ପଡିଶା ଘର ଖୁଡୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଗେହିଁଲି

ପଡିଶା ଘର ଖୁଡୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଗେହିଁଲି

Padisha Ghara Khudi nku Tank Ghare gehili 

ପଡିଶା ଘର ଖୁଡୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଗେହିଁଲି :- ମୋ ନାଁ ଦେବା, ଏହି ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ମୁଁ ଏବଂ ମୋ ପାଖ ପଡୋଶୀ ଖୁଡୀଙ୍କ ସହ ଘଟିଥିବା କାହାଣୀ । ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କୁ ଫସେଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି କିନ୍ତୁ ସାହସ ହେଉନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏମିତି କିଛି ହେଲା ଯେ ଖୁଡୀ ନିଜେ ମୋତେ ଫସେଇ ଦେଲେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ । ମୋ ବୟସ ୨୪ ବର୍ଷ, ମୋ ବାଣ୍ଡ ୮ ଇଞ୍ଚର ଏବଂ ଖୁବ ମୋଟା ଅଟେ । ଆମ ଘର ପାଖରେ ସୋମନାଥ କକା ଙ୍କ ଘର ।  ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମାନେ ମୋ ଖୁଡୀ ଙ୍କ ନାଁ ରତ୍ନା ଅଟେ । ତାଙ୍କ ବୟସ ପାଖା ପାଖି ୩୮ ବର୍ଷ ହେବ । କିନ୍ତୁ ଦେଖିବାକୁ ୩୦ ବର୍ଷ ରୁ କମ ହେବ । ତାଙ୍କ ଫିଗର ୩୪-୩୦-୩୬ ସାଇଜ ର ମସ୍ତ ଫିଗର ।

ତାଙ୍କ ସହିତ ମୋର ସେମିତି କିଛି ଖରାପ ସମ୍ବନ୍ଧ ନଥିଲା । କେବେ ବି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଖରାପ ନଜର ରେ ଦେଖି ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ କିଛି ଦିନ ତଳେ ମୋର ନଜର ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ବଦଳି ଗଲା । ଯେବେଠୁ ମୁଁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରୁ ଷ୍ଟୋରି ପଢିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି ମୋତେ ସବୁ ମହିଳା ଓ ଝିଅ ମାନେ ସୁନ୍ଦର ଲାଗନ୍ତି । ମନେ ମନେ ତାଙ୍କ ରୂପ ଭୂଗୋଳକୁ ପଢି ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ । ଏହି ଭଳି ପରିସ୍ଥିତି ରେ ରତ୍ନା ଖୁଡୀଙ୍କ ପ୍ରତି ମୋ ଭାବନା କମେତି ଶୁଦ୍ଧ ଓ ସାତ୍ଵିକ ରହିବ । ଖୁଡୀଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ମୋ ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ କଥା ଥିଲା । ପିଲା ଦିନ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କରି ଘରେ ମୋର ଖେଳ କୁଦ ହୁଏ ଯେବେ ସିଏ ବିବାହ ହେଇ ଆସିନଥିଲେ ସେଇ ଘରକୁ ।

ଯେବେ ଖୁଡୀ ନୂଆ ନୂଆ ବିବାହ କରି ଆସିଥିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ବୁଲୁଥିଲି । ନୂଆ ନୂଆ ବେଳେ ତାଙ୍କ ମାଠାର ପାଟ ଓଢଣା, ଭଲ ଭଲ ଗହଣା ସାଙ୍ଗ ନୂଆ ନୂଆ କପଡା ରେ ଖୁଡୀ ଭାରି ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲେ । ପୂର୍ବରୁ କିଛି କଥା  ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏବେ ମୁଁ ପ୍ରତି ଟି ମୁହୂର୍ତରେ ସୁଯୋଗ ଖୋଜୁଛି କେମିତି ଖୁଡୀଙ୍କ ବିଆ ମିଳିଯିବ । ହଜାର ପ୍ଳାନ କରୁଥିଲି କିନ୍ତୁ କୌଣସି ମଉକା ମିଳୁନଥିଲା ଏବଂ ସାହସ ହେଉନଥିଲା । ଯଦି ମୁଁ କିଛି ଇଆଡୁ ସିଆଡୁ କହି ଦିଏ ଖୁଡୀ ଓଲଟା ମୋ ଉପରେ ରାଗି ଯିବେ ଆଉ ଗାଳି କରିବେ, ଆଉ ଯଦି ଘରେ କହି ଦିଅନ୍ତି ବୁଡି ମାରିବା ଟା ମୋର ବାକି ରହିଯିବ ।

