ପ୍ରେମିକା ର ବେଧେଇ ମା ମୋତେ ବେଧୁଆ କରିଦେଲା

ପ୍ରେମିକା ର ବେଧେଇ ମା ମୋତେ ବେଧୁଆ କରିଦେଲା

Premika Ra bedhei Maa Mote Bedhua Karidela

ଆପଣମାନେ ମୋର ପ୍ରଥମ କାହାଣୀ କୁଆଁରୀ ରାତିରେ ଫାଟିଲା କୁଆଁରୀ ବିଆ ପଢିଥିବେ ଯଦି ପଢିନାହାନ୍ତି ତଳେ ଦିଆ ଯାଇଥିବା  ଲିଙ୍କରେ କ୍ଲିକ କରି ପଢିପାରିବେ ।

କୁଆଁର ପୁନେଇ ରାତିରେ ଫାଟିଲା କୁଆଁରୀ ବିଆ

ସେଇଥିରେ ମୁଁ କହିଥିଲି କେମିତି ମୁଁ ମୋ ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଗେହିଁଥିଲି ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବି ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡର ମା କୁ କେମିତି ଗେହିଁଲି । ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମୁଁ ମୋର ଷ୍ଟୋରି ର ଶେଷ ଭାଗରେ କହିଥିଲି ମୁଁ ମୋ ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ତାର ମା ଆମକୁ ଧରି ପକେଇଥିଲେ ତାର ପରେ କଣ ହେଲା ଚଲାନ୍ତୁ ଜାଣିବା ….

ମୋ ପ୍ରେମିକା ର ମା ବୟସ ଅତି ବେଶୀରେ ୩୫- ୩୮ ହେବ, ଦେଖିବା ଗୋରା ତକ ତକ ଦେହ,ଗୋଳା ମୁହଁ ସାଙ୍ଗକୁ କଖାରୁ ଭଳିଆ ଗାଣ୍ଡି, ଦୁଧ ଦୁଇଟା ୨କେଜିଆ ଅମୃତ ଭଣ୍ଡା ପରିକା, ଆଉ ହରିଣୀ ଅଣ୍ଟା ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଦେଲେ ଟୋକା ର ବାଣ୍ଡ ନଉଠୁଥିଲେ ବି ଉଠିଯିବ । ସେ ଯେମିତି ଆମ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଧରି ଛନ୍ତି ଆମ ଦେହ ଝାଳ ନାଳ ହେଇଗଲା । ଡର ଆମ ପାଟିରୁ କଥା ବାହାରୁ ନଥାଏ । ସେ ରୁନୁ କହିଲେ ତୁ ଜା ସେପଟକୁ, ସେ ପଛକୁ ନଅନେଇ ସିଧା ସେପଟ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲା । ଶଳା ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭଉବୁଥାଏ ମାଗିହା ଆଜି ମୁଁ ମଲି, ବୋଧେ ସେ ସାହି ପଡିଶା ଲୋକଙ୍କୁ ଡାକିବେ କିନ୍ତୁ ସେ ସେମିତି କିଛି କଲେ ନାହିଁ । ତାଙ୍କ ନଜର ମୋର ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଥାଏ କିନ୍ତୁ ମୋ ସହ କଥା ହେଇ କହିଲେ କାଲି କୁଆଡେ ଯିବାର ଅଛି କି?

