Odia Sex Nija BouRa Jouna Abhabaku Purna Kali

Odia Sex ନିଜ ବୋଉର ଯୌନ ଅଭାବକୁ ପୂର୍ଣ କଲି

Odia Sex Nija BouRa Jouna Abhabaku Purna Kali

Odia Sex Nija BouRa Jouna Abhabaku Purna Kali  – ସମସ୍ତ ସେକ୍ସ ପାଠିକା ପାଠକ ବୃନ୍ଦ,ମୁ ବୁନା ଅସ୍ତରଙ୍ଗ ରୁ ଆଜିର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଲେଖୁଛି, ପ୍ରଥମେ ମୁ ଆପଣ ମାନକୁ ମୋର ପ୍ରଣାମ ଆଉ ନବବର୍ଷ ର ଶୁଭେଚ୍ଛା, ଜଣାଉଛି,ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡ଼ଟ କମ ରେ ତ ଆପଣ ମାନେ ଅନେକ କାହାଣୀ ପଢିଥିବେ,କିନ୍ତୁ ଆଜି ମୁ ମୋର ଯୋଉ କାହାଣୀ ଲେଖୁଛି ତାହା ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ, କେବଳ ନାଁ ଆଉ ସ୍ଥାନ ସବୁ କାଳ୍ପନିକ,ଆସନ୍ତୁ ଏବେ ଡେରିନକରି କାହାଣୀ କୁ ଆସିବା,ମୁ ବୁନା ଯୁକ୍ତ ତିନି ର ଫାଇନାଲ ୟିଅର ର ଛାତ୍ର । Maa Pua Odia Sex  ମୋର ଘରେ ମୋ ବାପା ବୋଉ ଆଉ ଜେଜେ ଆଉ ମୁଁ ଆମକୁ ନେଇ ପରିବାର । ମୋ ବାପା ଜଣେ ଜଳ ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ ର କର୍ମଚାରୀ, ବୋଉ ଗୃହିଣୀ, ଆଉ ଜେଜେ ରିଟାଇର୍ଡ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ, ମୋ ଜେଜେ ମା ମରି ଯିବା ପରେ ମୋ ଜେଜେ ସର୍ବଦା ବାହାରେ ବୁଲିବାକୁ ଯିବା ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଘରେ ରହିବା ଇତ୍ୟାଦି କାମ କରନ୍ତି । ମୋ ବାପା ଜଣେ ଆଜ୍ମା ସ୍ୱାସ୍ ରୋଗୀ,ସର୍ବଦା ଦୁର୍ବଳ କୁ ପେଲି ହୁଅନ୍ତି ।

ତେଣୁ ମୋ ବୋଉ ଯୌନ ସୁଖ ପାଇବାରୁ ସର୍ବଦା ବଂଚିତ ରୁହେ । ମୋ ବୋଉ କୁ ନେଇ ଆମ ଗାଁ ରେ ଅନେକ ଚର୍ଚା । ମୋ ର ଜନ୍ମ ଆଉ ମୋ ର ପ୍ରକୃତ ବାପା କିଏ ସେ ବିଷୟ ରେ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚା ଲାଗିରହେ । ମୁ ଏକଥା ମଧ୍ୟ ଶୁଣିଛି ଯେ ମୋ ଜନ୍ମ କୁ ନେଇ ଆମ ଘରେ କିଛିଦିନ ବିବାଦ ଲାଗିରହିଥିଲା, ଅବଶ୍ୟ ପରେ ତାହା ସମାଧାନ ହୋଇଗଲା, କିନ୍ତୁ ମୋ ବୋଉ ସବୁବେଳେ ଯୌନ ସୁଖ ପାଇଁ ବ୍ୟାକୁଳ ଥାଏ, ତାହା ତା ଚାଲିଚଳଣୀ ରୁ ସର୍ବଦା ଜଣା ପଡେ,ମୋ ବୋଉ ବିଷୟରେ ଲେଖିବାକୁ ତ ଭୁଲି ଯାଇଛି,ତାର ନାମ ନମିତା,ବୟସ 40,ମଧ୍ୟମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ,ଦେଖିବାକୁ ଗୋରୀ,ତାର ଦୁଧ 36 କୁ ଅଂଟା 34 ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ ର ସାଇଜ଼ 40ହେବ,କିନ୍ତୁ ମୋ ବୋଉ କୁ ଯିଏ ଦେଖିବ ତାର ଅଂଟା ହଲିଆ ଚାଲି ତେର୍ଛହା ହସ ଚାଲିବା ସମୟରେ ତାର ଦୋହଲୁଥବା ଦିଟା ବିଶାଳ କାୟ ବୋଇତି କଖାରୁ ଭଳିଆ ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖିଲେ ବାଣ୍ଡ ରୁ ବିର୍ୟ ବୋହି ପଡିବ।

ମୋର ମୋ ବୋଉ ପ୍ରତି ସେତେଟା ସେକ୍ସ ନଜ଼ର ପ୍ରଥମେ ନଥିଲା । ମୋ ବୋଉ ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ପାଏ,କିନ୍ତୁ ତାର ସେକ୍ସ ଅଭାବ ରୁ ତା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦିନକୁ ଦିନ ବିଗିଡି ଗଲା,ବାପା ତାର ସେକ୍ସ ଅଭାବ ପୂରଣ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ। ସହଜ ରେ ବାପା ଜଣେ ଆଜ୍ମା ରୋଗୀ,ସେ କଣ ନାରୀ ସଙ୍ଗମ କରିବେ,ବୋଉ ସେକ୍ସ ଅଭାବ ରୁ ଡକ୍ଟର ଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେଇ ଅନେକ ଔଷଧ ଖାଇଲା,କିନ୍ତୁ ତାର କିଛି ଫରକ ପଡ଼ିଲାନାହିଁ । ଓଲଟି ରୋଗ ଅଧିକ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା, କାରଣ ଔଷଧ ର ମଧ୍ୟ ସାଇଡ ଇଫେକ୍ଟ ଅଛି, ତେଣୁ ବୋଉ ପୁରା ଉପାୟ ଶୂନ୍ୟ,ପର ପୁରୁଷ ସହ ଯୌନ ସଂପର୍କ ରଖିବା ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ,କାରଣ ଏହାଦ୍ବାରା ଅତୀତ ରେ ଆମ ଘରେ ବାପା ଙ୍କ ସହ ବିବାଦ,ଆଉ ଆମର ସମାଜ  ଆଗରେ ନିନ୍ଦା ଅପବାଦ ମୁଣ୍ଡାଇବା ଅଵସ୍ଥା ରେ ବୋଉ ନ ଥିଲା ।

ବୋଉ ଆଗରେ ଗୋଟିଏ ଉପାୟ ,ମୋ ସହିତ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ନ ଚେତ ନିଜ ଜୀବନ ହାରି ଦେବା,ବାପା ଏସବୁ ଜାଣିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଉପାୟ ଶୂନ୍ୟ,ବୋଉ ମୋତେ କିପରି କହିବ ଯେ ମୁଁ ତା ସହିତ ସେକ୍ସ କରିବି ବୋଲି,କାରଣ ମୁଁ ତାର ପୁଅ,ତାକୁ ଲାଜ ଲାଗିବ ନିଶ୍ଚିତ,ତେଣୁ ସେ ଗୋଟେ ଉପାୟ ଚିନ୍ତା କଲା,ଦିନକୁ ଦିନ ସେ ମୋତେ ଆକର୍ଷଣ କଲା ପରି ଅଭିନୟ କଲା,ମୋ ଆଗରେ ଲୁଗା କାନି ଖସାଇ ପେଟ କୁ ଦେଖିଇବା,ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରେ ହାତ ଭର୍ତି କରି କୁଣ୍ଡାଇବା,ମୋ ଆଗରେ ଗାଣ୍ଡି ହଲେଇ ଚାଲିବା ଇତ୍ୟାଦି, ଯାହା ଫଳରେ ମୁ ଯେପରି ଉତେଜିତ ହେବି,କିନ୍ତୁ ମୁ ବୋଉ କୁ ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ସାହସ କରିପାରିନାହିଁ ।

Odia Sex Nija BouRa Jouna Abhabaku Purna Kali, maa pua odia sex

ଦିନେ ବାପା ଗୋଟେ ପିକନିକ ରେ ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଫ ଙ୍କ ସହ 5 ଦିନ ପାଇଁ ଗଲେ,ଘରେ ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ ଆଉ ଜେଜେ, ରହିଲୁ । ରାତିରେ ଖାଇ ପିଇ ସାରି ବୋଉ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲା, ଆଉ ମୋତେ ତା ଅଣ୍ଟା ଟିକେ ଦାବି ଦେବାକୁ କହିଲା । କହିଲା ଯେ ଅଂଟା ଭାରି ବିନ୍ଧୁଚି । ମୁ ଟିଭି ଦେଖୁଥାଏ,ଗୋଟେ ଭଲ ମୁଭି ଦେଉଥାଏ,ବୋଉର ଅଣ୍ଟା କୁ ଦାବିଦେଲି। ବୋଉ ମୋତେ ପିଠି ଦାବି ବାକୁ କହିଲା, ତା ପରେ ତା ବିଶାଳ କାୟ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚିପିବାକୁ କହିଲା, ମୁ ସେତବେଳକୁ ଉତେଜିତ ହେଉଥାଏ । ବୋଉ ମଧ୍ୟ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଗରମ ହେବାକୁ ଯାଉଥାଏ, ତାର ସ୍ପଞ୍ଜ ଭଳିଆ ଗାଣ୍ଡି କୁ ମୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଦାବିଲି ।

ସେତବେଳ କୁ ଚାଲିଥିବା ମୁଭି ରେ ଗୋଟେ ହଟ ସିନ ମାନେ ରେପ ସିନ ଆସିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେତେବେଳେ କୁ ପୁରା ହାର୍ଡ ହୋଇଗଲା, ଭିଲିଅନ ହିରୋଇନକୁ ଦଳି ମକଚି ଧର୍ଷଣ କରୁଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ମୋତେ ଉତେଜିତ କଲା । ପାଖରେ ବୋଉ ସୋଇଥାଏ ଆଉ ମୋତେ କଣେଇ କରି ଦେଖୁଥାଏ । ମୁ ଉଠି ଯାଇ ବାର୍ଥରୁମ ଆଡ଼କୁ ଗଲି,ଆଉ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲେଇ ମୁଠିମାରି ବାକୁ ଯାଉଥାଏ ହଟାତ ବୋଉ ମୋତେ ବାର୍ଥରୁମ ଦୁଆରେ ଡାକିଲା, ମୁ ଧଡ଼ ପଡ଼ ହୋଇ ବାହାରି ଆସିଲି, ବୋଉ କହିଲା ତୁ କଣ କରୁଥିଲୁ?

New Odia Sex Maa Pua Story ମୁଁ ଟିକେ ଲାଜ ଆଉ ସଂକୋଚ ରେ କହିଲି ନାଇଁ କିଛିନୁହେଁ,ବୋଉ କହିଲା ମୁ ଜାଣିଛି ତୁ କଣ କରୁଥିଲୁ,ମୁ ଟିକେ ଡରିଗଲି । ବୋଉ ମୋତେ ତା ଶୋଇଲା ଘରକୁ ଡାକି ନେଲା,ମୁ ତା ପଛେ ପଛେ ଗଲି,ବୋଉ ମୋତେ କହିଲା ବୁନୁ ତୋତେ ଗୋଟେ କଥା ପଚାରିବି, ତୁ ସତ କହିବୁ,ତୁ କାହା ସହ ବାହାରେ ଖରପ କାମ କରୁଚୁ? ମୁ କହିଲି ନାଇଁ ବୋଉ, ବୋଉ ମୋତେ କହିଲା ତାହେଲେ ବାର୍ଥରୁମ ରେ କାହା କଥା ଭାବି ମୁଠି ମରୁଥିଲୁ, ସତ କହ,ନହେଲେ,,,,,,,,,।

ମୁ ଡରି ଯାଇ କହିଲି ବୋଉ ତୁ ଯଦି ନ ରାଗିବୁ ତାହେଲେ ସତ କହୁଛି ତୋ ର କଥା ଭାବି ମୁଁ ମୁଠି ମାରୁଥିଲି, ବୋଉ ରାଗିବା ଭଳି ଅଭିନୟ କଲା, ତାପରେ ମୋ ଅବସ୍ଥା କୁ ଦେଖି ହସିଦେଇ କହିଲା ବୁନୁ ତୁ ୟା ଭିତରେ ବହୁତ ବଡ଼ ହୋଇଗଲୁଣି,ସବୁ କଥା ବୁଝିପାରୁଥିବୁ। ତୁ ଯଦି ତୋ ବୋଉର ମନ କଥା ବୁଝିପାରିବୁ ତାହେଲେ ତୋ ବୋଉ ଖୁସି ହେବ, ନ ହେଲେ ତୋ ବୋଉ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଚାଲିଯିବ। ତୋ ବାପା ତ କୋଉ କାମ କୁ ନୁହଁନ୍ତି, ଯାହା ତୁ କରିବୁ କହି ବୋଉ ତଳକୁ ମୁଂହ ପୋତି ଦେଲା।

ମୁ ବୋଉର ଉଦେଶ୍ୟ ବୁଝିଗଲି,କହିଲି ବୋଉ ମୁଁ ତୋ କଥା ରେ ରାଜି,ବୋଉ କହିଲା ଶୁଣ ଭାରି ଖରାପ କଥାଇଏ, ତୁ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ରେ ହାତ ରଖି ଶପଥ କର ଏକଥା ତୋ ମୋ ଛଡା କେହି ଯେପରି ନ ଜାଣିବେ।  ମୁ ବୋଉର ମୁଣ୍ଡ ଛୁଇଁ ନିୟମ କଲି,

ତାପରେ ଆମେ ଦୁଂହେ କୁଣ୍ଡା କୁଣ୍ଢି ହେଲୁ। ବୋଉ ମୋତେ ଲାଇଟ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ କହିଲା,ମୁ ଲାଇଟ ବନ୍ଦ କଲି,କିନ୍ତୁ ଜିରୋ ଲାଇଟ ଲାଗିଲା,ବୋଉ ମୋତେ ତାଗିଦ କରି କହିଲା ଆସ୍ତେ ଶୁସ୍ତେ କରିବୁ। ପାଟି କରିବୁନାହିଁ,ଆର ପଟ ଘରେ ତୋ ଜେଜେ ସୋଇଛନ୍ତି ।

ମୁ ହଉ କହି ତାର ମୁହଁ କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ତା ଓଠକୁ ଗାଲ କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଲି,ବୋଉର ଓଠ ପୁରା ଗୋଲାପୀ ଓଠ,ଭାରି ନରମ,ଆଉ ତା ଗାଲ ପୁରା ଚିକଣିଆ ଗାଲ,ତା ପରେ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଖାଲି କିସ ଦେଇଗଲି,ଆଉ ତା ର ଦୁଧକୁ ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ଦଲିଲି,ବୋଉ ପୁରା ଗରମ,ତା ପରେ ତାକୁ ଖଟ ଉପରେ ଗଡେଇ ଦେଇ ଚଢ଼ିଗଲି ବୋଉ ଉପରେ,ତାର ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲିବାକୁ ସମୟ ନ ଥାଏ,ଭିଡି ଛିଣ୍ଡେଇ ଦେଲି,ବୋଉର ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଚୁଚୁମି ତାର କଳା ଭୁଣ୍ଡିକି ରଗଡି ଦେଲି,ବୋଉ ଖାଲି ଆଃହଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହୋଇ ମୁଂହ ବୁଲେଇ ଦେଉଥାଏ,କି ଲଂଗଳା ପାଚିଲା ଦୁଧ ମୋ ବୋଉର,ଖାଲି ରବର ଭଳି ଦଳି ଚାଲିଲି, ଆଉ ତା ମୁଂହ ସାରା ଚୁମା ଦେଇ ଓଦା କରିଦେଉଥାଏ ।

ତାପରେ ତା ଲୁଗାପଟା ଖୋଲି ଦେଲି,ବୋଉ ମୋତେ କହିଲା ମୋତେ ଲଂଗଳା କରନା,ସାୟା ଟାକୁ ଟେକିଦେଇ ଯାହା କର, ଯାହା ହେଲେ ମୁ ତୋ ବୋଉ ମୋତେ ଲାଜ ଲାଗିବ,ମୁଁ ହସିଦେଇ ନିଜେ ଲଂଗଳା ହୋଇ ଗଲି,ବୋଉ ଆଖି ବୁଜିଦେଲା,ତା ପରେ ତା ସାୟା କୁ ଟେକି ତା ଗୋରା ଜଙ୍ଘ ରେ ନାକ କୁ ଘଷି ତା ଜଙ୍ଗଲ ଭଳି ବିଆ କୁ ଖୋଜି ଚାଟିଲି,ବୋଉ ଉତେଜନା ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଲାନି, ଖାଲି ଇସସସସସ ଇସସସସସ ଆଃହଃ ଆଃହଃ ଉଃ ଉଃ ହଉଥାଏ, ତା ବିଆରେ ଜିଭକୁ ଲଗାଇ ସାଲୁ ସାଲୁ କଲି,ବୋଉ କହୁଥାଏ,ତୁ କଣ କରୁଛୁ ,ମୋର କଣ ହେଇଯାଉଛି, ବୋଉର ଦେହ ସାରା ଚାଟି ଦଳା ଦଳି କଲି।

Maa Pua Odia sex story ବୋଉ ଆଉ ଆୟତ୍ତ ରେ ରହିଲା ନାହିଁ,ତାର ଚିକଣିଆ ଲଂଗଳା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚିପି ଚାଟିଲି ଆଉ କାମୁଡି ଦେଲି,ବୋଉର ବିଆ ରୁ ନାଳ ବୋହିଗଲା,ଆଉ ସେ ଉଃ ଉଃ ଉଃ କହି ପାଟି ଚିପି ହଉ ଥାଏ, ତା ପରେ ମୁ ବୋଉ ର ବାଳୁଆ ବିଆ କୁ ମେଲା କରି ମୋ ଲୁହା ଛଡ଼ ପରି ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ଜୋରରେ ମାଡିଦେଲି,ବୋଉ ଇସସସସସ ଇସସସ ହେଲା,ତାପରେ ତାର ପିଠିତଳୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ନିର୍ଘାତ ଗେହିଁଲି,ଆଉ ମୁଂହ ସାରା ଚୁମା ଦେଇ ଓଦା କରିଦେଲି । ବୋଉ ଖାଲି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଆଃହଃ ଆଃହଃ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଚି ରେ,ବୋଲି କହୁଥାଏ,ମୁ ତାର ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ମଜ଼ା ନେଉଥାଏ, ଆଉ ତାର ଗୋଲାପି ଓଠ କୁ ଆଉ ଚିକଣିଆ ଗାଲ କୁ ମଧ୍ୟ କାମୁଡି ମଜ଼ା ନେଉଥାଏ, ଆଉ ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ପଶୁ ଥାଏ ଆଉ ବାହାରିଥାଏ,ବୋଉର ବିଆ ଭିତର ଖାଲି ନାଳ ହୋଇଥିବାରୁ ମୋତେ ଭାରି ମଜ଼ା ଲାଗୁଥାଏ, ବୋଉ ମଧ୍ୟ ମୋତେ ଚୁମା ଦେଉଥାଏ ।

ପ୍ରଥମ ଗିହଣ ହୋଇଥିବା ରୁ ମୋର ଅଲ୍ପ ସମୟରେ ଗରମ ବିର୍ୟ ଭସ ଭସ ହୋଇ ବୋଉର ବିଆ ଭିତରେ ପଶି ଗଲା,ମୁ ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ତାର ଗୋରା ଚିକ୍କଣ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ପକେଇଲି, ସତରେ ନାରୀ ଗିହଣ ର ମଜ଼ା ସେଦିନ ମୁ ଜାଣିଲି,ଅବଶ୍ୟ ବୋଉ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇନଥିଲା,କିନ୍ତୁ ଆର ପଟ ଘରେ ଜେଜେ ଥିବାରୁ ଉଠି ବାର୍ଥରୁମ କୁ ଯାଇ ଧୁଆ ଧୋଇ ହୋଇ ତା ର ଶୋଇଲା ଘରେ ସୋଇପଡ଼ିଲା,ତା ପର ଦିନ ସକାଳୁ ମୋର କଲେଜକୁ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲି,ବୋଉ ମୋତେ ଦେଖି ହସିଦେଉଥାଏ,ଦି ପ୍ରହର କୁ କଲେଜ ପଢା ସାରି ଘରକୁ ଆସିଲି,ଖାଇପିଇ ଉଠିଲା ବେଳ କୁ 3 ଟା, ଜେଜେ ଗାଁ ଛ କ ଉପରକୁ ବାହାରିଲେ,ବୁଲାବୁଲି କରିବାକୁ,ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ,ଏକୁଟିଆ,ମୁ ଉଠି ବୋଉ ରୁମ କୁ ଗଲି,ବୋଉ ମୋତେ ଦେଖି ହସିଦେଲା,ଏଥର ଆମେ ଦୁଂହେ ଲଂଗଳା ହୋଇ ଗିଁହା ଗେହିଁ ହେଲୁ

ବୋଉ ପୁରା ଇପସତ ଲଂଗଳା, ତାକୁ ଲଂଗଳା କରି ତା ଉପରେ ମାଡିବାସୀ ତା ଦୁଧ ଗାଣ୍ଡି ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ଦଳି ନିର୍ଘାତ ଗେଁହି ଚାଲିଲି,କି ସୁଖ ଗେହିଁବାରେ,ତାହା ମୁ ଜାଣିଲି,ବୋଉ ମୋତେ ପ୍ରତି ମୋମେଣ୍ଟ ରେ ସହଯୋଗ କରୁଥିଲା,ତାକୁ ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ମିଳୁଥିଲା,ସେ ମୋତେ ଖାଲି ଚୁମା ଉପରେ ଚୁମା ଦେଉଥିଲା,ଆଉ ମୁଁ ତାର ଓଠ ଆଉ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ଗେଁହିଚାଲୁଥିଲି,ଆଉ ମୋର ପ୍ରଚୁର ବୀର୍ୟ ବୋଉ ବିଆରେ ପଶି ମୋତେ ଆଉ ତାକୁ ତୃପ୍ତି ଦେଉଥିଲା,ଏମିତି ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଆମେ ଦୁହେଁ ଯୌନ ସମ୍ଭୋଗ କରୁଥିଲୁ,ଆଉ ବୋଉର ଦେହର ଭୋକ ମେଣ୍ଟି ଯାଉଥିଲା,କିପରି ଲାଗିଲା କାହାଣୀ କଂମେଣ୍ଟ କରି ଜଣା ଇବେ,ରହିଲି ,ସୁଭରାତ୍ରୀ

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!