ଏତେ କଥା ମନକୁ ଆସିଲା ପରେ ବି ମୋ ହୃଦୟ ଓ ମସ୍ତିସ୍କ ରେ ଖୁଡୀ ଙ୍କର ସେକସି ଫିଗର ଘର କରି ରହିଯାଇଥିଲା । ରାତି ସାରା ଖୁଡୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଭାବୁଥିଲି । ଭଗବାନଙ୍କୁ ଡାକୁଥିଲି କିଛି ସୁଯୋଗ ବନେଇ ଦିଅନ୍ତୁ । ସବୁ ଦିନ ମୁଁ ଶୋଇଲା ବେଳେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିକି ଭାବେ ଖୁଡୀ ମୋ ପାଖରେ ସୋଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବ ତ ସେଇଆ ନୁହେଁ ନା ତେଣୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ଭାବି ମୁଠି ମାରି ନିଜକୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ନିଏ । ଏମିତି କିଛି ଦିନ ପରେ ବୋଧେ ଭଗବାନ ମୋ କଥା ଶୁଣିଲେ ମୋ ଦୁଃଖ ଦେଖି ସହି ପାରିଲେ ନାହିଁ । ଗୋଟେ ଦିନ ଖୁଡୀଙ୍କୁ କିଛି କାମ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯିବାର ଥିଲା ।

ସେ ଆସି ମୋ ବୋଉ କହିଲେ ଦିଦି ମୋର କିଛି କିଣିବାର ଅଛି ମୋ ସହ ଦେବା କୁ ନେଇ ଯାଉଛି । ବୋଉ କହିଲା ଠିକ ଅଛି – ନେଇଯା ତାକୁ ସାଙ୍ଗରେ । ମୁଁ ବାଇକ ବାହାର କଲି , ତାପରେ ଆମେ ବଜାର ଚାଲିଗଲୁ । ବଜାର କୁ ଯାଇ ରତ୍ନା ଖୁଡୀ ଗୋଟେ ଲେଡିଜ କର୍ନର କୁ ଗଲେ । ସେଠୁ ସେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଆଣିଲେ । ମୋତେ ଲାଗିଲା କି ଖୁଡୀ ଆଉ କିଛି କିଣିବେ କିନ୍ତୁ ଖୁଡୀ କେବଳ ସେତିକି କିଣିଲେ ଏବଂ ଆମେ ଫେରି ଆସିଲୁ । ମୋତେ ଟିକେ ଅଜବ ଲାଗିଲା, ଜଣେ ମହିଳା କେମିତି ଜଣେ ଯବାନ ଟୋକା ସହ ଯାଇ ତା ଅନ୍ତ ବସ୍ତ୍ର କିଣିଛୁ, ଏ କାମ ସ୍ଵାମୀ କିମ୍ବା ସ୍ଵାମୀ ପରିକା ପାଖ ଲୋକ କୁ ନେଇ ଆଣିବା କଥା । ତାମାନେ ଖୁଡୀଙ୍କ ମନରେ ମୋତେ ନେଇ କିଛି ଅଛି?

ଏହି କଥା ଭାବି ମୋ ମନରେ ଲଡୁ ଫୁଟୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ନିଜ ଆଡୁ କିଛି କହିବା ର ମୋର ସାହସ ଏବେ ବି ନଥିଲା । ତାପରେ ଆମେ ଘରକୁ ଫେରିଲୁ , ଖୁଡୀ ମୋତେ ମୋ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କଥା ପଚାରିଲେ । ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଫୁଣି ଆଚମ୍ବିତ ହେଇଗଲି । ଖୁଡୀଙ୍କ ସହ ଆଗରୁ କେବେ ଏମିତି କଥା ହେଇ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଭଲ ବି ଲାଗୁଥିଲା । ମୋ ମନରେ ଆଶା ସଂଚାର ହେଲା ଏହି କଥା ରୁ କିଛି ଆଗକୁ ବଢି ହେବ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ବିଷୟ ରେ କହିଦେଲି । ଏମିତି କଥା ବର୍ତା ଭିତରେ ଖୁଡୀ ଅଚାନକ ପଚାରିଲେ – କେବେ ସେକ୍ସ କରିଛ ତା ସହ ? ଖୁଡୀ ଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ପୁରା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ! ହଡବଡ ହୋଇ ମୁଁ ବାଇକ ରଖିଦେଲି ।

