Odia Sex Mamu Jhia Ra Kunwari Bia – SexKahanni.COM

Odia Sex Mamu Jhia Ra Kunwari Bia

Odia Sex Mamu Jhia Ra Kunwari Bia

ମାମୁ ଝିଅର କୁଆଁରୀ ବିଆ Odia Sex Mamu Jhia Ra Kunwari Bia

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ, ମୋ ନାଁ ଜିତ୍ , ମୋ ବୟସ ୨୦ ବର୍ଷ । ଏହା ମୋର ପ୍ରଥମ ଷ୍ଟୋରି ଏବଂ ମୋର ନିଜର ଏକ ସତ ଘଟଣା, ଯାହାଆଜି ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଶୁଣେଇବାକୁ ଯାଉଛି ଯେଉଥିରେ ମୁଁ ମୋ ମାମୁ ଝିଅ ସହ ସେକ୍ସ କରିଛି । ମୋତେ ତା ସହ ଏସବୁ କରି ବଡ ମଜା ଲାଗିଲା । Mamu Jhia Saha Sex Odia Gapa ଚାଳନ୍ତୁ କାହାଣୀର ଭିତରକୁ ଯିବା। ମୋ ମାମୁଁଙ୍କ ଝିଅ ଯେତେବେଳେ ୧୯ବର୍ଷର ହୋଇଥିଲା ମୋ ମାମୁଁ ଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା । ସେଥିପାଇଁ ମୋ ମାଇଁ ଙ୍କର କହିବା ଅନୁସାରେ ମୋ ମାମୁ ଝିଅ ଆମ ଘରେ ରହିବା ପାଇଁ ଚାଲିଆସିଲା । Bhai Bhauni Odia Sex Story କାରଣ ସେ ଏବେ ଯବାନ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଆଉ ଘରେ ଏକା ଭୁଆସୁଣୀ ଝିଅ ରହିବା ମୋ ମାକୁ ପସନ୍ଦ ନଥିଲା ତେଣୁ ସେ ତାକୁ ତାସହିତ ଆମ ଘରକୁ ନେଇ ଆସିଲା । ତାର ବି +୨ ସରିଯାଇଥିଲା ସେ ଆଉ ପଢୁନଥିଲା ତେଣୁ ତାର ଆମ ଘରେ ରହିବାରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଲା ନାହିଁ, ସେ ବି ଆମ ସହ ହସ ଖୁସିରେ ରହିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ ବି ମୋ ମା କୁ ଘର କାମରେ ସବୁଥିରେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲା । Piusi Pua Saha Sex Kahani Odia ସେ ବହୁତ କମ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆମର ପୁରା ପରିବାର ସହ ମିଶିଗଲା । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ମୋ ସହ ପୁରା କ୍ଳୋଜ ହେଇ ମିଶୁଥିଲା ।

ଗୋଟେ ଦିନ ସେ ତାର ବେଡରେ ସୋଇଥିଲା ଆଉ ସେଦିନ ଘରେ କେହି ନଥିଲେ । ତାର ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଡ୍ରେସ ଭିତରୁ ହାଲକା ହାଲକା ବାହାରକୁ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ତାର ଗୋରା ଗୋରା ଦୁଧକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତୁରନ୍ତ ଟେଙ୍ଗେଇ ଠିଆ ହେଇଗଲା । ବନ୍ଧୁମାନେ ପ୍ରଥମେ ମୋ ମାମୁ ଝିଅ ପ୍ରତି ମୋର ସେମିତି କୌଣସି ବି ଖରାପ ବିଚାର ନଥିଲା । କାରଣ ସେ ମୋ ସହ ସବୁବେଳେ ଖୋଳିକାରି ହସ ମଜା ମସ୍ତି କରୁଥିଲା ଆଉ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ସବବେଳେ ଖୁସି ଥାଉ । କିନ୍ତୁ ସେଦିନ ତାକୁ ଏମିତ ଦେଖିବା ପରେ ମୋର ତା ପ୍ରତି ବିଚାର ବଦଳି ଗଲା । ଆଉ ତାକୁ ମୁଁ କାମୁକ ନଜରେ ଘୁରି ଘୁରି ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି ।

ମୁଁ ଟିକେ ସାହସ କରି ତାର ହାତକୁ ଛୁଇଁ ଦେଲି ତାହା ମୋ ପାଇଁ ସବୁଠୁ ଭଲ ଅନୁଭବ ଥିଲା । କାରଣ ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଫିଲିଙ୍ଗ୍ସର ସହ ଏତେ ନରମ ଓ କୋମଳ ହାତକୁ ଛୁଉଁଥିଲି । ମୋତେ ଏବେ ଅନୁଭବ ହେଲା କି ସେ ସେହି ସମୟରେ ଗଭୀର ନିଦରେ ସୋଇଥିଲା । ଫୁଣି ମୁଁ ମନ ଭିତରେ ଆଉ ଟିକେ ଅଧିକ ସାହସ ବାନ୍ଧି ତା ହାତକୁ ମୋ ହାତରେ ଆଣି ଆଉଁସିଲି । ମୁଁ ତା ହାତକୁ ଲଗାତାର ଧୀରେ ଧିରେ କରି ରଗଡିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୋତେ ତା ସହଏମିତି କରିବାରେ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା । ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ସେ ସୋଇବା ଭିତରେ ତାର ଅନ୍ୟ ହାତରେ ମୋ ହାତକୁ ଟାଇଟ କରି ଧରି ନେଇଛି ।

