ନିମାପଡା ଟୋକିକୁ ଗେହିଲି ତା ଭଉଣୀ ଘରେ – ୨

ନିମାପଡା ଟୋକିକୁ ଗେହିଲି ତା ଭଉଣୀ ଘରେ – ୨

Nimapada Tokiku Gehili Ta Bhauni Ghare-2

Nimapada Tokiku Gehili Ta Bhauni Ghare- 2 ମୋର ପ୍ରିୟ ବେଧୁଆ ଏବଂ ବେଧେଈ ସାଙ୍ଗମାନେ,ଆଶା କରୁଛି ପ୍ରଥମ ଭାଗ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ।ଆଉ ଡେରି ନକରି ଆରମ୍ଭ କରୁଛି ଆଗକୁ କଣ ହେଲା।ଯେମିତି ମୁ ପୂର୍ବରୁ କହିଥିଲି,ପୁଣି ଆମ ଗପ ଆରମ୍ଭ ହେଲା,କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଭାବି ନଥିଲି ଯେ ମତେ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଗେହିବାକୁ ମିଳିବ ବୋଲି।

ପ୍ରାୟ ୧୦ଦିନ ପରେ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ବର ଯିବା ପାଇଁ ଟ୍ରେନରେ ବସିଥାଏ ଗୋଟେ ଅଜଣା ନମ୍ବରରୁ କଲ ଆସିଲା,ସେପଟେ ରୀନା(ଛଦ୍ମନାମ) କହିଲା ତମେ କୋଉଠି?ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ବର ଯାଉଛି,ଏ ନମ୍ବର କାହାର ସିଏ କହିଲା ଏଇଟା ନାନା ନମ୍ବର ମୁଁ ଏବେ ନାନା ଘରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଆସିଛି।ସେ କହିଲା ଆଜି ଦେଖା ହେଇପାରିବା,ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଅଫିସ ଯାଉଛି।ସେ କହିଲା ମୁଁ ନାନା ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଅଛି,ଏକଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଆକାଶରେ ଉଡିଲି।

ସେ କହିଲା ତମେ ପିପିଲିରେ ୧୦ଟା ବେଳକୁ ପହଞ୍ଚ।ମୁଁ କହିଲି ହଉ ମୁଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି।ରୀନା ଭଉଣୀ ଭିଣେଇ ଭୁବନେଶ୍ବର ଯାଉଥିଲେ ତା ଭଉଣୀର ପିଲା ହବାର ଥିଲା।ତା ଭଉଣୀ ଭିଣେଇ ସେଠି ଭଡା ଘର କରି ରହୁଥିଲେ।ଇଏ ରୋଷେଇ କରିବା ପାଇଁ ଘରେ ରହିଗଲା। ଟ୍ରେନ ସେତେବେଳେ ସାକ୍ଷୀଗୋପାଳ ପହଞ୍ଚିବାର ଥିଲା।ମୁଁ ସେଠି ଓଲେହିପଡିଲି ଆଉ ମୋ ସାଙ୍ଗକୁ ଫୋନ କଲି କହିଲି ମୁଁ ଏବେ ତମ ସ୍ଟେଶନରେ ଅଛି।

ମୋ ସାଙ୍ଗ ସେଦିନ ଯିଏ ନିମାପଡା ଯାଇଥିଲା ସେଇ ସାଙ୍ଗ ତା ଘର ସାକ୍ଷୀଗୋପାଳରେ,ତା ନାଁ ହଉଛି ମନୋଜ।ମୁଁ ତାକୁ ଫୋନ କରି କହିଲି ଆରେ ମନୋଜ ସେ ନିମାପଡା ଟୋକୀ ଫୋନ କରିଛି ଦେଖା ହବା ପାଇଁ ପୁରୀ ଆଉ ଯାଇହେବ ନ।ହିଁ ଘରକୁ ଯାଇକି ବାଇକ ଆଣିଲେ ଘରେ ଡାଉଟ କରିବେ।ସେ କହିଲା ହଉ ତୁ ସ୍ଟେଶନରେ ଥା ମୁଁ ଯାଇ ପହଞ୍ଚୁଛି।ତା ଘର ସ୍ଟେଶନଠୁ ଅଧଘଣ୍ଟାର ବାଟ।ସେ ଯାହା ହଉ ସେ ବାଇକ ଆଣି ପହଞ୍ଚିଲା।

ମନୋଜ କହିଲା ତୁ ବାଇକ ନେଇ ଯା ମୁଁ କାହାକୁ ଲିଫ୍ଟ ମାଗିକି ଘରକୁ ପଳେଇବି।ତାପରେ ମୁଁଯିବାକୁ ବାହାରିଲା ବେଳକୁ କହିଲା କଣ ଆଜି କିଛି ହବ?ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲାଗୁଛି ସେ କହିଲା କଣ୍ଡମ ନେଇକି ଯା ନହେଲେ ଫସିଯିବୁ।ମୁଁ ହଁ ମାରି ବାହାରିଲି। ପିପିଲିରୁ ନିମାପଡା ଛକରେ ପହଞ୍ଚି ମେଡ଼ିସିନ ଦୋକାନରୁ କଣ୍ଡମ କିଣିବା ପାଇଁ ଦୋକାନୀକୁ କଣ୍ଡମ ମାଗିଲି।ସେ ବେଧପିଲା ଦୋକାନୀ ମତେ ତଳୁ ଉପର ଯାଏଁ ଅନେଇଲା ଭବିଲା ସକାଳୁ ସକାଳୁ କଣ୍ଡମ।

ସେ ଯାହା ହଉ ସେଠୁ କଣ୍ଡମ କିଣି ଆସିଲି।ସେତବେଳକୁ ସାଢେ ୯ତା ମତେ ରୀନା ଫୋନ କଲା,କହିଲା କୋଉଠି?ମୁଁ କହିଲି ନିମାପଡା ଛକରେ ତାପରେ ସେ କହିଲା ନାନା ଏବେ ଗଲା ତମେ ଏଇ ଜାଗାକୁ ଆସ।ସେ କହିଥିବା ଜାଗାରେ ମୁଁ ଜାଇ ପହଞ୍ଚିଲି ସେ ଜାଗାରେ ଗାଡିକୁ ସେଠି ଗୋଟେ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ରଖି ଚାଲି ଚାଲି ଗଲି ତାଙ୍କ କଲୋନୀ ଭିତରକୁ।ସେ ଗୋଟେ ଗେଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହେଇଥିଲା ଶକାଳ ଟାଇମ ସେଠି କେହି ଗେଟ ପାଖରେ ନଥିଲେ।

ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଗେଟ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲି। ତାପରେ ସେ ମେନ ଗେଟ ଦେଇ ଦେଲା।ଯେ ହେତୁ ଗୋଟେ ନୂଆ ଜାଗା ମୁଁ ଟିକେ ସେ ଘର ଭିତର ବୁଲି ଦେଖିଲି,ସେ କହିଲା ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନି ଏଘରକୁ କେହି ଆସିବେନି।ତଥାପି ମୁଁ ରିସ୍କ ନେବାକୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲି।ସେ ଘରର ବାରିପଟେ ଗୋଟେ ଗେଟ ଥିଲା ଆଉ ଗୋଟେ ରାସ୍ତାକୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ ମୁଁ କହିଲି ଯଦି କିଏ ଆସିବ ଏଇପଟେ ପଳେଇବି ସେକହିଲା ହଉ।

ତାପରେ ମତେ ସେ ଫ୍ରୀଜରୁ ଥଣ୍ଡା ଆଣିକି ଦେଲା।ମୁଁ କହିଲି ତମେ କେବେ ଆସିଲ ଏଠିକି ସେ କହିଲା ମୁଁ କାଲି ଆସିଛି ନାନା ମତେ ଫୋନ କରି ଡାକିଲା।ମୁଁ କହିଲି ସେମାନେ କେତେବେଳେ ଆସିବେ ସେ କହିଲା ୫ଟା ପୂର୍ବରୁ ଆସିବେନି ତମେ ଏଠି ଖାଇକି ଯିବ ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ଏତେ ସମୟ ରହିପାରିବିନି ମୁଁ ମନୋଜଠୁ ବାଇକି ନେଇକି ଆସିଛି ସେକହିଲା ଏତେ ବ୍ୟସ୍ତ କାହିଁକି ହଉଛ।

ଏମିତି କଥା ହଉ ହଉ ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେ ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଯାଉଥିଲା।ଗୋଟେ ଟି ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲା,ତଳେ ଗୋଟେ ଜିନ ପ୍ୟାଣ୍ଟ।ମତେ ଲାଗୁଥିଲା ସେ ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନଥିଲା,ତାର ଭୁଣ୍ଡି ଗଞ୍ଜି ଉପରେ ଜଣା ପଡୁଥିଲା।ତାର ମୋର କଥା ହଉଥାଉ ଆଉ ସେ ଖାଲି ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥାଏ।ମୁଁ କେମିତି ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବି ଭାବୁଥାଏ।ମୋର ଏଇଟା ପ୍ରଥମ,ମୁଁ ବି କେବେ କାହାକୁ ଗେହି ନଥିଲି।

ଏମିତି ବି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଛୋଡି ହେଇନଥିଲା।ମତେ ମୋ ସାଙ୍ଗ କହିଥିଲା ତୋ ବାଣ୍ଡ ଛିଣ୍ଡିପାରେ ତାର ବି ସେ ଯଦି ଆଗରୁ ଗିହା ଖାଇନଥିବା। ତାପରେ ସେ କହିଲା ଏଠି ଗରମ ଲାଗୁଛି ନାନା ବେଡରୁମରେ ବସିବା ମୁଁ ହଁ କହି ତାକୁ ପଛପଟୁ ଧରି ପକେଇଲି।ସେ କିଛି କହିଲାନି।ତାପରେ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି।କି ଦୁଧ ସେ ସତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲା।ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ବ୍ରା ନାହିଁ?

ରୀନା କହିଲା ସେଦିନ ତମେ ବ୍ରାଉପରୁ ଚିପିଲ ମୋର ଦର୍ଜ ହେଇଗଲା ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ନାନା ଗଲାପରେ ଏଇ ଗଞ୍ଜି ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଛି।ମୁଁ ପଚାରିଲି ଆଉ ତଳେ ପ୍ୟାନ୍ଟି ଅଛି ନା ନାହିଁ? ସେ ହସିବାରେ ଲାଗିଲା।ମୁଁ ଭାବିଲି ଶଳା ଟୋକୀ ପୁରା ରେଡି ଅଛି। ତାପରେ ତାକୁ ଖଟ ଉପରେ ଶୁଆଇଦେଇ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି ସେ ବି ମତେ କିସ କଲା।ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ତା ଗଞ୍ଜି ଖୋଲିଲି।

ସେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲା କିନ୍ତୁ ମୋ ଆଖି ପତା ପଡିଲାନି।ମୋ ଆଗରେ ଦିଟା ପର୍ବତ ମତେ ଆକର୍ଷିତ କରୁଥିଲା।ଡାହାଣ ହାତରେ ତା ଦୁଧକୁ ଦଳୁଥାଏ ଆଉ ତାକୁ କିସ କରିଚାଲିଥାଏ।ସେ ଆଖିବନ୍ଦ କରି ମଜା ନଉଥାଏ।କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି ତଳେ ପକେଇଦେଲି।ସେ ସେମିତି ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ରଖିଥାଏ।
ଏବେ ସେ ଖଟ ଉପରେ ପୁରା ନଙ୍ଗଳା ଖାଲି ତା ଅଣ୍ଟାରେ ଗୋଟେ କଳା ଫିତା।

ଆଉ ତା ଫିତା ତଳକୁ ଘଞ୍ଚ କଳା ବାଳ।ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୋ ସାମ୍ନାରେ ବୀଆ ଆଉ ସେ ମତେ ତା ଭିତରେ ହଜିବା ପାଇଁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରୁଥାଏ।ତା ପରେ ମୁଁ  ମଧ୍ୟ ଲାଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଲିନା ଉପରେ ଚଢିଗଲି।ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ତା ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି ଏବେ ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଖି ଖୋଲିଲା ଏବଂ ଲାଜରେ ମତେ ଚାହିଁଲା।ସେତେବେଳକୁ ତା ପାଟିରୁ ଗରମ ପବନ ବାହାରୁ ଥିଲା।

ଏବେ ମୁଁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପକଟରୁ କଣ୍ଡମ କାଢି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଲଗେଇଲି ସେ ପଚାରିଲା କଣ ମୁଁ କହିଲି କଣ୍ଡମ ସେ ପଚାରିଲା କଣ ପାଇଁ ମୁଁ କହିଲି ସେଫଟି ପାଇଁ।ସେ ଖାଲି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଅନାଉଥାଏ। ତାପରେ ମୁଁ ତା ଗୋଡକୁ ଟେକିଦେଲି ଗେହିବା ପାଇଁ ଯେମିତି ମୁଁ ଆଗରୁ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିଥିଲି।ସତ କଥା ହେଲା ମୋର ପ୍ରଥମ ମୁଁ ଜାଣି ପାରିଲିନି କୋଉଠି ପୁରେଇବି।

ସେ ଖାଲି ହସୁଥାଏ,ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ କଣା ନାହିଁନା କଣ?ସେ ଠୋ ଠୋ ହେଇ ହସିଲା।ତାପରେ ମତେ ଭାରି ଖରାପ ଲାଗିଲା ଶେଷକୁ ବାଣ୍ଡ ଗୋଟେ ଜାଗାରେ ଟିକେ ଅଟକି ଗଲା ଆଉ ରୀନା ବି ଚୁପ ହେଇଗଲା।ମୁଁ ଜାଣିଲି ଯେ ଏଇ ଗୋଟିକ କଣା।ତାପରେ ଗୋଟେ ଝଟକା ମାରିଲି ବାଣ୍ଡ ଯାଇ ପୁରା ଭିତରେ।ସେ ମରିଗଲି ମରିଗଲି କହି ମତେ ପେଲିଦେଲା।ମୋ କଣ୍ଡମ ଉପରେ ରକ୍ତ ଲାଗିଥିଲା ସେ ଖାଲି କାନ୍ଦିବାରେ ଲାଗିଲା। Nimapada Tokiku Gehili Ta Bhauni Ghare- 2

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *