ପଡିଶାଘର ରଶ୍ମି ଭାଉଜ ସହ ରାଜୁର ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି

ପଡିଶାଘର ରଶ୍ମି ଭାଉଜ ସହ ରାଜୁର ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି,odia sex story 2020,odia bhauja gapa,bhauja giha gapa,bhauja sex story,diara bhauja sex story,desi bhauja odia gapa,

ପଡିଶାଘର ରଶ୍ମି ଭାଉଜ ସହ ରାଜୁର ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି

Padisha Ghara Rasmi Bhauja Saha Raju ra Parakiya Priti

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ନାଁ ରାଜୁ ଘର ତିଗିରିଆ କଟକ ଜିଲ୍ଲାରେ । ଆଜି ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋର ଏକ ନିଜସ୍ଵ କାହାଣୀ କହିବି ଯେଉଁଥିରେ ମୁଁ ମୋର ଜଣେ ଘର ପାଖ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ପଟେଇ ତାଙ୍କ ସହିତ ସେକ୍ସ କରିଛି । ମୁଁ ମୋବାଇଲ ବିଷୟରେ ଏତେ କିଛି ଜାଣି ନଥିଲି କିନ୍ତୁ କୋଉ ସାଙ୍ଗ ଯଦି ମୋବାଇଲ ଆଣିଥିବ ତା ମୋବାଇଲ ଆଣି ସେଥିରେ ବିପି ଅଛି କି ନାହିଁ ଖୋଜିବା ମୋର ପ୍ରଥମ କାମ ।

ମୁଁ ବିପି ଦେଖିଲେ ସେ ମୋବାଇଲ ଦେବାକୁ ମୋର ଜମା ବି ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ନାହିଁ । ମୁଁ ବିପି ଦେଖିଲେ ସେମିତି ବିପି ଦେଖୁଥାଏ ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ବିପି ଗୁଡା ନଦେଖିଛି, ଆଉ କେଉଁ ସାଙ୍ଗର ଜିଓ ସିମ ଥିବା ମୋବାଇଲ ପଡିଗଲା ଜାଣ ତାର ୧.୫ ଜିବି ଡାଟା ସରିଲା ବୋଲି ।

କେହି କେହି ସାଙ୍ଗ ମୋ ଉପରେ ବହୁତ ରାଗନ୍ତି ହେଲେ ଦୁଇ ତିନି ଦିନ ପରେ ସବୁ ରାଗ ଭୁଲି ଫୁଣି ମୋତେ ମୋବାଇଲ ଦେଇ ଦିଅନ୍ତି । ମୋବାଇଲ ରେ ସେ ନଗ୍ନ ଭିଡିଓ ଗୁଡା ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ସବୁବେଳେ ହିଟ ହେଇ ଥାଏ । ସକାଳେ ଝାଡା ଗଲା ବେଳେ ଥରେ ଆଉ ସଞ୍ଜ ବେଳେ ରାତିରେ ଝାଡା ଗଲା ବେଳେ ମୋର ହେଲେଇବା ଟା ଧାର୍ଯ୍ୟ ସେ ଯାହା ହେଇଯାଉ ପଛେ ।

ମୋର ଖାଇବା ପିଇବା ବନ୍ଦ ହେଇଯିବ ପଛେ କିନ୍ତୁ ମୁଠି ମାରିବା ବନ୍ଦ ହେବ ନାହିଁ। ସବୁବେଳେ ସେଇ ନଗ୍ନ ଭିଡିଓ ଦେଖି ମୋ ଶରୀର ସବୁବେବେଳେ ଉତ୍ତେଜନାରେ ଥାଏ । ମୋ ମନ ଭିତରେ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ସେଇଭଳିଆ ଟିକେ ଦୁଧ ଓ ବିଆ ମୋତେ ଯଦି ସତ ସତିକା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଯାନ୍ତା ସେଇଠି ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲେଇ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାର କରିଦିଅନ୍ତି ।

ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ମାଳି ସାହି ଯାଇ ନିଜ ଦେହର କାମନାର ନିଆଁ କୁ ଟିକେ ପ୍ରଶମିତ କରିବା ପାଇଁ ହେଲେ ସେଥିପାଇଁ ଧନ ଦରକାର ଯାହା ମୋ ପାଖରେ ନାହିଁ । ଅବଶ୍ୟ ମୁଁ ଯୁକ୍ତ ୩ ପାଠ ପଢିଛି ଯେଉଁଠିକି ଗଲେ ଚାକିରି ଖଣ୍ଡେ ମିଳିଯିବ, ହେଲେ ମୋର ଜମା ଏ ଗାଁ ସାଙ୍ଗ ସାଥି ମେଳ ଛାଡି ଚାଲିଯିବା ପାଇଁ ଇଛା ହୁଏ ନାହିଁ, ବହୁତ ଥର ବାହାରେ ରହିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା ହେଲେଅତି ବେଶୀରେ ଗୋଟେ ସପ୍ତାହ ରହିଲା ପରେ ମୋ ଗାଁ ମାଟି ମୋତେ ଟାଣି ଆଣେ । ତେଣୁ ବାପାଙ୍କ ସହ ମିଶି ବେଳେ ଏଇ ଚାଷ ବାସ କାମରେ ଟିକେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରି ଦିଏ । ପଡିଶାଘର ରଶ୍ମି ଭାଉଜ ସହ ରାଜୁର ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି

ଆପଣମାନେ ତ ଜାଣିଥିବେ ଗାଁ ରେ ପ୍ରାୟ ଟୋକା ମାନେ ଗାଁ କ୍ଲବ ଘର କିମ୍ବା ଗାଁ ଚାଦିନୀ ରେ ରାତିରେ ସୋଇଥାନ୍ତି । କାରଣ ଏଇଠି ସୋଇଲେ ବହୁତ ଖଟି ମଜା ହୁଏ । ତେଣୁ ମୁଁ ସବୁଦିନ ଆମ ସାହି କୋଠଘରେ ସୁଏ । ରାତି ଯାକା କାହାର ଗୋଟେ ମୋବାଇଲ ଆଣି ବିପି ବି ଦେଖି ବାଣ୍ଡ ଟିକେ ହିଟ କରି ସୋଇଲା ବସିକି ରାତି ୧-୨ ଟା ପରେ ହେଇଯାଏ ଆଉ ସକାଳୁ ଉଠୁ ଉଠୁ ୮ ଟା ପରେ ବାଜିଯାଏ । ମୁଁ ସକାଳୁ ଉଠିଲା ପରେ ଆଗ ସେଇ କୋଠଘର ପିଣ୍ଡା ରେ ୧୫-୨୦ ମିନିଟ ବସିଲା ପରେ ମୁଁ ଆମ ବାରି ପଛ ପଟ ବିଲ କୁ ଝାଡା ଯାଇ ମୁଠି ମାରି ଦେଇ ଆସେ ।

ଦିନକର କଥା ମୁଁ ସକାଳୁ ସବୁଦିନ ପରି ମୋ ଗାଲ ରେ ହାତ ଦେଇ କୋଠ ଘର ପିଣ୍ଡା ରେ ବସିଛି ଜଣେ ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ନାଁ ରଶ୍ମି ଭାଉଜ ଆସି ଆମ କୋଠା ଘର ଆଗରେ ଥିବା ନଳକୂଅ କୁ ପାଣି ନେବା ପାଇଁ ଆସଥାନ୍ତି, ସେ ଯେମିତି ନଳକୂଅ ହଣ୍ଡେଲ ମାରି ନଇଁଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ର ଅଧା ଭାଗ ବ୍ଳାଉଜ ଭିତରୁ ବାହାରି ଆସିଲା ଆଉ ଦେହ ଓ ମନରେ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ପ୍ରକାର ଶିହରଣ ଖେଳିଗଲା, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜାଣି ଶୁଣି ମୋ ସ୍ଥିତି ବଦଳେଇଲି ନାହିଁ ।

କାରଣ ମୋତେ ରଶ୍ମି ଭାଉଜ ଙ୍କର ଦୁଧ କୁ ଦେଖିବାର ଥିଲା ମନଭରି, ଅଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ ହେଉ ପଛେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସେଇ ଦୃଶ୍ୟ କୁ କେବେ ମୋ ଜୀବନ ରେ ଭୁଲିପାରିବି ନାହିଁ କାରଣ ସେଇ ଦୃଶ୍ୟରୁ ମୋର ନିରାଶା ଯୌନ ଜୀବନରେ ଆଶାର କିରଣ ସଂଚାର ହେଇଥିଲା । ଆଉ ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ମିଳିଥିଲା ।

ରଶ୍ମି ଭାଉଜ ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ଗୋରା ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ସାବେନା ବି ନୁହେଁ, ଭାଉଜଙ୍କ ଚେହେରା ଆମ ଓଡିଆ ହିରୋଇନ ଏଲିନା ପରି ସେକ୍ସି, ସତରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ସାଇଜ ୩୮, ଆମ ସାହିରେ କୌଣସି ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ର ଏତେ ବଡ ବଡ ନୁହେଁ, ତାପରେ ବି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ପୁରା ଗୋଲ ଗୋଲ ଓ ଟାଇଟ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲି କେହିବି କହିବେ ନାହିଁ ଭାଉଜ ଦୁଇଟା ପିଲାର ମା ବୋଲି ।

ଆପଣମାନେ ଏହି କାହାଣୀ କୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମ ରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ଓଭରାଲି କହିବାକୁ ଗଲେ ପୁରା ଗୋଟେ କସ ମାଲ ଟେ ଭାଉଜ । ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ମୋର ଆଗରୁ ସେମିତି କିଛି ଖରାପ ଚିନ୍ତା ଧାରା ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଯେବେଠୁ ରଶ୍ମି ଭାଉଜ ଦୁଧ ସେଇ ରଶ୍ମି ର ଚମକ ମୋ ଆଖିରେ ପଡିଛି ମୁଁ ନୀତିଦିନ ତାଙ୍କ କଥା ଭାବେ । ପଡିଶାଘର ରଶ୍ମି ଭାଉଜ ସହ ରାଜୁର ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି

ସେଦିନ ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧ ଦେଖିଲା ପରେ ଝାଡା ଯାଇ ହୁଡା ତଳେ ବସି ଭାଉଜ ଙ୍କ ନାଁରେ ମୁଠି ମାରି ଦେଇ ଆସିଲି । ସେଦିନ ପରଠୁ ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ସକାଳୁ ଉଠିଲେ ଆଗ ସେଇ କୋଠଘର ପିଣ୍ଡା ରେ ବସି ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଚାହିଁ ବସେ ତାପରେ ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧ ର ଦର୍ଶନ ପାଇବା ପରେ ଭାଉଜଙ୍କ ଚେହେରା ଟାକୁ ମନ ଭିତରେ ରଖି ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲେଇ  ଦେଲେ ସେଦିନ ଦିନ ଟା ମୋର ଭଲ କଟେ । ସପ୍ତାହକ ୭ ଦିନ ଭିତରୁ ୫ ଦିନ ଯେମିତି ବି ହଉ ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧର ଦର୍ଶନ ମିଳିଯାଏ ।

ଏମିତି ଭାଉଜଙ୍କୁ ଦୁଧ କୁ ସବୁଦିନ ଦେଖୁ ଥାଏ ଏଇ ଭିତରେ ମାସେ ସମୟ ବିତିଗଲା କଥା ଆଗ କୁ ବଢୁ ନଥାଏ, କାରଣ ମୋର ସେତିକି ସାହସ ନଥାଏ କେମିତି କଣ କରିବି କିଛି  ଗୋଟେ ବୁଦ୍ଧି ବି ଦିଶୁ ନଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଭାଉଜ ମାସେ ପରେ ଜାଣି ପାରିଲେ ନା କଣ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖୁଛି ବୋଲି ସେ ତାଙ୍କ ଲୁଗା କୁ ଭଲରେ ଟାଇଟ କରି ପିନ୍ଧି ଆସିଲେ ଯାହା ଫଳରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଆଉ ଦେଖି ପାରିଲି ନାହିଁ । ତାପରେ ମୁଁ ମନ ସୁଖେଇ ସେଠୁ ଚାଲିଆସେ । ଭାଉଜ ବି ମୋତେ ମାର୍କ କରୁଥାନ୍ତି ମୁଁ ମୁହଁ ସୁଖେଇ ଚାଲିଯିବାର ।

ଆମ ଗାଁର ମିହର ଭାଇ ସେ ଗୋଟେ ନୂଆ ମୋବାଇଲ ଆଣିଲା ତ ମୋତେ ସେ ତା ପୁରୁଣା ଲେନେଭୋ ମୋବାଇଲ ଟା ଦେଇ ଦେଲା । ରାଜନୀତିଆ ଲୋକ ନା ପ୍ରବଳ ପଇସା ତେଣୁ ଦେଇଦେଲା, ରାଜନୀତି କଲେ କଣ ହେବ ଭାରି ଭଲ ପିଲାଟା, ତା ବାପା ଆମ ଗାଁ ସରପଞ୍ଚ ଆଉ ଇଲେକସନ ଆସିଲେ ମୁଁ ତାକୁ ବହୁତ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରେ, ସାହି ରେ ସମସ୍ତେ ଗୋଟେ ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ ଥିଲା କେବଳ ମୋର ନଥିଲା ସେଇଥିପାଇଁ ସେ ମୋତେ ତା ଫୋନ ଦେଇଦେଲା ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!