ପିଜା ଡେଲିଭରି ବଦଳରେ ବଧେଇ ବିଆ ସୁଖ ଦେଲା Pizza Delivery Badalare Bedhei Bia Sukha Dela

ପିଜା ଡେଲିଭରି ବଦଳରେ ବଧେଇ ବିଆ ସୁଖ ଦେଲା

Pizza Delivery Badalare Bedhei Bia Sukha Dela

Pizza Delivery Badalare Bedhei Bia Sukha Dela ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ.
ମୋ ଜୀବନର ଏକ ଅଭୁଲା ଦିନଟିର ଘଟଣା ବିଷୟ ରେ କହିବା ପୂର୍ବରୁ ମୋ ବିଷୟ ରେ କିଛି କହି ବାକୁ ଚାଁହୁଛି.
ମୋ ନା ରଞ୍ଜନ, ବୟସ ୨୩, ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ହାଣ୍ଡସମ ନହେଲେ ବି ସୁନ୍ଦର. Height ୫’୧୧” ସାଙ୍ଗକୁ Athletic  body.ସବୁ ଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ହେଲା ମୋର ଚୌଡା ପୁରିଲା ଛାତି ଆଉ ଜିନ୍ସ ପେଣ୍ଟ ଉପରକୁ ଫୁଟି ବାହାରୁ ଥିବା ମୋଟା, ଲମ୍ବା ୮ ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ ଗୋଟାକ. ମୁଁ pizza delivery ବୟ ଭାବେ କାମ କରେ. ଘର ଘର ବୁଲି pizza ଡେଲିଭେରୀ କରେ.

ମୋ ବିଷୟରେ ତ ଜାଣିଲେ, ଏବେ ମୁଁ ଘଟଣା ଦିନ ର କାହାଣୀ କହିବାକୁ ଯାଉଛି. ଖରାବେଳ ସମୟ. ମୁଁ Pizza ଡେଲିଭେରୀ  କରିବାକୁ  order ଆସିଥିବା ଜାଗା ରେ ପହଂଚି ଗଲି. ଫୋନେ କଲି order delivery  କରିବା ପାଇଁ. କିନ୍ତୁ କେହି ଫୋନେ ଉଠେଇଲେ ନାହିଁ. ଚାରିଆଡେ ଅନେଇଲି. କେହି କୁଆଡେ ନଥିଲେ. ହଟଥ ଦେଖିଲି ବାଲକୋନୀ ରେ କିଏ ଗୋଟେ ଲୁଚି ଗଲା ପରି. ଝିଅ ଟିଏ ଥିଲା.

ମୋ ମନ ରେ doubt ହେଲା. Order ରେସିପିଟ ଖୋଲି ଦେଖିଲି. ଅର୍ଡ଼ୱେର କରିଥିଲେ Ayesha ମହାନ୍ତି . Order ବି ବେଶ ଲମ୍ବା ଥିଲା. ବୁଝିବାକୁ ଡେରି ହେଲାଣି ଯେ ଫ୍ରି Order ଚକରରେ ସେ ଝିଅ ଫୋନ  ଉଠାନି. Wait କରି ୪/୫ ଥର ଫୋନ କଲି. ତଥାବି କେହି ଫୋନେ ଉଠେଲେନାହିଁ . ମୋର ବି  ଲେଟ ହଉଥାଏ .ମୁଁ  ବି ଫ୍ରି ଡେଲିଭେରୀ ଦେବାକୁ ଚାଁହୁନାଥେ. ମୁଁ Orde ଥିବା ରୁମ ପାଖରେ ପହଂଚି ଗଲି ଆଉ door bell ବଜେଇଲି. ଭିତରୁ ଶୁଣା ଗଲା କିଏ ବୋଲି.
ମୁଁ : ମାଡାମ Pizza
Ayesha : କବାଟ ଖୋଲା ଅଛି, ଭିତରୁ ଆସ.
ମୁଁ door ଖୋଲିଦେଲି, ଭିତରେ କେହି ନଥିଲେ.
ମୁଁ : ମାଡାମ
Ayesha : ଆରେ ଭିତରକୁ ଆସ . ମୁଁ wash ରୁମ ରେ ଅଛି.
ମୁଁ ଭିତରୁ ଗଲି, ଆଉ wash ରୁମ ଆଡେ ଅନେଇଲି. କବାଟ ଖୋଲା ଥିଲା. ମାଡାମଙ୍କ ଗୋଡ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା. ସୁନ୍ଦର ଗୋରା ଚିକ୍ଣ ଗୋଡ. ମୁଁ ପିଜା ଧରି ଠିଆ ହେଇଥାଏ . କିଛି ସମୟ ପରେ ପାଣି sound ଶୁଣା ଗଲା.  wash ରୁମରୁ ଗୋଟେ ଅର୍ଧ ନଙ୍ଗୁଲି ଝିଅ ଟିଏ ବାହାରୁକୁ ଆସିଲା. ଦେହରେ କପଡା ବୋଲି Towel ଖଣ୍ଡେ. ମୁଁ କେବଳ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ଠାରୁ ମୁଣ୍ଡ ପ୍ରତ୍ୟନ୍ତ ଦେଖୁଥାଏ.

ତାଙ୍କ ଗୋଲ ଗୋଲ ବଡ ଦୁଧ ଦିଟା ବହୁତ କଷ୍ଟ ରେ Towel ରେ ଲୁଚିଥିଲା ଅନୁମାନ ୩୪ ସାଇଜ ହବ, ଲାଗୁଥିଲା ଦୁଧଦିଟା ତା ଛାତି ଉପରେ ଠିଆ ହେଇଚି,ଆଉ ମୋତେ ଡାକୁଥିଲା ଆସି ଦଲି ବାକୁ. Towel ଟା ବେଶୀରେ ବିଆ କନ୍ଦି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲମ୍ବିଥିଲା. ସେ ଆସି ମୋ ଆଗରେ ଠିଆ ହେଲେ. ତାର  ଏପରି ରୂପ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ. ମୋ ହାତରୁ ପିଜା ତକ ନେଇ ଯାଇ ସୋଫା ଉପରେ ନତ କିନ ବସି ପଡିଲା . ତା Towel ଗଣ୍ଠି ଫିଟିଗଲା ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦିଟା ଭକକିନ ବାହାରୁକୁ ଡେଇଂ ପଡିଲା. ଏସବୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ପେଣ୍ଟ ଭିତରେ ଟେଂଗେଇଗଲା. ତାର କିଛି ଫରକ ଅପଡୁନଥିଲା,  ସେମିତି ଅଧାନଙ୍ଗଲା ହେଇ ସେ ପିଜା ରଖିଦେଲା .
Ayesha : ହଉ ଏବେ ଯା
ମୁଁ: ମାଡାମ ବିଲ୍ଲ ?
Ayesha : କାଉ ବିଲ୍ଲ , ତୁ ଲେଟ ରେ ଆସିଲୁ, ପିଜା ଫ୍ରି.
ମୁ: ନାଇଁ ମାଡାମ, ସେମିତି କରନ୍ତୁନି, ମୁଁତ ଠିକ ଟାଇମରେ ଆସିଛି, ଆପଣ Toilet ଯାଇଥିଲେ. ମୋର କଣ ଭୁଲ.
Ayesha : ତୋ ମ୍ୟାନେଜେର କୁ complain କରିବି. ଏକରେ ଲଟେରେ ଆସୁଛୁ , ଆଉ ..
ମୁଁ: ଆଉ କଣ ମାଡାମ,
Ayesha : ଚୁପ କର କୁକୁର, ମୁଁ ତତେ କିଛି ପଇସା ଦେବିନି, ତୁ ଲେଟରେ ଅଶିଚୁ
ସେ ଏବେ Towelକୁ ଅଧା ଟେକି, ତାଙ୍କ ପିଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୋ ଆଗରେ.ତାର ବିଆ ମୋ ଆଖିଆଗରେ ଝଲସି ଉଠିଲା. ମୁଁ ତା ଆଗରେ ଆଣ୍ଠେଇ ପାଡିଲି ଆଉ କହିଲି.
ମୁଁ : ମାଡାମ ଏମିତି କରନ୍ତୁନାହିଁ, ମୁଁ ଗରିବ ପିଲା, ମୋ ପେମେଂଟ ଦେଇଦିଅନ୍ତୁ. ମୁଁ ଚାଲିଯିବି.
Ayesha: ତୁ ଯା, ମୁଁ  ପେମେଂଟ ଦେବିନି, free ଡେଲିଭେରୀ. ବେଶୀ ଛୋଡ଼ି ହବୁ ଯଦି ତୋ ମ୍ୟାନେଜେର କୁ complain କରିବି.
ଏ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଡରିଗଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଗୋଡକୁ ଧରିପକେଇ ନେହୁରା ହେଲି. ହେଲେ ସେ ମାନିଲେନି. ଓଲଟି ଅଧା ପିନ୍ଧା ପ୍ୟାଣ୍ଟି କୁ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଲାଗିଲେ. ମୁଁ  କିଛି ଉପାୟ ନପାୟୀ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଧରିପକେଇଲି. ଏତିକିରେ ସେ ରାଗିଗଲେ ଆଉ ମୋତେ ଗୋଟେ ଗୋଠମାରି ତଳେ ପକେଇଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ
Ayesha: ତୋରତ ଭାରି ସାହସ, ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଳୁଛୁ, ବେଧୁଆ  କଣ ଭାବୁଚୁ , ଆଜି ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ କାଟିଦେବୀ. ଶଳା କୁକୁର
ଏତିକି କହି ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାପି ଧରିଲେ. ମୁଁ କଷ୍ଟରେ ଚିଲେଇଲି. ବାଣ୍ଡ ଛାଡି ମୋ ଚୁଟିକୁ ଧରି ମୋତେ  ଉଠେଇଲେ .
Ayesha: ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଧରୁଥିଲୁ ପରା, ମୋତେ ନଂଗାଲା କରୁଥିଲୁ, ନେ ଖୋଲା ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ. ବେଧୁଆ କର ମୋତେ ନଙ୍ଗଳା
ମୁଁ :sorry ମାଡାମ, ମୋର ଭୁଲ ହେଇଯାଇଛି.  ଛାଡ଼ି ଦିଅ please,ମୁଁ ସେମିତି କିଛି କରୁନଥିଲି, ଆପଣ ଯାହା କହିବେ ମୁଁ କରିବି, Please ଛାଡିଦିଅ.
Ayesha:  ଛାଡ଼ିଦେବି? ତତେ ମୁଁ ଆଜି କୁକୁର କରିବି, ମାଦରଚୋଦ, ଖୋଲ ମୋ ପ୍ୟାଂଟିକୁ.

ତାଙ୍କ  ଦେହରୁ Towel ଖୋଲି ମୋ ବେକ ରେ ଗୁଡେଇ ଧରି ଘୋସାରିଲା ଯେମିତି ମୁଁ ତା କୁକୁର . ମୁଁ ନାଚାର ଥିଲି. ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲିବା ଆରଂବ କଲି. ଗୋରା ଗୋରା ଜଙ୍ଘ ଭାରି ସଫ୍ଟ ଲାଗୁଥାଏ. ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ ଵାଳ ଉଠିଥାଏ. କଁଅଲିଆ ଦୁବ ଘାସପରି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା, ତାଙ୍କର ସେଇ ସୁନେଲି ରଙ୍ଗର ବିଆ ଵାଳ କେରାକ ଚିକ ମିକ  କରୁଥାଏ . ତାଙ୍କ ବିଆ ସୁନ୍ଧର ବସୁଥାଏ, ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ସେ ଏବେ ଡୋଭ ସାବୁନ ରେ ବିଆ କୁ ମାଜିକି ଆସିଛି. ମୁଁ ଯେମିତି ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓଲ୍ହେଇ ଦେଇଛି, ସେ ତାଙ୍କ ଚିକଣ ବିଆ କୁ ମୋ ମୁଂହ ପାଖକୁ ପେଲି ଦେଲେ.  Pizza Delivery Badalare Bedhei Bia Sukha Dela

 

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

5 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *