PadishaGhara Jhia Mothu Gihan Khai Garbhabati Hela -2 ପଡିଶା ଘର ଝିଅ ମୋଠୁଁ ଗିହାଁ ଖାଇ ଗର୍ଭବତୀ ହେଲା -୨

ପଡିଶା ଘର ଝିଅ ମୋଠୁଁ ଗିହାଁ ଖାଇ ଗର୍ଭବତୀ ହେଲା -୨

PadishaGhara Jhia Mothu Gihan Khai Garbhabati Hela -2

PadishaGhara Jhia Mothu Gihan Khai Garbhabati Hela -2  PadishaGhara Jhia Mothu Gihan Khai Garbhabati Hela -1 କିଛି ସମୟ ତା ଦେହ କୁ ଚାଟି ସରିଲା ପରେ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ପ୍ରଥମେ ଗୋଟିଏ ଆଙ୍ଗୁଠି ଧିରେ ଧିରେ ପଶିଲା ତାପରେ ୨ଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ଟାଇଟ ହେଲା ଅଳ୍ପ  ପୁରେଇଛି ତ ପୁଣି ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିଲା ତା ପାଣି ବାହାରିବା ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇଗଲା ମୁ ତାକୁ ଶୋଇଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲି ଆଉ ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ଜିଭରେ ଚାଟିଲି ଭାରି ମଜ଼ା ଲାଗିଲା

୨୫ମିନିଟ ପରେ ମୋର ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁ ତା ନାଇରେ ସବୁ ବୀର୍ଯ ଢାଳିଦେଲି ଆଉ ତା ବିଆକୁ ଚାଟିଲି ଦୁଧକୁ ଦଳିଲି ଭୁଣ୍ଡି କୁ ବି ଦଳିଲି ତାର ବି ବାହାରିଲା ମୁ ସବୁ ଚାଟିଦେଲି ଘଣ୍ଟା କୁ ଦେଖିଲି  ୨:୪୫ ହେଲାଣି ମୁ ଘର ର କବାଟ ସବୁ ଭଲକି ବନ୍ଦ କରି ସୋଇ ପଡିଲି କାହିଁକି ନା ଭାଉଜ ନାହିଁ ସକାଳୁ କେହି ଡାକିବେନି ଆଉ ରୂପା ର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲେ ସେ ତା ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଦେଖି ଜାଣିଜୀବ ଆଉ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି କବାଟ ଖୋଲି ପଳେଇବ,

ମତେ ଜୋରରେ ନିଦ ଲାଗିଲା ହେଲେ ରୂପା ଉଠିଲା ନାହିଁ ମୁ ଭାବିଲି ସେ ସତରେ ଶୋଇ ପଡିଛି ମୁ ତା ଚଡ଼ିକୁ ଲୁଚେଇଦେଇ ସୋଇ ଗଲି ବାହାନାରେ, ସେ ଉଠି ମତେ ଡାକିଲା ମୁ ନ ଜାଣିଲା ପରି ଉଠିଲିନା ସେ କହିଲା ସବୁ କଲ ହେଲେ ମୋ ନୁନିରେ(ସେ ନୁନି କୁ ବିଆ କହନ୍ତି ବୋଲି ଜାଣିନି) କଣ ତା ନୁନି ପୁରେଇଲା ନା କହି ମୁତି ଗଲା

ମୁ ଜାଣିକି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି ସେ ମୁତି ଆସିଲା କମଳ ଟେକି ଦେଖିଲା ମୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ହିଟ ହେଇ ଗଲା ସେ ମୋ ଉପରେ ବସି ତା ବିଆକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ରଖି ବସି ପଡ଼ିଲା ହେଲେ ବାଣ୍ଡ ଜମା ତା ବିଆରେ ପଶିଲାନା

ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁଣି ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା ଛେପ ବି ଲଗେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସିଲା ହେଲେ ଟିକେବି ପଶିଲାନା କାରଣ ତା ବିଆ ପୁରା ଛୋଟ ଆଉ ସିଲ ଖୋଲିନି ସେ ଜାଣି ପାରିଲାନି ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କଲା ହେଲେ ହେଲାନା ଶେଷକୁ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇ ହଲେଇ ବିର୍ଜ ପିଇ ଦେଲା ଆଉ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ସାରି ତା ଚଡି କୁ ଖୋଜିଲା ଆଉ ପାଇଲାନା ଶେଷରେ ମୋ ଚଡି ପିନ୍ଧି ତା ଘରକୁ ପଳେଇଗଲା

ମୁ ତା ପଛେ ପଛେ ଗଲି ଦେଖିଲି ତା ଭାଇ ସେମିତି ଶୋଇଛି ମୋବାଇଲ ବି ଥୁଆ ହେଇଚି ସେ ଭାବିଲା ବିପି ଥିବ ମୁ ଦେଖିବି ହେଲେ ବିପି ନଥିଲା ସେ ସୋଇପଡ଼ିଲା ଆଉ ମୁ ବି ତା ଚଡି ପିନ୍ଧି ଶୋଇପଡ଼ିଲି ,ସକାଳ ୫ଟା ରୁ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସି ମୋ କମଳ ଟେକି ଦେଖିଲା ମୁ ତା ଚଡି ପିନ୍ଧିଚି ସେ ଜାଣି ଶୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁଣି ହଲେଇ ହଲେଇ ବୀର୍ଯ ଖାଇ ପଳେଇଲା

ମୁ ପୁରା ନିସ୍ତେଜ ହେଇ ସୋଇରହିଲି ମୋ ନିଦ ଜମା ଭାଙ୍ଗିଲାନା ୧୦ଟା ରେ ମୋ ବୋଉ ଡାକିଲା ମୁ ଉଠିଲି ନା ୧୨ ଟା ରେ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା ମୁ ମୁତି ଗଲା ବେଳକୁ ରୂପା ମତେ ଦେଖି ମୋ ରୁମ  କୁ ମତେ ଟାଣି ଆଣିଲା ଆଉ ହସିଲା  ମେର ମନ ନାହିଁ କି ମୁ ରୂପାର ଚଡି ପିନ୍ଧିଚି ବୋଲି  ସେ ମତେ ମୋ ରୁମ ଭିତରକୁ ଟାଣି ନେଇ କହିଲା

ରୂପା-ତମର କଣ ହିତ ଜ୍ଞାନ ବୋଲି କିଛି  ନାହିଁ ଯଦି ଭାଉଜ ଘରେ ଥାନ୍ତେ ତମେ ଧରା ପଡି ଯାଇଥାନ୍ତ ତମ ବାପା ବୋଉ କିଛି ଜାଣି ପାରୁନାହାନ୍ତି

ମୁ-କଣ ହେଇଛି କି

ରୂପା-ତମେ କଣ ପିନ୍ଧିଛ ଟିକେ ଦେଖ

ମୁ-ଚଡି ପିନ୍ଧିଚି

ରୂପା-ହଁ ଯେ ହେଲେ କାହାର

ମୁ-ମୋର ଆଉ କାହାର

ରୂପା-ଭଲରେ ଦେଖ  ଝିଅ ପିଲାଙ୍କ ଚଡି ପିନ୍ଧିଛ କାହିଁକି ନା ପୁଅ ପିଲା କେବେ ରଙ୍ଗୀନ ଚଡି ପିନ୍ଧନ୍ତିନା ହେଲା

ମୁ-ହେଲେ ଏଟା କାହା ଚଡି

ରୂପ-ମୁ ଜାଣିନି ତମ ଭାଉଜଙ୍କର ବୋଧେ(ସେ ଜାଣି କି କହିଲା)

ମୁ-ଜାଣିକି କହିଲି ନା ଏଇଟା ତୋର

ରୂପା- ନା ନା ମୋର ନୁହଁ

ମୁ-ରହ ତମ ଘରକୁ ଯିବା ଚାଲେ ଦେଖିବା କେମିତି ତୋର ନୁହଁ

ରୂପା-କେମିତି ଜାଣିବ ମୋର ବୋଲି

ମୁ-ତୁ ଚାଲେ ଆଗେ

ରୂପା-ତମେ ରୁହ ମୁ ନେଉକି ଆସୁଛି,

ସେ ଗଲା ତା ଆଉ ଗୋଟେ ଚଡି ନେଇକି ଆସିଲା

ମୁ-ତୁ ପିନ୍ଧେ

ରୂପା-ସେ କହିଲା ତମେ ସେପଟକୁ ଅନାଓ

ମୁ- ମୁ ନ ଦେଖିଲେ କେମିତି ଜାଣିବି ଯେ ତୋର ନୁହଁ ବୋଲି

ରୂପା-ସେ ହଁ କହି ମୋ ଆଗରେ ପିନ୍ଧିଲା

ମୁ-ତୁ କଣ ଚଡି ପିନ୍ଧିନୁ କି କଣ  ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ବୁଲୁଛୁ

ରୂପା-ମୋର ବା ଚଡି ନାହିଁ ଗୋଟେ ଓଦା ଆଉ ଗୋଟେ ଏଇଟା

ମୁ-ହଉ ମୁ ତତେ ଗୋଟେ ଚଡି କିଣି ଆଣି ଦେବି ହେଲା

ରୂପା-ହଁ ହେଲେ ମୁ ଯେତେବେଳେ କହିବି ସେତେବେଳେ ଦବ ହେଲା

ମୁ-ଚାଲେ ତମ ଘରକୁ ଯିବା ମୁ ଯାଇ ତା ଘରେ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ମୋ ଚଡି ପଡିଛି ମୁ ମୋ ଚଡି ଆଣି ଆସିଲି, ସେଦିନ ରାତିରେ ମୁ ଜଲଦି ସୋଇ ପଡିଲି କାହିଁକି ନା ସକାଳୁ ଆମେ ବାହା ଘରକୁ ଯିବୁ ଆମେ ସବୁ ୭ଟା ରେ ଖାଇ ସୋଇପଡିଲୁ ରୂପା ଆଉ ଜିତୁ ବି ଆମ ଘରେ ଖାଇ ତାଙ୍କ ଘରେ ଯାଇଁ ସୋଇ ପଡିଲେ ଠିକ ୮ଟା ରାତିରେ ରୂପ ମୋ ପାଖରେ ଆସି ବସି କହିଲା

ରୂପା- ଭାଇ ମୋ ଚଡି ଆଣିଛ ମତେ ଦିଅ ମୁ କାଲି ପିନ୍ଧିକି ଯିବି ବାହା ଘରକୁ

ମୁ- ତୁ ଯା କାଲି ସକାଳେ ଦେବି

ରୂପା-ଏବେ ଦିଅ

ମୁ-ଜାଣି ଗଲି ସେ ଏବେ ଗିଁହା ଖାଇବାକୁ ଆସିଛି ମୁ ଭାଉଜଙ୍କ ଚଡି ଆଣିଦେଲି

ରୂପା-ଏତେ ବଡ ମତେ ହବନି

ମୁ-ହଁ ତୁ ପିନ୍ଧେ ତତେ ହବବା ସେ ମୋ ଆଗରେ ପିନ୍ଧିଲା ତାକୁ ବହୁତ ବଡ଼ ହେଲା ମୁ କହିଲି ଗୋଟେ ରସି ବାନ୍ଧି ଦବୁ

ରୂପା-ଆଉ କଣ ନା ଗୋଟେ କାମ କଲେ ହବ

ମୁ-କଣ କହୁନୁ

PadishaGhara Jhia Mothu Gihan Khai Garbhabati Hela -2

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

2 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *