Promotion Karei Deba Ku Kahi Junior Saha Sex – SexKahanni.COM

Promotion Karei Deba Ku Kahi Junior Saha Sex

ପ୍ରମୋଶନ କରେଇ ଦେବାକୁ କହି ଜୁନିୟର ସହ ସେକ୍ସ

Promotion Karei Deba Ku Kahi Junior Saha Sex

Promotion Karei Deba Ku Kahi Junior Saha Sex   ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟକମରେ ସ୍ଵାଗତ କରୁଛି । ମୁଁ ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ଏହି ସାଇଟରୁ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢି ଆସୁଛି । ଏମିତି କୌଣସି ରାତି ଯାଇ ନାହିଁ ମୁଁ ଏଥିରୁ ଗରମ ଗରମ କାମୁକ କାହାଣୀ ପଢି ନାହିଁ । ଆଜି ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋର ନିଜର କାହାଣୀ କହିବ ପାଇଁ ଯାଉଛି । ମୁଁ ଆଶା କରୁଛି ମୋର ଏହି କାହାଣୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନକୁ ଛୁଇଁବ । ଏହା ମୋ ଜୀବନର ସତ୍ୟ ଘଟଣା ।

ମୋ ନାଁ ଅମିତ । ମୁଁ ୫ଫୁଟ ୧୧ ଇଞ୍ଚର ଟୋକା,  ମୋ ବୟସ ୩୬ ବର୍ଷ । ମୁଁ ଆଜି ଦେଖିବାକୁ ୨୬ ବର୍ଷର ପରି ଦେଖାଯାଏ । ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରେ ମୁଁ ସେଇ କମ୍ପାନୀର H.R ଅଟେ । ଆଉ ସବୁ ଲୋକ ମୋ ତଳେ କାମ କରନ୍ତି । ମୁଁ ହିଁ ସେଇ କମ୍ପାନୀକୁ ସମ୍ଭାଳେ । ମୁଁ ମୋର ଗ୍ରାଜୁଏସନ ସରିବା ପରେ ହିଁ ଏହି କମ୍ପାନୀ ରେ ଜଏନ କରିଥିଲି ।

ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ସେହି କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରି ଆସୁଛି । ମୋତେ କମ୍ପାନୀର ସବୁ ଝିଅ ମାନେ ବହୁତ ଲାଇନ ଦିଅନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ କାହାକୁ ବି ଆଖି ଉଠେଇ ଦେଖେ ନାହିଁ । ମୁଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସ୍ମାର୍ଟ ଲାଗେ  । ମୁଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଝିଅଙ୍କୁ ଗେହିଁ ତାଙ୍କ ମାଲ ପିଇଛି । ମୁଁ କମ୍ପାନୀର ପ୍ରାୟ ସବୁ ଭଲ ଭଲ ଟୋକିଙ୍କୁ ଗେହିଁ ଛାଡି ସାରିଛି । ମୋ କମ୍ପାନୀର ଟୋକି ମାନେ ବି ସବୁବେଳେ ଗେହିଁ ହେବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁଜଣେ ବିବାହିତ ପୁରୁଷ ଅଟେ । ମୋର ବିବାହକୁ ତିନି ବର୍ଷ ହୋଇଯାଇଛି । ବିବାହ ପରେ ମୁଁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଡେଲି ଗେହିଁ ମୋର ଓ ତାର ଦେହ କୁ ଶାନ୍ତି କରେ । ମୋର ସ୍ତ୍ରୀ ବି ଗୋଟେ ମାଲ ଖଣ୍ଡେ । ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ହିଁ ମୁଁ ତାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲି । ତାକୁ ବିବାହ ବି କରିଲି ଆଉ ତାକୁ ଡେଲି ଗେହୁଁଛି ।

କମ୍ପାନୀକୁ ଗୋଟେ ନୂଆ ଝିଅ ଆସିଥିଲା । ଯାହା ନାଁ ରୀୟା ଥିଲା । ରୀୟା ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସେକ୍ସି । ରିୟାର ଦୁଧ ବହୁତ ବଡ ବଡ ଥିଲା । ରୀୟାକୁ ମୁଁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ପସନ୍ଦ କରି ନେଇଥିଲି । ରୀୟାକୁ ଦେଖି ସେଦିନ ବି ମୁଁ ତାର ନାଁ ନେଇ ମୁଠି ବି ମାରିଥିଲି । ରିୟାର ଗୋଲ ଗୋଲର ଦୁଧକୁ ମୁଁ ଚୁଚୁମିବା ପାଇଁ ପାଗଳ ହେଉଥିଲି । ମୁଁ ତାକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ପ୍ଲାନିଂ କରିଲି ।

ଅଚାନକ ରୀୟାର ମୋର ଦେଖା ରୋଡ କ୍ରସ କରଥିବା ବେଳେ ହେଲା । କମ୍ପାନୀରେ ତା ସହ କଥା ହେବା ବେଳେ ସମସ୍ତେ ଭାବୁଥିଲେ ଏଇ ଦୁଇଜଣଙ୍କର କିଛି ଚାକର ଚାଲିଛି । ରୀୟା ମୋତେ ଦେଖି କରି ଡାକିଲା । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଗୋଟେ କଫି ଷ୍ଟଲ କୁ ଯାଇ କଫି ପିଇଲୁ । ରୀୟାକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଠିଆ ହୋଇଯାଏ ।

ଅଚାନକ ରୀୟା ମୋର ବାଣ୍ଡ ଆଡକୁ ଦେଖି ଦେଲା । ମୁଁ ତ ପୁରା ଡରିଗଲି । କାଲେ ସେ ରାଗି କରି ହାତରୁ ଖସିଯିବ । ମୁଁ ରୀୟାକୁ କମ୍ପାନୀ ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇ ରୋଡ ଚାଲିଲୁ । ରୀୟା ମୋର ବାଣ୍ଡ କୁ ନଦେଖି ମୋତେ ଦେଖୁଥିଲା । ରୀୟା ମୋ ଆଡକୁ ଦେଖିବା ପୁରା କୟାମତ ପରି ଲାଗୁଥିଲା । ତାର ଆଖିରେ ଲାଗିଥିବା କାଜଲ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ।

ସେ କହୁଥିବା ବେଳେ ତାର ଗୋଲାପି ଓଠ ତଳ ଉପର ହେଉଥିଲା ଆଉ ସେସବୁ କୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡର ପ୍ରେସର ବଢୁଥିଲା । ଇଚ୍ଛା ତ ହେଉଥିଲା ତାର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ସବୁ ରସ ପିଇଯିବା ପାଇଁ । କିଛି ସମୟ କଥା ହେଲା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ପରେ କଥା ହେବା କହି ମୁଁ ସେଠୁ ଚାଲି ଆସିଲି । ମୁଁ ଘରକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ରୀୟା କଥା ଭାବି ମୁଠି ମାରି ବାଣ୍ଡକୁ ଶାନ୍ତ କରିଲି ।

ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାରମ୍ବାର ଠିଆ ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ସେଦିନ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଖୁବ ଗେହିଁଲି । ମୋର ସ୍ତ୍ରୀ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟରେ ଥିଲା  । ଆଜି ତାର ଏମିତି ଗିହାଁ କାହିଁକି ହେଉଛି ? ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ବି ଖୁବ ମଜା କରି ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କରିଲା । ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଅଫିସରେ ବସିଥିଲି ରୀୟାକୁ ଯିବାର ଦେଖିଲି ।  ମୁଁ ତାକୁ ଡାକିଲି, ରୀୟା ମୋର ଅଫିସ କ୍ୟାବିନ ଭିତରକୁ ଚାଲି ଆସିଲା ।

ମୁଁ ତାକୁ ବସିବା ପାଇଁ କହିଲି । ରୀୟା କୁ ମୁଁ ତାର ପୋଷ୍ଟ ବିଷୟରେ ପଚାରିଲି । ସେ ମୋତେ ଏକ ଛୋଟ ପୋଷ୍ଟରେ ଥିବା କହିଲା । ରୀୟା ମୋତେ ସାର ସାର ବୋଲି ଡାକୁଥିଲା । ମୁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମେ ମୋତେ ତୁମ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ବୋଲି ଭାବିପାର । ଆଜି ଠୁ ମୋତେ ସାର ନୁହେଁ କେବଳ ଅମିତ ବୋଲି ଡାକିବ । ରୀୟା କହିଲା ଠିକ ଅଛି । ରୀୟା ମୋର ଦୋସ୍ତି ହୋଇଗଲା ।

