Phuni Thare Mo Majhia Piyusi ପୁଣି ଥରେ ମୋ ମଝିଆ ପିୟୁଷି

ପୁଣି ଥରେ ମୋ ମଝିଆ ପିୟୁଷି

Phuni Thare Mo Majhia Piyusi

Phuni Thare Mo Majhia Piyusi  ନମସ୍କାର, ମୁଁ ରାଜୁ, ଆପଣମାନେ ମୋ ପୂର୍ଵ କାହାଣୀ ରେ ଶୁଣିଲେ ମୁଁ କିପରି ମୋ ମଝିଆ ପିୟୁଷି ଟିକି ଅପା କୁ ରୀତି ମତ ଗେହିଲି, ୟା ଭିତରେ ବହୁତ ଦିନ ବିତି ଯାଇଛି, ମୁଁ ଏବେ ବାହାରେ ଚାକିରୀ କରୁଛି, ଗୋଟେ ପୁଅ, ଏ କାହାଣୀ 2019 july ମାସର, ମୋ ଶଳା ବାହାଘର ଥାଏ, ବଡ ଭିଣେଇ ହିସାବରେ ତା ବାହାଘରର ସବୁ ଦାଇତ୍ୱ ମୋର ଥାଏ,, ମୋ ଶଶୁର ଘର ଗାଁ ମୋ ଟିକି ଅପା ଗାଁ ପାଖାପାଖି, ରଥଯାତ୍ରା ଗାଁ ରେ ଭଲ ହୁଏ, ତା ଛାଡ ବହୁ ବର୍ଷ ରୁ ରଥଯାତ୍ରା ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ବି ଦେଖି ନ ଥିଲା, ତେଣୁ ଆମେ ସବୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ଯାତ୍ରା ରେ ବୁଲୁ ଥିବା ସମୟରେ ଟିକି ଅପା ସହ ଦେଖା ହେଇଗଲା,,

ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ତାକୁ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିଲା, ମୋ ପୁଅ ବି ତାକୁ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିଲା, ତା ମଝିଆ ଝିଅ ଯିଏକି +3ପଡୁଛି, ପୁଅ +2ପଢୁଛି ସେମାନେ ବି ମୋତେ ଆଉ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିଲେ, ମୋ ପୁଅ ତା ମାମୁଁ ସହ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ତାସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ବୁଲିବାକୁ ଗଲେ, ତା ପୁଅ ଝିଅ ବି ବୁଲିବାକୁ ଚାଲିଗଲେ,, ମୁଁ ଆଉ ଟିକି ଅପା ଦୁହେଁ ଠିଆହେଇ କଥାହେଲୁ,, ମୁଁ ଟିକି ଅପାକୁ ଭଲକି ଦେଖିଲି, ବଡ ଝିଅ ବାହା ଦେଇସାରିଲାଣି, ମୁଣ୍ଡ 20%ଚୁଟି ପଚିଲେବି ଠିକଠାକ ଦେଖା ଯାଉଛି,, ଟିକି ଅପା ଅଭିମାନ ଭରା ସ୍ୱରରେ କଥା ଆରମ୍ଭ କଲା

ଟିକି ଅପା -କଣ କିରେ ରାଜୁ ତୋର ଆଉ ଦେଖା ନାହିଁ, ମୋ କଥା କଣ ପୁରା ଭୁଲିଗଲୁ, ଶଶୁର ଘରକୁ ଆସୁଛୁ ଅଥଚ ଆମ ଘରକୁ ଆସୁନୁ,, ହଁ ଆସିବୁ କାହିଁକି, ମୁଁ ବି ତ ବୁଢ଼ୀ ହେଲିଣି, ମୋ ପାଖରେ ଆଉ ଏମିତି କଣ ଅଛି ଯେ ତୋତେ ମଜା ଲାଗିବ,

ମୁଁ -ନାଇଲୋ ଅପା କିଏ କହିଲା, ତୁ ବୁଢ଼ୀ ବୋଲି,, ସମୟ ଆଉ ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ରେ ଛୁଟି କାହିଁ ଯେ କେତବେଳେ ଆସିବି,, ତା ଛଡା ପୁଅ ର ସ୍କୁଲ, ହଉ ହେଲା ଏବେ ତ ଆସିଛି ନିଶ୍ଚୟ ଯିବି,, ଏମିତି କହି ମୁଭିଡ ଭିତରେ ତା ଅଣ୍ଟା ରେ ହାତ ମାରିଦେଲି

ଟିକି ଅପା -କେବେ ଆସିବୁ  ? କାଲି 10ଟା ପରେ ଆସୁନୁ, ଝିଅ କଲେଜ ଯିବ, ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ କାଚିଙ୍ଗ ସାରି ଆସିବ,ତ piyusa ପୁଅ କୁ ନେଇ ହଷ୍ଟେଲ ଯିବେ ସେ ବି ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ଆସିବେ,, ଟିକେ ମୁରୁକି ହସିଦେଲା, ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ସିଏ ମୋ ପାଖରୁ ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ପୁରା ରେଡଡି ଅଚ୍ଛି, ମୁଁ ତା ପରଦିନ ଯିବି ବୋଲି କହିଲି ଆଉ ତା ସହ ଯାତ୍ରା ବୁଲୁ ବୁଲୁ ତା ପାଇଁ ଗୋଟେ ଶାଢ଼ୀ ଦୋକାନରୁ ଭଲ ନାଲି ଶାଢ଼ୀ କିଣିଦେଲି, ସେ ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲା, ତା ହାତରେ 1000/ ଟଙ୍କା ଦେଇ କହିଲି ୟା ମ୍ୟାଚିଙ୍ଗ ସାୟା blouse ହେରି କିଣିନେ,, ସେକହିଲା ହଉ, କାଲି ମୁଁ ତତେ ଅପେକ୍ଷା କରିବି,,

ତାପରଦିନ ସକାଳେ ମୁଁ ରେଡ୍ଡୀ ହେଇ ପାଖାପାଖି 10:15 ରେ ଟିକି ଅପା ଘରେ ପହଂଚିଲି, ସେତେବେpiyusa ପୁଅ କୁ ଧରି ବାହାରୁ ଥିଲେ, ମୋ ସହ କଥା ହେଇ ରହ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ଆସିଲେ କଥା ହେବା କହିଲେ,, ଟିକି ଅପା ମୋତେ ଦେଖି ପୁରା ଖୁସି ହେଇ ବସିବାକୁ କହିଲା,, ଟିକି ଅପା ଆଜି ମୁଣ୍ଡରେ ପୁରା dai କରି ମୁଁ ଦେଇଥିବା ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ପୁରା make up ରେ ଥିଲା,,

ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବିଦା କରି gate ରେ ତାଲା ମାରି ଆସିଲା,, ମୋ ପାଖରେ ସୋଫା ରେ ବସି ପଚାରିଲା ଚା କି କଫି ପିଇବୁ? ମୁଁ ଟିକେ ମଜାରେ କହିଲି ମୁଁ କଣ ପିଇବି ତୁ କଣ ଜାଣିନୁ? ସେ ହସିଲା, କହିଲା ରହ ମୁଁ ଟିକେ କବାଟ ହେରି ବନ୍ଦ କରି ଆସୁଛି,

ଟିକେ ସମୟ ପରେ ସେ କବାଟ ଝରକା ସବୁ ବନ୍ଦ କରି ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା,, ଯେମିତି ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଛି ମୁଁ ତାକୁ ଟାଣି ମୋ କୋଳରେ ବସେଇଦେଲି,, ତା ପରେ ସିଧା ତା ଓଠରେ ଓଠ ରଖି kiss କରିବାକୁ ଲାଗିଲି,, ତା ପାଟିରେ ଜିଭ ପୁରାଇ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲି,, ସେ ବି ମୋ ସାଥ ଦେଉଥିଲା,, ପାଖାପାଖି 10 ମିନିଟ kiss କଲା ପରେ ମୁଁ ତା ବ୍ଲାଉଜ ଉପରୁ ତା ଦୂଧ କୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି,,

ଟିକେ ଦୂଧ ଓଳି ପଡ଼ିଥିଲେବି ଏବେ ବି ବଡ଼ ବଡ ଥିଲା,, ତା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଠିଆ କରି ତା ଶାଢ଼ୀ କାଢ଼ିଲି,, ବ୍ଲାଉଜ ର ସବୁ ବଟମ ଖୋଲି ତାକୁ କାଢି ଦେଲି,, ତା ପରେ ତା ସାୟା ଖୋଲିଲି,, ସେ ଏବେ ଖାଲି ବ୍ରା ଆଉ ଚଡି ରେ ଥାଏ,, ମୁଁ ତାକୁ ଚୁମି ଚାଲି ଥାଏ,, ସେ ଖାଲି ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି ସ ସ ହେଉଥାଏ,,

ମୋ କାନ ପାଖରେ ଧୀରେ କି କହିଲା ବେଡ଼ ରୁମ କୁ ଚାଲ,, ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ତାକୁ ମୋ ଦୁଇ ହାତରେ ଟେକି ବେଡ଼ ରୁମ କୁ ଚାଲିଲି,, ବେଡ଼ ଉପରେ ତାକୁ ଶୁଆଇ ମୋ ପେଣ୍ଟ ସାର୍ଟ କାଢି ଖାଲି ଚଡି ରେ ତା ପାଖକୁ ଗଲି,, ତା ବ୍ରା କାଢି ତା ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମି ଆଉ ଚିପି ଚାଲିଲି,, ସେ ଖାଲି ଉହୁଁ, ଆଃ ଉହୁଁ, ଆଃ ଧୀରେ… ଏମିତି ହେଉଥିଲା,, ତା ଦୂଧ ଚୁଚୁମୁ ଚୁଚୁମୁ ମୁଁ ମୋ ଡାହାଣ ହାତ ତା ଚଡି ଭିତରେ ପୁରେଇଲି,, ଓହଃ ସେ ତା ବିଆରୁ ସବୁ ବାଳ କୁ ସଫା କରିଦେଇଛି, ମୁଁ ଜାଣିଲି ସେ ମୋ ପାଇଁ ଏମିତି କରିଛି, ହେଲେ ଟିକେ ଚିଡ଼େଇବା ପାଇଁ କହିଲି

ମୁଁ -କଣ piusa ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ସଫା ରଖୁଛୁ?

Phuni Thare Mo Majhia Piyusi

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

4 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *