ପଡିଶା ଘର ରାନୀ ଭାଉଜ ଙ୍କ ସହ ଚୋରା ପୀରତି

ପଡିଶା ଘର ରାନୀ ଭାଉଜ ଙ୍କ ସହ ଚୋରା ପୀରତି

Padisha Ghara Rina Bhauja Nka saha Chora Pirati

ହେଲୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ, କିପରି ଅଛନ୍ତି, ଆଶା ଆପଣ ଭଲ ଥିବେ.କାରଣ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଡ଼ଟ କମ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢି ବା ଠୁ ଆମେ ଭଲ ଅଛୁ, ଆମେ ମଜ଼ା ନେଉଛୁ। ତେଣୁ ଆପଣମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ମଜା ନିଅନ୍ତୁ ଏହା ଆମର କାମନା,ଆଜି ମୋର କାହାଣୀ ଯାହା ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ, ତାହା ମୁଁ ଲେଖୁଛି, କେବଳ ପାତ୍ର ସବୁ କାଳ୍ପନିକ, ମୋର ଏହି ଘଟଣା ପ୍ରାୟ 7ବର୍ଷ ତଳର, ମୁଁ ସଂଜୁ ଗୋପରେ ଆମ ଘର, ମୋର ବୟସ 36,ମୁଁ ମୋ ଜୀବନ ରେ ଅନେକ ଟୋକି ଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପାଚିପି କରିଛି, ଗେଲ ମଧ୍ୟ କରିଛି,କିନ୍ତୁ କାହା ସହ ସେକ୍ସ କରିନାହିଁ।

କେବଳ ରାତିରେ ଶୋଇଲା ବେଳେ ମୁଁ  ଅନେକ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକଙ୍କ କଥା ମନେ ପକାଇ ମୁଠି ମାରିଛି, କିନ୍ତୁ ମୋର ଗୋଟେ ଘଟଣା ମୋ ଜୀବନ ରେ ରଙ୍ଗ ବାଦଳେଇ ଦେଲା, ମୋ ନାୟିକା ଭାବେ ଆସିଲେ ମୋ ପଡ଼ିଶା  ଘର ରାଣୀ ଭାଉଜ,ତାଙ୍କ ନା ରାଣୀ, ସେ ଦେଖି ବାକୁ ରାଣୀ, ପରି, ବୟସ 34,ଦେଙ୍ଗି ଆଉ  ଟିକିଏ ମୋଟୀ ଗହମ ରଙ୍ଗ ର ଶରୀର,ଗୋଲ ଗାଲ ମୁହଁ, ଦୁଧ ସାଇଜ଼, 36ଗୋରା ପେଟ ଆଉ ବିଶାଳ କାୟ ଟୋକେଇ ଭଳି ଗାଣ୍ଡି, ମୁଁ ଅନେକ ଥର ତାଙ୍କ  କଥା ଭାବି ମୁଠି ମାରିଛି, ସେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲପାନ୍ତି, ମୋ ସହ ଥଟା ତାମସା କରନ୍ତି, ଆଉ ମୋ ପାଖେ ବସିଲା ବେଳେ ମୋ ଦେହରେ ଖାଲି ଦେହ କୁ ଘଷି ହୁଅନ୍ତି, ଆଉ ମତେ ଦେଖି ହସି ଦିଅନ୍ତି, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରଂଜନ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ରଂଜି ଭାଈ ବୋଲି ଡାକେ ।

ସେ ସମ୍ବଲପୁର ରେ ସର୍ଭିସେ କରନ୍ତି ମାସ କୁ ଦୁଇ ଥର 4 ଦିନ ପାଇଁ ଘର କୁ ଆସି ପୁଣି ଚାଲି ଯାନ୍ତି, ଘରେ ବାପା ବୋଉ ,ଆଉ ଗୋଟେ ଦିଅର, ଙ୍କୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ପରିବାର, ଦିଅର ସକାଳୁ ଯାଇ ରାତି ରେ ଘର କୁ ଫେରନ୍ତି, ଭାଉଜ ଙ୍କ 3ଟା ପିଲା ଛୁଆ, ସମସ୍ତେ ସ୍କୁଲ ରେ ପଢୁଛନ୍ତି, ଦିନବେଳ ଶଶୁର ଶାଶୁ ଆଉ ବୋହୁ ଙ୍କୁ ନେଇ ଘର ଚଳେ, ଦିନେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଶଶୁର ତାଙ୍କ ଝିଅ ଘରକୁ ବୁଲିବା ପାଈଁ ଗାଡି କରି ବାହାରିଲେ, ଘରେ ଭାଉଜ ପିଲା ଙ୍କୁ ଧରି ଏକୁଟିଆ, ସଞ୍ଜ ବେଳକୁ ଶାଶୁ ଶଶୁର ଘରକୁ ଫେରିବା କଥା ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଘଡଘଡି ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଡେରି ହେବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଲା ।

ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ବଡ଼ ଝିଅ କୁ ଆମ ଘର କୁ ପଠାଇ ଆମ ବୋଉ କୁ କହିଲେ ଆମ ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି, ଘରେ ନିକାଂଚନ ଲାଗୁଚି,କାହା କୁ ଟିକେ ପଠାଅ,ଆମ କୁ ଡର ଲାଗିବ, ଘରେ ମୁଁ ବୋଉ ଆଉ ମୋ ଭଉଣୀ ଥିଲା ବୋଉ ମୋ ଭଉଣୀ କୁ କହିଲା ତୁ ଯା ଭାଉଜ ଏକୁଟିଆ ଘରେ ହଇରାଣ ହଉଚି, ତା ପାଖରେ ଟିକିଏ ଯାଇ ବସ, ସମସ୍ତେ ଆସିଲେ ତୁ ପଳାଇ ଆସିବୁ, ଭଉଣୀ କିନ୍ତୁ ମନା କଲା, ସେ ଯିବନି ବୋଲି, ବୋଉ ଶେଷରେ ମୋତେ କହିଲା ତୁ ଟିକେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଯାଇ ବସ, ସମସ୍ତେ ଆସିଲେ ତୁ ପଳେଇ ଆସିବୁ ମୋର ଭାରି ଇଛା ମୁଁ ଏହି ସୁଯୋଗ ଖୋଜୁ ଥିଲି,କିନ୍ତୁ ବାହାରକୁ ନାଇଁ ନାଇଁ ମୁଁ ଯାଇ ପାରିବି ନାହିଁ ବୋଲି କହିଲି, ବୋଉ ମୋତେ ପାଟି କରିବାରୁ ମୁଁ ଶେଷରେ ରାଜି ହୋଇ ତାଙ୍କ ଘର କୁ ଗଲି ।

ମୋତେ ଭାଉଜ ଦେଖି ଗୋଟେ ସେକ୍ସି ଚାହାଣି ରେ ହସି ଦେଇ ମୋ ହାତ ଧରି ଘରକୁ ନେଲେ, ପିଲାମାନେ ସବୁ ମୁଁ ଘରକୁ ଆସିବା ଦେଖି ତାଙ୍କ ପଡ଼ିଶା ଘର ପିଲା ଙ୍କ ସଙ୍ଗେ  ଖେଳିବା ବସିବାକୁ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲେ,ଭାଉଜ ପିଲା ମାନକୁ ଖେଳିବା ପାଇଁ ପଠାଇ ଦେଇ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ରହିଲେ, ସେତ ବେଳକୁ ସଂଜ ହୋଇ ଆସୁଥାଏ, ଭାଉଜ ଲୁଗା ପଲେଟି ସଂଜ ଦବାକୁ ବାହା ରିଲେ ଆଉ ମୋତେ ଘର ବାରଣ୍ଡାରେ ଶୌପ ପକାଇ ଖବର କାଗଜ ଧରାଇ ସଂଜ ଦବାକୁ ଗଲେ, ମୁଁ ଖବର କାଗଜ ଧରି ଥାଏ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଦେହକୁ ଲୁଚି ଲୁଚି ଦେଖୁ ଥାଏ ।

ଭାଉଜ ସାୟା କିମ୍ବା ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧି ନଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ଗୋରା ଦକଦକ ଦେହ ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉ ଥାଏ,ଓଃ କୀ ମସ୍ତ ଦୁଧ, ଆଉ ଦୋହଲୁ ଥିବା ବିଶାଳ କାୟ ଗୋରା ଗୋରା ଦୁଇ ପଟ ଗାଣ୍ଡୀ, ଇଚ୍ଛା ହଉଚି ଯାଇ ପଛ ପଟୁ ମାଡିବସି ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି କାମୁଡି ଛିଡାଇ ଦେବାକୁ,କିନ୍ତୁ ମନ ରେ ଭୟ, କାଳେ କଣ ଅସୁବିଧା ହେବ, କିଛିସମୟ ରେ ଭାଉଜ  ମୋତେ ଚା  ଆଣି  ପିବାକୁ ଦେଲେ, ଚା ପିଇ ସାରି ବସିଲୁ,ଭାଉଜ ଦାଣ୍ଡ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ଦେଇ ଆସି  ମୋ ପାଖରେ ବସି ଗପ ସପ ହେଲେ, କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ମୋ ପାଖରେ ଆସି ସୋଇପଡିଲେ ।

ମୁଁ ଏହା ଦେଖି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତର ପୂରା ହାର୍ଡ ହୋଇ ଫୁଟି କି ଥାଏ, ଭାଉଜ ମୋତେ ଭଲ ଭାବେ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରୁଥାନ୍ତି ଆଉ ମୋ ହାବ ଭାବ ବୁଝି ପାରୁଥାନ୍ତି, ମୋତେ ଏଇଡୁ ସିଆଡୁ କଥା କହୁଥାନ୍ତି, ଆଉ ମୋତେ ଚାହିଁ ପେଟ କୁ କୁଣ୍ଡାଇ ହଉ ଥାଆନ୍ତି, ଯାହା ମୋତେ ଖୁବ ହିଟ୍ କରୁ ଥିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ଫୁଟି କି ପେଣ୍ଟ ରୁ ବାହାରି ଆସି ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁ ଥାଏ, ଆଉ ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ହଉ ନଥାଏ,ଭାଉଜ ମୋତେ ଦେଖି ଓଠ କୁ କାମୁଡି ହଉଥାନ୍ତି, ଶେଷରେ ମୋତେ ଆସ୍ତେ କିନା କହିଲେ

ଭାଉଜ – ଆରେ,ସଂଜୁ ତୁମ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ରେ କଣ ଲୁଚାଇ ରଖିଚ ?

ମୁଁ – ନାହିଁ କିଛି ନାହି,

ଭାଉଜ – ଆରେ କଣ ତ ଗୋଟେ ଫୁଲି ଛି, ମୋତେ ଲୁଚାଇ ରଖିଛ !

ମୁଁ – ନାହିଁ, ଭାଉଜ, ମୁଁ କିଛି ରଖିନି.

ଭାଉଜ – ଭାଉଜ ଆଗରେ ଲୁଚାଇ ରଖୁଛ, ଦେଖେଇବାକୁ ଡର ମାଡ଼ୁଛି, ଆରେ  ମୁଁ ତ ତୁମକୁ ଗୋଟେ ବାଘ ଭାବିଥିଲି ତୁମେ ଗୋଟେ ଛେଳି ହୋଇଗଲ, ଛାଡ଼ ତୁମେ ଆଉ କୌଣସି କାମକୁ ନୁହଁ, ଆରେ ବୋକା, ମୁଁ ଜାଣେ, ତୁମ ବୟସ ର ସବୁ ପୁଅ ଙ୍କ ଅବସ୍ଥା,ପାଖରେ ନିଆଁ ସହିତ ମହମ  ରହିଲେ ଯାହା ନାରୀ ପାଖରେ ଭେଣ୍ଡିଆ ଟୋକା ରହିବା ତାହା ।

ମୁଁ – ଆଉ ସଂଭାଳି ନପାରି ଭାଉଜ ଙ୍କ ଅଂଟା କୁ ଧରି ପକାଇଲି

ଭାଉଜ – ଆରେ କଣ ଏବେ ବୁଝିପାରିଲ, ଆଉ ଡେରି କାହିଁକି,

ମୁଁ, ତାଙ୍କ ଉପରେ ସିଧା ଚଢି ଗଲି, ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ କାମୁଡ଼ି ଚୁମା ଦେଇଗଲି,ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ମୋତେ ଚୁମା ଦେଇଗଲେ, କିଛି ସମୟରେ ଭାଉଜ ମୋତେ କହିଲେ ବେଡ଼ ରୁମ କୁ ଚାଲ, ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ମାନି ବେଡ଼ ରୁମ କୁ ଗଲି, ଭାଉଜ ଦୁଆର ଲକ କରି ବିତର କୁ ଆସିଲେ, ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉ ନ ଥାଏ ,ସିଧା ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତାଙ୍କ ଓଠ ବେକ, ଦୁଧ ଗାଲ ଗାଣ୍ଡି ପେଟ ସବୁକୁ ଚିପାଚିପି କରି ଖାଲି ଚୁମା ଦେଇ ଗଲି,ଭାଉଜ ଖାଲି ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ  ହଉ ଥାନ୍ତି, ମୁଁ ତାଙ୍କ ଲୁଗା କୁ ଟେକି ଗୋରା ଜଙ୍ଘ କୁ ଚାଟି ଦେଇଗଲି, କି ଜଙ୍ଘ, ଭାଉଜ ଙ୍କର, ତାପରେ ବ୍ଲାଉଜକୁ  ଫିଟାଇ ଦେଲି, ଦୁଧ ସିଧା ବାହାରି ଆସିଲା,ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ଦୁଧକୁ ଦଳି ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରାଇ କାମୁଡି ଦେଲି ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଜୋରରେ ଦଳି ଚାଲିଲି ।

ଭାଉଜ, ଉମଃ  ଉମଃ ଆଉଚ୍ଚ ହେଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଲଂଗଳା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରି ବାରୁ ସେ ମୋତେ ବାରଣ କରି କହିଲେ ଆଜି ଲଂଗଳା କରନି, ବାପା ବୋଉ ଆସିବା ବେଳ ହେଲାଣି, ଖାଲି ଲୁଗା ଟେକି କାମ ଚଳାଇ ଦିଅ,ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥାକୁ ମାନି ତାଙ୍କୁ ଖଟରେ ଗଡାଈ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗଲି, ଆଉ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ଚୁସି ଦେଇ ଗଲି, ତାପରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ବାରେ ଲାଗିଲି,ଭାଉଜ, ଆଃ ଆଃ ହୋଉ ଥାନ୍ତି, ତାପରେ ତାଙ୍କ ଲୁଗା କୁ ଟେକି, ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଦେଖି ବାକୁ ଲାଗିଲି, ତାଙ୍କ ବିଆ ସେତ ବେଳକୁ ପୁରା ନାଳ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା, ମୁ ଚାଟି ଦେଈ ଗଲି, ଭାଉଜ  ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ହୋଇ ଯାଉ ଥାଆନ୍ତି ।

ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ଜୋର ରେ ମାଡି ଦେବାରୁ ଭାଉଜ କୁ କଷ୍ଟ ହେଲା, ତାପରେ ସେ ଆଡଜଷ୍ଟ  କରି ନେଲେ, ଆଉ ଖାଲି ଇସସ ଇସସ କଣ କରୁଛ ମୋର ଭାରି ସୁଲେଇ ହେଲାଣି ଶୀଘ୍ର କର ଆଉ ମୁଁ ରହିପାରୁନି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦୁଇ ହାତ ରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଜୋରରେ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି, ଆଉ ମଝିରେ ତାଙ୍କ ଗୋରା ଚିକଣିଆ ଗାଲ ଓ ଦୁଧ କୁ କାମୁଡି ଗେହିଁ ଚାଲିଲି, ଭାଉଜ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉ ନଥାନ୍ତି, ସେ ମୋତେ ଜୋରରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ଚୁମା ଦେଇ ମୋତେ ସଂଜୁ ମାଡ଼ ମାଡ଼ ଜୋରେ ଜୋରେ ମାଡ଼ ମୋର ଭୋକ ମେଂଟେଇ ଦିଅ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଗେହିଁଲି, ମାତ୍ର ,15,ମିନିଟ ରେ ମୋ ବୀର୍ୟ ଭାଉଜ ଙ୍କ ବିଆ ରେ ପିଚ ପିଚ ହୋଇ ପଶିଗଲା ।

ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତାଙ୍କ ଗୋରା ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ଦେଇ ଗଲି,ତାପରେ ଆମେ ଉଠି ଧୁଆ ଧୋଇ ହୋଇ ଗଲୁ, ଭାଉଜ ମୋତେ ଚାହିଁ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଲେ, କହିଲେ ଆଜି ଶୀଘ୍ର ସରିଗଲା, କିନ୍ତୁ ଭଲ ଲାଗିଲା, ସଞ୍ଜୁ ତୁମେ ଅଳ୍ପ କଲେ ମଧ୍ୟ ମୋତେ ଖୁସି କରିଦେଲ, ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଆଉ ମୋତେ କେବେ ସୁଯୋଗ ମିଳିବନି, ଭାଉଜ ହସିଲେ, କହିଲେ,ତୁମେ ଦିପହର ସମୟରେ ବାଡ଼ି ପଟ ଆଡେ ବୁଲା ବୁଲି କରୁଥିବ, ମୁଁ ବେଳ ଦେଖି ଇସାର ଦେବୀ, ତୁମେ ଆସିବ, ତା ପରଦିନ ତାଙ୍କ ଶଶୁର ବ୍ୟାଙ୍କ କାମରେ ଗଲେ,ଶାଶୁ ବୁଢ଼ୀ ପଡ଼ିଶା ଘରକୁ ଗପସପ କରିବାକୁ ବାହାରିଲେ ।

ମୁଁ ବାଡ଼ି ପଟେ ଏପଟ ସେପଟ ହଉ ଥାଏ,ଭାଉଜ  ଗୋଟେ ପାଣି ବାଲ୍ଟି ରେ ପାଣି ଆଣି ବାହାରେ ଢାଳି ଦେବାରୁ ମୁ ତାଙ୍କ ଇସାରା ବୁଝିପାରି ଲି, ଆଉ ଡେରି ନକରି ବାଡ଼ି ଦୁଆର ପଟେ ଘର କୁ ପଶିଗଲି, ଭାଉଜମୋତେ ଚାହିଁ ହସି ଦେଇ ବାଡ଼ି ଦୁଆର ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ, ସିଧା ବେଡ଼ରୁମ କୁ ପଶି ଗଲୁ ଆଉ ମୁ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ପକାଇ ଗୋଟିଏ ଚୁମା ତାଙ୍କ ଓଠ କୁ ଦେଲି ସେ ମଧ୍ୟ ଗୋଟେ ଛେପ ମିଶା ଚୁମା ମୋତେ ଦେଲେ, ମୁ ପୁରା ହିଟ୍ ହୋଇ ତାଙ୍କୁ ଲୁଗା କୁ ଫିଟାଇ ଦେଲି । ତାପରେ ଭାଉଜ ଖାଲି ସାୟା ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ ରେ ରହିଲେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଲଂଗଳା ନ କରିବା ପାଇଁ ବାରଣ କଲେ ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଶୁଣି ଲି ନାହି ।

ଭାଉଜ – ସଞ୍ଜୁ ପ୍ଲୀଜ ମୋତେ ଲଂଗଳା କରନା, ମୋତେ ତୁମ ଆଗରେ ଲାଜ ଲାଗୁଚି ।

ମୁଁ ଲାଜ କଣ, ଆଜି ମୋର ତୁମ ର ଗୋରା ଦୁଧ ଓ ବିଆ ବଡ଼ ବଡ଼ ଗୋରା ଗାଣ୍ଡି ଦେଖିବାକୁ ମନ ମୋତେ ଜମା ମନା କରନି ।

ଭାଉଜ – ଯାଃ ତୁମେ ଭାରି ବେହିଆ ! ମୁଁ କହିଲି, ପ୍ଳିଜ ଭାଉଜ ମୋ କଥା ମାନ ଟିକେ ଲଂଗଳା ହୋଇପଡ ମୁଁ ତୁମକୁ ମନ ଭରି ଗେହିବି, ଭାଉଜ ହସି ଦେଇ ଆଉ ଡେରି ନକରି ସାୟା ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି ଲଂଗଳା ହୋଇ ପଡିଲେ, ଓଃ କଣ କହି ବି କି ଦୁଧ କି ମାଇକିନିଆ ପାକେଳିଆ ବିଆ କି ଗୋରା ଗାଣ୍ଡୀ , ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି କାମୁଡି ଦେଲି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକି, ତାଙ୍କୁ ଚୁମା ଦେଇଗଲି ତାଙ୍କ ଦେହସାରା, ଭାଉଜ ପୁରା ଗରମ, ସେ ମୋ ପେଣ୍ଟ କୁ ଭିଡି ଖୋଲି ଦେଲେ ମୁଁ ପୂରା ଲଂଗଳା ହୋଇ ପଡିଲି, ସିଧା ଖଟ ଉପରେ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଡି ହୋଇ ଚୁମା ଦିଆ ଦେଇ ହେଲୁ, ଭାଉଜ ପୁରା ନାଲି ପଡି ଗଲେ ତାପରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ କାମୁଡି କଳା ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଚୁଚୁମି ଦେବାରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉମଃ ଉମଃ ଉମଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉମଃ ଉମଃ ଉମଃ ହୋଇଗଲେ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପେଟ ସାରା ଚୁମା ଦେଲି, ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ଓଲଟା କରି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଚୁମା ଦେଇ ଚାଟି ବାକୁ ଲାଗି ଲି, ଭାଉଜ ଓଃ କଣ ହଉଚି ଏ ,ତାପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲସଲ କରିବାରୁ ତାଙ୍କ ବୀଆ ପୁରା ନାଳ ହୋଇ ଫେଣ ବାହାରି ଆସିଲ । ଭାଉଜ, ସଂଜୁ ମୋତେ ଆଉ ଛଟପଟ କରନି ମୁଁ ଆଉ ରହିପାରୁନି, ଶୀଘ୍ର ତୁମ ଜିନିଷ ମୋ ଗାତ ରେ ପୁରାଇ ଦିଅ। ମୁଁ ଭାଉଜ ଙ୍କ ତଳ ପିଠି ରେ ଦୁଇ ହାତରେ କୁଣ୍ଢେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସିଧା ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ପୁରାଇ ଖୁବ ଜୋର ରେ ଗେହିଁଲି, ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ କାମୁଡି ତାଂକ ମୁହଁ ସାରା ଚୁମ୍ବନ ଦେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପଟ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ମନ ଭରି ଗେହିଁ ଚାଲିଲି ।

ଭାଉଜ, ସଁ ସଁ ସଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଉମଃ ଉମଃ ଉମଃ ହୋଇ ଗାଣ୍ଡି କୁ କଚାଡି ହଉଥାନ୍ତି, ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ପଚ ପଚ ହଉ ଥାଏ,ମୁଁ – ଭାଉଜ ଗୋଟେ କଥା କହିବ,

ଭାଉଜ – ପଚାର ,

ମୁଁ – ତୁମ ଭଉଣୀ ମାନେ କଣ ତୁମ ଭଳି ବଡ଼ ଦୁଧ ବଡ ଗାଣ୍ଡି ଧରି ବୁଲୁଛନ୍ତି,

ଭାଉଜ, ହଁ,ମୋର 3 ଭଉଣୀ ଯାକ ମୋ ଭଳି, ଦେଖି ବାକୁ,

ମୁଁ – ତାଙ୍କୁ ସବୁ ଗେହିଁପାରିବି,

ଭାଉଜ, ନାହିଁ, ତୁମେ କେବଳ ମୋର, ଆଉ କାହାର ନୁହେଁ ତୁମେ ଆଜି ମୋତେ ଗେହିଁ ମୋର କାମନା ପୁରା କରିଦିଅ। ମୁଁ ପୁରା ଦମ ରେ ଗେହିଁ ଗେହି ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିଗଲା, ସେ ମୋତେ ଭିଡି ଧରି ଚୁମା ଦେଇ ଚାଲିଲେ, ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ କାମୁଡି ଦେଇ ଗଲି, ଭାଉଜ କହିଲେ ସଂଜୁ ମୋ ବିଆ ଶୁଳେ ଇ ହଉଚି ମାଡ଼ ଯୋର ରେ ମାଡ଼, ମୁ ତାଙ୍କୁ ଜୋରରେ ଗେହିଁ ଚାଲି ଥାଏ,25 ମିନିଟ ର ଗିହା ରେ ମୋ ବୀର୍ୟ ଭାଉଜ ଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ବୋହି ଗଲା, ମୁ ତାଙ୍କ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ପକେଇଲି, ଶେଷରେ ଉଭୟ ଚୁମା ଦିଆ ନିଆ ହୋଇ ଉଠିପଡ଼ିଲୁ, ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ଉଭୟ ଙ୍କୁ, ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୋ ଘର କୁ ପଳାଇଆସିଲି ।

ମୋ ଏହି କାହାଣୀଟି କେମିତି ଲାଗିଲା କେମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ ନିଜର ମତା ମତ ଦିଅନ୍ତୁ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

8 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!