ମୁଁ ନାହିଁ କଲି, ସେ କହିଲେ କାଲି ୧୧ଟା ବେଳକୁ ଘରକୁ ଆସିବ ତୁମ ସହ କଥା ଅଛି, ନଆସିଲେ ସବୁ କଥା ତୁମ ଘରେ କହିଦେବି । ତାପରେ ସେ ଫୋନ ନମ୍ବର ନେଲେ ଏବଂ ମୋତେ ଯିବା କହିଲେ । ମୁଁ ସେଠୁ ପଳେଇ ଆସିଲି, ମୁଁ ବହୁତ ଦ୍ଵନ୍ଦ ଭିତରେ ଥାଏ କଣ କହିବେ ? ସେଦିନ ରାତି ସାରା ମୋତେ ନିଦ ନଥାଏ । କାଳେ ଘରେ କିଛି କହିଦେବେ ମୁଁ ସେଇ ଡରରେ ଥାଏ । ରୁନୁ ସ୍କୁଲକୁ ଚାଲିଗଲା ଠିକ ୧୧ ଟା ରେ ମୋତେ ତା ବୋଉ କଲ୍ କରି କହିଲେ ଆସୁଛ ଟି ?  ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଯାଉଛି ଏବେ । ମୁଁ ଯେମିତି ଘରେ ପହଞ୍ଚିଛି ସେ ମୋତେ କହିଲି ବସି ଥାଏ ଚା ଟିକେ କରି ଆନୁଛି, ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ନା ଥାଉ ଦରକାର ନାହିଁ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଖଟରେ ବସିଥାଏ, କାରଣ ଗାଁରେ ପ୍ରାୟତ କାହା ଘରେ ଡ୍ରଇଂ ରୁମ ନଥାଏ କି ବସିବା ପାଇଁ ସୋଫା ପଡିନଥାଏ, ସେ ଗୋଟେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଚେୟାର ଆଣି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ ଏବଂ କହିଲେ ଦେଖ ବାପା ମୁଁ ତୁମ କଥା ବୁଝିପାରୁଛି ଏଇ ବୟସ ରେ ଏମିତି ହୁଏ କିନ୍ତୁ ମୋ ଝିଅ ର ବୟସ ହେଇ ନାହିଁ ସେ ସବୁ କରିବାକୁ ତୁମେ ଯାହା ତା ସହ କରୁଛ, ମୁଁ କହିଲି – ହଁ ଖୁଡୀ ଆଉ କେବେ ଏମିତି ହବ ନାହିଁ ( ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଖୁଡୀ ବୋଲି ଡାକେ )। ସେ- ଦେଖ ତୁମେ ପାଠ ଶାଠ ପାଢି ଭଲ ଚାକିରି କର ମୁଁ ମୋ ଝିଅ କୁ ତୁମ ସହ ବାହା କରିଦେବି । ମୁଁ ଖାଲି ହୁଁ ହୁଁ କହୁଥାଏ ତାଙ୍କ କଥାରେ । ତାପରେ ସେ କହିଲେ ଦେଖ ମୁଁ ତମକୁ ପ୍ରେମ କରିବା ପାଇଁ କିମ୍ବା ଏସବୁ କରିବା ପାଇଁ ମନା କରୁ ନାହିଁ । ମୁଁ ଟିକେ ସାହସ କରି କହିଲି ତାହାଲେ କାଲି ଆମକୁ ବାରଣ କଲେ କାହିଁକି, ସେ – ଆରେ ମୋ କହିବା କଥା ପ୍ରେମ କର ତା ସହ ଚଳିବ କିନ୍ତୁ ସେକ୍ସ କରିବା ତା ସହ ଏଇ ବୟସ ଠିକ ନୁହେଁ ।

ତାର ଯଦି କିଛି ହେଇଯିବ ଆମେ ତ ଯାହା ହଇରାଣ ହବୁ ତୁମେ ଯଦି ତାକୁ ବାହା ହବ ତୁମେ ବି ହଇରାଣ ହବ ଏଇ ବୟସ ରେ ସେ ମା ହେଲେ ଆଗକୁ ତା ଶରୀର ଦୁର୍ବଳ ହେଇଯିବ । ଆଜି ଯେଉଁ ସୁନ୍ଦରତା ତାଠେ ତୁମେ ପାଉଛ କାଲି ସେ ତୁମ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଲାପରେ ରହିବ ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି- ତୁମ କଥା ମୁଁ ବୁଝିପାରୁଛି କିନ୍ତୁ ତଥାବି ଡାଉଟ ରହୁଛି ଟିକେ,  ସେ କହିଲେ- ମୁଁ ଜାଣିଛି ତୁମ ଡାଉଟ କେଉଁଠି, ସେ ମୋତେସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ବୁଝେଇ ଦେଇ କହିଲେ ସେ ଯଦି ୧୮ ବର୍ଷ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ହେଇଥାନ୍ତା ତୁମେ ତା ସହ ଯାହା କଲେ ବି ମୋର କିଛି ଅସୁବିଧା ନଥାନ୍ତା ।ଆପଣ ମାନେ ଏହି କାହାଣୀ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି ସେ- ମୁଁ ଜାଣିଛି ଲଭ କଲେ ସେକ୍ସ ଆପେ ଆପେ ହେଇଯାଏ, ତାକୁ୧୮ ହେଇଯାଉ ତୁମେ ତାସହ ଯେତେ ସେକ୍ସ କରିପାରିବ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି – ତାହାଲେ ମୁଁ ସେଇ କିଛି ଦିନ କେମିତି କାଟିବି, ଯାହା ହେଲେ ବି ମୋର ଇଚ୍ଛା ହେବ ନା, ସେ ଯାହା ଉତ୍ତର ଦେଲେ ମୁଁ ଶୁଣି ଆବକ ହେଇ ରହିଗଲି, ସେ – ଦେଖ ମୁଁ ଯାହା କହିବି ତୁମ କୁ ଖରାପ ଲାଗି ପାରେ କିନ୍ତୁ ଦୁନିଆ ରେ ଏସବୁ ଚାଲିଛି, ତୁମେ ମୋ ଝିଅ କୁ ଛାଡିପାର ଆଉ କାହାକୁ ତୁମ ବୟସ ର ଝିଅ କୁ ଭଲ ପାଏ, ନଚେତ ଯଦି ମୋ ଝିଅ ସହ ରହିବ ତେବେ ଘର ପାଖ ଭାଉଜ କିମ୍ବା ଖୁଡୀ କୁ ପଟେଇ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ତୁମ ହାସଲ କରେଇ ନେଇ ପାର । ତୁମେ ଦୁଇ ଆଡୁ ଫାଇଦା ରେ ରହିବ । ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥାଏ କେଡେ ବଡ ରାଣ୍ଡୀ ଟା ମୋ ପ୍ରେମିକା ମା । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ନାଁ ରେ ଆଗରୁ ବହୁତ କଥା ଶୁଣିଥିଲି । ସେ ଆମ ଗାଁ ର ୫-୬ ଜଣ ଙ୍କସହ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ।

କିନ୍ତୁ ବିଶ୍ଵାସ କରୁନଥିଲି, ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ହେଲେ ସେମାନଙ୍କର ତ ସ୍ଵାମୀ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ମୋତେ କାହିଁକି ଦେବେ? ସେ କହିଲେ – ସ୍ଵାମୀ ମାନେ ତ ସବୁ ବାହାରେ ରହୁଛନ୍ତି ସ୍ତ୍ରୀ ମାନଙ୍କର ତାଙ୍କର ସବୁ ଇଚ୍ଛା କୁ ପୂରଣ କରି ପାରୁନାହାନ୍ତି । ତାପରେ ସବୁ ନାରୀ ଚାହାଁନ୍ତି ତାଙ୍କ ଠୁ କମ ବୟସ ର ପୁରୁଷ ସହ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ,ଯାହା ଦ୍ଵାରା ସେମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ତୃଷ୍ଣା ମେଣ୍ଟେଇ ପାରିବେ । ମୁଁ – ହେଲେ ଏହା ମୋର ଦ୍ଵାରା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ, କାଳେ କିଛି ଭୁଲ ହେଇଯିବା, ସେ କହିଲେ – ଏତେ ସାହାସ କରି ମୋ ଘରେ ପଶି ମୋ ଝିଅ କୁ କରୁଛ ଆଉ ଏଇଟା ତା ଠୁ ସହଜ କାମ କରି ପାରିବ ନାହିଁ, ମୁଁ – ଏଇଥିରେ ତୁମ ଝିଅ ର ସହମତି ଥିଲା , ସେ – ସେଇଥିରେ ବି ସେମିତି ସେମାନେ ସହମତି ଦେବେ, କଣ ତୁମେ ମୋ ଝିଅ କୁ ଗୋଟାଏ ଦିନରେ ଫଟେଇ କରିଦେଇଥିଲା ନା କଣ? ମୁଁ – ନା ଦୁଇ ମାସଲାଗିଥିଲା, ସେ – ସେମିତି ସେଇଠି ଏ କାମ ମାସ ଗୋଟାଏ ରେହେଇଯିବ, ତମକୁ ଟ୍ରେନିଂ ଦବାକୁ ହବ ।