ଖୁଡୀ ମୋର ଡର କୁ ବୁଝିପାରିଲେ, ହସି କରି କହିଲେ – ଡର ନାହିଁ ମୁଁ କାହାକୁ କହିବି ନାହିଁ। ତାପରେ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ଓପେନଲି କଥା ହେଲୁ । କଥା ବର୍ତା ଭିତରେ ଜଣା ପଡିଲା ନାହିଁ କି ଘର କେତେବେଳେ ଆସିଗଲା । ମୁଁ ସେହିସମୟ ରେ ଖୁଡୀଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ନଥିଲି କିନ୍ତୁ ସମାଜର ଚାଲିଚଳଣି ମୋତେ ବାଧ୍ୟ କଲା ମୁଁ ଖୁଡୀଙ୍କ ଠୁ ଯିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଲୋଡିଲି । ଯେମିତି ମୁଁ ମୋ ଘରକୁ ଯାଇଛି- ସେ ପଛରୁ ଡାକି କହିଲେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଘରକୁ ଆସିବ କିଛି ଦେଖେଇବା ର ଅଛି । ମୁଁ – କହିଲି ଠିକ ଅଛି । ବୋଉ ର ସମ୍ମାନ କରିବା ପାଇଁ ସାହାସ ହେଉନଥିଲା ଆଉ ଏପଟେ ମନରେ ଲଡୁ ଫୁଟୁଥିଲା । ଚେହେରା ମୋର ଲାଲ ପଡିଯାଇଥିଲା । କେମିତି ଭାବେ ମୁଁ ଏକ ଘଣ୍ଟା କାଟି ଦେଲି ତାପରେ ମୁଁ ବୋଉ କୁ କହି ଖୁଡୀ ଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲି ।

ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଖୁଡୀ ଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି ଦେଖିଲି କବାଟ ଖୋଲା ଅଛି, ମୁଁ ଭିତରକୁ ଯାଇ ସୋଫାରେ ବସି ଟିଭି ଅନ କଲି । ଏବଂ ମୋ ଧ୍ୟାନ କୁ ଟିଭି ରେ ରହିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । କିନ୍ତୁ  ମନ ସେଠି ରାହୁନଥିଲା । ମନ ମୋ ଭାବୁଥିଲା ଖୁଡୀ କେଉଁଠି? ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଦେଲେ ମୋ ଆଖି କୁ ଟିକେ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ। ଆଉ ସେତେବେଳେ ମୋତେ ଅନୁଭବ ହେଲା କି ବାର୍ଥ ରୁମ ରୁ କିଛି ସାଉଣ୍ଡ ବାହାରୁଛି । ବୋଧେ ହୁଏ ଖୁଡୀ ବାର୍ଥରୁମ ରେ ଗାଧୋଉଛନ୍ତି । ଆଚାନକ ମୋ ମନ ହେଲା ଖୁଡୀଙ୍କ ଲାଙ୍ଗଳା ଦେହକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ଜାଗି ଉଠିଲା ।

ଯଦି କବାଟ ର କୌଣସି କଣା ରେ ଦେଖିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଯିବ କେତେ ଭଲ ହେବ । ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ବାର୍ଥରୁମ ଆଡକୁ ଗଲି । ବାର୍ଥରୁମ ର କବାଟ ଅଧା ଖୋଲା ଥିଲା । ମୁଁ ସେଇ ଅଧା ଖୋଲା ଥିବା କବାଟ ଫାଙ୍କରେ ଦେଖିଲି ରତ୍ନା ଖୁଡୀ ପୁରା ନିବସ୍ତ୍ର ହୋଇ ଗାଧୋଉଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପିଠି ମୋ ଆଡକୁ ଥିଲା । ଖୁଡୀଙ୍କୁ ଏମିତି ଅବସ୍ଥା ରେ ଦେଖି ମୁଁ ଭୁଲିଗଲି ମୁଁ କେଉଁଠି ଅଛି, କଣ ସବୁ କରୁଛି । ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଖୁଡୀଙ୍କ ରୂପ ଲାବଣ୍ୟ ରେ ନିଜକୁ ହଜେଇ ଦେଇଥିଲି । ଅଚାନକ ଖୁଡୀ ବୁଲି ପଡିଲେ, ସେ ଯେମିତି ବୁଲି ପଡିଛନ୍ତି ମୋର ହୋସ ଆସିଗଲା । ମୁଁ ସେତେବେଳେ କିଛି ବୁହିପାରିଲି ନାହିଁ , ସିଧା ସେଠୁ ଚାଲି ଆସିଲି ।

ରୁମ ରେ ଆସି ଭାବିଲି କିଛି ନା କିଛି କଥା ଅଛି । ସବୁ କଥା ଗୁଡାକ ଆପେ ଆପେ ମନେ ପଡିଯାଉଥିଲା ଯାହା ଖୁଡୀ ବଜାର ରୁ ଆସିଲା ବେଳେ କହିଥିଲେ । ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ହେଇଗଲି ଯେ ମୋତେ ଡାକି ବାର୍ଥ ରୁମ କବାଟ ଖୋଲି  ନିବସ୍ତ୍ର ହୋଇ ଗାଧୋଇବା ୟା ପଛରେ କିଛି ଗୋଟେ ରହସ୍ୟ ଅଛି। ବାରମ୍ବାର ସେହି ଦୃଶ୍ୟ ଆଖି ଆଗରେ ଝଲସି ଉଠୁଥିଲା । ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା କି ତାଙ୍କୁ ଆଉଥରେ ଯାଇ ଦେଖିବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ ସାହସ ହେଉନଥିଲା ।

ଗୋଟେ ପଟେ ଆଶା ବଢି ଚାଲିଥାଏ ଅନ୍ୟପଟେ ଯଦି ଖୁଡୀ ଆସି ରାଗି କି କିଛି କୁହନ୍ତି କଣ ହେବ? ସେ ବି ମୋତେ ବୋଧେ ଦେଖୁଥିଲେ । ମୁଁ ମନରେ ସାହସ ବାନ୍ଧି ଆଉଥରେ ଖୁଡୀ ଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲି । ଖୁଡୀ ସେତେବେଳେ ଗାଧୋଇ ଆସୁଥିଲେ, ଦେହରେ କେବେଳ ଗୋଟେ ଟାଉଲ ଥିଲା । କଣ ଲାଗୁଥିଲେ ଖୁଡୀ! ଗଜବ ଲାଗୁଥିଲେ ।  ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଖଡା ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । କିଛି ନଭାବି ସିଧା କହିଦେଲି ଖୁଡୀ ତୁମେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛ । କହିବା ବେଳେ ମନରେ ଡର ଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେଇଡ଼ର କୁ ଖୁଡୀ ସେଇ ମୁହୃତ ରେ ଦୂର କରିଦେଲେ । ଖୁଡୀ କହିଲେ – ଏତେ ଡର କଣ ପାଇଁ ?

କହି ଦେଇ ଆଖି ମାରିଦେଲେ , ୱା ୱା ୱା , ମୁଁ ଅବସ୍ଥା ପୁରା ବାର ବାଜିଗଲା । ସେ ହସି କରି କହିଲେ – ଆଜି କାଲି ତୁମେ ମୋତେ ବହୁତ ନଜର କରୁଛ ମୁଁ ଦେଖୁଛି, ଯେମିତି ମୋତେ ଖାଇ ଯିବ, କିନ୍ତୁ ମଉକା ମିଳିଲା ପରେ ଏତେ ଡରକୁରା ହେବ, ମୁଁ ଭାବି ନଥିଲି । ମୁଁ ସାହସ କରି ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ ମୋତେ କିଛି ଦେଖେଇବା ପାଇଁ ଡ଼ାକିଥିଲ । ସେଫୁଣି ହସି କରି କହିଲେ ପ୍ରଥମେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସେଇ ହାଲତ କୁ ଫେର । ଏତିକି କହି ସେ ଟାଉଲ ଖୋଲି ବେଡରେପକେଇ ଦେଲେ । ଏବେ ଖୁଡୀ କେବେଳ ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ରେ ଥିଲେ । ମୁଁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କଲି ଏ ସେଇ ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଆଜି ଯାହା ସେ ମୋ ସହଯାଇ ବଜାରୁ କିଣିଥିଲେ ।

ତାଙ୍କୁ ଏମିତି ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ରେ ଦେଖି ଶରୀର ରେ ଶିହରଣ ଖେଳିଗଲା । ମୋ ନିଶ୍ଵାସ ପ୍ରଖର ହେଉଥିଲା । ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ପ୍ରଥମରୁ ଟେଙ୍ଗେଇ କି ଥିଲା । ତାପରେ ସେ କହିଲେ – ୟାକୁ ଦେଖେଇବାର ଥିଲା । କେମିତି ଲାଗୁଛି ?

ଏବେ ରାସ୍ତା ପୁରା ସଫା,ଖୁଡୀ ବି ସେଇଆ ଚାହୁଁ ଥିଲେ ଯାହା ମୁଁ ଚାହୁଁଥିଲି । ମୁଁ କହିଲି – ଖୁଡୀ ମୋ ପାଖରେ ଶବ୍ଦ ନାହିଁ କହିବା ପାଇଁ, ମସ୍ତ ଲାଗୁଛ, ତୁମେ ଏତେ ହଟ ମୁଁ ସପନରେ ବି ଭବିନଥିଲି । ମୋ କଥା ଶୁଣି ଆଖି କୁ ବନ୍ଧ କରି ବଡ କୁଟିଳ ଭାବେ ହସି କହିଲେ – ଫୁଣି କେଉଁ କଥା ଭାବୁଛ? ମୁଁ ଉତ୍ତର ଦେଲି – କିଛି ନାହିଁ ଖୁଡୀ । କହିବା ସହିତ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋକୋଳରେ ଧରି ନେଳି । ତାଙ୍କ ମାଦକତା ଭାର ଶରୀର କୁ ଯେମିତି ଛୁଇଞ୍ଚି ମୋ ଦେହରେ କରେଣ୍ଟ ଲାଗିଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବେଡ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚଢି ଗଲି । ତାଙ୍କ ଓଠରେ ହସ ସେମିତି ଥାଏ, ସେ ମୋତେ କହିଲେ କଣ ଏଇ କପଡା ଥାଇ ସବୁ କରିବା କି ? ଏବେ ମୋ ସାହସ ପୁରା ବଢି ସାରିଥିଲା । ମୁଁ କହିଲି – ତୁମେ ମୋତେ ମୁକ୍ତ କରି ଦିଏ ଏ ସବୁରୁ । ସେ ଆଖି କୁ ବୁଜି କହିଲେ ହାଏ ମୋ ରାଜ ଏବେ କହିଲା ଗୋଟେ ମରଦ ପୁଅ କଥା  ।

କହିବା ସହ ସେ ମୋର କପଡା ଖୋଲିଦେଲେ । କିଛି କ୍ଷଣ ଭିତରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଗରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ବସ୍ତ୍ର ହୀନ ହେଇ ଯାଇଥିଲି । ସେ ମୋ ଠିଆ ହୋଇ ଥିବା ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ମୁଠି ରେ ଧରି ନେଲେ । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ରୁ ମୁକ୍ତ କରିଦେଲି। ଏହି ହଟ ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ଆପଣ ମାନେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମ ରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ଯେମିତି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ଆଗରେ ମୁକ୍ତ ହୋଇ ଗଲା ମୁଁ ଆଉ ରହି ପାରିଲି ନାହିଁ ।  ମୁଁ ମୋର ଦୁଇ ହାତ ରେ ତାଙ୍କ ତରଭୁଜ ପରିକା ଦୁଧ କୁ ଧରି ମନ ଇଚ୍ଛା ଦଳି ଚାଲିଲି । ସତରେ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା ।

ସେ ସିସି! ଆହା! ଆହା! ଇୟା! ଆଇ! ଉଇ! ଆଃହ ହେଉଥିଲେ । ଫୁଣି ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ମୁହଁ ରେ ନେଲି, ଦୁଧ ଚୁଚୁମୁଥିଲି ଏବଂ ଗୋଟେ ହାତକୁ ତଳକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ରଖି ଦେଲି, ବିଆ ପୁରା ଚିକନିଆ ଥିଲା, ଏମିତ ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସଫା କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ପୁରା ମଜା ଆସୁଥିଲା । ମୁଁ ଖୁଡୀଙ୍କ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଳି କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ତାଙ୍କ ସିସକାର ଆହୁରି ବଢିବା କୁ ଲାଗିଲା, ସେ ଆଇ ଉଇ ଆଇ ଉଇ ଆଇ ଉଇ ହେଉଥାନ୍ତି ।

ଫୁଣି ମୁଁ ମୋ ଓଠକୁ ତାଙ୍କ ଓଠରେ ରଖି ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ବି ମୋତେ ପୁରା ସହଯୋଗ ଦେଉଥିଲେ । ମୋର ମୋ ଓଠ ତାଙ୍କ ଓଠ ଉପରେ ଥିଲା ଗୋଟେ ହାତ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ସହ ଖେଳୁଥିଲା । ଏବଂ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଅଙ୍ଗୁଳି କରୁଥିଲି । ଅଚାନକ ସେ କହିଲେ ତଳ ଓଠକୁ ବି ଚୁଚୁମ, ଦେଖ କେତେ ମଜା ଆସୁଛି ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଦେଶ କୁ ପାଳନ କରି ୬୯ ପୋଜିସନ କୁ ଆସିଗଲୁ, ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମୁଥିଲେ । ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ମୁହଁ ରୁ ସିତ୍ସକାର ଆସୁଥିଲା, ଆମ ଶ୍ଵାସ ସତେ ଯେମିତି ଛାତି ଭିତରୁ ବାହାରି ଆସିବା ବ୍ୟାକୁଳ ହେଉଥିଲେ । ମୋର ଏଇ କାମର ଅଭ୍ୟାସ ନଥିଲା, ସେଦିନ ଦ୍ଵିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ସେକ୍ସ କରୁଥିଲି । ପ୍ରଥମ ଥର ମୋ ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ କରିଥିଲି । ତା ସହ ବେଳେ ଚୁମା ଓ ଦୁଧ ଚୁଚୁମା ବେଳେ ହେଇଯାଉଥିଲା । ଖୁଡୀ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚଚୁମି ମୋର ଅବସ୍ଥା ଖରାପ କରିଦେଲେ ମୋର ବାହାରିବା ସମୟ ହେଇଗଲା ବୋଧେ ମୁଁ ସେଇ କଥା ଖୁଡୀ ଙ୍କୁ କହିବାରୁ ସେ କହିଲେ ମୋ ମୁହଁ ରେ ଛାଡି ଦିଅ ।

ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତାଙ୍କ ପାଟି ଭିତରେ ପିଚକାରୀ ମାରି ବାହାରିପଡିଲା, ଖୁଡୀ ଏକାଥରକେ ସବୁ ପିଇଦେଲେ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡିବା ପରେ ଢିଲା ପଡିଗଲା । ଖୁଡୀ କହିଲେ ଢିଲା ଜମା ବି ହଅନି ନାହିଁ  ମୋ ରାଜା । ମୁଁ ତୋତେ ଯେତିକି ମଜା ଦେଇଛି ମୋତେ ବି ସେତିକି ମଜା ଦେଇ ଦେ । ମୁଁ କହିଲି – ଖୁଡୀ ମୋର ତ …. ଖୁଡୀ ତାଙ୍କ ମାଦକତା ଭାର ଗଳା  ରେ କହିଲେ ତାର ଚିନ୍ତା ତୁମେ ଜମା କର ନାହିଁ, ତୁମେ ତୁମ କାମ କର ।

ମୁଁ ପୁରା ମନ ଧ୍ୟାନ ରେ ମୋ କାମ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ପୁରା ଜୋସ ରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ଚାଟିବା ରେ ଲାଗିଲି । ଫୁଣି ମୁଁ ମୋର ଦୁଇଟା ଆଙ୍ଗୁଳି ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ଏବଂ ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବା କୁ ଲାଗିଲି । ତାଙ୍କ ସିତ୍ସକାର ବଢିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସହ ଖେଳିବା ସ୍ପିଡ ବଢେଇ ଦେଲେ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଫୁଣି ଠାରେ ଠିଆ ହେବ କୁ ଲାଗିଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଝଡି ଗଲେ ।

