Prathama Gihan Re Dada Bia Phatei Dele – SexKahanni.COM

Prathama Gihan Re Dada Bia Phatei Dele

ପ୍ରଥମ ଗିହାଁରେ ଦାଦା ବିଆ ଫଟେଇ ଦେଲେ

Prathama Gihan Re Dada Bia Phatei Dele

Prathama Gihan Re Dada Bia Phatei Dele    ମୋ ନାଁ ସାଗରିକ (ଛଦ୍ମନାମ), ମୁଁ ଏବେ +2 ରେ ପଢୁଛି । ମୁଁ ବହୁତ ଭଲ ପାଠ ପଢେ । ସେଥିପାଇଁ ମୋ ଉପରେ ମୋ ବାବା ବହୁତ ଖୁସି । ଆଉ ମୋର ଦାଦା ଆମ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରିନ୍ସପାଲ ଅଛନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ସେ ମୋର ବାବା ଙ୍କୁ ମୋ ବିଷୟରେ ସବୁ କିଛି କଥା ମୋ ବାବାଙ୍କୁ କହିଦିଅନ୍ତି । ମୁଁ ସ୍କୁଲରେ ଭଲରେ ପଢୁଛି କି ନାହିଁ? ଆଉ ସେ ଆମ ଘରକୁ ମଝିରେ ଯିବା ଆସିବା କରନ୍ତି ।

ଦାଦା ପ୍ରଥମେ ଟିଚର ଥିଲେ ତାପରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରମୋଶନ ହୋଇ ସେ ପ୍ରିନ୍ସପାଲ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ସେ ଚାହୁଁଥିଲେ କି ମୁଁ ସ୍କୁଲରେ ମୋର ୧୦୦% ଦିଏ ଆଉ ପଢିବାରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଏ । ଆମ କଲେଜର ସବୁ ଟିଚର ମାନଙ୍କୁ ଜଣା ଅଛି ମୁଁ ପ୍ରିନ୍ସପାଲଙ୍କ ଝିଆରୀ ବୋଲି । ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲରେ ପଢାନ୍ତି, ଆଉ ମୋ ଉପରେ ବହୁତ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତି ।

ସେଥିପାଇଁ ୧୦ମରେ ମୋର ବହୁତ ଭଲରେ ନମ୍ବର ଆସିଥିଲା । କାରଣ ସେହି ସମୟରେ ମୋ ଦାଦା ମୋତେ ପଢାଉଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏହି ବର୍ଷ ପ୍ରମୋଶନ ହେଇଛି । ଆଉ ସେ ଏବେ ସ୍କୁଲ ପ୍ରିନ୍ସପାଲ ହେଇଯାଇଛନ୍ତି । ମୋର ଦାଦା ଆମ ଘର ଠାରୁ ଅଳ୍ପ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି । ସେ ଛୁଟି ଦିନରେ ଆମ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା କରନ୍ତି ।

ଯେବେ ବି ଛୁଟି ମିଳେ ସେ ବାବା ଙ୍କ ସହ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ଚାଲିଆସନ୍ତି । ମୋ ଦାଦା ମୋତେ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ସେଥିପାଇଁ ସେ ମୋ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଚକଲେଟ ନେଇ ଆସନ୍ତି, ଆଉ ବହୁତ ଚକଲେଟ ଦେଇଛନ୍ତି । ସ୍କୁଲରେ ସେ ମୋ ସହ ଏତେ ବେଶୀ କଥା ହୋଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ କାରଣ ସ୍କୁଲରେ କିଛି ମର୍ଜ୍ୟାଦା ଅଛି ଆଉ ସେଠି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରିନ୍ସପାଲ ହୋଇ ରହିବାକୁ ପଡେ ।

କିନ୍ତୁ ସେ ଘରେ ମୋ ଦାଦା ଆଉ ମୋ ସହିତ ସେ ବହୁତ ମଜା ମସ୍ତି କରନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସ୍ଵଭାବ ବହୁତ ଭଲ, ସେ ପୁରା ଶାନ୍ତ ସ୍ଵଭାବର । ସେ ମୋ ସହିତ ବହୁତ ମସ୍ତି କରନ୍ତି ମୁଁ ଯେବେବି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଏ ସେ ମୋ ସହିତ ଗେମ ବି ଖେଳନ୍ତି । ଆମେ ଛୁଟି ଦିନରେ ଅନ୍ୟ ଆଡେ ବୁଲିବା ପାଇଁ ବି ଯାଉ । ଏଇ ବର୍ଷ ମୋର +୨ ଶେଷ ବର୍ଷ ତେଣୁ ମୋ ବାବା ଦାଦାଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇ କହିଲେ ତୁ ତାକୁ ଘରେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ପଢା ।

କାରଣ ତାର ଏଇଟା +୨ ଶେଷ ବର୍ଷ ଆମେ ଚାହୁଁ ନାହୁଁ କି ତାର କୌଣସି ପ୍ରକାରରେ ନମ୍ବର କମ ହେଉ ବୋଲି । ମୋ ବାବା ତାଙ୍କୁ ନାଁ ଧରି ଡାକନ୍ତି ମୁ ଦାଦାଙ୍କ ନାଁ ପ୍ରକାଶ । ମୋ ଦାଦା କହିଲେ ଠିକ ଅଛି ତୁମେ ସାଗରିକା କୁ ମୋ ପାଖକୁ ପଠେଇ ଦିଅ । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୋ ପାଖରେ ଟାଇମ ଅଛି ମୁଁ ତାକୁ ସେଇ ସମୟରେ ପଢେଇ ପାରିବି ।

ଏବେ ମୁଁ ସବୁଦିନ ମୋର ଦାଦାଙ୍କ ପାଖକୁ ସବୁଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପଢିବା ପାଇଁ ଗଲି । କିଛି ଦିନ ପରେ ଆମ ସ୍କୁଲରେ ଆମର ଖେଳକୁଦ ପ୍ରତିଯୋଗୀତା ହେଲା । ଯେଉଁଥିରେ ମୁଁ ବି ଭାଗ ନେଇଥିଲି । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଦାଦାଙ୍କ ପାଖକୁ ପଢିବା ପାଇଁ ଗଲି ନାହିଁ । କାରଣ ସେ ନିଜେ କହିଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ସମୟ ମିଳିବ ନାହିଁ ତେଣୁ ତୁ ସ୍ପୋର୍ଷ୍ଟ କମ୍ପିଟେସନ ସରିଲେ ଆସିବୁ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି । ମୁଁ ବି ସେଥିରେ ଭାଗ ନେଲି । ଆମ ସ୍କୁଲରେ ବହୁତ ଭଲ ଖେଳ ହେଉଥିଲା । ମୋର ବି ବହୁତ ଭଲ ଖେଳ ହେଲା । ମୁଁ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ ଓ ସାଇକେଲ ରେସ ପ୍ରତିଯୋଗୀତାରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲି । ସାଇକେଲ ରେସରେ ମୁଁ ପ୍ରଥମ ହୋଇଥିଲି ଆଉ ମୋତେ ସେଥିପାଇଁ ସ୍ନାମାନିତ କରାଯାଇଥିଲା ।

ସେମାନେ ମୋତେ ଗୋଟେ ଟ୍ରଫି ଦେଇଥିଲେ ଯାହା ମୋତେ ସ୍କୁଲ ତରଫରୁ ମିଳିଥିଲା । ତାକୁ ମୋ ବାବାଙ୍କୁ ଦେଖେଇଲି ସେ ବହୁତ ଖୁସି ହେଲେ ଆଉ କହିଲେ ତୋର ଏହି ସଫଳତାରେ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି । ତାପରେ ମୁଁ ଦାଦାଙ୍କ ପାଖକୁ ପଢିବା ପାଇଁଗଲି । ମୋର ପଢାଇ ବହୁତ ଭଲରେ ଚାଲୁଥିଲା । ମୁଁ ପାଠରେ ପୁରା ଧ୍ୟାନ ଦେଉଥିଲି ।

ମୁଁ ମୋ ଦାଦାଙ୍କ ପାଖକୁ ପଢିବା ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ସେହି ସମୟରେ ଯାଉଥିଲି । ସେଦିନ ବି ମୁଁ ଦାଦାଙ୍କ ପାଖକୁ ପଢିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲି । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସେଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ଗଲି ସେ ମୋତେ ଚକଲେଟ ଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ତୁ ଆଜି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛୁ । ସେ ମୋତେ ପଢେଇବାରେ ଲାଗିଲେ ପଢେଇବା ଭିତରେ ଜଣା ନାହିଁ ତାଙ୍କୁ କଣ ହୋଇଗଲା ।

ସେ ମୋର ଦୁଧକୁ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ସେ ମୋର ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚାଲିଥିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କିଛି କହିଲି ନାହିଁ କାରଣ ମୋତେ ବି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ପଚାରିଲି ତୁମେ ଆଜି ଏମିତି କଣ ପାଇଁ କରୁଛ ସେ କହିଲେ ଆଜି ମୁଁ ବ୍ଲୁ ଫିଲିମ ଦେଖିଛି । ସେଥିପାଇଁ ମୋର ଉତ୍ତେଜନା ବଢିଛି । ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଘରେ ନାହିଁ ଆଉ ମୋତେ ମୋ ମାଲକୁ ବାହାର କରିବାରେ ଅଛି ।

ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତୋ ଭିତରେ ଆଜି ମୋର ଦେହ ଗରମ କୁ ଥଣ୍ଡା କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛି । ସେ କଥା କହି ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚାଲିଥିଲେ । ମୋତେ ବି ବହୁତ ମଜା ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ ମୋତେ କହିଲେ ମୁଁ ତୋତେ ବହୁତ ଚକଲେଟ ଦେବି । ସେ ଏବେ ମୋର ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ଆଉ ମୋର ଓଠକୁ କିସ କରିଦେଲେ ।

ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋର ଓଠକୁ କିସ କରିଲେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ସେ ଯେମିତି ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସ ଖୋଲିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ବହୁତ ବାଳ ଥିଲା ଆଉ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ବି ଫୁଲିକରି ଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ସେ ଯେତେବଳେ ତାଙ୍କର ମୋଟା ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରିଲେ ମୁଁ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହେଲି । ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଣି ଧରେଇ ଦେଲେ ଆଉ କହିଲେ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବା ପାଇଁ ।

ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ବହୁତ ଭଲରେ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ପୁରା କରି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଆଗ ପଛ କରୁଥାଏ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ହେଉଥାନ୍ତି । ଆଉ ମୋତେ କହିଲେ ଆରେ ବାଃ ତୁ ତ ବହୁତ ଭଲରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମୁଛୁ । ସେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋର ଗଳାର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୁରେଇ ଦେଲେ ।

ସେ ମୋର ଡ୍ରେସକୁ ଖୋଲି ମୋର ଦୁଧକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେ ମୋର ଛୋଟ ଛୋଟ ଦୁଧକୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେ ମୋର କଅଁଳିଆ ଦୁଧ ଉପରେ ତାଙ୍କ ଦାନ୍ତବି ଲଗେଇ ଦେଲେ । ମୋର ଦାଦା ଉତ୍ତେଜନାରେ ପୁରା ଚରମ ସୀମା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚି ସାରିଥିଲେ । ଆଉ ସେ ମୋର ଦୁଧରେ ବହୁତ ଦାନ୍ତଘାତ କରୁଥିଲେ ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

336315cookie-checkPrathama Gihan Re Dada Bia Phatei Dele
4 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

[neverblock idzone=3618525] [neverblock idzone=3618531]
error: Content is protected !!