Odia Sex ବାହାଘର ପରେ ରାଣ୍ଡୀ ବନିଗଲି

Odia Sex ବାହାଘର ପରେ ରାଣ୍ଡୀ ବନିଗଲି

Odia Sex Bahaghar Pare Randi Banigali Odia Sex ବାହାଘର ପରେ ରାଣ୍ଡୀ ବନିଗଲି

Odia Randi Sex Story ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ନା ରଜନୀ । ମୁଁ ଆଜି ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋ ଜୀବନର ଏକ ସତ କାହାଣୀ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ଆଶା କରୁଛି ମୋର ଏହି କାହାଣୀ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିବ ଏବଂ ଏହି କାହାଣୀକୁ ପଢି ନିଶ୍ଚୟ ମଜା ପାଇବେ । ଯଦି ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋ କାହାଣୀ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ନିଶ୍ଚୟ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ । ମୁଁ ମୋ କାହାଣୀକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋ ବିଷୟରେ କିଛି କହି ରଖୁଛି । Odia Super Bedha Gapa ମୋ ବୟସ ୩୦ ବର୍ଷ ଅଟେ । ମୋ ଉଚ୍ଚତା ୫ଫୁଟ ୮ଇଞ୍ଚ ଏବଂ ରଙ୍ଗ ଗୋରା ଅଟେ ବିଲକୁଲ କ୍ଷୀର ପରି । ମୋ ଫିଗର ବହୁତ ସେକ୍ସି ଆଉ ମୋ ଦୁଧସାଇଜ ୩୮ । ଆଉ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ବହୁତ ଚଉଡା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୁଁ ଚାଳିବେଳେ ମୋ ଗାଡି ହଲା ଦେଖି ସବୁଟୋକାଙ୍କୁ ପାଗଳ କରି ଦିଏ ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ବି ଦୁଇ ତିନିଜଣ ଟୋକାଙ୍କଠୁ ଗିହାଁ ଖାଇବାର ମଜା ନେଇଛି। ମୋତେ ସେକ୍ସ କରିବାରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ମଜା ଆସେ ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ମୋ ଚିହ୍ନା ଜଣା ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କାହା ସହବି ମୁଁ ସେକ୍ସ କରିନିଏ । କିନ୍ତୁ ମୋ ବିବାହ ପରେ ମୁଁ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ କଥା ମାନିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ ହେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ କଥା ମାନି କିଛି ଦିନ ଚଲିଲି । ମୋ ସ୍ଵାମୀ ବି ମୋ ସହ ପୁରା ମ୍ଯାଚ କରେ ଆମେ ଯୋଡି ତାଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା ମୋ ଠାରୁ ସାମାନ୍ୟ ଅଧିକ । ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ବାଣ୍ଡଟି ଲାମ୍ବା ଓ ମୋଟା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ମୋତେ ସେକ୍ସର ପୁରା ମଜା ଦେଇ ପାରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେ ମୋର ସଉକ ମାନେ ସଜେଇ ହାବା ପାଇଁ ଜିନିଷର ଅଭାବକୁ ପୂରଣ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ କାରଣ ସେ ଯେଉଁ ଜାଗାରେ କାମ କରନ୍ତି ସେଠି ତାଙ୍କୁ ବହୁତ କମ ଦରମା ମିଳେ । କିନ୍ତୁ ସେ ଯେତେଟଙ୍କା କମାନ୍ତି ସେଥିରେ ଆମ ଘର ଚାଲିଯାଏ ହେଲେ ମଜା ମସ୍ତି କିଛି ପଇସା ସେଭିଙ୍ଗ କରି ହୁଏ ନାହିଁ ।

ଏହି କାହାଣୀ ମୋ ବିବାହର ୨ବର୍ଷ ପରର ଘଟନା ଯେତେବେଳେ ମୋର ନୂଆ ନୂଆ ବିବାହ ହେଇଥିଲା ତାଙ୍କୁ ମୁଁ କିଛି କହୁନଥିଲି । କିନ୍ତୁ ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ମୋତେ ପଇସା ଦେଇ ପାରିଲେ ନାହିଁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହୁଥିଲି । କିଛି ଦିନ ପରେ ଆମେ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ କଥା କଥାରେ ଝଗଡା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲୁ । ସେ ମୋତେ ସବୁବେଳେ ବୁଝାଉଥିଲେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ କିଛି ଦିନ ପରେ ସବୁ ଠିକ ହେଇଯିବ ତୁମେ ଏବେ ଏତିକିରେ ଖରଚ କରିନିଅ । ମୁଁ ବି ଅନ୍ୟ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ପରି ନୂଆ ଶାଢୀ ଓ କସମେଟିକ ରେ ସଜେଇ ହାବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି  । ଯେତେବେଳେ ସେ ମୋତେ ଏସବୁ ଦେଇ ପାରିଲେ ମୁଁ ନିଜେ ନିଜେ ମୋ ରାସ୍ତା ବାଛିନେଳି  ଆଉ ଏକ କମ୍ପାନୀରେ ମୁଁକରିବାରେ ଲାଗିଲି।

ମୁଁ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ବହୁତ ଗିହାଳିଆ ଥିଲି ପଇସା ଦେଇ ମୋତେ ତିନି ଜଣ ଗେହିଁଛନ୍ତି, ମୋ ସୁନ୍ଦରତା ପାଇଁ ମୁଁ କୌଣସି ଧନୀ ପୁରୁଷକୁ ପଟେଇ ପାରେ । ମୋ ଅର୍ଥର ଅଭାବ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ମୁଁ ଏକ ଧନୀ ପୁରୁଷର ସନ୍ଧାନରେ ଥିଲି । କିଛି ଦିନ ପରେ ମୋତେ ଜଣେ ଧନୀ ବ୍ୟକତି ମିଳିଗଲେ । ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ସେ ମୋତେ ଦେଖୁଥିଲେ ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖୁଥିଲି । ସେ ମୋତେ କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେଇ ରହିଲେ ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ ସେକ୍ସି ଚାହାଣିରେ ଲଗାତାର ଆଘାତ କରିଚାଲିଯାଇଥାଏ । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଘରକୁ ବସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଘରକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ଠିଆ ହୋଇଥାଏ ସେ ମୋତେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସେହି ଟାଇମରେ ଆସନ୍ତି । ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ଏ ନିଶ୍ଚୟ ଫସିଯିବ ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତାକୁ ଲାଇନ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି ।

ଗୋଟେ ଦିନ କଥା ମୋର ଟିକେ କମ୍ପାନୀରୁ ବାହାରୁ ବାହରୁ ଡେରି ହେଇଗଲା ଆଉ ମୋ ବସ ଚାଲିଯାଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥାନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ବସ ପଳେଇଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ କିଛି ବାଟ ପାଦରେ ଚାଲି ଆସିଲି । ମୁଁ ପାଦରେ ଚାଲି ଯାଉଥିବା ଦେଖି ସେ କାର ମୋ ପାଖରେ ଲଗେଇ ଦେଲେ । ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ପାଖରେ କାର ଆଣି ରଖିଦେଲେ ମୋତେ ବସିବା ପାଇଁ କହିଲେ ଆଉ ମୁଁ କିଛି ଚିନ୍ତା ନକରି କାରରେ ବସିଗଲି । ଯେବେ ମୁଁ ତାଙ୍କ କାର ରେ ବସିଲି ସେ ମୋ ସହ କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲେ ସେ ମୋତେ ମୋ ନା ପାଚାରିଲେ ମୁଁ ମୋ ନାଁ ତାଙ୍କୁ ଜଣେଇଲି । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଗରୁ ସବୁକିଛି ଜାଣିଥିଲି ତେଣୁ ମୁଁ ଜାଣିଶୁଣି ଗୋଟିଏ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଠିଆ ହେଉଥିଲି କାରଣ ସେ ମୋତେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆସୁଥିଲି । ମୁଁ ମୋ ଘରକୁ ଚାଲି ଚାଲି ଯାଉଥିଲି କାରଣ ମୋ ଘର ସେଠୁ ପ୍ରାୟ ୮-୧୦ କିମି ହେବ ।

ସେ ମୋ ଠାରୁ ମୋ ବିଷୟରେ କଥାରେ କଥାରେ ସବୁକିଛି ଜାଣିନେଲେ । ତାପରଠୁ ମୁଁ ଯେବେ କାମ ସାରି ଆସେ ସବୁଦିନ ମୋତେ କାରରେ ଆଣି ଛାଡି ଦେଇ ଯାଆନ୍ତି । ସେ ମୋ ସହ ସବୁଦିନ କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୋର ପ୍ଳାନ ସଫଳ ହେଉଥିଲା । ସେ ମୋତେ ଛୁଟି ଦିନରେ ସପିଙ୍ଗ କରିବା ନେଇ ଯାଉଥିଲେ । ସେ ମୋତେ ଧୀରେ ଧିରେ ବୁଲେଇବା ନୂଆ ନୂଆ ଜାଗା ନେଇଗଲେ ଆଉ ମଝିରେ ମଝିରେ କିଛି ଗିପ୍ଟ ଦଉଥିଲେ । କିଛି ଦିନ ପରେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲପାଏ । ତାଙ୍କ ମୁହଁରୁ ଏକଥା ଶୁଣି ମୋତେ ଖୁସିଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ଭାବିଲି ମୋ ପ୍ଳାନ ସଫଳ ହେଇଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ ତ ଜାଣିଛ ମୁଁ ବିବାହିତ, ସେ କହିଲେ ସେଉଠୁ କଣ ହେଇଗଲା ତୁମେ ଯେମିତି ମୋ ସହ ମିଳା ମିଶା କରୁଛ ସେମିତି କରିବ ତୁମ ସ୍ଵାମୀ କଣ ପାଇଁ ଜାଣିବେ । ତୁମେ ଆଉ ମୁଁ ସାଙ୍ଗ ପରିକା ରହିବା ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ହୋଇଗଲି ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ନେଇଗେଲେ ଆଉ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବାହୁରେ ଜାବୁଡି ଧରିଲେ ସେ ମୋତେ ଯେତେବେଳେ ଜାବୁଡି ଧରିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ କିଛି କହିଲି ନାହିଁ । ତାପରେ ସେ ମୋତେ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ ତାଙ୍କ ଓଠ କୁ ମୋ ଓଠରେ ରଖି ଚୁଚୁମିବା ରେ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୋ ଦୁଧକୁ ଶାଢୀ ଉପରୁ ହିଁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେ କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ମୋ ଓଠରୁ ସବୁ ଲିପଷ୍ଟିକ ଚୁଚୁମି ଦେଲେ ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ହାତ ଆଣି ମୋ ବିଆ ଉପରେ ରଖିଦେଲେ । ସେହି ସମୟରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଏସବୁ କର ନାହିଁ ସେ ମାନି ଗଲେ ଆଉ କହିଲେ ହଉ ଠିକ ଅଛି ଯେବେ ତୁମେ ଚାହିଁବ ।

ତାପରେ କିଛିଦିନ ପରେ ଆମେ ସପିଙ୍ଗ କରିବା ପାଇଁ ଗଲୁ ଆଉ ସପିଙ୍ଗ ସାରିବା ପରେ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଖାଇଲୁ ଆଉ ତାପରେ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ  ନେଇଗଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବସି କଥା ହେଉଥିଲି ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବାହୁରେଟେକି ନେଇ ତାଙ୍କ ବେଡ ରୁମକୁ ନେଇଗଲେ । ସେ ମୋତେ ବେଡରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୋ ଓଠରେ ତାଙ୍କ ଓଠରଖି ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିବା ସହ ମୋ ଦୁଧକୁ କପଡା ଉପରୁ ଧରି ମୋ ଦୁଧ ଚିପୁଥିଲେ  । ସେ ମୋ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ସେ ମୋ ଦେହରୁ ଲୁଗା ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲେ ସେଦିନ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖିଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସେଦିନ କିଛି କହିଲି ନାହିଁ।

ସେ ମୋତେ ୧ମିନିଟ ଭିତରେ ମୋତେ ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ନେଇ ଆସିଲେ । ସେ ମୋତେ ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟିରେ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହେଲେ ଆଉ ସେ ମୋ ବ୍ରାକୁ ଖୋଲି ମୋ ଦୁଇ ଦୁଧକ ହାତରେ ଚିପି ମୋ ଦୁଧକୁ ଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେ ମୋର ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ମୁହଁରେ ରଖି ଚୁଚୁମୁଥିଲେ ଆଉଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଚିପୁଥିଲେ । ସେ ଏମିତି କିଛି ସମୟ ମୋ ଦୁଧ ଚୁଚୁମିବା ଓ ଚିପିବା ପରେ ସେ ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲି ମୋ ବିଆକୁ ଜିଭରେ ଚଟିବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ବିଆକୁ ଚଟିବାରେ ଲାଗିଲେ ମୋର ନିଶ୍ଵାସ ପ୍ରଖର ହେଇଗଲା । ସେ ମୋ ବିଆର ଦନାକୁ ଟାଣି ଟାଣି ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ । ଆଉ ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ସେକ୍ସି ଆବାଜ କରି କରି ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ମାଡି ଧରିଲି ।

ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଚଟିବା ସହ ତାଙ୍କର ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ଭିତରବାହାର କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ଆଉ ମୁଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହେଇ ସିତସ୍କାର ମାରିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ମୋ ବିଆରେ ଏମିତି କିଛି ସମୟ କରିବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କର କପଡା ବାହର କରିଦେଲେ । ସେ ତାଙ୍କର ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ମୁହଁରେ ଦେଇ କୁଚୁମିବା ପାଇଁ କହିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ କିଛି ସମୟ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ସେ ମୋ ଗୋଲାପି ବିଆରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ରଖି ପୁରେଇ ଦେଲେ । ତାଙ୍କର ମୋଟା ଓ ଲାମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ଟା ଯେତେବେଳ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା ମୋ ମୁହଁରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ସିତସକାର ବାହାରି ଆସିଲା । ସେ ମୋ ଆଣ୍ଠୁ ଉଠେଇ ମୋତେ ଜୋର ଦାର ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋତେ ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକା ମାରୁଥିଲେ ମୋର ବଡ ବଡ  ଦୁଧ ଜୋରେ ଜୋରେ ହଲୁଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଜୋରେ ଜୋରେ ସେକ୍ସି ଆବାଜ କରି ଗିହାଁ ଖାଇବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଯେତେ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହୁଁଥିଲେ ମୋତେ ସେତେ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା। କିଛି ସମୟ ଏମିତି ଗେହିଁବା ପରେ ସେ ମୋତେ ଘୋଡୀ କରି ବସେଇ ଦେଲେ । ତାପରେସେ ମୋ ପଛପଟୁ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଆଗ ପଛ କରି ମୋତେ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ପିଡକୁ ଏତେ ପ୍ରଖର କରିଦେଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆର ଶେଷ ଭାଗକୁ ଯାଇ ରଗଡୁ ଥିଲା ଆଉ ମୋତେ ଆହୁରିମଜା ଆସୁଥିଲା । ସେ ମୋତେ ଏମିତି ୧୫ ମିନିଟ ଗେହିଁବା ପରେ ଝଡି ଗଲେ ।

ତାପରେ ସେ ମୋ ବିଆରେଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଜୋରେ ହଲେଇବାରୁ ମୋ ପାଣି ବାହରି ଆସିଲା । ତାପରେ ସେ ମୋତେ କିସ କଲେ ଆଉ ମୁଁ ମୋ ଲୁଗା ପଟା ପିନ୍ଧିନେଲି । ସେଦିନ ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଥର ସେକ୍ସ କରିଛି । Odia Sex ବାହାଘର ପରେ ରାଣ୍ଡୀ ବନିଗଲି

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

3 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!