କିଛି ସମୟ ଆମେ ସେମିତି ପଡି ରହିଲୁ, ପରେ ସେ ମୋତେ ସିଧା କରି ଫୁଣି ପ୍ରେମ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ, ମୋ ଓଠ ଓ ମୋ ଗାଲ ସବୁ ଜାଗା ରେ ତାଙ୍କ ଓଠ ଦଖଲ ଦେଉଥିଲା । କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ମୁଁ ଫୁଣି ଠାରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଇଗଲି । ମୁଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଦେଖି ଖୁଡୀ କହିଲେ – ଅସଲି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଦେ ମୋ ରାଜା । ମୁଁ କହିଲି – ଭଲ କାମ ରେ ଡେରି କଣ ହବ ମୋ ରାଣୀ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ରାଣୀ ସବୋଧନ କଲି, ଆମେ ମୁଖ ମୈଥୁନ କରିସାରିଥିଲୁ ଏବେ ଅସଲି ମୈଥୁନ ପାଇଁ ଅଗ୍ରସର ହେଉଥିଲୁ । ମୋ ମୁହଁ ରୁ ହଁ ଶୁଣି ସେ କହିଲେ ରାଜା ସେଇ ଭେସଲିନ ଡବା ଟା ଆଣ ତ । ମୁଁ ଟେବୁଲ ଉପରୁ ଭେସଲିନ ଡବା ଆଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ମାରିଦେଲି । ମୁଁ ଭେସଲିନ ଲଗେଇ ସାରିବା ପରେ ସେ କହିଲେ ରାଜା ଚାଲିଆସ, କହିବା ସହ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଗୋଡ କୁ ମେଲେଇ ଦେଇ କହିଲେ –  ଧୀରେ କରି ପୁରେଇବ । ତାଙ୍କ କଥା ମୁଁ ଗୋଟେ କାନ ରେ ଶୁଣି ଅନ୍ୟ କାନ ରେ ବାହାର କରି ଦେଲି ।

ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ସେଟ କରି ଗୋଟେ ଜୋରେ ଧକା ଦେଲି, ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଆର ଗଭୀର କୁ ଚାଲିଗଲା । ଏହା ଭେସଲିନ ର କାମାଲ ଥିଲା ଏମିତି ରେ ବି ଖୁଡୀ କୋଉ କୁଆଁରୀ ଝିଅ ଯେ ଏତେ କଷ୍ଟ ଲାଗିବ, ତାଙ୍କ ବିଆ କେତେଥର କେତେ ବାଣ୍ଡ ଭିତରକୁ ନେଇ ଥିବ ।  ଆମ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ରେଳ ଗାଡି ଫୁଲ ସ୍ପିଡ଼ ରେ ଦୌଡିବା ପାଇଁ ଲାଗିଲା । ଦେହ ରୁ ଝାଳ ଗମ ଗମ ହୋଇ ବୋହି ଯାଉଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଝଡି ଗଲି ।

ଝଡିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ଖୁଡୀ ଙ୍କୁ ପଚାରିଲି – ଖୁଡୀ ମୋର ବାହାରିବ କେଉଁଠି ଛାଡିବି?  ସେ ହସି କହିଲେ – ଚିନ୍ତା କାହିଁ କରୁଛ ବେକାର ଟାରେ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡି ଦିଅ । ମୁଁ ମୋର ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି । ଆମେ ଦୁଇ ଜଣକିଛି ସମୟ ରେଷ୍ଟ ନେଇ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଗେଲ କରି ବାର୍ଥ ରୁମ ଚାଲିଗଲୁ । ସାଥି ହୋଇ ଗାଧୋଇ ମୁଁ ମୋ ଘରକୁ ଆସି ଗଲି । ଏବେ ଯେବେବି ଟାଇମ ମିଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପେ ଏବଂ କିସ କରେ । ଏମିତି ରେ ଆମକୁ ସବୁଦିନ ଦୁଇ – ତିନି ଥର ଟାଇମ ମିଳିଯାଏ । ସପ୍ତାହ କୁ ଥରେ ଦୁଇ ଥର ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବାକୁ କି ସମୟ ମିଳିଯାଏ ।

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ଏଇ ହଟ ପଡିଶା ଘର ଖୁଡୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଗେହିଁଲି କେମିତି ଲାଗିଲା ପ୍ଳିଜ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!