ନୂଆବର୍ଷର ଜୁଆ ଖେଳ ହେଲା ଯୌନ ଖେଳ

ନୂଆବର୍ଷର ଜୁଆ ଖେଳ ହେଲା ଯୌନ ଖେଳ

NuaBarsha ra Jua Khela Hela Jouna Khela

ସାଙ୍ଗ ସାଥିରେ ଭଉଣୀ ଗେହିଁଲୁ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲୁ - 3

ନୂଆବର୍ଷର ଜୁଆ ଖେଳ ହେଲା ଯୌନ ଖେଳ – Odia Jouna Gapa ହେଲୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ସ,  ମୁ ମନୋଜ. ମୋର ୨ ସାଙ୍ଗ ହେଉଛନ୍ତି ରାଜୁ ଓ ଜିତୁ.  ଆମେ ତିନି ସାଙ୍ଗ ମିଶି ବିଜନେସ କରୁ. ଆମର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରିୟ ଜିନିଷ ହେଲା ଜୁଆ ଖେଳ.  Sex Story in Odia ଆମେ ତିନି ଜଣ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ମୋ ଘରେ ବସି ଜୁଆ ଖେଳୁ. ଆମ ତିନି ଜଣ ଙ୍କର ତିନି ଜଣ ସୁନ୍ଦର ସ୍ତ୍ରୀ ଥିଲେ.  ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସୀମା,  ତାର ବୟସ 28.  ରାଜୁ ର ସ୍ତ୍ରୀ ଏଲିନା,  ବୟସ 25. ଜିତୁ ର ସ୍ତ୍ରୀ ସ୍ମୃତି , ବୟସ 24.  ଆମ ତିନି ଜଣଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର.  ସେମାନେ ଆମ କଥା ସବୁବେଳେ ମାନନ୍ତି.

ନୂଆ ବର୍ଷ ଆସୁଥିଲା.  ସେଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କଣ କରିବା ଆମେ ତିନି ଜଣା ବସି ବିଚାର କଲୁ.

ମୁ – ଆମ ଘରେ ଗୋଟେ party କରିବା.

ଜିତୁ – ହଁ ଯେ, ହେଲେ party ରେ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ସବୁବେଳେ କଣ ରହିବ.

ମୁ – party ରେ ଡ୍ରିଂକ୍ସ,  ଖାଇବା ପିଇବା  ଆଉ ଆମର ଜୁଆ ଖେଳ ହେବ.  ହଁ ସମସ୍ତେ ନିଜ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ଆଣି ଆସିବ.

ରାଜୁ -ମୁ ଗୋଟେ କଥା କହିବି , କେହି ଖରାପ ଭାବିବନି ତ.

ଜିତୁ ଓ ମୁ – କହ କଣ କହୁଛୁ.

ରାଜୁ -ଏଥର ନୂଆ ବର୍ଷ ରେ ଜୁଆ ଖେଳ ରେ କିଛି ପରିବର୍ତନ କଲେ ଭଲ ହୁଅନ୍ତା.

ମୁ – କଣ ପରିବର୍ତନ କରିବା?

ରାଜୁ – ଆମେ ସବୁବେଳେ ଟଙ୍କା ପଇସା ରେ ଜୁଆ ଖେଳୁଛୁ.  କିନ୍ତୁ ନୂଆ ବର୍ଷ ଦିନ ଆମେ ଜୁଆ ଖେଳ ରେ ଆମ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ବାଜି ରେ ଲଗାଇବା.

ମୁ ଓ ଜିତୁ – ମାନେ  ନୂଆବର୍ଷର ଜୁଆ ଖେଳ ହେଲା ଯୌନ ଖେଳ

ରାଜୁ – ମାନେ, ଯିଏ ଜିତିବ, ସେ  ଅନ୍ୟ ୨ ଜଣଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ସହ ଗୋଟେ ରାତି ସେକ୍ସ କରିବ. ଆଉ ଆମ ଭିତରୁ ଯେଉଁ ୨ ଜଣ ହାରିବ, ସେ ବସି ଜିତିବା ଲୋକ ର ସେକ୍ସ ଦେଖିବେ.

ମୁ ଓ ଜିତୁ – ଭଲ ଆଇଡ଼ିଆ.  ହେଲେ ଆମ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ରାଜି ହେବେ ତ?

ରାଜୁ – ଦେଖ ନିଜ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ମନେଇବା ହେଉଛି ଆମ କାମ.  ଆଜିଠୁ ଲାଗିଲା ପଡିବ କାମରେ.  ନୂଆ ବର୍ଷ ଦିନ ମଜ଼ା ଆସିବ.

ମୁ ଓ ଜିତୁ – ହଁ ବହୁତ ମଜା ହବ.

ତାପରେ ଆମେ ନିଜ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ମନେଇବା ରେ ଲାଗିଲା ପଡ଼ିଲୁ. ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ କରି ଦେଲା.  କିନ୍ତୁ ମୁ ତାକୁ ଦାମିକା ହାର ଦେବାର ଲୋଭ ଦେଖାଇ ମନେଇ ଦେଲି.  ସେମିତି ଜିତୁ ଓ ରାଜୁ ନିଜ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଲୋଭ ଦେଖାଇ ମନେଇ ଦେଲେ.

ନୂଆ ବର୍ଷ ର ସେଇ ଦିନ ଆସିଗଲା.  ଆମ ଘରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ party ଆୟୋଜିତ ହେଲା. ସେଇ party ରେ ମୁ , ସୀମା, ଜିତୁ, ରାଜୁ,  ଏଲିନା ଓ ସ୍ମୃତି ଆମେ 6 ଜଣ ଥିଲୁ.  ପ୍ରଥମେ ମୂଷିକ ବଜେଇ ଆମେ ଡାନ୍ସ କଲୁ.  Party ରେ ସବୁବେଳେ ପ୍ରକାର ଡ୍ରିଂକ୍ସ ର ଆୟୋଜନ ହୋଇଥିଲା.  ସମସ୍ତେ party ରେ ବହୁତ enjoy କଲୁ.  ତାପରେ ଦିନନେର ସାରି ଆମେ ଅଡିଲୁ ଜୁଆ ଖେଳିବା ପାଇଁ. New Oriya Sex Story  Floor  ରେ ଗୋଟେ ବଡ କାର୍ପେଟ ପକେଇ ଆମେ ବସି ପଡ଼ିଲୁ ଜୁଆ ଖେଳିବା ଲାଗି. ଆମ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ଆମ ପାଖରେ ବସିଲେ ଅମକୁ ସପୋର୍ଟ କରିବ ପାଇଁ. ଆମ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ନର୍ଭସ ଥାନ୍ତି କାରଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଆଜି ପର ପୁରୁଷ ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ପଡିବ. ଶେଷରେ ମୁ ଜୁଆ ରେ ଜିତି ଗଲି.  ରାଜୁ ଓ ଜିତୁ କୁ ଦେଖି ଜୋର ରେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲି.

“ଏଲିନା ଆଉ ସ୍ମୃତି ଆଜି ରାତି ପାଇଁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ” ମୁ ରାଜୁ ଓ ଜିତୁ କୁ ଉପହାସ କରି କହିଲି. “ଆସ ମୋର ୨ ରାଣୀ ଆସ,  ମୋ ପାଖରେ ବସ” ମୁ ଏଲିନା ଓ ସ୍ମୃତି କୁ ଡାକିଲି.  ସେମାନେ ମୋ ପାଖରେ ଆସି ବସିଲେ.

ଜିତୁ ଓ ରାଜୁ – ଆମେ କଣ ଖାଲି ବସି ଦେଖିବୁ?

ମୁ – ହଁ,  ଆଉ କଣ କରିବ ତମେ?

ରାଜୁ – ଆମେ ସୀମା ସହ enjoy କରିବୁ,  please.

ମୁ – ହଁ ହଉ.

