ପ୍ରେମିକା ଧୋକା ଦେବାରୁ ସାଙ୍ଗର ଭଉଣୀ ଆପଣେଇ ନେଲା – SexKahanni.COM

ପ୍ରେମିକା ଧୋକା ଦେବାରୁ ସାଙ୍ଗର ଭଉଣୀ ଆପଣେଇ ନେଲା

ପ୍ରେମିକା ଧୋକା ଦେବାରୁ ସାଙ୍ଗର ଭଉଣୀ ଆପଣେଇ ନେଲା

Premika Dhoka Debaaru Saang ra Bhauni Aapanei Nela

ମୋ ନାଁ ସାନୁ, ମୁଁ ଗୋଟେ ଫାଇନାସ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରେ। ସେଇ କମ୍ପାନୀ ରେ ମୋର କାମ କରିବାର ୬ ମାସ ହେଇ ସାରିଥିଲା । ଆଉ ସେଇ ସମୟ ରେ ମୋର ସେଇଠି  ଗୋଟେ ଝିଅ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା, ତା ନାଁ ଅଞ୍ଜଳି । ସେ ମୋ ଅଫିସ ର ହେଇଥିବାରୁ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ବଢି ଯାଇଥିଲା । ଆମ ଭିତର ର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଆମ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଜାଣି ସାରିଥିଲେ । ଥରେ ମୋ ବର୍ଥଡେ ଅଞ୍ଜଳି କୁ ମୁଁ ଆମ ଘରକୁ ଡ଼ାକିଥିଲି। ସେଇ ବାର୍ଥଡେ ପାର୍ଟିରେ ମୋର ଅନ୍ୟ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ବି ଥିଲେ । ଏମିତିକି ଆମର ସବୁ ପଡୋଶୀ ବି ଥିଲେ । ମୋର ସବୁ ପଡୋଶୀ ଏବଂ ଆମ ଘର ଲୋକ ଆମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟ ରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ।

ମୋର ଗୋଟେ ପିଲାଦିନର ସାଙ୍ଗ ଥିଲା ଯିଏ କି ଆମ ଘର ପାଖରେ ରୁହେ, ତା ନାଁ ଅଜୟ । ତା ଘର ଲୋକ ଏବଂ ମୋ ଘର ଲୋକ ଭିତରେ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି । ଅଜୟ ଆମ ଘର କୁ ସବୁବେଳେ ଯିବା  ଆସିବା କରେ । ସେ ଯେତେବେଳେ ବି ଆମ ଘରକୁ ଆସେ ମୋ ତାକୁ ନିଶ୍ଚୟ କିଛି କରିକି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତି କାରଣ ସେ ବହୁତ ଖାଇବା ପ୍ରିୟ ଏବଂ ଭଲ ରୋଷେଇ ବି କରେ । ଏମିତିକି ସେ ଅନେକ ଥର ଆମ ଘର ଲୋକ ଙ୍କୁଖାଇବା ତିଆରି କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଖୁଆଇଛି । ସେ ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ କୋର୍ସ କରିଛି କିନ୍ତୁ ସେ ଏବେ କିଛି ଜବ କରି ନାହିଁ । ମୋର ବି ଅଜୟ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା ଲାଗି ରହିଥାଏ ।

ଅଜୟ ର ଗୋଟେ ସାନ ଭଉଣୀ ଅଛି ତା ନାଁ ସୋନି । ତା ଓ ମୋ ଭିତରେ ବହୁତ ଭଲ ଦୋସ୍ତି ଅଛି । ସେ ମୋ ଠାରୁ ୪ ବର୍ଷ ସାନ ତାପରେବି ଯଦି ମୋର କିଛି ଜିନିଷ ଆବଶ୍ୟକ ହୁଏ ମୁଁ ତାକୁ କହିଦିଏ । ସେ ବି ମୋ କାମ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ କରି ଦିଏ । ଯେତେବେଳେ ଆମେ ସ୍କୁଲ ରେ ପଢୁଥିଲୁ ସୋନି ଆମ ହୋମୱର୍କ କରି ଦେଉଥିଲା । ସେ କେବିବି ମନା କରେ ନାହିଁ ମୋ ହୋମୱର୍କ କରିବା ପାଇଁ କାରଣ ତାର ମୋ ବହୁତ ଭଲ ପଡେ । ଯେତେବେଳେ ବି ଆମକୁ ସମୟ ମିଳେ ଆମେ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଚାଲିଯାଉ ।

ଅଞ୍ଜଳି ବିଷୟରେ ବି ସୋନି ବହୁତ ଭଲସେ ଜାଣିଛି । ଅଞ୍ଜଳି ବି ସୋନି କୁ ଜାଣିଛି । ଅଞ୍ଜଳି ଆମ ଘରକୁ ଅନେକ ଥର ଆସେ ତେଣୁ ତାର ଦେଖା ଶକ୍ଷାତ ସୋନି ସହ ହେଇଯାଏ । ମୋ ମା ସୋନି କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏମିତିକି ସେ ମୋତେ କେତେ ଥର କହିଛନ୍ତି ତୁ ଯଦି ଅଞ୍ଜଳି ଜାଗାରେ ସୋନି କୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତୁ ବହୁତ ଭଲ ହେଇଥାନ୍ତା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କୁହେ ମୁଁ ସୋନି କୁ କେବେବି ସେ ନଜର ରେ ଦେଖି ନାହିଁ, ତମେ ତ ଜାଣିଛ ଅଞ୍ଜଳି ଓ ମୋ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ, ସୋନି କୁ ମୁଁ ମୋ ସାଙ୍ଗର ଭଉଣୀ ବୋଲି ଭାବେ ଏବଂ ତା ମୋ ଭିତରେ ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁତା ଅଛି  ।

ସୋନି ସବୁବେଳେ ମୋ ସହ ଥାଏ ଏବଂ ସେ ବି ସବୁବେଳେ ମୋ ପଛରେ ଥାଏ । ଗୋଟେ ଥର ଅଞ୍ଜଳି ବୁଲିଯିବା ପାଇଁ ପ୍ଳାନ କଲା । ସେ କହିଲା କି ଆଜି ମୋ ତରଫରୁ ଏ ପ୍ଳାନ ହଉଛି, ଯାହା ଖର୍ଚ ହବ ମୁଁ ଦେବି । ମୁଁ,ଅଜୟ ଓ ସୋନି ଅଞ୍ଜଳି ସହ ବୁଲିବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲୁ । ସେ ଦିନ ଅଞ୍ଜଳି ସବୁ ଖର୍ଚ ବହନ କଲା । ଆମେମାନେ ସେଦିନ ବହୁତ ମସ୍ତି କଲୁ ଏବଂ ବହୁତ ମଜା ଆସିଲା । ଯେତେବେଳେ ଆମେ ବୁଲୁଥିଲୁ ଅଞ୍ଜଳି ସୋନିକୁ ପଚାରିଲା ତୁମର କେହି ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହାନ୍ତି । ସେ କହିଲା କି ନା ମୋର କେହି bf ନାହାନ୍ତି । ସେଦିନ ଅଞ୍ଜଳି ଓ ସୋନି ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଭଲ ଦୋସ୍ତି ହେଇଗଲା । ସେମାନେ ଦୁଇ ଜଣ ଫୋନ ନମ୍ବର ଦିଆ ନିଆ ହେଇ ତପରଠୁ କଥା ହେଲେ ।

ଯେଉଁ ଦିନ ସୋନି ର ବାର୍ଥଡେ ଥିଲା ସେଦିନ ସୋନି ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ଦେଇ ଥିଲା । ମୁଁ ତା ପାଇଁ ଗୋଟେ ଭଲ ଗିପ୍ଟ ନେଇ ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେଦିନ ମୋ ସହ ଅଞ୍ଜଳି ବି ଯାଇଥିଲା । ଯେତେବଳେ ସୋନି କେକ କାଟିଲା ସେ ପ୍ରଥମେ ମୋତେ ତା ହାତରେ ଖୁଆଇଲା ଏବଂ ମୁଁ ବି ତାକୁ ମୋ ହାତରେ ଖୁଆଇଲି । ଆପଣ ମାନେ ଏଇ କାହାଣୀ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମ ରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ଆମେ ସବୁ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲୁ କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣା ଅଞ୍ଜଳି କୁ ଜମା ବି ପସନ୍ଦ ନଥିଲା । ସେ ମୋତେ କହିଲା ତାକୁ ଏମିତି ଲାଗୁଛି ଯେମିତି ସୋନି ଓ ମୋ ଭିତରେ କିଛି ଚକର ଚାଲିଛି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମେ ଏମିତି କଥା କେମିତି ଭାବି ପାରୁଛ, ତୁମେ ବି ସୋନି ସହ କଥା ହେଉଛ, ସେ ଜମାରୁ ଏମିତିକା ଝିଅ ନୁହେଁ ଏବଂ ନା ମୁଁ କେବେ ତା ବିଷୟରେ କେବେ ଏମିତି କଥା ଭାବିଛି ।

କିନ୍ତୁ ଅଞ୍ଜଳି ମୋ ଉପରେ ଜମା ରୁ ଭରସା କରୁନଥିଲା, ଫାଳୁତ ରେ ସେ ମୋ ଉପରେ ସକ କରୁଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ସୋନି ଓ ମୋ ଭିତରେ ସେମିତିକି କିଛି ସମ୍ପର୍କ ନଥିଲା । ମୁଁ ଜାଣି ନାହିଁ କାହିଁକି  ତା ମନରେ ଏମିତି ଧାରନା ସୃଷ୍ଟି ଆଉ ସେ ମୋତେ ଏମିତି ସବୁ କହିଲା । ମୁଁ ଯେବେ ସୋନି କୁ ଏହି କଥା କହିଲି ସେ କହିଲା ମୁଁ ଅଞ୍ଜଳି ଓ ତୁମ ଭିତରେ ଥିବା ଭୁଲ ବୁଝାବଣା କୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଯଦି ତୁମେ ଅଞ୍ଜଳି କୁ କଲ କରିବା ଅଞ୍ଜଳି ଆହୁରି ରାଗି ଯିବ । ମୁଁ ଭାବିଥିଲି ସେ ତା ଭୁଲ ବୁଝି ମୋତେ ଫୋନ କରିବ ତେଣୁ ମୁଁ ତାକୁ କଲ କଲି ନାହିଁ, ସେ ବି ମୋତେ ଫୋନ କଲା ନାହିଁ କି ମୋ ସହ ଅଫିସ ରେ କଥା ହେଲା ନାହିଁ ।

ମୁଁ ଭାବିଲି ସେ ବୋଧେ ମୋତେ ଆଉ କେବେ ଫୋନ କରିବ ନାହିଁ , ବୋଧେ ସେ ଏଇ ସମ୍ପର୍କ କୁ ଆଉ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁନଥିଲା, ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ  ବି ତା ସହ କଥା ହେଲି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ମୋ ମନ ଭିତରେ କେଉଁଠି ନା ନା କେଉଁଠି ତା ପାଇଁ କଷ୍ଟ ପାଉଥିଲି ଓ ସେଥିପାଇଁ ଦୁଃଖ ପାଉଥିଲି । ମୁଁ ବହୁତ ଓଦାସ ରହୁଥିଲି । ଯେତେବେଳେ ସୋନି ମୋ ଘରକୁ ଆସିଲା ମୋତେ ଦେଖି କହିଲା ତୁମେ ଏତେ ଗୁମସୁମ ହେଇ କାହିଁ ବସିଛ। ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମୁଁ ଅଞ୍ଜଳି ଓ ମୋ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯିବାରୁ ଦୁଃଖରେ ଅଛି ।

ସୋନି ମୋତେ ସେଦିନ କହିଲା ତୁମେ ଯଦି ଭାବୁଛ ମୋ ପାଇଁ ତୁମ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଭିତରେ ଝଗଡା ହେଇଛି, ମୁଁ ଅଞ୍ଜଳି ସହ କଥା ହେବି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମେ ତାକୁ ସେମିତି ରହିବାକୁ ଦିଏ, ମୁଁ ଚହେଁନି ତୁମେ ତା ସହ କଥା ହୁଅ ବୋଲି । ସୋନି ବି ମୋ ପାଇଁ ନିଜକୁ ବହୁତ ଗିଲ୍ଟ ଫିଲ କରୁଥିଲା । ସୋନି ମୋତେ ନଜଣେଇ ଅଞ୍ଜଳିକୁ ଫୋନ କରିଦେଲା । ଆପଣ ମାନେ ଏଇ କାହାଣୀ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମ ରେ ପଢୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଅଞ୍ଜଳି ତାକୁ ଓଲଟା ସିଧା କରି ବହୁତ କଥା କହିଲା, ତାପରେ ବି ସେ ଅଞ୍ଜଳି କୁ ବୁଝାଉଥିଲା । ସେ ବୁଝିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲା ଓଲଟି ସେ କହିଲା ମୋତେ ଏବେ ସାନୁ ସହ ଜମା ବି କଥା ହବା ର ନାହିଁ। ଗୋଟେ ଦିନ ଅଞ୍ଜଳି ମୋତେ ଅଫିସ ରେ କହିଲା ତୁମେ ସୋନି କୁ କହି ମୋତେ କାହିଁ ଫୋନ କରୁଛ? ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମୁଁ ତ କାହାକୁ କହିନାହିଁ ତୁମକୁ ଫୋନ କରିବାକୁ, ମୁଁ ତୁମ ସହକଥା ହାବା କୁ ଚାହୁଁନାହିଁ ।

ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଏ କଥା କହିଲି ସେ କହିଲା ସୋନି ମୋତେ ଫୋନ କରିଥିଲା ସେ ତୁମ କଥା କହୁଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ସେଇଠି ସିଧା ସିଧା କହିଦେଲି ମୁଁ ତୁମ ସହ ଆଉ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହିଁ, ସେଦିନ ମୁଁ ରାଗି କରି ଜଳଦୀ ଅଫିସ ରୁ ଘରକୁ ଆସିଲି ଭାରି । ମୁଁ ସୋନି କୁ ଫୋନ କରି କହିଲି ଯଦି ତୁମ ପାଖରେ ସମୟ ଅଛି ତୁମେ ମୋ ଘରକୁ ଆସ । ଯେବେ ସେ ମୋ ଘରକୁ ଆସିଲା ମୁଁ ତାକୁକହିଲି ତୁମେ କାହିଁ ଅଞ୍ଜଳି କୁ ଫୋନ କରିଥିଲ । ସେ ମୋତେ କହିଲା କି ମୁଁ ତୁମକୁ ଦୁଃଖୀ ରହିବା ସହିପାରୁନଥିଲି ତେଣୁ ଅଞ୍ଜଳି କୁ ଫୋନ କରିଦେଲି । ସେ ମୋର ଭଲ ଚାହୁଁଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୋତେ ବହୁତ ରାଗ ଲାଗୁଥିଲା । ସୋନି ମୋତେ ତା ଆଲିଙ୍ଗନ କରି କହିଲା ତୁମକୁ ବିଲକୁଲ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମୁଁ ଏବେ ଜାଣିପାରୁ ନାହିଁ କଣ କରିବା ଦରକାର, କିନ୍ତୁ ତୁମକୁ ଅଞ୍ଜଳି କୁ ଫୋନ କରିବାର ନଥିଲା ! ସେ ମୋତେ ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ରଖିଥିଲା ମୁଁ ରାଗରେ ତାକୁ  ଜାବୁଡି ଧରି କିସ କରିଦେଲି , ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା। ସେ ବି ପୁରା ମୁଡ ରେ ଆସି ମୋ ଓଠକୁ କାମୁଡି ଦେଲା । ମୋ ଓଠରୁ ରକ୍ତ ବାହାରିଗଲା । ଫୁଣି ସେ ଓଠର ସେଇ ଜାଗାକୁ ଚୁଚୁମି  ରକ୍ତ କୁ ବନ୍ଧ କରିଦେଲା । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତା ସ୍ତନ କୁ ଚୁଚୁମିଲି ମୋତେ ଅଦ୍ଭୁତ ଆନନ୍ଦ ଆସିଲା । ଏବେ ସେ ମୋର ସବୁ କପଡା ଖୋଲିଦେଲା ମୁଁ ତାର ସବୁ କପଡା ଖୋଲି ଲଙ୍ଗଲା କରିଦେଲି । ସେ ନାଲି ରଙ୍ଗ ର ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିଥିଲା । ମୁଁ ତାର ଦେହର ସବୁ ଭାଗ କୁ ନିରିଖେଇ ଦେଖୁଥିଲି ଏବଂ ମଜା ଆସୁଥିଲା ।

ସେ ବି ବହୁତ ଖୁସି ହେଉଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ରେ ହାତ ଲଗେଇଲି ତାର ଉତ୍ତେଜନା ପୁରା ଜାଗି ଉଠିଲା । ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଦାବି ବାରେ ଲାଗିଲି। ସେ ବି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୁହଁ ରେ ନେଇ ଚୂଷିଲା, ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମୁଥିଲା ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ଆଜି ସବୁ ଖୁସି ମିଳିଯାଇଛି । ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ବେଡରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତାର ଦୁଇ ଗୋଡ ମେଲେଇ ଧରି ତାର ବିଆ ଚାଟିଲି । ଯେମିତି ମୁଁ ମୋ ଜିଭ କୁ ବିଆ ଭିତରକୁ ପୁରେଇଛି ତା ମୁହଁ ରୁ ଜୋରେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଇ ଉଇ ଆଇ ଉଇ ଆଃ ଆଃ ଆବାଜ ଆସିଲା । ମୁଁ ଜାଣି ଥିଲି ସେ କୁଆଁରୀ ଅଛି ତେଣୁ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତା ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି ସେତେବେଳେ ମୋତେ ମହାଆନନ୍ଦ ଆସୁଥିଲା ମୁଁ ବିୟା ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ରଖି ଧକା ମାରୁଥିଲି ।

ମୁଁ ବହୁତ ଜୋରେ ଧକା ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି ସେ ବି ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ସାଥ ଦେଉଥିଲା । ତା ମୁହଁ ରୁ ବାହାରୁଥିବା ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଶବ୍ଦ ସବୁ ମୋତେ ତା ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଦେଉଥିଲା । ସେ ତାର ଗୋଡ ଦୁଇଟା କୁ ଏତେ ମେଲେଇ ଦେଲା ଯେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା । ଯେତେବେଳେ ସେ ଝଡିଲା ସେ ଦୁଇ ଗୋଡ ରେ ମୋତେ ଜୋରେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା । ମୋତେ ଧକା ମାରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଟାଇଟ ଲାଗୁଥିଲା ତଥାପି ମୁଁ ତୀବ୍ର ଗତି ରେ ଧକା ମାରୁଥିଲି । ତାର ବିଆ ଭିତର ଗରମ ଏତେ ଥିଲା ଯେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସହ୍ୟ କରି ନପାରି ବିଆ ଭିତରେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାର କରିଦେଲା । ତାପରେ ସୋନି ଏବଂ ମୋର ସମ୍ପର୍କ ଆଗେଇ ଚାଲିଲା ସେ ବି ମୋ ସହ ଖୁସି ରେ ଅଛି ।

11691cookie-checkପ୍ରେମିକା ଧୋକା ଦେବାରୁ ସାଙ୍ଗର ଭଉଣୀ ଆପଣେଇ ନେଲା
5 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!