Pilati Dinaru Nasta Hoigali - 1 – SexKahanni.COM

Pilati Dinaru Nasta Hoigali – 1

ପିଲାଟି ଦିନରୁ ନଷ୍ଟ ହୋଇଗଲି -୧

Pilati Dinaru Nasta Hoigali – 1

Pilati Dinaru Nasta Hoigali – 1 ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ଗଣ, ମୁଁ ରାଜ୍ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମୋ ପିଲା ଦିନ ର କାହାଣୀ ଯାହା କି ଏକ ସତ୍ୟ ଘଟଣା କୁ ସ୍ଵାଗତ କରୁଛି।ମୋ ଭଳି ବହୁତ୍ ଲୋକ ଙ୍କ ସଙ୍ଗେ ଏପରି ହୋଇଥିବା ନିଶ୍ଚୟ। ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଆରମ୍ଭ କରିବା। କାହାଣୀ ମୋ ପିଲା ଦିନ ର 2004 ମସିହା । ସେତେବେଳେ ମୋତେ ମାତ୍ର 10 ବର୍ଷ ବୟସ। ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀ ର ଛାତ୍ର।

 

ମୁଁ ପିଲା ଦିନ ରୁ କଟକ ରେ ରହୁଥିଲି। ବାପା ଏଠି ହାଇ କୋର୍ଟ ରେ ଓକିଲ ଥିଲେ। ପଇସା ର କୌଣସି ଅଭାବ ନଥିଲା। ବାପା ଚାହୁଁ ଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଭଲ ପାଠ ପଢେ। ଯେମିତି ସମସ୍ତଙ୍କ ବାପା ମା ମାନେ ଚାହାନ୍ତି। ହେଲେ ମୋର ପାଠ ସେତେ ଭଲ ହୁଏନି। ବାପା tuition ଛାଡନ୍ତି। ହେଲେ ବି ମୋ ର ସେମିତି ଖାସ୍ କିଛି ଲାଭ ହେଲା ନାହିଁ।

 

ମୋ ବାପା ଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗ ଯାହା ଙ୍କ ଗୋଟେ ପୁଅ ବିଜୟ ମୋ ଠୁ ଦି ବର୍ଷ ବଡ ତାର ବି ସେଇ ଅବସ୍ଥା। ସିଏ ବାପା ଙ୍କୁ କହିଲେ ଯେ ଘରେ ସାର୍ ଙ୍କୁ ଡାକି କି ଦୁଇ ଜଣ ଯାକ ଙ୍କୁ ପଢାଯାଉ। ବାପା ରାଜି ହୋଇଗଲେ। ବିଜୟ ଭାଇ ଙ୍କୁ ପଢାଉ ଥିବା ଦିଦି ଆମକୁ ପଢେଇବାକୁ ଆସିଲେ। ବିଜୟ ଭାଇ ଙ୍କ ଘର ବଡ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ପଢା ହବ ସ୍ତିର କରାଗଲା। ଦିଦି ଙ୍କ ନା କୁନି ଦିଦି।

 

ହାଇଟି ବହୁତ୍ କମ୍ ପାଖାପାଖି 5 ଫୁଟ୍ ହବ। ଫିଗର୍ 32-30-34। ସେ ଆମକୁ ସବୁଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା 7 ଟାବେଳେ ପଢ଼ାଇବାକୁ ଆସନ୍ତି। ମୁଁ 4 ଟା ବେଳେ ଖେଳି ସାରି ପଢିବାକୁ ଯାଏ। ସେତେବେଳେ ଡିସେମ୍ବର ମାସ। ଜଲଦି ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଇଯାଏ।ତେଣୁ ମୁଁ ଖେଳ ସାରି ବିଜୟ ଭାଇ ଘରକୁ ଚାଲିଯାଏ। ଦିଦି ଆସିବା ଆଗରୁ ଆମେ ଟାସ୍କ କରୁ ନହେଲେ ଟିଭି ଦେଖୁ।

 

ଦିନେ ମୁଁ ଗଲା ବେଳ କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ କେହି ନାହାଂତି। ବିଜୟ ଭାଇ କୁ ଜୋର୍ ରେ ଡାକିଲି। କାଳେ ଥିବ।ହଠାତ୍ ସିଏ ଆସି କବାଟ ଖୋଲିଲା,ତାକୁ ଦେଖି ମୁ ଡରିଗଲି। ସିଏ ପୁରା ଝାଳ ନାଲ ହେଇଥିଲା। ମୁଁ ପଚାରିଲି ଶୀତ ଦିନେ ତୋ ଠୁ ଏତେ ଝାଳ କଣ ବାହାରୁଚି। ସିଏ ମତେ କହିଲା”ଏତେ କଥା ରେ ତୋର ମୁଣ୍ଡ ପୁରେଇବା ଦରକାର ନାହିଁ, ଜା ଟିଭି ଦେଖିବୁ।

 

ସିଏ ଘର ଭିତରକୁ ପଳେଇଲା। ମୋର ଟିଭି ଦେଖିବାରେ ଜମା ମନ ଲାଗିଲା ନାହିଁ। ମୁଁ ବି ଭିତରକୁ ଗଲି। ଭିତରେ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ସିଏ ହାତ ରେ ଗୋଟେ ଛୋଟ ବହି ଧରିକି ତା ନୁନୁ କୁ ଜୋର୍ ରେ ମାରୁଚି। ଟା ମୁହଁ ରୁ ଆଃ ଆଃ ଶବ୍ଦ ବାହାରୁଚି। ମୁଁ ସେମିତି ଠିଆ ହୋଇ ରହିଲି।10 ମିନିଟ୍ ପରେ ସିଏ ଶାନ୍ତ ହୋଇଗଲା। ମତେ ସିଏ ଦେଖିଦେଇଥିଲା କିନ୍ତୁ କିଛି କହୁନଥିଲା।

 

ମୁଁ ସାହାସ କରି ଟା ପାଖକୁ ଗଲି ଓ ପଚାରିଲି କଣ୍ ହେଇଛି। ସିଏ କହିଲା କାହାକୁ କହିବୁନି ଯଦି କହିବି। ମୋ ହଁ କହିଲି। ସିଏ କହିଲା ମୁଁ ହଲାଉଥିଲି। ମୁଁ କିଛି ଜାଣିଥିଲି ସେଇ ବିଷୟରେ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ଠୁ। କିନ୍ତୁ ତାକୁ ପଚାରି ଚାଲିଲି ଯେ କଣ ଏଇ ଜିନିଷ। ସିଏ ଟିକିଏ ପାଣି ପିଇଲା। ତା ପରେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି କହିଲା ତତେ କହିଲେ ତୁ ବୁଝିପରିବୁନି।

 

ତତେ ମୁ ଦେଖାଉଛି ରହ। ତୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲ। ମୁଁ ତ ଜାଣିବାକୁ ବିକଳ ହଉଥିଲି। ମୁଁ ସଂଗେସଂଗେ ଖୋଲିଦେଲି। ସିଏ ମତେ ଖଟ ଉପରେ ବସେଇ ଦେଲା। ନିଜେ ତଳେ ବସିଲା ଆଉ ମୋ ନୁନୁ କୁ ଜାବୁଡି ଧରିଲା। ମତେ କିଛି ଲାଗୁନଥିଲା ତେଣୁ ମୋ ନୂନୁ ଛୋଟ ହୋଇ ରହି ଥିଲା। ବିଜୟ ଭାଇ ପୁରୁଣା ଖେଳାଳି। ସିଏ ତା ସେକ୍ସ ଫଟୋ ଥିବା ବହି କୁ ମତେ ଧରେଇ ଦେଲା।

 

ତାକୁ ଦେଖି ମୋ ଅବସ୍ଥା କହିଲେ ନ ସରେ। ମୋ ଦେହ ପୁରା ତାତି ଗଲା। ଜୀବନ ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ମୁଁ ନାରୀ ର ଲୁକ୍କାୟିତ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ କୁ ଦେଖୁଥିଲି। ଇଚ୍ଛା ହଉଥିଲା ବହି ଭିତରେ ପଶି ସବୁ ଛୁଇଁ ଦେଖିବାକୁ।ମୋ ନୁନି ହାର୍ଡ ହୋଇଗଲା। ସେତେବେଳେ ମତେ ଗୋଟେ ସୁନ୍ଦର ଫିଲ୍ ଆସିଲା। ମୁଁ ଓଃ କହିଦେଲି। ସିଏ ସିଗ୍ନାଲ ପାଇଗଲା।

 

ଆଉ ଡେରି ନକରି ସିଏ ଛେପ ଟିକେ ପକେଇ ମୋ ନୁନି କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଉପର ତଳ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା। ମତେ ଆଗ ଟିକେ କଟିଲା କିନ୍ତୁ ତା ପରେ ମୋ ଦେହ ପୁରା କମ୍ପି ବାକୁ ଲାଗିଲା।ଏତେ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ମୋ ପାଟି ଖୋଲି ପାରୁନଥିଲା। ମୁଁ ମନେମନେ ସ୍ବର୍ଗ ରେ ଉଡୁଥିଲି। ସିଏ ମତେ ପଚାରିଲା କେମିତି ଲାଗୁଚି କିରେ।

 

ମୁଁ କିଛି କହିପାରି ଲି ନାହିଁ। ସିଏ ବୁଝିଗଲା। ଆଉ ଜୋରରେ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା। ଓଃ କି ଆନନ୍ଦ।।।ମୁଁ ଚାହୁଁଥଲି କିଏ ଦିନେ ଯାକ ଏନ୍ତୀ କରୁଥାଉ ମୋର। ମଝିରେ ମଝିରେ ସିଏ ମୋ ଛାତି ନିପଲ୍ କୁ ମନ୍ଥି ଦେଉଥିଲା। ଯୋଉଠି ପାଇଁ ମୁଁ ଆହୁରି ଖୁସି ହେଇ ଯାଉଥିଲି। ୟା ଭିତରେ ତା ବାଣ୍ଡ ବି ଠିଆ ହେଇଗଲା ବୋଧେ।

 

ସିଏ ମୋ ବାଆଁ ହାତଟା ନେଇ ତା ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ରଖି ଦେଲା ଆଉ କହିଲା ମୁଁ ଯେମିତି ତୋର କରୁଛି ତୁ ବି ସେମିତି ମୋର କର। ମୁଁ ବି ଚେଷ୍ଟା କଲି ସେମିତି କରିବା ପାଇଁ।ତା ବାଣ୍ଡ ମୋ ଠୁ ବଡ ଥିଲା ଆଉ ତାର ମୁହଁ ପୁରା ଖୋଲି ଯାଇଥିଲା। ମୁଁ ବି ତାର ଧରିଲି ଓ ତା ଭଳି ଛେପ ଲଗେଇ ଉପର ତଳ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି।

 

ସିଏ ବି ମଜା ନବା ରେ ଲାଗିଥିଲା। ପୁରା ରୁମ୍ ରେ ପଚ୍ ପଚ୍ ଶବ୍ଦ ଆସୁଥିଲା ଖାଲି। ମୋର ପୁରା ଧ୍ୟାନ କିନ୍ତୁ ସେଇ ସେକ୍ସ ବହି ଉପରେ ଥିଲା।ସେଥିରେ ଥିବା ସୁନ୍ଦରୀ ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ସତେ ଯେମିତି ମତେ ହାତ ଠାରି ଡାକୁଥିଲେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶରୀର କୁ ଉପଭୋଗ କରିବା ପାଇଁ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

36997cookie-checkPilati Dinaru Nasta Hoigali – 1
3 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!