍ଦ, ମୁଁ ବିଭୁ,ଘର ପାଟକୁରା,ଆଜି ମୁଁ ମୋର ପ୍ରଥମ ଯୌନ କାହାଣି ବର୍ଣ୍ଣନା କରୁଛି,ଏହି ଘଟଣା ଆଜିକୁ ଏକବର୍ଷ ହେବ ଘଟିଆସୁଛି,ଏଥିରେ ମୁଁ ନିଜେ ନାୟକ ଆଉ ନା ୟିକା ମୋନିଜ ବୋଉ, ଏଥର କାହାଣୀ କୁ ଆସୁଛି ମୋ ଘରେ ମୋ ବୋଉ ଯାହାର ନାମ ସୁବର୍ଣ୍ଣ,(ଛଦ୍ମନାମ)ବୟସ ତାର ବର୍ତ୍ତମାନ 54ବର୍ଷ,ବିଧବା,

ଆଉ ମୋର ଉପରେ ଗୋଟାଏ ଭାଇ,ଭାଉଜ, ଏବଂ ଗୋଟିଏ ବୋଲି ଭଉଣି ଯେକି ବିଭାଇତ, ଏହି ହେଲା ଆମର ପରିବାର, ମୋ ବୋଉ ଦେଖିବା କୁ ବହୁ ସୁନ୍ଦରୀ, ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଗୋରା, ଚମ୍ପା ଫୁଲ ପରି ଦେଖିବା କୁ,ଓଡ଼ିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତନ୍ଦ୍ରା ରାୟ, ଭଳି ସୁନ୍ଦରୀ, ମଧ୍ୟମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ,ଦୁଧ ସାଇଜ଼ 34 ଅଂଟା 34 ଆଉ,ଗାଣ୍ଡିଯୋଡ଼ାକ 38 ସାଇଜ଼ ହେବ,ଫୁଲ ସେକ୍ସି,ମୁଁ ପିଲା ଦିନେ ଦେଖି ଛି ମୋ ବୋଉର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ରେ ଗାଁ ର ଟୋକା ଠାରୁ ବୁଢା ପୁରା ପାଗଳ,

ଏକଥା ମଧ୍ୟ ଶୁଣିଚି ଯେ ମୋ ବାପାଙ୍କ ର ସାଙ୍ଗ ଙ୍କ ସହିତ ମୋ ବୋଉର ସମ୍ପର୍କ ଥିବା କଥା, ମୋ ବୋଉ ଆଉ ବାପା ଙ୍କ ଭିତରେ ଏଥିପାଇଁ ବହୁ କଳି ଝଗଡା ମଧ୍ୟ ହେବା ମୁଁ ଦେଖି ଚି,ଗାଁ ର କିଛି ଦିଅର ସମାନ ଟୋକା ମୋବୋଉର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟରେ ବିମୁଗ୍ଧ ହୋଇ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି, ଅଵଶ୍ୟ ମୋ ବୋଉ ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦିଏ ନାହିଁ,ସେଥିପାଇଁ ଗାଁ ରେ ମୋ ବୋଉକୁ ନେଇ କିଛି ଖଳ ପ୍ରକୃତି ର ଟୋକା ନାନା କଥା କହି ବଦନାମ କରନ୍ତି,

ଆମେ ସବୁ ମୁଣ୍ଡ ପାତି ସହି ନେଉ,କିନ୍ତୁ ମୋର ମୋ ବୋଉ ପ୍ରତି କେବେ ଖରାପ ନଜ଼ର ନଥିଲା,କିନ୍ତୁ ପରିସ୍ଥିତି ମୋତେ ଖରାପ ରାସ୍ତା କୁ ନେଇଗଲା,ମୋ ବାପା ଚାଲିଯିବା ପରେ,ମୋ ଭାଇ ବାହାଘର,ହେଲା,କିଛି ଦିନ ପରେ ମୋ ଭାଇ ଭାଉଜ କୁ ଧରି ବାହାରେ ତାର ଚାକିରୀ ଉପରକୁ ଚାଲିଗଲା, ଘରେ ବୋଉ ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ହୋଇଗଲୁ,ତା ପରେ କିଛିଦିନ ପରେ ମୋ ବୋଉର ଦେହ ଭୀଷଣ ଖରାପ ହେବା କୁ ଲାଗିଲା,

ବିଭିନ୍ନ ହସ୍ପିଟାଲ ର ଡ଼ାକ୍ତର ଙ୍କୁ ଦେଖେଇଲୁ,ବହୁ ଚିକିତ୍ସା କଲୁ,କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତର ଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ରୋଗ କିଛିନାହିଁ,ସବୁ ପରୀକ୍ଷା ନିରୀକ୍ଷା କଲା ପରେ ଡାକ୍ତର ସ୍ପଷ୍ଟ କଲେ କୌଣସି ରୋଗ ନାହିଁ,କେବଳ ମାନସିକ ରୋଗ,ରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ, ତେଣୁ ଆମେ ତାକୁ ନେଇ ମାନସିକ ଡାକ୍ତର ଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେଲୁ,ଔଷଧ ମଧ୍ୟ ଦେଲୁ,ଔଷଧ ଖାଇଲା ସତ ,କିନ୍ତୁ ଖାଲି ବିଲିବିଲେଇ ହେଲା,ମୋବୋଉ,ଦେହ ହାତ ଖାଲି ପୋଡାଜଳା ହେଉଛି ବୋଲି ଖାଲି କହିଲା,

ବଡ଼ ଚିନ୍ତାରେ ରହିଲୁ ଭାଇ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ସାଥି ରେ ଆଣି ଘରକୁ ଆସି ରହିଲା,ବୋଉର ସେବା କରିବା ରେ ମୋତେ ସହଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ,,ଏମିତି କିଛିଦିନ ଅନ୍ତେ ଦିନେ ମୋ ବୋଉ ରାତିରେ ଖାଇ ପିଇ ଔଷଧ ଖାଇ ସୋଇ ଛି, ମୁଁ ତାକୁ ରାତିରେ ଜଗିଥାଏ,ଭାଇ ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ରୁମ ରେ ଶୋଉଥାନ୍ତି,ମୁଁ ଘର ଦୁଆର ବନ୍ଦ କରି ବସିଥାଏ,ହଟାତ ମୋତେ ଟିକେ ପରେ ନିଦ ଆସିଗଲା,

ମୁଁ ବୋଉ ପାଖରେ ଗଡି ପଡିଲି,ଅଧ ରାତିରେ ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୋର ପ୍ୟାଂଟ ଉପରେ ମୋର ବାଣ୍ଡ କୁ କିଏ ହଲୋଉଛି,ମୁଁ ଆଖୁ ଖୋଲି ଦେଖିଲି ବୋଉ ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଉଁସି ହଲୋଉଛି, କିନ୍ତୁ ସେ ମୋର ବାଣ୍ଡ କୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରୁ କାଢି ପାରୁନି,କାରଣ ଘର ଭିତରେ ଅନ୍ଧାର,ମୁଁ କଣ କରିବି କିଛି ବୁଝିପାରୁନଥାଏ,ପାଠକେ ମୋର ଯୌନ ଲାଳସା ଆଗରୁ ଅଵଶ୍ୟ ଥିଲା,

ଟୋକି ମାଇକିନିଆ ମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ମୋର ଦୁର୍ବଳତା ଅଵଶ୍ୟ ଥିଲା,କିନ୍ତୁ ନିଜ ବୋଉ ପ୍ରତି ଏଭଳି ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଦୌ ନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବୋଉ ଯେ ମୋ ପ୍ରତି ଏଭଳି ମନୋ ଭାବ ପୋଷଣ କରିବ ଏକଥା ମୁଁ ଆଦୌ କଳ୍ପନା କରୁ ନଥିଲି,ମାନସିକ ରୋଗ ରେ ପଡି ବୋଉ ମୋର ହିତାହିତ ଜ୍ଞାନ ହରେଇବସିଛି,ସେ ଭୁଲିଯାଇଛି ଯେ ତା ପାଖରେ ଯିଏ ସୋଇଛି ସେ ତାର ନିଜ ଜନ୍ମ କଲା ପୁଅ,ମୁଁ କିଛି ଭାବି ପାରୁନି କଣ କରିବି,

ବୋଉ ମୋତେ ଉତେଜନା କରିବା କୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି, ମୋର ପ୍ୟାଂଟ ସାରା ହାତମାରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କି ଅଣ୍ଡାଳୁଛି,ଦେହରେ ତାର ବ୍ଲାଉଜ ନାହିଁ,କିମ୍ବା ସାୟା ମଧ୍ୟ ନାହିଁ, ଖାଲି ଲୁଗା ଟିଏ ପିନ୍ଧି ସୋଇଛି, ମୁଁ ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇଉଠୁଥିଲି, ନ ଜାଣିଲା ପରି ରହିଛି, ବୋଉ କିଂତୁ ମୋ ପାଖକୁ ଲାଗି ମୋ ଦେହରେ ତାର ଦେହ ଘଷୁଥାଏ,ଏପରି କି ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ତାର ରବର ବେଳୁନ ଭଳିଆ ଦୁଧଉପରେ ପକାଇ ଘଷି ଦେଉଥାଏ,ମୁଁ କଂପି ଉଠୁଥିଲି,ସେହି ସମୟରେ,

ନିଜ ଉପରୁ ଆୟତ୍ତ ରହୁ ନଥାଏ ମୋର,ମୁଁ ମୋର ପ୍ୟାଂଟ ରୁ ଚେନ ଖୋଲି ଦେଲି,ମୋ ବଡ଼ ମୂଷଳିଆ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରୁ ବାହାରି ଖାଡା ହୋଇଗଲା,ପୁରା ପିଲର ଖୁଣ୍ଟି ଭଳିଆ ସଳଖ ହୋଇ,ବୋଉର ହାତ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ସିଧାସଳଖ ପଡିଲା,ବୋଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୁଠେଇ ହଲ ହଲ କଲା,ପୁରା ଗରମ ବାଣ୍ଡ,ମୋର,ମୁଁ କାମ ଉତେଜନା ରେ ଆଉ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରି ପାରିଲି ନାହିଁ,

ସବୁ ନୀତି ଆଦର୍ଶ ପଛକୁ ପକାଇ ବୋଉକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଜାବୁଡି ଧରିଲି, ବୋଉ ମଧ୍ୟ କାମ ଉତେଜନା ରେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଜାବୁଡି ଧରିଲା, ଆଉ ମୋତେ ଖାଲି କହିଲା ମୋ ବିଆ ଶୁଳେଇ ହଉଚି, ମୋର ଗଲୁ ମାରିଦେ,ମୁଁ ବୋଉର ଲୁଗା କୁ  ଭିଡି କାଢ଼ିଦେଇ,ଚଢ଼ିଗଲି ମୋ ବୋଉ ଉପରେ,ମୋର ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାର ଗୋଡ଼ ଦିଟା ମେଲେଇ ତାର ଜଙ୍ଗଲ ଭଳିଆ ବାଳୁଆ ବିଆ ଭିତରେ କଷ୍ଟମଷ୍ଟେ ଖୋଜି ସିଧାସଳଖ ମାଡିଦେଇ ଦାବିଦେଲି ମୋର ବାଣ୍ଡ କୁ,ବୋଉର ବିଆ ଭିତର ଖୁବ ଗରମ,ଆଉ ନାଳୁଆ ହୋଇଥିଲା, ବୋଉ ମଧ୍ୟ ଗାଣ୍ଡିକି ଟେକି ମୋତେ ସହଯୋଗ କଲା,

ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ବା ରେ,ତା ପରେ ମୁଁ ବୋଉର ଲଂଗଳା ପିଠି ତଳୁ ଦୁଇହାତରେ ଜାବୁଡି ଧରି ତାର ଦୁଧକୁ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ କାମୁଡି ଖୁବ ଜୋରରେ ନିର୍ଘାତ ଗେଁହିଲି,ତାର ମୁଂହ ସାରା ଚୁମା ଉପରେ ଚୁମା ଦେଇଗଲି,ବୋଉ ମଧ୍ୟ କାମ ଲାଳସା ରେ ମୋତେ ଖୁବ ଚୁମା ଦେଉ ଥାଏ, ଆଉ ଖାଲି ସଁ ସଁ ସଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହେଉଥାଏ, ମୋତେ ଭିଡି ଧରି ଖାଲି କହୁଥାଏ ମୋତେ ଜୋରରେ ଗେଂହି ଦେ, Nija Bou Ku Shesa Re Jouna Sukha Deli

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

5 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!