Prathame Bhauni Tapare Maa Ku Gehili – SexKahanni.COM

Prathame Bhauni Tapare Maa Ku Gehili

Prathame Bhauni Tapare Maa Ku Gehili ପ୍ରଥମେ ଭଉଣୀ ତାପରେ ମା କୁ ଗେହିଁଲି

Prathame Bhauni Tapare Maa Ku Gehili  ଏହି କାହାଣୀ ଟି ମୋର ଓ ମୋ ଦିଦିର । ସେହି ସମୟରେ ମୋ ଦିଦି ରିମା ( ଛଦ୍ମନାମ )  ୨୪ ବର୍ଷର ଥିଲା ମୁଁ ସୋନୁ ତା ଠାରୁ ୨ ବର୍ଷ ସାନ ଥିଲି । ମୋ ଘରେ ମମ୍ମି, ପାପା ଓ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ରହୁଥିଲୁ ।  ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ବେଶୀ ଡେରି ନକରି ସିଧା କାହାଣୀ କୁ ଯାଉଛି ।

ଗୋଟେ ଦିନର କଥା ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମରେ ଗାଧୋଉଥିଲି । ଆଉ ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମରେ ଗାଧେଇଲା ବେଳେ ସବୁବେଳେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଗାଧାଏ । ସେଦିନ ମୁଁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିବା ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି । ଅଚାନକ ଦିଦି ବାର୍ଥରୁମକୁ ଚାଲି ଆସିଲା । ସେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ସାବୁନ ଲାଗଉଥିଲି । କବାଟ ଖୋଲିବା ମାତ୍ରେ ମୁଁ ସରମି ଗଲି । bhai bhauni odia sex story

ଦିଦି ମୋତେ ଥରକ ପାଇଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଦେଖି ନେଇଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ଦୁଇ ହାତକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ରଖି ଦେଲି ଏବଂ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଲୁଚେଇ ଦେଲି । ଦିଦି ଯେମତି ଦେଖିଛି ସେ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲା । ଏହି ଘଟଣା ମୋତେ ପୁରା ଲଜ୍ଜିତ କରିଦେଲା । ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ଭାବିଲି ଆଉ ସାୱାର ପାଣି ସେମିତି ମୋ ଉପରେ ପଡୁଥାଏ । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଗାଧୋଇ ବାହାରକୁ ଚାଲି ଆସିଲି । bhauni ku gehili odia sex kahani

ଦ୍ଵିପ୍ରହରେ ମୁଁ ଘରେ ଏକା ବସିଥିଲି । ଦିଦି ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲା । ମୋତେ ଦିଦି କହିଲା – କଣ ହେଇଛି ମୋ ଭାଇର ? ଏତେ ଉଦାସ ରେ ବସିଛୁ ।

ମୁଁ କହିଲି – ଦିଦି ତୁମେ ମୋତେ ପୁରା ଦେଖି ଦେଲ ।

ଦିଦି କହିଲା – କଣ ହେଲା, ଦେଖି ଦେଲି ତ ଦେଖି ଦେଲି । ତୋତେ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ଗାଧେଇବାର ଥିଲା !

ମୁଁ – ତୁମେ ବି ତ କବାଟ ନକ କରି ଆସି ପାରିଥାନ୍ତ

ଦିଦି – ମୁଁ କଣ କବାଟ ନକ କରିବି ଯିଏ ବି ବାର୍ଥରୁମ ଭିତରେ ଥିବ ତାର ଦାୟିତ୍ଵ ହେଉଛି ସେ ଭିତରୁ ବନ୍ଦ କରିବ । ଯଦି ଦେଖି ଦେଲି ତ କଣ ହେଇଗଲା ? ତୁ ବି ତ ମୋତେ ଦେଖୁ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଘର କାମ କରୁଥାଏ ।

ଦିଦି ଯାହା କହିଲା ପୁରା ସତ, ମୁଁ ଦିଦି କୁ କାମ କରିବା ବେଳେ ଘୁରି ଘୁରି ଚାହୁଁଥିଲି । କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଜଣାନଥିଲା ଦିଦି ଏସବୁ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ମୋର କିଛି ଭୁଲ ନଥିଲା ମୋ ଦିଦିର ଫିଗର ଓ ତାର ସୁନ୍ଦରତା କୁ ଦେଖି କେହିବି ତା ଉପରେ ନଜର ପକେଇବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ ହେବ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଦିଦି ଯେତେବେଳେ ନଇଁ କରି ଝାଡୁ କରେ ମୁଁ ତାର ଦୁଧ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଲାଳାୟିତ ରୁହେ । ଯେତେବେଳେ ଦିଦି ସହ ଏତେ ସବୁ କଥା ହେଇ ସାରିଥିଲି ମୁଁ ଭାବିଲି କଥା ଆଗକୁ ବଢେଇଲେ କେମତି ହବ !

ମୁଁ – କିନ୍ତୁ ଦିଦି ମୁଁ ତ କେବେଳ ତୁମକୁ ଡ୍ରେସ ରେ ଦେଖିଛି । ତୁମେ ତ ମୋତେ ବିନା କପଡାରେ ପୁରା ଲାଙ୍ଗଳା ଦେଖି ଦେଲ ।

ଦିଦି – ଦେଖେ ଏଥିରେ ମୋର କିଛି ଭୁଲ ନାହିଁ । ତୁ ଲାଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଗାଧୋଇବୁ ଫୁଣି ସେଥିରେ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିବୁ ନାହିଁ, ଦେଖି ଦେଲି ତ ଦେଖି ଦେଲି । ମୁଁ ଜାଣି ଶୁଣି ତୋତେ ଲାଙ୍ଗଳା ଦେଖିଇବା ପାଇଁ ବାର୍ଥରୁମ ଯାଇନଥିଲି । ମୁଁ ବି ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲି ।

ଏତିକି କହି ଦିଦି ଉଠି କରି ବାର୍ଥରୁମ ଆଡେ ଚାଲିଗଲା । ଦିଦି ଯେତେବେଳେ ବାର୍ଥରୁମ ରେ ପହଞ୍ଚି କବାଟ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଗଲା ସେ ମୋତେ ଦେଖି ପଚାରିଲା – କଣ ହେଲା ?

ମୁଁ କହିଲି – ମୁଁ ତୁମକୁ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ।

ଦିଦି କହିଲା – କଣ ପାଗଳ ହେଇଗଲୁ , ଚାଲ ଉଠୁ !

ମୁଁ କହିଲି – ନା ଦିଦି ଆଜି ତ ମୁଁ ତୁମ ଠାରୁ ବଦଲା ନେଇ ରହିବି ।

ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଦିଦି ମୋତେ ଦେଖିବାକୁ ଦେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ମୋ କଥାରେ ରାଗିବ ନାହିଁ, ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ମୋ ଜିଦ୍ଦି ରେ ଅଟଳ ରହିଲି ।

ଦିଦି – ଯିବାକୁ ଦେ ମୋତେ ବହୁତ ଜୋରେ ପରିଶ୍ରା ଲାଗିଲାଣି ।

ମୁଁ – କରି ଦିଅ, ମୁଁ କେତେବେଳେ ତୋତେ ରୋକିଛି , କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତୁମକୁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ଦେବି ନାହିଁ ।

ଦିଦି – ଠିକ ଅଛି ମୁଁ ତୋତେ କିଛି ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦେବି ନାହିଁ ।

ଦିଦି ତାର ଫ୍ରକ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଭିତରେ ଭିତରେ ସେ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ତଳକୁ କରି ବସି ପଡିଲା, ତଳେ ଯେମିତି ସେ ବସିଛି ତାର ଫ୍ରକ ତାର ବିଆର ଆଗରେ ପକେଇ ଦେଲା । ସତରେ ମୋତେ କିଛି ଦେଖା ଗଲା ନାହିଁ । ଦିଦି ଦୁଇ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମିତି ବସି ରହିଲା । ତାକୁ ଲାଜ ତ ଲାଗୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ପରିଶ୍ରା ବି କରିପାରିଲା ନାହି…  ପରେ ଏକଦମ ସର ସର କି ସାଉଣ୍ଡ ଆସିଲା । ଦିଦି ପରିଶ୍ରା କରିଲା ଓ ଉଠି କରି ଚାଲିଗଲା ।

ବାହାରକୁ ବାହାରିବା ସମୟରେ ମୁଁ ଦିଦିର ହାତ ଧରି ଦେଲି ଏବଂ କହିଲି – ଦିଦି ଏତ ଚିଟିଙ୍ଗ ହେଲା, ତୁମେ ତ ମୋତେ ସତରେ କିଛିବି ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦେଲ ନାହଁ ।

ଦିଦି – ଏଥିରେ ମୋର କଣ ଭୁଲ ରହିଲା, ମୁଁ ତ ତୋ ସମନ୍ନାରେ ବସିଥିଲି । ତୁ କିଛି ଦେଖି ପାରିଲୁ ନାହିଁ ମୁଁ କଣ କରି ପାରିବି

ମୁଁ – ପ୍ଳିଜ ଦିଦି କିଛି ତ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦେ ।  Prathame Bhauni Tapare Maa Ku Gehili

ଦିଦି କିଛି ଭବିଲା ତା ପରେ କହିଲା ଠିକ ଅଛି, ରାତିରେ ଦେଖେଇବି ମୋ ରୁମ କୁ ଚାଲି ଆସିବୁ ।

ସେହି ସମୟରେ ମୁଁ ବି ବେଶୀ ଜିଦ କରିବା ଠିକ ବୋଲି ଭାବିଲି ନାହିଁ, କାରଣ ମା ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲି ସେ କେତେବେଳେ ବି ଆସି ପାରେ ! ଏବେ ମୁଁ ରାତିକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଲି । ରାତିକୁ ମା ଓ ପାପା ଶୋଇବା ପରେ ମୁଁ ଦିଦିର ରୁମକୁ ଗଲି । ଦିଦି ସୋଇଥିଲା , ମୁଁ ଦିଦି କୁ କହିଲି ଦିଦି ଏବେ ତ ଦେଖା ।

ଦିଦି କହିଲା – କାଲି ସକାଳେ ମା ଓ ବାପା ଅଜା ଘରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଆଉ ତୁ ଯଦି ଏବେ ଜଳଦୀ ନ ସୋଇବୁ ସକାଳୁ କେମତି ଶୀଘ୍ର ଉଠିବୁ । ଯାଇ ସୋଇପଡ ।

ମୁଁ – କିନ୍ତୁ ଦିଦି ତୁମେ କହିଥିଲ ରାତିରେ ଦେଖେଇବ

ସେ କହିଲା – କାଲି ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି କାଲି ଦେଖି ନେବୁ ।

କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଦିଦିର ଟୁମୁକା ହୋଇଥିବା ଦୁଧ କୁ ଦେଖୁଥିଲି । ଯାହାକୁ ଦେଖି ମୁଁ ଉତ୍ତେଜିତ ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲି ।

ମୁଁ ଦିଦି କହିଲି – କାଲି ତ ଦେଖିବି କିନ୍ତୁ ଆଜି ତ ଦେଖିବାକୁ ଦେ !

ଦିଦି କହିଲା – ନା , ଏବେ ସେ ସବୁ ଏହି ପାରିବନି

ମୁଁ –  ତୋ ଦୁଧରେ ଟିକେ କିସ କରିବାକୁ ଦେ

ଦିଦି – ଠିକ ଅଛି ଥରେ କରି ଚାଲିଯିବୁ

ମୁଁ ଦିଦିର ବଡ ବଡ ଦୁଧକୁ ମୁଁ ଟିକେ ଚିପିଲି ତାପରେ ମୁଁ ତାର ଡ୍ରେସ ଉପରୁ ତା ଦୁଧକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁଁ ଦିଦିର ଦୁଧ ଏତେ ମଜାରେ ଟଚ କରୁଥିଲି । ବହୁତ ମଜାରେ ଆସୁଥିଲା ଦିଦିର ଦୁଧକୁ ଛୁଇଁବାରେ ।

ଦିଦି ବି ଗରମ ହେବାରେ ଲାଗିଲା, କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ଦିଦିର ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲି, ଦିଦି କିଛି କହୁନଥିଲା । ମୁଁ ଜୋସରେ ଆସି ଦିଦିର ଓଠକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ଦିଦି ମୋତେ ପ୍ରଥମେ ମୋତେ ଦୂରେଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲା କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ମୋ ସାଥ ଦେବାରେ ଲାଗିଲା । ଦୁଇ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦିଦିର ଓଠକୁ ଚୂଷିବାରେ ସେ ମୋତେ ତା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଦେଲା । bhauni bia dudha

ବନ୍ଧୁମାନେ ଏହା ମୋ ଜୀବନର ପ୍ରଥମ କିସ ଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଦିଦି କୁ ଗୁଡ ନାଇଟ କହିଲି ଏବଂ ମୋ ରୁମ କୁ ଚାଲିଗଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇ ଥିଲା ମୁଁ ଦିଦି ରୁମରୁ ଆସିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇ ଦେଇ ଶାନ୍ତ କଲି । ସକାଳୁ ଉଠି ମୁଁ ମୋ ମା ଓ ପାପାଙ୍କୁ ଷ୍ଟେସନ ଛାଡିବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲି । ଷ୍ଟେସନରୁ ଆସିବା ସମୟରୁ ମୁଁ କିଛି କଣ୍ଡମ ଓ ନିରୋଧ ବଟିକା ନେଇ ଆସିଲି କାରଣ ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଦିଦି ଆଜି ମୋ ସହ ଗେହିଁ ହବ ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!