NuaBarsha Sakale Pua Ku Mora Sabu Kichhi Deideli – SexKahanni.COM

NuaBarsha Sakale Pua Ku Mora Sabu Kichhi Deideli

ନୂଆବର୍ଷ ସକାଳେ ପୁଅକୁ ମୋର ସବୁ କିଛି ଦେଇଦେଲି

NuaBarsha Sakale Pua Ku Mora Sabu Kichhi Deideli

NuaBarsha Sakale Pua Ku Mora Sabu Kichhi Deideli  ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ନିହାରିକା ମୁଁ ମୋର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ଯାହା ମୋ ସହ ନୂଆ ବର୍ଷ ରାତିରେ ହୋଇଥିଲା ତାହା ମୋ ପାଇଁ ସୁଖଦ ଥିଲା ଏବଂ ଏକ ନୂଆ ସପର୍କ ର ବି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଦେଖା ଯାଉ ନୂଆ ବର୍ଷରେ ଏହି ସମ୍ପର୍କ କୁ ନେଇ ମୁଁ କେତେ ଦୂର ଆଗକୁ ଯାଇ ପାରୁଛି । ଆଗକୁ କଣ କଣ ସବୁ ହେଉଛି ।

ଆଜି ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ନବ ବର୍ଷ ରାତିରେ ମୋ ସହ ଯାହା ଘଟିଥିଲା ମୁଁ ସେଇ ବିଷୟରେ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ୨୦୧୯ରେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରୁ ମୁଁ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢି ମୋ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂଆ ମୋଡ ଆସିଥିଲା ଏବଂ ମୋ ଜୀବନକୁ ରୋମାଞ୍ଚକ କରିବା ସହ କିଛି ରଙ୍ଗ ବୁଣି ଦେଇଥିଲା । 2019 ରେ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଆହୁରି ମଜବୁତ ହୋଇଗଲା ।

ଆଜି ମୋର ଏଇ ଯେଉଁ ନୂଆ ସମ୍ପର୍କର ଗଢି ଉଠିଛି ତାହା ମୋର ପୁଅ ସହ, ଆପଣ ମାନେ କଣ ଭାବୁଛନ୍ତି ମୋର ମୋ ପୁଅ ସହ ସମ୍ପର୍କ କୁ ନେଇ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ । ମୁଁ ଏଇ ବିଷୟରେ କଣ ଭାବୁଛି ଆଉ କେମିତି କଣ କଣ ସବୁ ହେଲା ଏଇ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ମାଧ୍ୟମରେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମର ପାଠକ ମାନଙ୍କ ଆଗରେ ରଖୁଛି ।

ମୁଁ ୩୪ ବର୍ଷର ଅଟେ । ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ମସ୍ତ ଅଟେ ଏବଂ ମୋ ରଙ୍ଗ ଗୋରା ଆଉ ସେକ୍ସି ଅଟେ । ମୋର ବିବାହର ୧୦ ବର୍ଷ ହୋଇଗଲାଣି ମୋର ନିଜର କେହି ପୁଅ ନାହାନ୍ତି । ଆଜି ଯେଉଁ କାହାଣୀ ଶୁଣେଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛି ତାହା ହେଲା ମୋର ସାବତ ପୁଅ ସହ ହୋଇଥିବା ସମ୍ପର୍କ କଥା । ମୋର ସାବତ ପୁଅ ମୋ ଠାରୁ ୧୨ ବର୍ଷ ସାନ । ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କର ମୁଁ ଦ୍ଵିତୀୟ ସ୍ତ୍ରୀ । କାରଣ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀ ମରିଯାଇଥିଲା ।

ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କର କିଡନ ରୋଗରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ବୟସ ବହୁତ ବେଶୀ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଖୁବ ମଜା ଲୁଟେ । ମୋ ସାବତ ପୁଅ ଜଣେ ଜିମ ଯାଏ । ମୁଁ ମୋ ସାବତ ପୁଅ ଦିପୁ କୁ ନିଜ ପୁଅ ଭଲି ଦେଖୁଥିଲି କିନ୍ତୁ ଆଜିର ସମ୍ପର୍କ ବଦଳି ଯାଇଛି । କେମିତି କଣ ହେଲା ସେ ସବୁ କିଛି କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ମୋ ସ୍ଵାମୀ ଘର ଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ଥିଲେ । ମୋ ପୁଅ ଦିପୁ ଓ ମୁଁ ଘରେ ଥିଲୁ ।

ନୂଆ ବର୍ଷ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଘଟଣା ଯେତେବେଳେ ସେ ସୋଇକରି ଉଠିଲା ତାର ଆଖିରେ ଲୁହ ଥିଲା । ମୁଁ ପଚାରିଲି ପୁଅ କଥା କଣ, କଣ ପାଇଁ କାନ୍ଦୁଛୁ ? ସେ କହିଲା କି ଆଜି ମା କଥା ମନେ ପଡିଗଲା ତ ! ମା ମୋତେ ସବୁବେଳେ ହଗ କରୁଥିଲା । ମା ମୋତେ ପ୍ରତି ନୂଆ ବର୍ଷରେ କୁହେ ଆଜି ଠାରୁ ନୂଆ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ତୁ ଖୁବ ଆଗକୁ ବଢ ଭଗବାନ ତୋର ସବୁ ଇଚ୍ଛା ପୁରା କରନ୍ତୁ ।

କିନ୍ତୁ ଆଜି ମୋ ସହ ନାହିଁ, ତାକୁ ମୁଁ ବହୁତ ମିସ କରୁଛି । ଏସବୁ ଶୁଣି ମୋ ଆଖିରେ ବି ଲୁହ ଆସିଗଲା । ମୁଁ ତାର କଥା ଶୁଣି ନିଜକୁ ଆଉ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରିଲି ନାହିଁ ମୋର ହାତକୁ ଖୋଲି ଦେଇ କହିଲେ ଚାଲିଆ, ମୁଁ ଅଛି ପା । ସେ ଦଉଠି କରି ଆସିଲା ଆଉ ମୋତେ ଜୋରେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା । ଆଉ ସେ ତାର କାନ୍ଧ ମୋ ଉପରେ ରଖିଦେଲା ଆଉ ଜୋରେ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲା ।

ମୁଁ ତାର ପିଠିକୁ ଆଉଁସି ଦେଇ କହିଲେ ତୁ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ, ମୁଁ ତୋର ପାଖରେ ଅଛି, ମୁଁ ତୋ ମା, ମୁଁ ତୋର ସାଙ୍ଗ ବି । ପାଠକ ମାନେ ଯେତେବେଳେ ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ସେତେବେଳେ ଆମ ଭିତରେ ମା ପୁଅର ସେଇ ମମତା ଆସୁ ନଥିଲା । ଆଉ ବୋଧେ ହୁଏ ସେ ଏଇ କଥା କୁ ବୁଝିପାରୁଥିଲା । କାରଣ ସେ ବି ମୋର ପିଠିକୁ ଆଉଁସୁ ଥିଲା ଆଉ ମୋର ବ୍ରା କୁ ଫିଲ କରୁଥିଲା ।

ମୁଁ ବି ତାର ପ୍ରେମରେ ହଜିଗଲି ଆଉ ତାକୁ ବି କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲି ଯେମିତି ଗୋଟେ ଝିଅ ତାର ପ୍ରେମିକକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରେ । ଆଉ ତାପରେ ସେଇଠୁ କିସ ଏବଂ ଲିପ ଲକ ହୋଇଯାଏ । ଆଉ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡର ହାତ ପ୍ରେମିକାର ଦୁଧ ଉପରକୁ ଚାଲି ଆସେ । ସେ ମୋ ସହ ସେମିତି ଚିପକେଇ ଯାଇଥିଲା । ଯେମିତି କି ସେ ମୋତେ ଛାଡିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ନାହିଁ । ମୁଁ ବି ସେମିତି ତାର ପ୍ରେମରେ ହଜିଗଲି ଯେମିତି କି ସେ ମୋର ପୁଅ ନୁହେଁ ।