ତାପରେ ରାଜୁ ସୀମା କୁ ଭିଡି ନେଇ ନିଜ କୋଳରେ ବସାଇ ଗେଲ କଲା.  ମୁ ଏଲିନା ଓ ସ୍ମୃତି କୁ କହିଲି , ” ମୋର ୨ ସ୍ତ୍ରୀ, ଆସ  ତମେ ମାନେ ମୋର ଡ୍ରେସ ଖୋଲ”.ଏହା କହି ମୁ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଚୁମା ଦେଲି. ସ୍ମୃତି ଓ ଏଲିନା ମିଶି ମୋତେ ପୁରା ଉଲଗ୍ନ କରିଦେଲେ.

ମୁ ସ୍ମୃତି ଓ ଏଲିନା ଆଡକୁ ଚାହିଁ କହିଲି,  ” ଏବେ ତମେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ସହ ଖେଳି ଖେଳି ପରସ୍ପର ଙ୍କର ଡ୍ରାଏସ୍ରେ ଖୋଲ”. ସେମାନେ ମୋ କଥା ମାନିଲେ ଓ ପରସ୍ପର କୁ ଚୁମା ଦେଲେ.  ତାପରେ ସେମାନେ ପରସ୍ପର ଙ୍କର ଡ୍ରେସ ଧୀରେ ଧୀରେ ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲେ. କିଛି ସମୟ ପରେ ସେମାନେ ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ମୋ ସାମ୍ନା ରେ ଠିଆ ହୋଇ ଥାନ୍ତି ଓ ମୁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ନିଜ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଉ ଥାଏ. ନୂଆବର୍ଷର ଜୁଆ ଖେଳ ହେଲା ଯୌନ ଖେଳ

“ତମେ ଦୁହେଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର” ମୁ ସେମାନଙ୍କୁ କହିଲି, ” ହଉ ଏବେ ତମେ ଦୁହେଁ ମୋ ଆଗରେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁ ଙ୍କ ସହ lesbian ସେକ୍ସ କର ”

ଏଲିନା ଓ ସ୍ମୃତି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ମୋ ଆଡକୁ ଚାହିଁଲେ.  ସେମାନେ ଭାବି ନଥିଲେ ମୁ ଟଙ୍କା ସହ ଏମିତି ସେକ୍ସ କରିବି.  ମୁ ଜଣେ ଯୌନ ପ୍ରେମୀ ଲୋକ ଆଉ ଏମିତି ଦୁଇଟି ସୁନ୍ଦରୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଗୋଟେ ରାତି ପାଇଁ ପାଇ ଥିବାରୁ, ମୁ ସେମାନଙ୍କ ସହ ମାନଙ୍କୁ ଭାରି enjoy କରିବାକୁ ଚାଁହୁ ଥିଲି.

” ତମେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ତ ଦେଖିଥିବ, lesbian Scene ଦେଖିଥିବ? ” ମୁ ପଚାରିଲି.

ଏଲିନା ଧୀର ସ୍ୱର ରେ କହିଲା ହଁ.  ମୁ କହିଲି,  “ତମେ ତ ଜାଣିଛ,  ମୁ କଣ କହିବି.  ଏଥର ମୁ ଯାହା ଚାଁହୁଛି କର ” .

ସେମାନେ ମୋ କଥା ମାନି ସେପରି କଲେ. ଏଲିନା ଓ ସ୍ମୃତି ପରସ୍ପର କୁ ଜୋର ରେ ଜାବୁଡି ଧରି କିସ କଲେ. ଏହିପରି କିଛି ସମୟ ଗଲା, ମୁ ଏଲିନା କୁ କହିଲି,  ” ଏଲିନା, ଏବେ ଏବେ ସ୍ମୃତି କୁ ନୁଆଇଁ ତ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାର “.

ମୋ କଥା ଅନୁସାରେ ସ୍ମୃତି ନଇଁ ଠିଆ ହେଲା ଓ ଏଲିନା ତ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲା. ସ୍ମୃତି ଧୀରେ ଧୀରେ ଶବ୍ଦ କଲା ”  ଉଃ ଓଃ ଉଁ  ‘. ତାର ସେଇ ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ବ୍ୟାକୁଳ ହୋଇ ଉଠୁଥାଏ. ମୁ ପାଖରେ ଥିବା ସୋଫା ଉପରେ ବସି ତାଙ୍କର ସେଇ କାରନାମା enjoy କରୁଥାଏ.

ସେପଟେ ରାଜୁ ଓ ଜିତୁ ସୀମା କୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ଗେହୁଁ ଥାନ୍ତି. ସୀମା ଗୋଟେ ରାଣ୍ଡି ପରି ଦେଖା ଯାଉଥାଏ. ଏଲିନା,  ସ୍ମୃତି ଗାଣ୍ଡି କୁ ଜୋର ରେ ଚାପୁଡ଼ା  ମରିବାକୁ ଲାଗିଲା. ସ୍ମୃତି ଜୋର ରେ ରଡି କରିବାକୁ ଲାଗିଲା. ଟୋଟାଲ ଘର ସ୍ମୃତି ର ରଡି ରେ କମ୍ପୁ ଥାଏ. ମୋ ଦେହ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ଉଠୁଥାଏ.

ମୁ ଏହିପରି ସମୟ ରେ ଏଲିନା କୁ କହିଲି,  “ଏବେ ସ୍ମୃତି ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚାଟ “. ଏଲିନା ମୋ କଥା ମାନି ସ୍ମୃତି ର ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚାଟୁ ଥାଏ. “କଣ taste ଲାଗୁଛି ତ? ” ମୁ ଏଲିନା କୁ tease କରିବା ପାଇଁ ପଚାରିଲି. ଏଲିନା ମୋର ଏପରି ବ୍ୟବହାର ଦେଖି ଚୁପଚାପ ଚାପ ତଳକୁ ମୁହଁ କରି ରହିଲା. ତାକେ ଜୋର ରେ ଲାଜ ଲାଗୁଥାଏ. ନୂଆବର୍ଷର ଜୁଆ ଖେଳ ହେଲା ଯୌନ ଖେଳ

ମୁ କହିଲି “sweatheart ଲାଜ କରନି,  Odia Chudai Story ଆହୁରି ବହୁତ କାମ କରିବାର ଅଛି. ଏତିକି ରେ ଲାଜକୁଳୀ କଲେ କେମିତି ହବ.  ଆଜି ରାତି ପାଇଁ ତମେ ୨ ସୁନ୍ଦରୀ ମୋର ସ୍ତ୍ରୀ.  ଆଜି ମୁ ତମ ସହ ମାନଙ୍କୁ ଭାରି enjoy କରିବି.  ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ରେ ଯେମିତି ହୁଏ ଆଜି ଆମେ ସେମିତି ମଜା କରିବ.  କଣ ରାଜି ତ ?”

ଏଲିନା ଓ ସ୍ମୃତି ଦୁହେଁ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ କହିଲେ “ହଁ ”

ମୁ କହିଲି, “ହଉ ତାହାଲେ ମୋର ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ଏବେ କାମରେ ଲାଗିଲା ପଡ.  ଏବେ ସ୍ମୃତି ଏଲିନା ଗାଣ୍ଡି ସହ ଖେଳେ. ଏଲିନା doggy style ରେ ସ୍ମୃତି କୁ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖା “.  ମୋର ପ୍ରତ୍ୟକ କଥା ମାନି ସେମାନେ ପରସ୍ପର ସହ ଖେଳୁ ଥାନ୍ତି.  ସ୍ମୃତି,  ଏଲିନା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରି ଚାଲି ଥାଏ.  ଏଲିନା ଚିତ୍କାର କରୁଥାଏ. ମୋତେ ଲାଗୁ ଥାଏ ସ୍ମୃତି, ଏଲିନା ଠାରୁ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେଉଛି. ସ୍ମୃତି , ଏଲିନା କୁ ବହୁତ ଜୋର ରେ ମାରି ଚାଲୁ ଥାଏ. ଅବଶ୍ୟ ସ୍ମୃତି ଓ ଏଲିନା ଦୁହେଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର, କିନ୍ତୁ ଏଲିନା ର ଫିଜିଓରେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ. ଏଲିନା ର ଗାଣ୍ଡି ଦୁଇଟା ବହୁତ ମସ୍ତ. କିଛି ସମୟ ଏହିପରି  ଚାଲିଲା. ଏଲିନା ଆଖିରେ ରୁ ଟୋପେ ଲୁହ ବାହାରି ଆସିଥାଏ ଓ ତା  ଗୋରା ତକ ତକ ଗାଣ୍ଡିରୁ ନାଲି ପଡି ଯାଇଥାଏ. ମୁ ସ୍ମୃତି କୁ ଏବେ କହିଲି, ” ଏବେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଆଗରେ ଚକା ପକେଇ ବସ ଓ ପରସ୍ପର ଙ୍କର ସ୍ଥନ ରେ ଖେଳ. ”

ଅବଶ୍ୟ ସେମାନେ ଆଗରୁ ଏପରି ଅନୁଭୂତି ପାଇ ନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ. ସେମାନେ ଆଗ୍ରହ ସହିତ ପରସ୍ପର କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଲେ ଓ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁ ଙ୍କ ସ୍ଥନ ରେ ଖେଳିବାକୁ ଲାଗିଲେ. ତାପରେ ସ୍ମୃତି,  ଏଲିନା ସ୍ଥନ କୁ ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଚୁସି ବାକୁ  ଲାଗିଲା. ଏଲିନା, ସ୍ମୃତି ର ଗାଣ୍ଡିକୁ ହାତରେ ଧରି ଚିପୁ ଥାଏ ଓ ଚାପୁଡ଼ା ଡା ମାରୁ ଥାଏ. ଏହିପରି କିଛି ସମୟ ପରେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁ ଙ୍କୁ ଆଗ୍ରହ ସହ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲେ.

ଏଲିନା , ମୋତେ ଦେଖି କହିଲା, “କଣ,  ତମେ enjoy କରୁଛ ତ? ”

“ହଁ  ଲୋ ମୋ ଡାର୍ଲିଂଗ ଏଲିନା “, ମୁ କହିଲି, ” ଏବେ କିଛି ଅଲଗା କର, ତମ ଭଳି ୨ ସୁନ୍ଦରୀ ଙ୍କୁ ଏମିତି lesbian ଭଳି ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉତ୍ତେଜିତ ହେଇଯାଉଛି. ”

ତାପରେ ଏଲିନା ଓ ସ୍ମୃତି ପରସ୍ପର ଆଗରେ ଗୋଡ ମେଲେଇକି ବସିଲେ ଓ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଚୁମା ଦେବାରେ ଲାଗିଲେ.  ଏଲିନା ନିଜ ୨ ଆଙ୍ଗୁଠି ସ୍ମୃତି ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ତାକୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଗେହିଁଲା.  ସ୍ମୃତି ନିଜର ପାଟିରୁ ମେଳା କରି ଚିତ୍କାର କରୁଥାଏ. ନୂଆବର୍ଷର ଜୁଆ ଖେଳ ହେଲା ଯୌନ ଖେଳ

ଏଲିନା, ସ୍ମୃତି କୁ ପଚାରିଲା, ” my  ଡାର୍ଲିଂଗ ସ୍ମୃତି, ତୋ ବିଆ ର taste କେମିତି ଜାଣିବୁ,  ହାଁ “. ସ୍ମୃତି ଚିତ୍କାର କରୁଥାଏ ଓ କହୁ ଥାଏ, ” ହଁ ମୁ taste କରିବି, ଆଃ ଆଃ ଆଃ….. ”  ତାପରେ ଏଲିନା ତାର ୨ ଆଙ୍ଗୁଠି ସ୍ମୃତି ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା.

ଏଲିନା,  ସ୍ମୃତିକୁ ତ ଆଡକୁ ଟାଣି ଆଣି ବାରମ୍ବାର ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲା. “I love you, smruti ” ଏଲିନା କହିଲା

ସ୍ମୃତି ମଧ୍ୟ ଏଲିନା କୁ କହିଲା, ” i love you my darling elina”. କିଛି ସମୟ ପରସ୍ପର  କୁ  ଚୁମା ଦିଅ ଦେଇ ହେଲେ ଓ ତାପରେ ସେମାନେ ୨ ଜଣ ନିଜ ବିଆ କୁ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ବିଆ ରେ ଲଗେଇ ଘସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଓ ଚିତ୍କାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ.

ଏଲିନା – ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆହଃହଃ

ସ୍ମୃତି – ମୋ ସୁନ୍ଦରୀ ଏଲିନା,  ତୋ ବିଆ ବହୁତ ସେକ୍ସି.  ଆଃ ଆଃ ଆଃ

ସେମାନଙ୍କ ଏମିତି କଥା ଶୁଣି ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ.  ଏହିପରି ସେମାନେ କିଛି ସମୟ କଲେ.  ତାପରେ ସେମାନେ ଦୁହେଁ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଜୋର ରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲେ.  କିଛି ସମୟ ପରେ ସେମାନେ ଉଭୟେ ଝଡି ଗଲେ. ସେମାନେ ପରସ୍ପର ଓଠକୁ କିସ କଲେ ଓ ପାଦପର ଙ୍କର ରସ ଚାଟିଲେ.

odia sex stories ଏଲିନା, ସ୍ମୃତି କୁ କହିଲା, ” ଓଃ ମୋ ସୁନ୍ଦରୀ ସ୍ମୃତି   ତମେ ବହୁତ tasty. “. ସ୍ମୃତି ମଧ୍ୟ କହିଲା, ” ତମେ ବି ବହୁତ tasty,  ମୋ ଡାର୍ଲିଂଗ  ଏଲିନା “.

ମୁ  କହିଲି, ” ଏବେ ମୋର ୨ ସୁନ୍ଦରୀ ସ୍ତ୍ରୀ, ଆସ ମୋର ୨ ପଟେ ବସ”

ମୁ  ସୋଫା ଉପରେ ବସି ଥାଏ,  Odia sex story ଏବେ ସେମାନେ ଆସି ମୋର ୨ ପାଖେ ବସିଲେ. ଏଲିନା ମୋର ବାମ ପାଖେ ଓ ସ୍ମୃତି ମୋର ଡାହାଣ ପାଖେ ବସିଲେ.ଉଃ ସେମାଙ୍କୁ ଚୁମା ଦେଉଥାଏ ଓ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ଥନ ରେ ଖେଳୁ ଥାଏ. ନୂଆବର୍ଷର ଜୁଆ ଖେଳ ହେଲା ଯୌନ ଖେଳ

ମୁ – ତମେ ୨ ଜଣ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର,  କେହି କାହା ଠୁ କମ ନୁହଁ.

ଏଲିନା  – ତମେ ବି ବହୁତ ହାଣ୍ଡସମ.  ଆଉ ତମ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ବଡ ଓ ମୋଟା.

ମୁ – ଚିନ୍ତା କରନି, ଆଜି ତମେ ମାନେ ଏ ବାଣ୍ଡର ମଜା ପାଇବ, ମୋ ସୁନ୍ଦରୀ ଏଲିନା.

ତାପରେ ମୁ ସେମାନଙ୍କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ହଲାଇବା ପାଇଁ କହିଲି.  ଏଲିନା ଓ ସ୍ମୃତି ଆଗ୍ରହ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଉ ଥାନ୍ତି.

ମୁ – ମୋ ବାଣ୍ଡ ର taste ଜାଣିବାକୁ ଚାଁହୁଛ ?

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଦିଆଯାଇଥିବା next ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!