ଫୁଣି ମୁଁ ହିମତ କରି ତାର ଦୁଧକୁ ହାଲକା ଭାବେ ମସାଜ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ତଥାପି ସେ ତାର ଆଖି ଖୋଲିଲା ନାହିଁ । ଆଉ ତାର ନିଶ୍ଵାସ ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ତୀବ୍ର ହେଇଯାଇଥିଲା । ଆଉ ତାର ଛାତି ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଉପର ତଳ ହେଉଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ତାର ଦୁଧ ଆହୁରି ଅଧିକ ମନମୋହକ ଆକର୍ଷଣ ଲାଗୁଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତାର ଡ୍ରେସ ଉପରୁ ତା ବିଆ ହାଲକା ଭାବେ ଟଚ କଲି । କିନ୍ତୁ ସେ ତଥାପି ଉଠିଲା ନାହିଁ ଆଉ ମୁଁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ବୁଝିଗଲି ଯେ ସେ ବହୁତ ଆଗରୁ ଉଠି ସାରିଛି । କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ ଆଗରେ ଶୋଇବାର ନାଟକ କରୁଥିଲା ।

Odiya Sex Story Bhai Bhauni ଏବେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରୁ ବାହର କଲି ଏବଂ ତା ହାତରେ ରଖି ଆଉଁସିବା ରେ ଲାଗିଲି, ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାର କୋମଳ ହାତର ସ୍ପର୍ଶ ପାଇଁ ହାଲକା ହାଲକା ଝଟକା ମାରୁଥିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ବହୁତ ଜୋସ ଆସିଯାଇଥିଲା । କିଛି ସମୟ ତା ହାତ ଦ୍ଵାରା ମୁଠି ମାରିବା ପରେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ସେ ସେମିତି ସୋଇ ରହି ଗୋଟେ ସାଇଡକୁ ପଲଟି ଗଲା ଓ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟିରୁ ବାହର କରିଦେଲା । ମୁଁ ମନେ ମନେ ସ୍ଥିର କଲି ଯାହା ହେବ ଦେଖା ଯିବ ଏହି କଥା ଭାବି ମୁଁ ତାର ଶାଲୱାର ଡୋର ଖୋଲିଦେଲି ଏବଂ ତା ଶାଲୱାର ସହ ତାର ଚଡିକୁ ବି ତଳକୁ ଖସେଇ ଦେଲି । ଆଉ ମୁଁ ଯାହା ଦେଖିଲି ତାକୁ ଦେଖି ମୁଁ ମୋ ସବୁ ଜୋସ ହରେଈ ବସିଲି ।

ମୁଁ ତାର ବିଆକୁ ଦେଖି ବିଲକୁଲ ପାଗଳ ହେଇଯାଇଥିଲି । ଆଉ ମୁଁ ଦେଖିଲି ତା ବିଆ ପୁରା ଭିଜି ଯାଇଥିଲା । ତାମାନେ ସେ ବି ଏବେ ଫୁଲ ଜୋସରେ ଅଛିଆଉ ତାକୁ ମୋର ଏସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି । ତାକୁ ବି ମଜା ଆସୁଥିଲା । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୋ ଭିତରେ ବହୁତ ସାହାସ ଆସିଯାଇଥିଲା । ଆଉ ମୁଁ ଅଟକିବାର ନଥିଲି । ଏବେ ମୁଁ ତାର ବିଆ କୁ ଲଗାତାର ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାର ନିଶ୍ଵାସ ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ତୀବ୍ର ହୋଇଯାଇଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ମୋର ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଦେଲି ସେ ଦରଜ ପାଇଁ ଏକଦମ ତଡପି ଉଠିଲା । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ କାମ ଚାଲୁରଖିଲି । କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ତା ବିଆରେ ଆଗ ପଛ କରିଲି । ଆଉ ସେ ତା ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ଏବେ ବି ଶୋଇବାର ନାଟକ କରୁଥାଏ ।

ମୁଁ ଠିକ ମଉକା ଦେଖି ମୋର ୬ଇଞ୍ଚର ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆର ଗୋଲାପି ପାଖୁଡା ଉପରେ ରଖି ମୋ ଆଡକୁ ଗୋଟେ ଜୋର ଧକା ମାରିଲି । ସେ କାରଣରୁ ସେ ଜୋରେ ଚିହିକି ଉଠିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ଭିତରକୁ ଟିକେ ଚାଲିଯାଇଥିଲା ଆଉସେ ତା ପଟୁ ପୁରା ଚେଷ୍ଟା କରୁଥାଏ କି ମୋତେ କେମିତି ତା ଉପରୁ ହଟେଇବା ପାଇଁ । ତଥାପି ସେ ତାର ଆଖି ଖୋଳୁନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ତାର ଯନ୍ତ୍ରଣା କାରଣରୁ ସେ ମୋ ତାର ବିରୋଧ ଜାରି ରଖିଥାଏ । ମୁଁ ମୋର ଧ୍ୟାନ ତାର ଯନ୍ତ୍ରଣା ରୁ ହଟେଇ ଆଉ ଏକ ଜୋର ହଟକା ମାରିଲି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୋର ଅଧା ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆକୁ ଚିରି ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା। ଆଉ ସେ ଏବେ ବହୁତ ଅଧିକା ହଲଚଳ ହେଉଥିଲା । ଆଉ ମୁଁ ଦେଖି ତାର ବିଆ ରୁ ଏବେ ରକ୍ତବି ବାହରିବା ଷ୍ଟାର୍ଟ ହେଇ ସାରିଥିଲା ।

ମୁଁ ଟିକେ ଡରିଗଲି । କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ପୁରା ଜୋସରେ ଥିଲି ତେଣୁ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧିରେ ଧିରେ ଆଗ ପଛ କାରିବା ଜାରି ରଖିଥାଏ । ଏମିତି କରି ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥାଏ ମୋତେ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ତାବିଆକୁ ରଗଡିବା ବହୁତ ଖୁସି ଆଣିଦେଉଥିଲା । ଏହି କାହାଣୀକୁ ଆପଣମାନେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା କିନ୍ତୁ ଏବେ ବି ମୋ କାମ ଅପୂରଣ ଥିଲା ।

Oriya Sex Story ମୁଁ ମୋ ଆଡକୁ ଟିକେ ଅଧିକ ସ୍ପିଡରେ ଧକା ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି ଆଉ ସେଥିପାଇଁ ତାର ପୁରା ଶରୀର ଟା ହଲିଉଠିଲା । ଆଉ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇ ମୋ ଆଡୁ ଧକା ମାରୁଥାଏ । କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ମୋର ବି ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହରି ଆସିଲା । ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମୋ ଗରମ ଥଣ୍ଡା ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁଥକି ଯାଇ କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏମିତି ତା ପାଖରେ ପଡିରହିଲି । ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ମୋ ମୁହଁ ରଖି ସୋଇଥିଲି ଏବଂ ତାର ନିପଲକୁ ଦଲୁଥିଲି । ମୁଁଦେଖିଲି ତାର ନିଶ୍ଵାସ ଏବେ ବହୁତ ସ୍ପିଡ ଚାଲୁଛି ଆଉତାର ଗରମ ନିଶ୍ଵାସ ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ମାଡ ହେଉଥିଲା ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଉଠିଲି ଆଉ ଆଉ ଗୋଟେ କପଡା ସାହର୍ଜ୍ୟରେ ସେ ବେଡସିଟରେ ଲାଗିଥିବା ରକ୍ତକୁ ମୁଁ ପୋଛି ଦେଲି । କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେ ମୋ ଆଗରେ ସୋଇବାର ନାଟକ କରୁଥିଲା । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ୫ଟା ବେଳକୁ ମୁଁ ଯେବେ ଉଠିଲି ତା ମୁହଁକୁ ଅନେଇ ମୁଁ ତାସହ କଥା ହେବା ପାଇଁ ମୋ ସାହାସ ହେଉନଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତା ଆଡକୁ ନଦେଖି ମୁଁ ମୋ କାମ କରିନେଉଥିଲି କିନ୍ତୁ ସେ ଏବେ ମୋ ଆଗରେ ଏମିତି ବ୍ୟବାହାର କରୁଥିଲା ଯେମିତି ତା ସହ କିଛି ହୋଇ ନାହିଁ ।

ତାର ଏହି ବ୍ୟବାହର ପାଇଁ ଆମ ଭିତରେ ଗଢିଉଠିଥିବା ନୂଆ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କାହାକୁ ବି ଜଣା ପଡିଲା ନାହଁ। ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲି ଆଉ ତାପରେ ମୁଁ ତା ସହ ଅନେକଥର ଏମିତି ସେଇପରିକା ସେକ୍ସ କରିଲି । ମୁଁ ତା ସହ ସେକ୍ସର ପୁରା ମଜା ଉଠେଇଲି ଆଉ ଏବେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କରୁଛି ପ୍ରଥମ ଥର ସେକ୍ସ ପରିକା ତାକୁ ଏତେ କଷ୍ଟ ହେଉ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ହଁ କିଛି ଦିନ ପରେ ମୋତେ ଓ ମୋ ମାମୁ ଝିଅର ଥିବା ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜଣାପଡିଗଲା ସେଥିପାଇଁ ସେ ଗୋଟେ ଭଲପିଲା ଦେଖି ତାର ବିବାହ ଜଳଦୀ କରିଦେଲେ । ଆଉ ଏବେ ସେ ଯେବେ ଆମ ଘରକୁ ଆସେ ମଉକା ଦେଖି ଆମେ ସେକ୍ସ କରୁ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

20861cookie-checkOdia Sex Mamu Jhia Ra Kunwari Bia
2 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!