ସେ – ଆଚ୍ଛା ମୁଁ ତୁମକୁ କେମିତି ଲାଗେ? ମୁଁ – ଭଲ , ସେ – ଖାଲି ଭଲ? ମୁଁ – ଭାରି ଭଲ,ସେ – କାଲି ତୁମେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ପାଇଛ ନା, ଅଧାରୁ ତୁମକୁ ରହିବାକୁ ପଡିଲା, ମୁଁ – ହଁ, ସେ – ହଁ ମୁଁ ଜାଣିଛି ସେକ୍ସ ରେ ପୁରା ଶାନ୍ତି ନପାଇଲେ କେତେ କଷ୍ଟ ଲାଗେ, ସେଇଥିପାଇଁ ମୁଁ ତୁମକୁ ଆଜି ଗୋଟେ ସୁଯୋଗ ଦେଉଛି କାଲିର ଅଧୁରା କାମ କୁ ଆଜି କରି ଦିଏ, ମୁଁ – ହେଲେ ରୁନୁ ସ୍କୁଲ ଯାଇଛି, ସେ – ସେ ସ୍କୁଲ ଯାଉ, ମୁଁ ଅଛି ନା, କହି ସେ ତାଙ୍କ ଛାତିରୁ ଲୁଗା ଟା ଖସେଇ ଦେଲେ । ମୁଁ ଏହା ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ, ସେ ସେଠୁ ମୋ ହାତ ନେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ଥୋଇ କହିଲେ କଣ ମୋର ଭଲ ଲାଗୁନି କି ତୁମକୁ, ଡେରି କର ନାହିଁ ଜଲ୍ଦି ଷ୍ଟାର୍ଟ କର ….

ମୁଁ ତାଙ୍କ ବ୍ଳାଉଜ ମିଶା ଦୁଧ କୁ ଚିପିପକେଇଲି, ଓଃ କି ସ୍ପଷ୍ଟ ଲାଗୁଥାଏ,ଦୁଧ ଯୋଡାକ ଏତେ ବଡ ଯେ ମୋ ହାତ ପାପୁଲି ରେ ଧରୁନଥାଏ, ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଖଟରେ ଶୁଆଇ ଦେଉଥିଲି ସେ କହିଲେ ରୁହ ମୁଁ କବାଟ ଦେଇ ଆସେ ତାପରେ ସେ କବାଟ ଦେଇ ଲାଇଟ ଅନ କରି ଆସିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବେଡ ରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗୋଟାଏ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଚିପୁଥାଏ । ଆପଣ ମାନେ ଏହି କାହାଣୀ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି ମସ୍ତ କରି ଚୁଚୁମିଲି ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ତାପରେ ସେ ମୋ ଓଠରେ ତାଙ୍କ ଓଠ କୁ ମିଶେଇ ମୋ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିଲେ । ଆମେ ଫରେନ ଷ୍ଟାଇଲରେ ପୁରା କିସ କରୁଥାଉ । କିଛି ସମୟ କିସ କଲାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଫୁଲ ଅଭିଜ୍ଞତା ଅଛି ମସ୍ତ ଲାଗୁଛି । ଏମିତି ମଜା ମୋତେ ମୋ ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ବି ଦେଇ ନଥିଲା ।

ସେ କହିଲେ ଏତେ ବର୍ଷ ହେଲା ବାହା ହେଲିଣି ଅଭିଜ୍ଞତା ତ ନିଶ୍ଚୟ ରହିବା । ମୁଁ କହିଲି ଗୋଟେ କଥା କହିବି ସତ କହିବ ଏବଂ ମୋତେ ଖରାପ ଭାବିବ ନାହିଁ । ସେ କହିଲେ କୁହ ମୋ ରାଜା ଖରାପ ଭାବି ନାହିଁ, ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ କେତେ ଜଣଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରିଛ  ତୁମ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ଛାଡି, ସେ କହିଲେ ହଁ ଏଇ ଗାଁ ର ଚାରିଜଣ, ଆଉ ଭୁବନେଶ୍ଵର ଜଣେ ୟା ବାପାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ହେବେ । ସେ ଗାଁ ର ଚାରିଜଣ ଯାକ ଲୋକ ଙ୍କ ନାଁ କହିଲେ ତା ଭିତରୁ ତିନି ଜଣ ଆମ ଗାଁ ର ଭଲ ଲୋକ ମାନେ ତାଙ୍କ ଗାଁ ରେ ସମ୍ମାନ ଅଛି, ସେ ଗାଁ ର ଭଦ୍ର ଲୋକ ହିସାବ ରେ ଗଣା ହୁଅନ୍ତି। ଆଉ ଜଣେ ଟିକେ ବାତେରା ପିଲା ମାନେ ସେ ଟିକେ ନାଖରାମି କାଢେ ଗାଁରେ କିନ୍ତୁ ସେ ଏବେ ବାହା ହେଇ ଗଲାଣି ।

ଚୁଚୁମା ଚୁଚୁମି ସରିବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦେହରୁ ଲୁଗା ପଟା ଖୋଲିଦେଲି । ସେ ଏବେ ଓ ଆଗରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଉଲଗ୍ନ ଥିଲେ । ତାପରେ ସେ ମୋ ଟି ସାର୍ଟଖୋଲି ଦେଇ ମୋ ଦେହ ସାରା ଚୁମା ଦେଇ ଚାଲିଲେ । ଆଉ ଯେତେବେଳେ ତଳକୁ ଗଲେ ମାନେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ଚଡି କୁ ଖୋଲିଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଲଳିପପ ପରିକା ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲେ । କିଛି ସମୟ ଚୁଚୁମିଲା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମର ଦେଖାଏ ବିଆ ମୋ, ସେ ସୋଇ ପଡି ଦୁଇ ଗୋଡ କୁ ମେଲେଇ ଦେଲେ । ବିଆ ପୁରା କ୍ଳିନ ସେଭ ଥିଲା, ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ସବୁବେଳେ ଏମିତି ବିଆ କୁ ଚିକନିଆ କରି ରଖିଥାଏ କି ? ସେ କହିଲେ ହଁ ମୋତେ ବିଆ ଚାରିପଟେ ବାଳ ରହିଲେ ପସନ୍ଦ ଲାଗେଣି ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ମୁହଁ ଲଗେଇ ଚାଟି ଚାଲିଲି, ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ମାଡି ଧରି ଉଆଃ ଉଆଃ ଉଆଃ ଉଆଃ ଉଆଃ ଉଆଃ ଉଆଃ ଉଆଃ ହେଇ ଜୋରେ ଜୋରେ ନିଶ୍ଵାସ ଛାଡୁ ଥାନ୍ତି । ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ଜିଭକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେବାରୁ ସେ ଖଟ ଉପରେ ଗୋଡ ଦୁଇଟା କୁ ପିଟୁ ଥାନ୍ତି । ବିଆ ଚାଟୁଥାଏ ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଅନୁଆ ତୁମ କୁ କେଉଁ ପୋଜ ସବୁଠୁ ଭଲ ଲାଗେ ମୁଁ କହିଲି ଡଗି, ସେ କହିଲେ ମୋର ବି ଏଇଟା ଫେବରାଇଟ ପୋଜ । ମୁଁ କହିଲି ହଉ ତାହାଲେ ଠିକ ଅଛି ଆଜି ତୁମକୁ ସେଇ ପୋଜରେ ଏମିତି ସୁଖ ଦେବି ଯେମିତି ଆଗରୁ କେବେ ପାଇ ନଥିବ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଡଗି ପୋଜ ନେବା କୁ କହିଲି ସେ ସାଙ୍ଗେ ଡଗି ପୋଜ ନେଇ ଗଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛ ପଟୁ ବାଣ୍ଡ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇଲି ହେଲେ ପସିଲା ନାହିଁ । ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମ ବିଆ କଣ ଏତେ ଟାଇଟ ଅଛି ।

ସେ କହିଲେ ୟା ବାପା କେବେଠୁ ମୋତେ କରିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲେଣି , ସେ ଯେଉ ଟୋକା ଟା ଭାଉଜ ଭାଉଜ କହି ଆସି ଗେହିଁ ଦେଇ ଯାଏ ଯେ ସେ ବି ତାର ବାହାଘର ଦିନଠୁ ଆଉ ଆସୁ ନାହିଁ । ପାଖା ପାଖି ୨ ବର୍ଷ ହେବ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପଶି ନାହିଁ । ମୁଁ ଆଉ ଥରେ ଚେଷ୍ଟା କଲିବାଣ୍ଡ ପୂରେଇବା ପାଇଁ ହେଲେ ପସିଲା ନାହିଁ । ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ଏବେ ଡଗି ପୋଜରେ ପସିବ ନାହିଁ, ବିଆ ଟିକେ ଢିଲା ହେଇ ଯାଉ ଡଗି ପୋଜ ରେ କରିବ । ତାପରେ ସେ ସୋଇ ପଡି ଗୋଡ ଦୁଇ ଟା କୁ ମେଲେଇ ଧରିଲେ ଆଉ ମୋତେ କହିଲେ ଏଥର ପୁରାଅ ପଶିବ । ମୁଁ ଦୁଇ ଧକା ମାରିବା ରୁ ବାଣ୍ଡ ଅଧା ପସିଗଲା । ସେ ଆଖିକୁ ବୁଜି ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ହେଇ ନିଶ୍ଵାସ ଛାଡୁ ଥିଲେ । ମୁଁ ଆଉ ଦୁଇ ଧକା ଦେବାରୁ ମୋର ପୁରା ବାଣ୍ଡ ଟା ପସିଗଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଧୀରେ ଗେହିଁଚାଲିଲି । ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଅନୁଆ ତୁମ ସ୍ପିଡ ବଢାଅ, ଗବ ଗବ କରି ମୋତେ ଗେହିଁ ପକା । ତାଙ୍କର ବୋଧେ ବାହାରିବା ଟାଇମ ହେଇଗଲାଣି ସେ ସେଥିପାଇଁ ସ୍ପିଡ ବଢେଇବାକୁ କହିଲେ । ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ସ୍ପିଡ କୁ ବଢେଇ ୫ ମିନିଟ ଗେହିଁଛି ସେ ତାଙ୍କ ବିଆ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲେ । କିନ୍ତୁ ମୋର ବାହାରିନଥାଏ ତେଣୁ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେ ବିଆ ରସ ସହିତ ଆଗ ପଛ କରିଚାଲିଲି । ବିଆ ଓ ବାଣ୍ଡ ର ଘର୍ଷଣ ରୁ ଖାଲି ପଚ ପଚ ପଚ ସାଉଣ୍ଡ ବାହାରି ରୁମ ର ମହାଲୋ କୁ ଗରମ କରିଦେଉଥାଏ । ମୁଁ ବି ଆଉ ୫ମିନିଟ ଗେହିଁଲା ପରେ ମୋର ବାହାରିବା ଟାଇମ ହେବା ରୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କେଉଁଠି ଛାଡିବି ବୋଲି ପଚାରିଲି ସେ କହିଲେ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡି ଦିଅ ବିଆ ଭିତରେ  ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ବୀର୍ଯ୍ୟ ପଡି ନାହିଁ । ମୁଁ ମୋର ସବୁ ଗରମ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି ।

କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଲାଙ୍ଗଳା ଦେହକୁ ଧରି ନିସ୍ତେଜ ରେ ପଡି ରହିଲି । ସେ ମୋ କାନରେ କହିଲେ କିଏ ବେଶୀ ମଜା ଦେଲା ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ର ମା ନା ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ ଡାର୍ଲିଂ, ତୁମ କୁ କେମିତି ଲାଗିଲା । ସେ କହିଲେ କାଲି ଠାରୁ ତୁମ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖି ମୁଁ ଫିଦା ହେଇଯାଇଥିଲି କାରଣ ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ମୁଁ ଆଗରୁ କେବେ ଦେଖି ନଥିଲି ଆଉ ଆଜି ତାକୁ ବିଆ ରେ ନେଇ ସ୍ଵର୍ଗୀୟ ସୁଖ ପାଇଲି । ତାପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ଫୁଣି ଠିଆ କରିଦେଲେ, ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଆଉଥରେ ଡଗି ପୋଜରେ ଗେହିଁଲି ।

ସେ ମୋତେ ଶେଷ କୁ କହିଲେ ବିବାହିତା ନାରୀ ଗେହିଁବାରେ ଅଲଗା ମଜା ଥାଏ, ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଜ୍ଞାନ ଦେଲେ କେମିତି କେମିତି ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ଫଟେଇ ହବ, ତାଙ୍କ ଠୁ ଜ୍ଞାନ ଓ ସହଯୋଗ ପାଇ ମୁଁ ଆହୁରି ତିନି ଜଣ ଙ୍କୁ ଗେହିଁଛି ଦୁଇ ଜଣ ମୋ ଭାଉଜ ହେବେ ଆଉ ଜଣେ ମୋ ଖୁଡୀ । ସେ ବି ମୋତେ ପାଇ ବହୁତଖୁସି କାରଣ ସେ ଜ୍ଵାଇଁ ପାଇବା ସହ ଜଣେ ପ୍ରେମିକ ବି ପାଇଲେ । ମୋ ପ୍ରେମ ଏବେ ବି ତାଙ୍କ ଝିଅ ସହ ଚାଲିଛି, ତପରଠୁ ମୁଁ ମୋ ପ୍ରେମିକ କୁ ଗେହିଁନଥିଲି ଏବେ ଏଇ ଦୁଇ ମାସ ଆଗରୁ ଥର ଟିଏ ଗେହିଛି । ଆମ ଘରେ ବି ଆମ ବାହାଘର ହବ ବୋଲି ରାଜି ଅଛନ୍ତି ।

ମୋ ଜୀବନ ର ଏହି ଘଟଣା ଟି କେମିତି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟରେ ମତ ଦିଅନ୍ତୁ ।

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *