ପାରିବାବାଲା ତା ମୋଟା ଓ କଳା କଦଳୀକୁ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇଲା

ପାରିବାବାଲା ତା ମୋଟା ଓ କଳା କଦଳୀକୁ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇଲା

ପାରିବାବାଲା ତା ମୋଟା ଓ କଳା କଦଳୀକୁ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇଲା :- ମୋ ନାଁ ପ୍ରତିମା,ବୟସ ୪୦ ବର୍ଷ , ମୋ ବିବାହକୁ ୧୨ ବର୍ଷ ହେଇଗଲାଣି । ଏଇ ୧୨ ବର୍ଷ ଭିତରେ ମୋ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଉଥାନ ପତନ ଆସିଛି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ମୋ ଜୀବନ କୁ ନିଜ ଢଙ୍ଗରେ ଜିଇଛି । ମୁଁ ଏବଂ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ଦେଖା ଶକ୍ଷାତ ଆମ କେଲଜରେ ହେଇଥିଲା । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ନୂଆ ନୂଆ କଲେଜ ଯାଉଥିଲି ପ୍ରଶାନ୍ତ( ମୋ ସ୍ଵାମୀ ) ମୋତେ ଲାଇନ ମାରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ମୋର କୌଣସି ରୁଚି ନଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ଯେତେବେଳେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁ ଙ୍କ ମିଳା ମିଶା ଅଧିକ ହେଲା ଆମେ ଅଧିକ ସମୟ ଜଣେ ଜଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଦେଲୁ ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଭାବିଲି ଯେ ପ୍ରଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଜୀବନ ବିତେଇ ପାରିବି ।

ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ବିବାହ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତି ନେଲୁ କିନ୍ତୁ ମୋ ବାପା ପ୍ରଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ମନା କରିଦେଲେ କାରଣ ସେ ସେତେବେଳେ କିଛି କରୁନଥିଲେ । ମୋ ବାପା ପ୍ରଶାନ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ସର୍ତ୍ତ ରଖିଲେ କି ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଭଲ ଚାକିରି କରି ନାହାନ୍ତି ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ସହ ବିବାହ ଦେବେ ନାହିଁ । ପ୍ରଶାନ୍ତ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କଲେ, ସେହି ସମୟରେ ଆମ ମିଳା ମିଶା ହେଇ ପାରୁନଥିଲା । ତାଙ୍କର ଯେତେବେଳେ ସରକାରୀ ଚାକିରି ହେଇଗଲା ସେ ମୋ ହାତ ମାଗିବା ବାପାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଲେ । ସେଦିନ ପ୍ରଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ବାପା ମା ଆସିଥିଲେ । ବାପା ବିବାହ ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇଗଲେ । ବିବାହର କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଗଲି ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ କୁ ଜନ୍ମ ଦେଲି ।

ଏବେ ମୋ ପୁଅର ବୟସ ୧୧ ବର୍ଷ । ତାର ଦେଖା ଶୁଣା ମୁଁ କରେ କାରଣ ପ୍ରଶାନ୍ତଙ୍କ ବଦଳି କଲିକତା କୁ ହୋଇଯାଇଛି । ତାଙ୍କୁ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଫୋନ କରେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହୁଏ । ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଏବେ ଅଭ୍ୟାସ ହୋଇଗଲାଣି । ମୁଁ ମୋର ପୁଅ ସହିତ ସମୟ କାଟି ଦିଏ । ସେ ସ୍କୁଲ ଯିବା ପରେ ମୁଁ ମୋ ପାଖ ପଡୋଶୀ ମହିଳାଙ୍କ ଗପ ସପ କରିବା ପାଇଁ ଚାଲିଯାଏ । ପ୍ରଶାନ୍ତ ଘରକୁ ନଆସିବାର ବହୁତ ସମୟ ହେଇଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ କେବେ ଘରକୁ ଆସୁଛ, ସେ କହିଲେ ଏବେ ଛୁଟି ମିଳିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ , ଛୁଟି ମିଳିଲେ ଘରକୁ ଯିବି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମ କଥା ବହୁତ ମନେ ପଡୁଛି, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶାନ୍ତ ସବୁବେଳେ ମୋତେ ତାଙ୍କ କଥାରେ ଖୁସି କରିଦିଅନ୍ତି ।

ପ୍ରଶାନ୍ତ ମୋତେ କୁହନ୍ତି ତୁମେ ବହୁତ ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଶୀଳ ମହିଳା, ଏତେ ବର୍ଷ ହେଲା ଘରର ସବୁ କଥା ବୁଝୁଚ, ବାପା – ମା ଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଥିଲ, ତାଙ୍କ ବାପା ଆମ ବିବାହ ଘର ୪ ବର୍ଷ ପରେ ଆଗ ପଛ ହୋଇ ଚାଲିଗଲେ । ତାଙ୍କ କଥା ଗୁଡା ସେହି ସମୟ ପାଇଁ ଶାନ୍ତି ଦିଏ ହେଲେ ପରେ ସବୁ ସେଇଆ ଯାହା ସବୁଦିନ ମୋ ସହ ଘଟେ । ମୁଁ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ନିଜକୁ ବହୁତ ଦୁଃଖୀ ମନେ କରୁଥିଲି, ବିବାହ ର ୧୨ ବର୍ଷ ପରେ ପୂର୍ବ କଥା ଗୁଡା ମନେ ପଡିଯାଉଥିଲା । ଆଗ ଭଳି ତାଙ୍କ ଭିତରେ ମୋ ପାଇଁ ପ୍ରେମ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିବି ମୋ ପାଇଁ ସେଟିକି ପ୍ରେମ ଅଛି ଯେତିକି ଆଗରୁ ଥିଲା ।

ଯେତେବେଳେ ବି ମୁଁ ମୋ କଲେଜର ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ କଥା ହୁଏ ସେମାନେ ସବୁବେଳେ ମୋତେ ପଚାରନ୍ତି ତୋର ଆଉ ପ୍ରଶାନ୍ତ ର ସମ୍ପର୍କ କେମିତି ଅଛି ? କିନ୍ତୁ ମୁଁ ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଆଗରେ ଛୋଟ ନକରିବା ପାଇଁ କୁହେ ବହୁତ ଭଲ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କୁହେ ସେ ଏବେ କଳିକାତା ରେ ରୁହନ୍ତି ଓଡିଶା ଏବେ ଆସିବା ଏତେ ସମ୍ଭବ ହେଉନି କିନ୍ତୁ ଆମେ ସବୁବେଳେ ଫୋନରେ କଥା ହେଉଛୁ, ସେ ମାନେ କୁହନ୍ତି ପ୍ରଶାନ୍ତ ତୋତେ ଆଗ ପରି ଏବେ ବି ଭଲପାଉଛନ୍ତି ଜମା ବି ବଦଳି ନାହାନ୍ତି । ଆଉ ଏପଟେ ନିଜ ଦୁଃଖ କାହାକୁ କହିବି କହିଲେ କୁଳ କୁଟୁମ୍ବ କୁ ଲାଜ ନକହିଲେ କୁଳ ଭାସିଯାଉଛି । ମୋ ସେକ୍ସ ର ଇଚ୍ଛା ବିଲକୁଲ ପୁରା ହେଇ ପାରୁନଥିଲା । ଗୋଟେ ଦିନ ମୋ ସେକ୍ସ ର ଇଚ୍ଛା ବହୁତ ଅଧିକ ଥିଲା ।

ଆମର କଲୋନୀକୁ ଗୋଟେ ପାରିବା ବିକାଳି ଆସିଲା, ଯେତେବଳେ ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ପାରିବା ଆଣିବା ପାଇଁ ଗଳି ମୋତେ ତାକୁ ଦେଖି କରି ଏକ ଅଲଗା ଫିଲିଙ୍ଗ୍ସ ଆସିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କଦଳୀ କେତେ ? ସେ କହିଲା କି କେତେ ନେବେ କୁହନ୍ତୁ ଠିକ ରେଟ ରେ ଦେବି । ଏହି କାହାଣୀ ଟିକୁ ଆପଣ ମାନେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଏ କଦଳୀ ବହୁତ ଛୋଟ ଅଛି, ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଆଣିଲି ନାହିଁ, ତାପରେ ବାଇଗଣ ଦେଖିଲି ସେଗୁଡା ବି ଛୋଟ ଥିଲା, ତାକୁ ପଚାରିଲି ଗାଜର ନାହିଁ ସେ କହିଲା ନାହିଁ ଆଜି ଆଜି ଆଣି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ମୋ ପାଖରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ କଦଳୀ ଅଛି, ସେ ବୋଧେ ମୋ ହାବ ଭାବ ବୁଝିନେଇଥିଲା । ସେ କହିଲା ମାଡାମ କଦଳୀ ବହୁତ ବଡ ଏଇଠି ଦେଖିଲେ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜର ଲାଗିଯିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପେଟ ଖରାପ ହେବ । ଆପଣ ଘରକୁ ଚଲାନ୍ତୁ ଦେଖେଇବି ପସନ୍ଦ ହେଲେ ରଖିବେ !

ସେ ଯେମତି ମୋ ଘରକୁ ଆସିଛି ମୁଁ ତା ସେ ତା କପଡା ଖୋଲିଦେଲା, ତାର ମୋଟା ଓ କଳା କଦଳୀ କୁ ଦେଖି ମୋ ଭିତର ଗରମ ବାହାରକୁ ଆସିଗଲା । ସେ ମୋତେ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଇଛି ଯେମିତି ତା ବାଣ୍ଡ ମୋର ବିଶ୍ଵ ରୂପ ଦେଖି ୯୦ ଡିଗ୍ରୀରେ ସାଲୁଟ କରୁଥାଏ । ସେ କହିଲା ଆପଣଙ୍କ ଶରୀର ବହୁତ କୋମଳ । ସେ ମୋ ୩୬ ସାଇଜ ର ଦୁଧକୁ ଅଟା ଦଲିଳା ପରି ଦେଲି ଦେଇଗଲା । ଦୁଧ ଚୁଚୁମି କହିଲା ଏତେ ନରମ ଓ ତୁଳା ପରି ଦୁଧ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ବି ନୁହେଁ ।   ତାପରେ ସେ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ରଗଡିଲା ମୋ ଯୋନି ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା । ସେ ମୋତେ ଘୋଡୀ ବନେଇ ଦେଲା ଯେମିତି ତା ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ର ଗଭୀରତା ତାକୁ ଭେଦି ପାରିବ । ସେ ତା ବାଣ୍ଡ ଯେମିତି ମୋ ବିଆ ରେ ପୁରେଇଛି ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୋ ବିଆ ରେ ଗୋଟେ ଶାବଳ ପାସୁଛି ଯାହା ଏବେ ନିଆଁ ରେ ପଡି ଆସିଛି । ସେ ମୋ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଧ୍ରୁତ ଗତିରେ ଷ୍ଟୋର୍କ ମାରି ଚାଲିଲା ।

ସେ ମୋତେ ଏତେ ଜୋରେ ଧକା ମାରୁଥିଲା ଯେ ମୋ ଗୋରା ଗାଣ୍ଡି ଲାଲ ପଡିଯାଇଥିଲା । ମୋ ବିଆ ରୁ ବହୁତ ଜୋରେ ବିଆ ପାଣି ବୋହି ତଳେ ପଡୁଥିଲା । ମୋ ବିଆ ଓଦା ହେଇଯାଇଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ମୋତେ ମଜା ଦୁଇଗଣା ଆସୁଥିଲା । ତା ବାଣ୍ଡ ଭିତର ବାହାର ହେଉଥିଲା ମୋ ଉତ୍ତେଜନା ଚରମ ସୀମାରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲା । ସେ ମୋତେ କହିଲା ମାଡାମ ଆପଣଙ୍କୁ ଗେହିଁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମର ମୋଟା ଓ କଳା ବାଣ୍ଡ ଯେତେବେଳେ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପଶି ମୋର ଅନେକ ଦିନର ଥିବା ସେକ୍ସ ଇଚ୍ଛା କୁ ପୂରଣ କରିଦେଲା । ସେ ମୋତେ ଧ୍ରୁତ ଗତିରେ ଗବ ଗବ କରି ଗେହିଁ ମୋ ବିଆ ର ସବୁ ପାଣି କାଢି ଦେଲା । ଯେତେବେଳେ ତାର ବୀର୍ଯ୍ୟ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଳା ମୋତେ ଲାଗିଲା ବହୁତ ଦିନ ପରେ ମୋର କେହି ଜଣେ ବିଆ ଗଲୁ ମାରିଦେଲା

। ସେ କହିଲା ମାଡାମ ଆପଣଙ୍କର କିଛି କମି ରହିଲା ନାହିଁତ? ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମେ ଆଜି ମୋର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିଦେଲା, ଯେତେବେଳେ ତୁମ ମନ ହେବ ତମେ ତୁମର ମୋଟା କଦଳୀ କୁ ଧରି ମୋ ପାଖକୁ ଆସିବ ଭାରି । ସେ କହିଲା ଆଜ୍ଞା ମାଡାମ ଆପଣଙ୍କର ଯେତେବେଳେ ଇଛା ହେବ ମୋତେ କହିବେ ଏ ଅଧମ ଆପଣଙ୍କ ସେବା ପାଇଁ ସଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ । ସେଦିନ ସେ ବହୁ ଖୁସି ରେ ମୋ ଘରୁ ଚାଲିଗଲା । ଏବେ ମୋର ଆଉ ସେକ୍ସ କୁ ନେଇ କୌଣସି ଚିନ୍ତା ନାହିଁ ଯେତେବେଳେ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି ସେଇ ପାରିବା ବାଲାକୁ ଡାକି ଦେଉଛି । ସେ  ଆସି ଗବ ଗବ କରି ବହୁତ ମସ୍ତିରେ ଗେହିଁ ଦେଇ ଯାଉଛି ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

5 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!