ପିଲାଦିନ ସାଥୀ ଯୌବନର ସ୍ମୃତି (ପ୍ରଥମ ଭାଗ) – SexKahanni.COM

ପିଲାଦିନ ସାଥୀ ଯୌବନର ସ୍ମୃତି (ପ୍ରଥମ ଭାଗ)

Piladina Sathi Joubanara Smruti – 1

ପିଲାଦିନ ସାଥୀ ଯୌବନର ସ୍ମୃତି (ପ୍ରଥମ ଭାଗ)

ପିଲାଦିନ ସାଥୀ ଯୌବନର ସ୍ମୃତି – ପ୍ରିୟ ଗିହାକାର ଭାଇ ଓ ଗେହିକାର ଭଉଣୀ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ ଜଣାଇ ମୁଁ ମାନବ ଅନେକ ଦିନ ପରେ ଭେଟି ଦେଉଛି ମୋ ଜୀବନର ଆଉ ଏକ ଯୌନ ଅନୁଭୁତିକୁ ଯାହା ମୋ ପାଇଁ ଏକ ଚିର ଦିନର ସ୍ମୃତି ହେଇ ରହି ଯାଇଛି । ଜୀବନର ଚଲା ବାଟରେ କିଏ ଯେ କେତେବେଳେ ଭେଟ ହୋଇ କୋଉ ଏକ ଅଭୁଲା ସ୍ମୃତିଟିଏ ମନ ଭିତରେ ଛାଡିଦିଏ ବୁଝି ହୁଏନି ।

ପିଲା ଦିନର ବାଲିଖେଳ କଥା ଭାବୁ ଭାବୁ ଯଦି ଯୌବନର ଯୌନ ଖେଳ ମିଳିଯାଏ ତାକୁ କିଏ ବା ଭୁଲି ପାରିବ ? ମୋ ଜୀବନରେ ବି ଏମିତି ଘଟଣାଟିଏ ଘଟି ଯାଇଛି ଏଇ କିଛିଦିନ ତଳେ । ସେଦିନ ମୋର IGNOUରେ ପରୀକ୍ଷା ଥିଲା, ବଲାଙ୍ଗୀର ରାଜେନ୍ଦ୍ର କଲେଜରେ । ପରୀକ୍ଷା ହଲ୍ କୁ ତ ମୋବାଇଲ୍ ମନା ତେଣୁ ବାଇକ୍ ଡିକି ଭିତରେ ମୋବାଇଲ୍ ରଖି ଦେଇଥିଲି ସାଇଲେଣ୍ଟ୍ ମୋଡରେ ।

ବାହାରି ଦେଖେଁ ତ ସତରଟି Missed Call ଗୋଟିଏ ନୂଆ ନମ୍ବରରୁ । ବାପ୍ ରେ…. କାହାର ଏଇ ନମ୍ବର ? ବୋଧହୁଏ Urgent ଥିବ କାହାର । ଫଟାଫଟ୍ କଲ୍ ବେକ୍ କରି ଶୁଣିବାକୁ ପାଇଲି ଗୋଟିଏ ଜଣାଶୁଣା ସ୍ବର । ହେଲେ କିଏ ସେଇଟା ମାଇଣ୍ଡ୍ ରିସର୍ଚ୍ଚ କରୁ କରୁ ଜାଣିଲି, ଆରେ ଇଏ ତ ସୁବର୍ଣ୍ଣ । ଯାହାକୁ ମୁଁ ହାଇସ୍କୁଲ ବେଳରୁ ମନେ ମନେ ଲଭ୍ କରୁଥିଲି, ହେଲେ କେବେ କହି ପାରି ନ ଥିଲି ସିନା ।

ସିଏ ତ ଏବେ ଆମ ଗାଆଁରେ ରହୁନି, ସେଥିପାଇଁ ତା ସ୍ବରଟା ଏମିତି ଖାଲି ଶୁଣା ଶୁଣା ଲାଗୁଥିଲା । ସେ କହିଲା, ଏବେ ତା ମାମୁଁ ଘର ଗାଆଁରେ ଅଛି । ଆଉ ବଲାଙ୍ଗୀର ହସପିଟାଲରେ ତା ମାମୁଁ ଏଡମିଟ୍ ହେଇଛନ୍ତି । ଆଜି ତାକୁ ନିହାତି ଭାବରେ ବଲାଙ୍ଗୀର ପହଞ୍ଚିବାକୁ ପଡିବ । ସେଇ ଗାଆଁକୁ ବସ୍ ଯୋଗାଯୋଗ ନାହିଁ କି ଆଉ କୌଣସି ସୁବିଧା ନାହିଁ, ମୁଁ ଯଦି ତାକୁ ଯାଇ ଆଣି ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ଛାଡି ଦିଅନ୍ତି, ତା ହେଲେ ଭଲ ହୁଅନ୍ତା ।

ଯେତେ ଯାହା ହେଲେ ମୋ ମନର ପ୍ରଥମ ମାନସୀ । ଖାଲି ମୋର ସେଇ ଭୁଲ୍ ଯୋଗୁଁ ସିନା ଆଜିଯାଏ ମୋ ଠୁ ଦୂରେଇ ରହିଛି । ଆଉ ସେସବୁ ଭୁଲି ଶେଷରେ ଯଦି ମୋ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗୁଛି, ୟା ଠୁ ବଡ଼ ଖୁସିର କଥା ଆଉ କଣ ଅଛି ? ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ବାଇକ୍ ଛୁଟାଇଲି ତା ପାଖକୁ । ବାଟରେ ଅତୀତର ସେଇ ମୂହୁର୍ତ୍ତ ଗୁଡିକ ସବୁ ମନେ ପଡି ଯାଉଥିଲା, ଯାହା ତା ସାଥେ କଟେଇଥିଲି ।

ମୋର ବୋଧହୁଏ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଆଉ ତାର ସପ୍ତମ ଥିଲା । ପ୍ରେମ କଣ ଜାଣି ନ ଥିଲୁ ଖାଲି ସିନେମାରେ ହିରୋ ହିରୋଇନଙ୍କ ଅନାବିଳ ଭଲପାଇବା ଦେଖି ମୁଁ ତା ପ୍ରତି ଅନେକ ଆକର୍ଷିତ ହୋଇ ପଡିଥିଲି କାରଣ ସେ ସେଇ ବୟସରୁ ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦରୀ ଥିଲା, ସିନେମା ହିରୋଇନ ପରି । ଆଉ କେଜାଣି କାହିଁକି ସିଏ ବି ସବୁବେଳେ ମୋ ପାଖେ ପାଖେ ରହୁଥିଲା ।

ମୋର ସବୁ ଅଳି ଅଝଟକୁ ସହି ଯାହା କହିଲେ ତାହା କରୁଥିଲା । ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ମୁଁ ତାକୁ ଛନେ ନ ଦେଖିଲେ ଅନ୍ଧ ହେଇଯିବି ଆଉ ସିଏ ମତେ ନ ଦେଖିଲେ । ଗାଆଁରେ ତ କେବଳ ପଞ୍ଚମ ଯାଏଁ ଥିଲା ତେଣୁ ପଢିବାକୁ ଅନ୍ୟ ଗାଆଁକୁ ଯିବାକୁ ପଡୁଥିଲା । ସେ ଯେ ପ୍ରାୟ ଅଧିକାଂଶ ଦିନ ତା ସମ ବୟସୀ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସହ ନ ଯାଇ ମୋ ସାଇକେଲ ଆଗରେ ବସି ଯିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲା ।

ଧିରେ ଧିରେ ଏଇ ନିବିଡତା ଏତେ ବଢିଗଲା ଯେ, ସେ ଗାଧେଇ ଯିବା ଆଗରୁ ମତେ ଡାକି ଆସୁଥିଲା; ମୋର ଝାଡା ଯିବା ଦେଖି ସିଏ ବି ପାଣି ଢାଲେ ଧରି ହଗିବାକୁ ଯାଉଥିଲା, ଅବସ୍ୟ ସେଇଟା ମୋ ସହ ନ ଯାଇ ଝିଅ ମାନେ ଯୁଆଡେ ଯାଆନ୍ତି ସିଆଡେ । ବାସ୍ ଏଇ ଯୋଉ “ସେକ୍ସ” ଜିନିଷଟାକୁ ଛାଡି ମନରେ ଅନେକ ଆଶା ଅନେକ ସ୍ବପ୍ନ ନାଚି ଉଠୁଥିଲା ତାକୁ ନେଇ ।

ଏଇ ଭିତରେ ତା ମାଆଁ ବି ତାକୁ ଛାଡି ଆର ପାରିକୁ ଚାଲିଗଲା ତଥାପି ମତେ ଦେଖି ତା ମୁହଁଟା ସବୁବେଳେ ହସ ହସ । ଆମ ଭିତରେ ଏଇଟା ପ୍ରେମ ନା ଭଲ ପାଇବା ନା ଆଉକିଛି ଜାଣି ନ ଥିଲୁ ବାସ୍ ଏତିକି ଲାଗୁଥିଲା ନା ତା ବିନା ମୁଁ ରହି ପାରୁଥିଲି, ନା ମୋ ବିନା ସେ । ଆଉ ମାତ୍ର ପଚାଶ ପଇସିଟିଏ ପାଇଁ ଦିନେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଏମିତି ହେଲା ଯେ, ସେଇ ଘଟଣାଟି ଏବେ ବି ମୋ ମନେ ପଡିଗଲେ, ଦେହମୁଣ୍ଡ ଶୀତେଇ ଉଠେ । ଘରେ କେହି ନ ଥିଲେ, ଖାଲି ସେ ଆଉ ମୁଁ ।

ମୋ ହାତରେ ଥିବା ସେଇ ପଇସାଟାକୁ ଛଡେଇ ନେବାକୁ ସେ ଆପ୍ରାଣ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିଲା ଆଉ ମୋ ପାଇଁ ବି ବୋଧହୁଏ ଚେଲେଞ୍ଜ୍ ହେଇଗଲା । ଦୁହିଁଙ୍କ ଟଣା ଓଟରା ରେ କିଏ କେତେବେଳେ କାହା ଉପରେ ଶୋଇ ଲଦି ହେଉଥିଲୁ ଜଣା ନାହିଁ । ତା ଦେହରେ ଥାଏ ଟୁ ପିସ୍ ୱ।ଲା ଡ୍ରେସ ଆଉ ମୁଁ ପିନ୍ଧିଥାଏ ହାଫ୍ ପେଣ୍ଟ ହାଫ୍ ସାର୍ଟ୍ ।

ସେତେବେଳେ ତ ଏଇ ସେକ୍ସ କି ରୋମାନ୍ସ୍ ଏମିତିକି ଏଇ କିସ୍ କରିବା ଉପରେ ବି ମୋର କିଛି ଧାରଣା ନ ଥିଲା ତେଣୁ ପରସ୍ପର ଯେତେ ଗଡା ଗଡ଼ି ହେଇ ଟଣା ଓଟରା ହେଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ସବୁ ଦୂରରେ । ତଥାପି ପ୍ରଥମ ଥର ତା ଦେହ ସହ ମୋ ଦେହର ଏପରି ଘର୍ଷଣ କେଜାଣି କାହିଁକି ମୋ ଦେହକୁ ଥରେଇ ପକାଉଥିଲା । ହୃଦୟର ସ୍ପନ୍ଦନ ବଢି ଛାତି ଧଡ ଧଡ ହେଉଥିଲା, ସେମିତି ତାର୍ ବି ।

ଦୁହିଁଙ୍କ ମୁହଁରେ ଅନେକ ବେଳରୁ କଥା ନାହିଁ । ଖାଲି ସଁଅଁ ସଁଅଁ ହେଇ ନାକ ଓ ପାଟି ବାଟେ ଗରମ ନିଶ୍ବାସ ର ସ୍ବର । ସେ ତ ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ବି ମୋ ଠୁ ଛଡେଇ ପାରିଲା ନି, ଶେଷରେ ତା ମୁହଁଟା ଭୋକିଲା ବାଘୁଣୀ ପରି ଭୟଙ୍କର ଦିଶି ତଳେ ବସି, ପଇସା ମୁଠାଇଥିବା ମୋର ସେଇ ହାତଟାକୁ ତା ଛାତି ଉପରୁ ଟାଣି ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ମଝିରେ ଜାକି ରଖିଲା ।

ମୁଁ ଠିକ୍ ତା ପଛପଟେ ଆଣ୍ଠୁମାଡି ବସିଥାଏଁ । ଏମିତି ଜୋରରେ ମୋ ହାତକୁ ଟାଣି ତା ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧିରେ ଚାପି ରଖିଲା ଯେ ମୁଁ ମୋ ହାତକୁ ଟାଣି ପାରୁ ନ ଥାଏଁ ଫଳରେ ତା’ଠୁ ଛଡେଇ ହେବାକୁ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ତାକୁ କୁତୁକୁତୁ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ତଥାପି ସେ ନଛୋଡ ବନ୍ଧ । ଆଉ ଏଇ ଛଡାଛୁଡି ଭିତରେ କେତେବେଳୁ ଯେ ମୁଁ ତାର ଗୋଟିଏ ଦୁଧକୁ ଧରି ଚିପିବାରେ ଲାଗି ଥିଲି ଜଣା ନାହିଁ । ତଥାପି ଯେତେବେଳେ ଜାଣିଲି ତା ଟେନିସ ବଲ୍ ସାଇଜ୍ ର ଦୁଧ ଚିପିବାକୁ ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ।

ପୁରା ଟେନିସ ବଲ୍ ପରି ଉପରେ ନରମ ଭିତରେ ଟାଣ । ଆଃ ଗୋଟିଏ କଣ, ଗୋଟି ଗୋଟି କରି ଦିଇଟା ଯାକକୁ ଚିପି ଦଳି ଚକଟି ପକେଇଲି । ତଥାପି ସେ ଛାଡିଲାନି ବରଂ ଆହୁରି ଜୋରରେ ମୋ ହାତକୁ ଟାଣି ତା ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧିରେ ଜାକି ରଗଡି ଦେଉଥାଏ । ମତେ ତ ସେସବୁ ଜଣା ନ ଥାଏ ଖାଲି ତା କବଳରୁ ନିଜକୁ ଛଡେଇବା ପାଇଁ ତା ଦୁଧ ମାନଙ୍କୁ ଦଳି ପକାଉଥାଏଁ । ଏତିକିରେ କଣ ହେଲା କେଜାଣି, ତା ଦେହ ଥରି ଉଠି ଲୋମ ଗୁଡା ଟାଙ୍କୁରି ଗଲା । ଖୁବ୍ ଜୋରରେ ସଁଅଁ ସଁଅଁ ହେଇ ଲମ୍ବା ଲମ୍ବା ନିଃଶ୍ବାସ ନେବା ସହ ମୋ ହାତକୁ ବି କାମୁଡି ପକେଇଲା ।

ତା କାମୁଡା ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏତେ କଷ୍ଟକର ଥିଲା ଯେ ମୁଁ ସେ ପଇସା ଟାକୁ ଛାଡିଦେଲି । ତାକୁ ସିଏ ବି ଗୋଟାଇଲ ନାହିଁ ବରଂ ଆହୁରି ମତେ ତା ଆଡକୁ ଭିଡି ନେଉଥାଏ । ଶେଷରେ ମୁଁ ବି ନିଜର ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ତଳେ ପଡିଗଲି । ସେ ଭୋକିଲା ବାଘୁଣୀ ପରି ମୋ ଉପରେ ଶୋଇ ମତେ ଜାବୁଡି ଧଇଲା । ମୁହଁରୁ ତାହାର ଗରମ ଗରମ ନିଃଶାସ୍, ଖାଲି ସଁଅଁ ସଁଅଁ ହେଉଥାଏ ।

ମୁଁ ଠିକ୍ ଅନୁଭବ କରୁଥାଏ ତାର ସେଇ ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଦୁଧ ଯୋଡାକ ମୋ ପେଟରୁ ଛାତିଯାଏଁ, ପୁଣି ଛାତିରୁ ପେଟଯାଏଁ ଚାପି ହେଇ ହେଇ ଆସୁଥିଲେ ଯାଉଥିଲେ । ତା ଖର ନିଃଶ୍ବାସ ମିଶ୍ରିତ କୋମଳ ମୁହଁଟା ବି ମୋ ବେକରୁ ମୁହଁ, ପୁଣି ମୁହଁରୁ ବେକଯାଏଁ, ଘୁରି ଆସୁଥିଲା ।

ବେଳେ ବେଳେ ତା ନରମ ଓଠର ଗରମ ସ୍ପର୍ଶ ମୋ ମୁହଁରେ ଠିକ୍ ଅନୁଭବ କରିପାରିଲେ ବି ମୁଁ ଯେମିତି ଏସବୁର ଅନଭିଜ୍ଞ ଥିଲି । ଭିତରେ ଭିତରେ ମୋତେ କଣ ନାଇଁ କଣ ଲାଗି ଯାଉଥିଲେ ବି ତାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସ୍ବରୂପ ମତେ କଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ଜାଣି ନ ଥିବାରୁ ବାସ୍ କାଠ ଗଣ୍ଡିଟିଏ ପରି ପଡି ରହିଥିଲି ।

ଠିକ୍ ଏତିକି ବେଳେ ତା ମଝିଆଁ ଭାଇ ଆସି ଯିଵାରୁ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଅଲଗା ହେଇଗଲୁ । ସେଇ ଦିନଠୁ ମତେ ଆଉ ରାତିରେ ବି ନିଦ ହେଲାନି । କେଜାଣି କାହିଁକି ସେଇ ମୂହୁର୍ତ୍ତଟା ମୋ ଆଖି ଆଗରେ ବାରମ୍ବାର ଝଲସି ଉଠି ଦେହକୁ ଥରେଇ ଦିଏ । ହୃଦ ସ୍ପନ୍ଦନ ବଢିଯାଇ ଲୋମଗୁଡା ଟାଙ୍କୁରି ଉଠେ ।

ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ଧାଇଁ ଯାଇ ତାକୁ ସେମିତି ଜାବୁଡି ପକେଇବାକୁ ହେଲେ ପରେ ଜାଣିଲି, ମୋ ପାଇଁ ସେଦିନ ତା ମଝିଆଁ ଭାଇଠୁ ଖୁବ୍ ମାଡ ଖାଇଲା ତେଣୁ ସାହସ ହେଲାନି ଆଉ ତା ପାଖକୁ ଯିବାକୁ ତଥାପି ସେ କେବେ କେମିତି ଲୁଚି ଲୁଚି ମୋ ପାଖକୁ ଧାଇଁ ଆସେ ହେଲେ ମୁଁ ଚାହେଁ ନି ମୋ ପାଇଁ ସେ ମାଡଗାଲି ଖାଉ ।

ଏମିତି କିଛି ଦିନ ପରେ ମୋର ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଆଉ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷାରେ ବା ତା ପରେ ପରେ କଣ କଣ ସବୁ ହେଲା ତମେମାନେ ସବୁ ଜାଣିଛ । ଆଉ ସିଏ ମତେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସହ ଯିଏକି ତା ବଡ଼ ବାପାଙ୍କ ଝିଅ, ଏପରି ଅସଞ୍ଜତ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ସେଇଦିନ ଠାରୁ ମୋ ଠୁ ଏତେ ଦୂରକୁ ଚାଲିଗଲା ଯେ, ନା କେବେ ଆଉ ମୋ ମୁହଁ ଚାହିଁଛି ନା ତା ମୁହଁ ମତେ ଦେଖେଇଛି । ପିଲାଦିନ ସାଥୀ ଯୌବନର ସ୍ମୃତି

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

368515cookie-checkପିଲାଦିନ ସାଥୀ ଯୌବନର ସ୍ମୃତି (ପ୍ରଥମ ଭାଗ)
5 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!