Odia Sex Story ଗାଁ ରାଣ୍ଡି କୁ ଘନ କୁହୁଡିରେ ମାଡି ବସି ଗେହିଁଲି

Odia Sex Story ଗାଁ ରାଣ୍ଡି କୁ ଘନ କୁହୁଡିରେ ମାଡି ବସି ଗେହିଁଲି,odia sex story 2018,odia sex gapa,banda bia dudha gapa,odia jouna gapa,odia sex kahani,odia jouna katha,gaa toki ku gehili,odia new sex story

Odia Sex Story ଗାଁ ରାଣ୍ଡି କୁ ଘନ କୁହୁଡିରେ ମାଡି ବସି ଗେହିଁଲି

Odia Sex Story Gan Randi Ku Ghana Kuhudire Maadi Basi Gehili

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ମୁଁ ମଦନମୋହନ, ଗାଁରେ ମୋତେ ସମସ୍ତେ ମଦନା ବୋଲି ଡାକନ୍ତି ବୟସ ୪୩ ଘରେ ସୁନ୍ଦରୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଅଛି ସେ ବି ମୋତେ ଭଲ ଯୌନ ସୁଖ ଦିଏ କିନ୍ତୁ ଏ ମଣିଷ ମନା ଟା ଯେତେ ଦେଲେ ବି ଲୋଭ ବଢିଯାଏ । ସେଇ ଲୋଭ ବା ମୋର ଯୌନ ଲାଳସା ପାଇଁ ମୁଁ ଆମ ଗାଁ ପାଖର ଗୋଟେ ଝିଅ ତାକୁ କେମିତି ଗେହିଁଲି ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବି।

ମୁଁ ଏଲଆଇସି ଏଜେଣ୍ଟ ସେଥିପାଇଁ ଆଖ ପାଖ ଗାଁ ଲୋକ ମୋତେ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି । ଏଇ ଘଟଣାଟି ,ମୋର ଠିକ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ତଳର କଥା, ଶୀତ ଦିନେ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆମ ପାଖ ଗାଁ ରେ ଗୋଟେ ବଡ ପଡିଆ ଅଛି ସେଇଠିକୁ ମୁଁ ମର୍ନିଂୱର୍କ କରିବା ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ସକାଳ ୪ରୁ ଉଠି ଯାଏ । କିଛି ଦୂର ରେ ଗୋଟେ ଶିବ ମନ୍ଦିର ଅଛି । ମୁଁ ଦୁଇ ତିନି ମାସ ଯାଇଛି ସବୁଦିନ ଦେଖେ ସେଇ ସକାଳ ୪.୩୦ଟା ରୁ ସେ ସେଇ ଶିବ ମନ୍ଦିର ପାଖ ପୋଖରୀରେ ଗାଧୋଇ ଶିବ ମନ୍ଦିର ରେ ପୂଜା କରି ଆସେ । ଆଉ ସବୁଠୁ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ କଥା ହେଲା ସେସବୁବେଳେ ଏକା ଆସେ ।

Odia Sex Story ଗାଁ ରାଣ୍ଡି ଏଇ କାହାଣୀର ନାୟିକା ସଂଗୀତା ବୟସ ୩୪ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗେ ୨୩-୨୪ ବର୍ଷ ହେବ ଭଲ ଫିଗର ମେନଟେନ କରିକି ରଖିଛି। ଦୁଧ ଦୁଇଟା ତାର ୩୬ ସାଇଜ ହେବ, ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ୩୮, ସାଉଣ୍ଡ ହେଲଥ । ସେ ପ୍ରାୟ ୮ – ୯ ବର୍ଷ ତଳେ ବିବାହ କରିଥିଲା କିନ୍ତୁ ବାହାଘର ର ଗୋଟିଏ ମାସ ଭିତରେ ତାର ଡିଭର୍ସ ହେଇଗଲା କଣ ପାଇଁ ହେଲା ସେକଥା ମୁଁ ଜାଣି ନାହିଁ, ଆଉ ସେବେଠୁ ସେ ଆଉ ବିବାହ କରି ନାହିଁ । ତା ପ୍ରତି ମୋର ସେମିତି କିଛି ବି ନଜର ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଦିନେ ମୁଁ ସକାଳୁ ଯାଇଛି ଦେଖିଲି ଗୋଟାଏ ଟୋକା ଆସି ପାଖରେ ଥିବା ମୁଣ୍ଡିଆ ଉପରକୁ ନେଇଗଲା, ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଗଲି, ସେ ଟୋକା ଟା ତା ବ୍ଳାଉଜ ଖୋଲି ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଛି, ତାପରେ ସେ ଟୋକୀ ନଇଁ ପଡିଲା ଟୋକା ପଛ ପଟୁ ପୁରେଇ ୧୦ ମିନିଟ ବୋଧେ ଗେହିଁଛି, ତାପରେ ସେ ଟୋକା ଚାଲିଗଲା,ଚାଲିଯିବା ସମୟ ସେ କଣ କହୁଥିଲା ହେଲେ ମୋତେ କିଛି ଶୁଭୁନଥିଲା ।

ସେଇଦିନଠୁ ତାକୁ ଗେହିଁବାରେ ମୋର ପ୍ରବଳ ଇଛା ହେଲା, ତା ବିଷୟରେ ତାଙ୍କ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ ଠୁ ବୁଝା ବୁଝି କରି ତାର ଇତିହାସ ଓ ବର୍ତମାନ ବିଷୟରେ ସବୁ ଜାଣିଲି । ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ପରେ ନିଜ ଯୌନ ଲାଳସା କୁ ମେଣ୍ଟେଇବା ପାଇଁ ସେ ଏମିତି କରୁଛି ଆଉ ବଦଳରେ କିଛି ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନ କରି ଦେଉଛି । ତା ଘର ବି ଏତେ ସ୍ଵଚ୍ଛଳ ନୁହେଁ, ଘରେ ତାର ଗୋଟେ ଭାଇ ସେ ଶାଳା ମାଈପ ବୋଲକାର ହେଇ ଶଶୁର ଘରେ ରହୁଛି । ଆଉ ବାପା ଚାଷ ବାସ କରନ୍ତି, ଏ ମା ଓ ଝିଅ ବିଡି ବାନ୍ଧନ୍ତି ଓ ୟାର ରାଣ୍ଡୀ କାମରୁ ଯାହା ପଇସା ଆସେ ସେଇଥିରେ ଘର ଗୁଜୁରାନ ମେଣ୍ଟି ଯାଏ । ଏହି କାହାଣୀ କୁ ଆପଣମାନେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି ତ କେହି ମୂରବି ରହିଲେ ନାହିଁ ତାକୁ ରୋକିବ ବା କିଏ ଏ ସବୁ କାମରୁ, ହଁ ମ ସବୁ ଗାଁରେ ଜଣେ ଜଣେ ଏମିତି ଥିଲେ ଟୋକା ମାନଙ୍କ ସୁବିଧା ହେଇଯିବା ଭୁବନେଶ୍ଵର କୁ ପଇସା ଖର୍ଚ କରି ଯିବା ପଡିବ ନାହିଁ ଦ୍ଵିତୀୟ ରେ ଏମାନେ ବହୁତ କମ ପାଇସା ରେ ବିଆ ଦେଇଦେବେ ।

Odia Sex Story ଗାଁ ରାଣ୍ଡି ଏଇ ହେଉଛି ତା ଜୀବନୀ, ତାର ଗୁଣ ଓ ଚରିତ୍ର ଶୁଣି ମୋତେ ଲାଗିଲା ଟୋକି ଆରମ ସେ ପଟିଯିବ, ହେଲେ ତାକୁ ଏକଥା କହିବି କେମିତି ସେଇ କଥା କୁ ନେଇ ମୋର ବେଶୀ ଚିନ୍ତା, ଥାଏ ଇଆଡେ ମନ ଭାରି ବ୍ୟାକୁଳ ହଉଥାଏ, ରାଣ୍ଡି ବିଆ ର ସ୍ଵାଦ ଚାଖିବା ପାଇଁ । ତା ସହ ବି ମୋର ଆଗରୁ କେବେ କଥା ବର୍ତା ନାହିଁ, ଏପଟେ ଆମ ଚାରି ଖଣ୍ଡ ପଞ୍ଚାଯତ ରେ ମଦନା ବାବୁ ବୋଲି  ମୋର ଭାରି ଖାତିରି, ଯଦି କିଛି ଭୁଲ ଭଟକା ହେଇଗଲା, ବିଜେନେସ ତ ଘଟା ହେବ ତା ସହ ଏତେ କଷ୍ଟ କରି ଯେଉଁ ସମ୍ମାନ ଟିକେ ଅର୍ଜିଛି ସେତକ ଯିବ, ତେଣୁ ସବୁ ଆଡୁ ଭାବିବା କୁ ପଡୁଥିଲା ।

