ଫୁଲେଈ ସୁନିତା ବିଆ ରେ ମୋ 9 ଇଞ୍ଚିଆ ବାଣ୍ଡ

ଫୁଲେଈ ସୁନିତା ବିଆ ରେ ମୋ 9 ଇଞ୍ଚିଆ ବାଣ୍ଡ

 

ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ର  ପାଠକ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ଦଶହରା ର ବହୁତ ବହୁତ ଅଭିନନ୍ଦନ ଆଜି ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନିଜ  କାହାଣୀ ବର୍ଣନା କରୁଛି ଯୋଊଟା କି ମୁଁ ମୋ ଜୀବନରେ ଘଟେଇଥିଲି | ଚଲାନ୍ତୁ ଡେରି ନ କରି ସମ୍ପୂର୍ଣ ଷ୍ଟୋରି ଉପରକୁ ନେଇଯାଉଛି

ଫୁଲେଈ ସୁନିତା ବିଆ ରେ ମୋ 9 ଇଞ୍ଚିଆ ବାଣ୍ଡ

ମୋ ନାଁ  ସୁରେଶ ମୁଁ ପିଲା ବେଳରୁ କେଜାଣି କାହିଁକି ମୁଁ ସେକ୍ସ ପ୍ରତି ବହୁତ୍ ଆକର୍ଷିତ ଥିଲି , ଯେତେ ବେଳେ ମୁଁ ପଞ୍ଚମ ରେ ପଢୁଥିଲି ଟିଉସନ ଦିଦି କୁ ଦେଖି ମୁଠି ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲି । ମୁଁ ଏତେ କାମୁକ୍ତ ଥିଲି କି ଯେତେବେଳେ କଲେଜ ଯିବା ଆରମ୍ଭ କଲି କେତେ  କୁଆଁରୀ ଝିଅଙ୍କ ସିଲ୍ ଫାଡ଼ି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ କଚ କଚ କରେଇଛି ତା’ର କଳନା ନାହିଁ ।

ଏଇ ଦୂର୍ଗା ପୂଜା ସମୟର ଘଟନା ଆମ ଗାଁ ର ଝିଅ ଟି ନାଁ ତାର ସୁନିତା । ହେଲେ ସେ ଘୋଡ଼ାଗେହିର ଫୁଟାଣି କହିଲେ ନ ସରେ । ସେପଟେ ତା  ସତର ବୟସି କଁସି ବିଆରେ କେମିତି ମୋ ବାଣ୍ତକୁ ଭର୍ତ୍ତିକରି ମନ ଭରି ତାକୁ ଗେହିବି ଭାବି ମୋ ବାଣ୍ତଟା ଖାଲି ତଳଉପର ହେଉଥାଏ । ଏମିତି ପ୍ରାୟ ୨ମାସ ଚାଲିଗଲା ଘୋଡ଼ାଗେହି ବିଆ ଦେଲାନି ।
ପରେ ଜାଣିଲି ସୁନିତା ର ଗୋଟେ ନୁହେଁ ଚାରି ପାଞ୍ଚଟା ବୟ ଫ୍ରେନ୍ଡ ଅଛନ୍ତି ତେଣୁ ଏତେ ଭାଉ ଖାଉଛି । ଗିହାଁ ଖାଇ ଖାଇ ଟୋକୀ ର  ବିଆ ପାଚିଯାଇଥିବ କିନ୍ତୁ ତା ଫୁଲୁକା ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ତା ବିଆର ଖୁଜୁଲି ମେଣ୍ଟଇବି।

ଏଇଆ ଭାବି ତା ହରକତ ପ୍ରତି ନଜର ରଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ତା ଫୋନ୍ କଲ୍ ଗୁଡ଼ା ରେକର୍ଡ କଲି । ଏମିତିକି ସେ ଲୁଚି ଲୁଚି ରୋମାନ୍ସ୍ କରୁଥିବା ଜାଗା ମାନଙ୍କରେ ମୋବାଇଲ୍ କେମେରା ଲୁଚେଇକି ସେ ସବୁ ଶୁଟିଙ୍ଗ୍ କରି ରଖିଲି । ରହଲୋ  ଘୋଡ଼ାଗେହି ଏଥର ଯିବୁ କୁଆଡ଼େ, ତୋ ଭାଉମରା ଛଡ଼ଉଛି ଭାବି ସୁଯୋଗ ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଲି ।
ଏମିତି ଦିନେ ତାଙ୍କ ଘରେ କେହି ନ ଥା’ନ୍ତି । ତାକୁ ଆମ ଘରେ ରହିବା ଖାଇବାକୁ କହି ବୋଧେ କୋଉ ଗାଁ ଯାଇଥାନ୍ତି । ସେ ଘରେ ଏକା ଥିବାର୍ ଜାଣି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି । ଭିତର ଘର ପଲଙ୍କରେ ଶୋଇ ବୋଧହୁଏ ତା’ର କୋଉ ବଏଫ୍ରେଣ୍ତ୍ ସହ ଗପ ମାରୁଥାଏ । ମତେ ଦେଖିକି ଫୋନ୍ କାଟି ବସି ପଡ଼ିଲା ।
ମୁଁ କହିଲି, ଆଉ ବେଶି ଦେଖେଇ ହେଇ ଭାଉ ମାର୍ ନା, ତୁ କେଡ଼େ ବେଧେଇ ଟା ସବୁ ଜାଣି ସାରିଛି। ଲୁଚି ଲୁଚି ବାଡ଼ି ପଟେ, ଖଳା ଆଡ଼େ ଯାଇ କ’ଣ କରୁଛୁ ମୁଁ କ’ଣ ଜାଣିନି ?
ମୋ କଥା ଶୁଣି ସତୀ ସାବିତ୍ରୀ ପରି ଭାଉ ମାରି ରାଗିଲା ପରି କହିଲା, କୋଉ ବାଡ଼ିପଟ, କୋଉ ଖଳାରେ ମୁଁ କ’ଣ କଲି ଯେ ମିଛଟାରେ ମତେ ବଦନାମ୍ କରୁଛ ! ତା’ପରେ ତାକୁ ଏମିତି ଚିଡ଼େଇଲେ ମଜା କିର୍ କିରା ହେଇଯିବ ଭାବି ତା ପାଖରେ ବସି ତା’ କାନ୍ଧକୁ ଆଉଁସି କହିଲି, ଆହାଃ, ମୋ ସତୀ ଘୋଡାଗେହୀ  କହି  ମୋବାଇଲ୍ ରେ ତା’ର୍ ସବୁ ସବୁ କଳା କାରନାମା ଗୁଡ଼ିକ ଦେଖେଇ ଦେଲି ।

 

ଏଥର ତା’ ପାଟିରୁ ଆଉ କିଛି ବାହାରିଲା ନି ଓଲଟା ମୋ ହାତରୁ ମୋବାଇଲ୍ ଛଡ଼େଇ ନେବାକୁ ମୋ ସହ ଟଣା ଓଟରା କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେଇ ଟଣା ଓଟରା ଭିତରେ ମୁଁ ତାକୁ ଖଟ ଉପରେ ଶୁଏଇ ତା’ ଉପରେ ମାଡ଼ି ବସିଥାଏଁ ଜଣା ନାହିଁ । ଏଥର ସେ ପ୍ଳିଜ୍ ସୁରେଶ ସେ ସବୁ ଡିଲିଟ୍ କରିଦିଅ କହି ନେହୁରା ହେଉଥାଏ । ମୁଁ କହିଲି, ଡିଲିଟ୍ କରିବି ଯଦି ତୁ ମୋ କଥା ମାନିବୁ ।
— ହଁ, ସବୁ କଥା ମାନିବି, ହେଲେ ସେ ଗୁଡ଼ା ଡିଲିଟ୍ କର ପ୍ଳିଜ୍।

— ନା ଆଗ ତୁ କର୍ ପରେ ତୁ ତୋ ନିଜ ହାତରେ ଡିଲିଟ୍ କରିବୁ ହେଲା ।

— ହଉ, କ’ଣ କରିବି କହ ।
— କରିବୁ ତ !
— ହଁ କହିଲି ପରା !
ତା’ ପରେ ମୁଁ ଖାଲି ଗୁଡ଼େଇ ହେଇଥିବା ଟାୱେଲ୍ କାଢ଼ି ତା ମୁହଁ ସାମ୍ନାରେ ମୋ ୯ଇଞ୍ଚିଆ ମୁଶଳ ବାଣ୍ତକୁ ହଲେଇ ଦେଲି । ସେ ଦେଖିକି ଆଁ କରି ରହି କହିଲା, “”ମା ଲୋ କେତେ ବଡ଼ କହି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ    ଆଉସୁ ଥାଏ |
ମୋର ପାଠକ ବନ୍ଧୁ    କାହାଣୀ ର ଶେଷ ଭାଗ କାଲି ପ୍ରକାଶ କରିବି  |ଧର୍ଯ ର ସହିତ କାହାନ୍ନୀ ପଢିଥିବାରୁ ସେକ୍ଷକହାନ୍ନି  ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ତ୍ୟବଦ ଜଣାଉଛି

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *