Prathamthar Swami Stree barthroom Re Sex Kalu – Page 2 of 2 – SexKahanni.COM

Prathamthar Swami Stree barthroom Re Sex Kalu

ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ଆମ ଦେଶୀ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କର ବାର୍ଥରୁମରେ ସେକ୍ସର ଅନୁଭବ ପଢି ମଜା ଆସୁଥିବ । ମୁଁ ତାର ଗୋଲ ଗୋଲ ଗାଣ୍ଡିରେ ଧକା ମରୁଥାଏ ଆଉ ଥପ ଥପ ଥପ ସାଉଣ୍ଡ ଶୁଣି ମୋତେ ସ୍ଵର୍ଗ ସୁଖ ଲାଗୁଥିଲା । ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାର ଗାଣ୍ଡିରେ ସେକ୍ସ କରିବା ପରେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାର ଗାଣ୍ଡିରୁ ବାହର କରିଲି ।

ମୋର ସେକ୍ସି ହଟ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଲି ଆଉ ତାର ଗୋଡକୁ ଚଉଡା କରି ତାର ବିଆରେ ମୋ ଲାମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇଲି । ସେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରି ସେକ୍ସର ଆନନ୍ଦ ନେଲା । ମୁଁ ତାର ଗୋଲାକାର ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପି ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗ ପଛ କରି ସେକ୍ସର ସ୍ଵାଦ ନେଉଥାଏ । ସେ ହସି କରି ମୋତେ ଦେଖିଲା ଆଉ କହିଲା – ଆରେ କର ଆହୁରି ଜୋରେ ଧକା ମାର !

ମୁଁ ବି ଜଙ୍ଗଲି ପଶୁ ପରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାର ବିଆରେ ପୁରାଉଥାଏ । ସେଥିପାଇଁ ମୋର ହଟ ମାଈକିନା ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରି ସେକ୍ସର ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ନେଲା । ମୋର ସୁନ୍ଦରୀ ସ୍ତ୍ରୀ ବି ତାର ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରକୁ କରି ମୋତେ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରୁଥିଲା । ଆଉ ଶେଷରେ ତାର ବିଆରୁ ପାଣି ବାହରିଗଲା । ଆଉ ମୋର ବାଣ୍ଡ ବି ଓଦା ହୋଇଗଲା ।

ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିନଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ମୋର ସ୍ପିଡକୁ ବଢେଇ ତାକୁ ଆହୁରି ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଁବା ରେ ଲାଗିଲି । ଏମିତି ଜୋରେ ଜୋରେ କିଛି ସମୟ ଗେହିଁବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଆସିଗଲା । ମୁଁ ମୋର ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତାର ବିଆରେ ଛାଡି ଦେଲି । ତାପରେ ସେ ଉଠିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଳା ।

ମୋତେ ବହୁତ ସୁଖଦ ଆନନ୍ଦ ଲାଗିଲା । ଆଉ ମୁଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରି ସେକ୍ସର ମଜା ନେଲି । ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋର ଏଇ ଦେଶୀକାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ । Prathamthar Swami Stree barthroom Re Sex Kalu

ଆମ ସହ  Telegarm ଯୋଡି ହୁଅନ୍ତୁ ନାମ ଠିକଣା ଫୋନ ନମ୍ବର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଗୋପନ ରହିବ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

32984cookie-checkPrathamthar Swami Stree barthroom Re Sex Kalu
6 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!