ଗଜା ଟୋକା ମାନେ ଯେମିତି ନୂଆ ପ୍ରେମ କଲା ବେଳେ ଟୋକି ଲାଇନ ମାରିବା ପାଇଁ ମନ୍ଦିର ଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଝାଡା ପଡିଆ ଯାଏ ସବୁଆଡେ ମାଡି ଯାନ୍ତି ରଣ୍ଡୀ ଚକର ରେ ଶଳା ମୋ ଅବସ୍ଥା ବି ସେଇ ହେଲା । ସେ ସବୁ ମଙ୍ଗଳ ବାର ତାଙ୍କ ଗାଁ ଶେଷ ମୁଣ୍ଡ ମଙ୍ଗଳା ମନ୍ଦିର ଓ ଶନିବାର ହନୁମାନ ମନ୍ଦିର କୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳା ଆସେ । ଭାଇ ସତ କଥା କହୁଛି ସେ ଗାଁ ହନୁମାନ ଭାରି ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ, ତେଣୁ ବହୁତ ଲୋକଙ୍କ ଭିଡ ହୁଏ ମଙ୍ଗଳ ବାର ଓ ଶନିବାର, ଏମତି ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ତାଙ୍କ ମଦିର କୁ ଗଳି କିନ୍ତୁ ତା ସହ କଥା ହେଇପାରୁନଥାଏ କାରଣ ମନରେ ଗୋଟେ ଡର ଥାଏ, ମୁଁ ବହୁତ ଲୋକଙ୍କୁ ତେଳା ତେଲି କରି ଅନେକ ଏଲଆଇସି କରିଛି କିନ୍ତୁ ଏ କାମ ଭାରି କଷ୍ଟ ଲାଗୁଥାଏ ମୋତେ, ସେବେ ମୁଁ ବୁଝିଲି ଝିଅ ପଟେଇବା କେତେ କଷ୍ଟ ।

Odia Sex Story ଗାଁ ରାଣ୍ଡି ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ଏମିତିରେ ତାକୁ ଦେଖି ପଳେଇଲା ହେଲେ କିଛି କହି ପାରୁ ନଥାଏ, କିନ୍ତୁ ତୃତୀୟ ସପ୍ତାହ ର ମଙ୍ଗଳ ବାର ଦିନ ସାହସ କରି ତା ସହ କଥା ହେଲି, ତା ଭଲ ମନ୍ଦ ତାକୁ ପଚାରି ଭୁଝିଲି, ଚତୁର୍ଥ ସପ୍ତାହ କୁ ମୁଁ ତାକୁ LIC କରିବା ପାଇଁ କହିଲି । ସେ ଆଗ ରାଜି ହଉନଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାକୁ ରାଜି କରେଇ ଗୋଟେ ଛୋଟ ସ୍କିମ କରେଇବା ପାଇଁ କହିଲି, ଆଉ ଏକଥା ବି କହିଲି ମାସେ ଦୁଇ ମାସ ପଇସା ନଦେଇ ପାରିଲେ ବି ମୁଁ ଆଜଷ୍ଟ କରିନେବି । ଏଇ ଭିତରେ ଦେଢ ମାସ ପଳେଇଲା ହେଲେ ଅସଲ ମଞ୍ଜି କଥା ଟା ତାକୁ କହିପାରୁନଥିଲି ।