କେତେବେଳେ ସେ ତାର ଓଠକୁ ମୋ ଓଠ ଉପରକୁ ନେଇ ଆସିଲା ଏବଂ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲା ମୋତେ କିଛି ବି ଜଣା ପଡିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ବି ନିଜକୁ ଅଟକେଇ ପାରିଲି ନାହିଁ ତାର ଓଠରେ ଲିପ ଲକ କରିଦେଲି । ସେ ଏବେ ତାର ହାତକୁ ମୋର ଦୁଧ ଉପରକୁ ନେଇ ଆସିଲା ଆଉ ମୋର ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ନାଇଟ ଡ୍ରେସରେ ଥିଲି । ସେ ମୋର ମଥାରେ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ସେ ମୋର ପିଠିକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋର କାନକୁ ତାର ଦାନ୍ତରେ କାମୁଡିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ବି ତାର ପିଠିକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲି । ତାପରେ ଆମେ ତୁରନ୍ତ ବେଡ ରୁମ ଆଡକୁ ଚାଲି ଆସିଲୁ । ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ମୋର ଓପର ଟପ ଖୋଲିଦେଲା । ସେ ବ୍ରାର ହୁକ ଖୋଲିଦେଲା ଏବଂ ବ୍ରା କୁ ବୁବ୍ସ ଉପରୁ ବାହାର କରିଦେଲା ଏବଂ ମୋର ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ସେ ମୋର ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମୁଥିଲା ଓ ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲା । ସେ ତାର ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ମୋର ଦୁଧ ଭୁଁଡିକୁ ଦଳିଦେଉଥିଲା । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଏତେ ଗରମ ହେଇଯାଇଥିଲି କି କହି ପାରିବି ନାହିଁ । ମୋ ମୁହଁରୁ କେବଳ ଶିତ୍ସକାର ବାହାରୁଥିଲା । ମୁଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରୁଥିଲି । ସେ ଚୁପ ଚାପ କିଛି ନକହି ମୋର ଦୁଧ ସହ ଖେଳୁଥିଲା ।

ମୁଁ ପୁରା ପାଗେଳି ହୋଇ ଯାଇଥିଲି ମୋର ଲୋମ ସବୁ ଠିଆ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ଓଠକୁ ବାରମ୍ବାର ଦାନ୍ତ ତଳେ ଦାବୁଥିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ବେଡ ଉପରେ ସୋଇଗଲି । ସେ ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ଖୋଲିଦେଲା ଏବଂ ମୋର ଜଙ୍ଘକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ ମୋ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ଗୋଟେ ପଟେ ସେ ମୋତେ କିସ କରୁଥାଏ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥାଏ ଆଉ ଗୋଟେ ତଳକୁ ନେଇ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୂରେଇବାରେ ଲାଗିଲା ।

ସେ ବହୁତ ଆଗ୍ରେସିଭ ହୋଇଗଲା ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ତାକୁ ଅଟକେଇବା ପାଇଁ ହେବ । ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ସେମିତି ରହିଲୁ । ମୁଁ ମୋର ହାତକୁ ତାର ହିଟ ହେଇ ଥିବା ବାଣ୍ଡରେ ଲଗେଇଲି ଭାବିଲି ଏତ ବହୁତ ବଡ ନିଶ୍ଚୟ ଆଜି ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ଫଟେଇ ଦେବ । ମୁଁ ସେମିତି ଥିଲି ସେ ମୋ ହାତ ଧରି ମୋତେ ଗଦି ଉପରକୁ ନେଇଗଲା ।

ଏବେ ମୁଁ ଗଦି ଉପରେ ଦୁଇ ଗୋଡ ମେଲେଇ ସୋଇଗଳଲି । ସେ ମୋ ଉପରକୁ ଆସି ମୋତେ କିସ କରିଲା । କିସ କରି କରି ତଳକୁ ଗଲା ମୋ ବିଆରେ ଜିଭ ଲଗେଇ ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ ବି ମଦହୋସ ହୋଇଗଲା ଆଉ ମୋ ମୁହଁରୁ ଶିତ୍ସକାର ବାହାରିବାରେ ଲାଗିଲା ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ।

ସେ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆର ହୋଲରେ ରଖି ହାଲକା ଧକା ମାରିଲା । ମୁଁ ଟିକେ ଚିଲେଇଲି ତାପରେ ସେ ଆଉ ଗୋଟେ ଧକା ମାରିଲା । ତା ବାଣ୍ଡ କିଛି ପଶେଇ ଦେଲା ସେ କହିଲା ଆରେ ତୁମକୁ ତ ଏଠି ଅସୁବିଧା ଅଛି । ମୁଁ କହିଲି କିଛି କଥା ନାହିଁ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ନପଶେଇ ଅଧା ପଶେଇ ଧିରେ ଧିରେ ଆଗ ପଛ କର । ଯେମିତି ମୋ ମୋତେ ବିଆ ର ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ ଆଉ ମୋ ବିଆକୁ କିଛି ହେବ ନାହିଁ । NuaBarsha Sakale Pua Ku Mora Sabu Kichhi Deideli

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

36259cookie-checkNuaBarsha Sakale Pua Ku Mora Sabu Kichhi Deideli
6 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!