ଗୋଟେ ଦିନ ସ୍ଥିର କଲି ଆଜି ଯାହା ହେଉଛି ପଛେ ହଉ ସକାଳେ ଗାଧୋଇ ଗଲା ବେଳେ ମାଡି ବସି ଗେହିଁ ଦେଲେ ଯିବ, ଶୀତ ଦିନ କୁ କୁହୁଡି ପ୍ରବଳ ପଡିଥାଏ, ହାତେ ଦୂର ରୁ ଦେଖିଲେ ବି କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣା ପଡୁନଥାଏ । ମୁଁ ମୁହଁରେ ଗୋଟେ ମଙ୍କି କ୍ୟାପ ପିନ୍ଧିଲି ରାତି ୪ରୁ ସେଇଠି ତାକୁ ଜଗିକି ବସିଲି ୧୫ ମିନିଟ ପରେ ସେ ଆସିଲା ତାକୁ ପଛେ ପଛେ ଗଲି, ସେ ଯେମିତି ଝାଡା ବସିବା ପାଇଁ ପଡିଆ କୁ ଯାଇଛି ମୁଁ ତା ପାଟିକୁ ଆଗ ଚାପି ଧରିଲି ସେ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ହେଉଥାଏ କିନ୍ତୁ କିଛି କହି ପାରୁ ନଥାଏ । ଦୁଧ ଦୁଇଟା କୁ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ଚିପିଦେଇ ତା ହାତକୁ ୫୦୦ ଟଙ୍କିଆ ଖଡା ନୋଟ ଦୁଇଟା ଦେରେଇ ତା କାନରେ କହିଲି ୧୦୦୦ ଟଙ୍କା ଅଛି ଆଉ ଦରକାର ଯଦି ପରେ ଦେବି , ସେ ବୁଝିଗଲା କି ମୋର କେହି ଗ୍ରାହକ ତେଣୁ ଆଉ ଜମା ପାଟି କଲା ନାହିଁ ସେ ଠିଆ ହେଇଥାଏ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଚିପୁଥାଏ ।Odia Sex Story ଗାଁ ରାଣ୍ଡି କୁ ଘନ କୁହୁଡିରେ ମାଡି ବସି ଗେହିଁଲି

Odia Sex Story ଗାଁ ରାଣ୍ଡି ଦୁଇ ତିନି ଥର ଦୁଧ ଚିପିଛି, ସେ ହାତ କୁ ପଛ କରି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରୁ ଧରି ନେଲା ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ଟୋକି ପୁରା ଏବେ ରେଡି ତେଣୁ ମୁଁ ତା ପାଟିରୁ ହାତ କାଢି ଦେଲି, ଯେମିତି ହାତ କାଢିଛି ସେ କହିଲା ବେସ୍ ବଡ କିଳା ଟେ ଧାରଣ କରିଛ, ଏତେ ଡର କଣ ପାଇଁ? ମୁଁ କଣ କହିଥିଲେ ତମ କଥା ରଖି ନଥାନ୍ତି ଯେ ଏଇ ଭଳିଆ କାଣ୍ଡ କରୁଛ । ମୁଁ କିଛି କହୁନଥାଏ ତାର ସ୍ପଟ ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଚାଲିଥାଏ, ସେ ସେଠୁ ମୋତେ କହିଲା ତମେ ଜଣା ପଡ଼ୁଛ ଆଗରୁ ତମେ ମୋତେ କେବେ କରି ନାହଁ, ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ହଁ ମୁଁ ତୋତେ କେବେ କରି ନାହିଁ, ହେଲେ ତୁ କେମିତି ଜାଣିଲୁ, ସେ କହିଲା ମୋତେ ଏତି ବେଶୀରେ ଟୋକା ୩୦୦ ୫୦୦ ଦେଇ ଗିହଁନ୍ତି, ତମେ ୧୦୦୦ ଦେଲା ଆଉ ତମ ବାଣ୍ଡ ଟା ବହୁତ ମୋଟା ଓ ବଡ ଲାଗୁଛି ମୁଁ ଏତେ ମୋଟା ଓ ବଡ ବାଣ୍ଡ ଆଗରୁ କେବେ ଧରି ନାହଁ ।

ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଯଦି ମୋତେ ଏମିତି ଦବୁ ମୁଁ ତୋତେ ଆହୁରି ବେଶୀ ଦେବି, ସେ କହିଲା ତମେ କିଏ? ମୁଁ କହିଲି ପରିଚୟ ଦେଲେ କାହାକୁ କେବେ କହିବୁ ନାହିଁତ ସେ କହିଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ରେ ରୁହ ମୁଁ ତୁମ ନାଁ ଗୋପନ ରଖିବି, ମୁଁ ପାଗଳ ନା କଣ ଏତେ ବଡ ଗ୍ରାହକ ତମେ ମୋର ତା ସହିତ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ କେହି ବି ଚାହିଁବେନି ଛାଡିବାକୁ । ସେଠୁ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଆଲୋ ମୁଁ ମଦନା କାକା, ସେ କହିଲା ଏଲଆଇସି ବାଲାକି, ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସେ କହିଲା ତମେ କେମିତି ମୋ ବିଷୟ ରେ ଏତେ ସବୁ ଜାଣିଲ ଆଉ ଉପରେ କେବଠୁ ଏତେ ନଜର ଥିଲା ଯେ ଏମିତି ଆଜି ଅନ୍ଧାର ରାତିରେ ଝାମ୍ପ ମାରିଲ ।

Odia Sex Story ଗାଁ ରାଣ୍ଡି ମୁଁ ତାକୁ ସବୁ କଥା ଖୋଲିକି କହିଲି, ସେ କହିଲା ହଉ ଠିକ ଅଛି, ଆଜି ତମକୁ ବି ଖୁସି ଦେବି ତା ସହ ମୋତେ ବି ଲାଗୁଛି ମୁଁ ବି ବୋଧେ ବହୁତ ମଜା ପାଇବି, ହେଲେ ଏଠି ନୁହେଁ ଆଉ ଟିକେ ତଳ ଆଡକୁ ଖଣି ଠିକୁ ଚାଲ ସେଇଠି ସମତଳ ଜାଗା ଅଛି ପକେଇ କରିବା । ସକାଳ ପାଇବାକୁ ଆହୁରି ଘଣ୍ଟେ ଅଛି ଯାହା ମଜା ଲୁଟିବା କଥା ଲୁଟି ନିଅ ଯଦି ଏଇତକ ସମୟରେ ହବ ନାହିଁ କାଲି ଆଉ ଟିକେ ଜଳଦୀ ଆସିବି ।

Odia Sex Story ଗାଁ ରାଣ୍ଡି ତାକୁ ସେଇ ସମତଳ ଜାଗାରେ ତା ଲୁଗା ପାରି ଶୁଆଇ ଦେଲି ତା ବ୍ଳାଉଜ ବୋତାମ ଖୋଲି ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଚୁଚୁମିଲି ସତରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁଧ ଚୁଚୁମି ଏତିକି ମଜା ମୁଁ ପାଇ ନଥିବି । ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଚୁଚୁମୁଥାଏ ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଦଲୁଥାଏ । ଜମା ବି ଦୁଧ ଉପରୁ ମୁହଁ ଉଠେଇବା କୁ ଇଛା ହେଉନଥାଏ ହେଲେ ସମୟ ଅଭାବ ତେଣୁ ବାଣ୍ଡ କୁ ବି ଖୁସି ବାର ଅଛି ତେଣୁ ବାଧ୍ୟ ହେଇ ମୁଁ ଦୁଧ କୁ ଛାଡି ବିଆ ପାଖକୁ ଗଲି ତା ସାୟା ଓ ଲୁଗା କୁ ଟେକି ଦେଇ ମୋ ମୋବାଇଲ ଟର୍ଚ ରେ ତା ବିଆ କୁ ପକେଇ ଦେଖିଲି ଓଃ କି ମନଲୋଭ ତା ବିଆ, ବିଆ ଚାରିପଟ ପୁରା କ୍ଲୀନ, ଯେ ଥରେ ଦେଖିବ ସେ ବାର ବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା କରିବା । କିଛି କ୍ଷଣ ପାଇଁ ଅନେଇ ରହିବାରୁ ସେ କହିଲା କଣ ଏମିତି ଖାଲି ଦେଖୁଥିବ ନା ଆଉ କିଛି କରିବ ?

Odia Sex Story ଗାଁ ରାଣ୍ଡି ମୁଁ ସେଠୁ ବିଆ କୁ ମେଲେଇ ଧରି ଚାଟିଲି, ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ମାଡି ଧରି କହୁଥାଏ ଭଲ କି ଚାଟ ଯେତେ ରସଅଛି ସବୁ ପିଇଯା, କିଛି ସମୟ ବିଆ ଚାଟିବା ପରେ ମୁଁ ସେ ଆଣ୍ଠେଇ ପଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଳା, ୧୦ ମିନିଟ ଚୁଚୁମିଛି ମୋତେ ଲାଗିଲା ସକାଳ ପାହି ଯିବ ତେଣୁ ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ତା ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡରେ କଣ୍ଡମ ଲଗେଇ  ଗୋଟେ ଧକା ମାରିଲି ଗଲା ନାହିଁ । ସେ ସାଙ୍ଗେ କହିଲା ସତରେ କକା ତୁମ ବାଣ୍ଡ ଟା ବହୁତ ମୋଟା କାରଣ ଆଗରୁ ଯେତେ ବାଣ୍ଡ ନେଇଛି ସବୁ ଏକଥରକେ ପଶିଯାଏ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଆଉ ଟିକେ ଗୋଡ ମେଳା କର, ସେ ମେଲେଇ ଦେବାରୁ ଆଉ ଦୁଇ ଧକା ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବିଆ ଭିତରେ ପସିଗଲା । ତା  ପାଟିରୁ ଧୀରେ କିନା ଆଇ ଆଇ ଆଇ ବାହାରି ଆସିଲା ।

Odia Sex Story ଗାଁ ରାଣ୍ଡି ମୁଁ ଜୋର ଦାର ଧକା ମାରି ଚାଲିଥାଏ, ବାଣ୍ଡ ଟା କୁ ତା ବିଆ ପୁରା ଚାପି ଧରି ଥାଏ, ସେ ବି ପାଟିକୁ ଚାପି ନିଶ୍ଵାସ ଜୋରେ ନେଉଉଥାଏ, ଏମିତି ୧୦ ମିନିଟ ଗେହିଁଛି ସେ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା, ସେ ମୋତେ ଜଳଦୀ କର କାଲି ଜଳଦୀ ଆସିବ ଫୋନ କରି, ଆଜି ଡେରି ହେଲାଣି, ସେଠୁ ମୁଁ ସ୍ପିଡ ବଢେଇ ୨୦ ଟା ଧକା ମାରି ମୋର ବାହାର କରିଦେଲି । ସେ ମୋତେ କହିଲା କେମିତି ଲାଗିଲା, ମୁଁ କହିଲି ମୋତେ ଭଲ ଲାଗିଲା ହେଲେ ଦୁଃଖ ବି ଲାଗୁଛି ସମୟ ନଥିବାରୁ, ସେ କହିଲା ମୁଭି ମୁଁ ପୁରା ତମକୁ ଦେଖେଇନି ଏଇଟା ଟ୍ରେଳର ଥିଲା । ତମ ବାଣ୍ଡ ବି ମସ୍ତ ହେଇଛି ମୋ ହୃଦୟ କୁ ସେ ଆଜି ଚୋରୀ କରି ନେଇଛି । ତେଣୁ ତୁମକୁ ମୁଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ସୁଖ ନଦେଲା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଛାଡିବି ନାହିଁ କହି ସେ ଚାଲିଗଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ତାପର ଦିନ ପୁରା ୪-୬ ଟା ଯାଏଁ ଗେହିଁଲି । ଏବେ ସେ ମୋ ସହ ହୋଟେଲ କୁ ଯାଉଛି, ଆଉ ସେ ବି ଅନ୍ୟ କାହା ପାଖରେ ରାଣ୍ଡୀ କାମ କରୁ ନାହିଁ, ଆଉ ତା ନାଁ ରେ ଥିବା ଏଲଆଇସି ଟଙ୍କା ମୁଁ ଭାରୁଛି ।

ଗୋଟିଏ ମାସରେ ସର୍ବାଧିକ କେତଥର ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଉଚିତ

ମୋର ଏହି  Odia Sex Story ଗାଁ ରାଣ୍ଡିକୁ ଘନ କୁହୁଡିରେ ମାଡି ବସି ଗେହିଁଲି କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ କମେଣ୍ଟ କରିବାକୁ ଭୁଲିବେ ନାହିଁ

 

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

2 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!