ଗୋଟେ ଦିନ ଏମିତି ରୀୟା ପାଖରେ ବସି ହସ ମଜା ଚାଲିଥିଲା ମୁଁ ରୀୟା କୁ କହିଲି – ରୀୟା ମୁଁ ତୁମର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ

ରୀୟା – କେମିତି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତ ତୁମକୁ କେବଳ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ବୋଲି ଭାବେ

ମୁଁ – ଦେଖ ମୁଁ ବୟ ଆଉ ତୁମର ଫ୍ରେଣ୍ଡ, ହେଇଗଲା ନା ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ , ରୀୟା ହସିବାରେ ଲାଗିଲା ।

କିନ୍ତୁ ତାକୁ ମୋର ବିବାହ ବିଷୟରେ କିଛି ଜଣା ନଥିଲା । ସେ ମୋତେ ତାର ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ କରି ନେଲା । ସେ ମୋତେ କିସ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କିଛି ଅଧିକ କରିବା ପାଇଁ ଦେଉନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମୋତେ ତ ତାର ବିଆ ଦରକାର ଥିଲା । ତାର ବିଆକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅଧୀର ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ରୀୟାକୁ ବହୁତ ବୁଝେଇଲି କିନ୍ତୁ ସେ ଜମାରୁ ବି ସେକ୍ସ ପାଇଁ ରାଜି ହେଉନଥିଲା ।

ଗୋଟେ ଦିନ ରୀୟାର ଘରେ କେହି ନଥିଲେ ସେ ମୋତେ ଫୋନ କରି ଡାକିଲା । ସେଦିନ ରବିବାର ଥିଲା । ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ତାର ଘରକୁ ଚାଲିଗଲି । ରୀୟା ମୋତେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା । ଯେମତି ମୁଁ ବେଲ ବଜେଇଛି ରୀୟା ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଡୋର ଖୋଲିଲା । ରୀୟାକୁ ଧରି ଗୋଟେ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ପରିକା ତା ସହ ସାକ୍ଷାତ କରିଲି । ରୀୟାକୁ ମୁଁ ଟେକି ଧରିଲି ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାକୁ ତଳକୁ ଓଲେଈ ଦେଲି ଆଉ ତାର ଗାଲକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ମୁଁ ରିୟାର ଗାଲକୁ କିସ କରି କରି ତାର ଓଠକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିୟାର ଓଠରେ ଏମିତି କିସ କରିନଥିଲି । ରୀୟାକୁ ବି ପ୍ରମୋଶନ ଦରାକର ଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ରୀୟା ମୋତେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲା । ମୋତେ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ମଉକାକୁ ସେ ହାତ ଛଡା କରୁନଥିଲା । ମୁଁ ରିୟାର ଓଠରେ ମୋର ଓଠକୁ ରଖି କିସ କରୁଥିଲି ।

ରୀୟା – ତୁମେ ମୋର ପ୍ରମୋଶନ କଣ ପାଇଁ କରୁ ନାହଁ

ମୁଁ – ମୋତେ କଣ ମିଳିବ ତୁମର ପ୍ରମୋଶନ କରି

ରୀୟା – ଯେମିତି ସମସ୍ତଙ୍କର ହେଉଛି ସେମିତି ମୋର ବି କରି ଦିଅ

ମୁଁ – ଠିକ ଅଛି କିନ୍ତୁ ତୁମକୁ ମୋର କିଛି କାମ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ

ରୀୟା – କେଉଁ କାମ କୁହ ମୁଁ କରି ଦେବି

ମୁଁ କହିଲି – ତୁମେ ମୋତେ ତୁମ ଦୁଧକୁ ପିଆଇ ଦିଅ

ରୀୟା – ତୁମର ତ ନିୟତି ଖରାପ କହି ରୀୟା ହସିବାରେ ଲାଗିଲା

ମୁଁ କହିଲି – ମୁଁ ତୁମର ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ନା

ଏତିକି କହି ରୀୟାକୁ ଜୋରେ କରି ମୋର ବାହୁରେ ଜାବୁଡି ଧରିଲି । ରୀୟା ମୋର ଆଖିକୁ ଦେଖୁଥିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ରିୟାର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିବା ପାଇଁ ମୋର ଓଠକୁ ରୀୟାର ଓଠରେ ରଖିଦେଲି । ରିୟାର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା । ରିୟାର ଦୁଇ ଗୋଲାପ ପାଖୁଡା ପରି ଓଠକୁ ଭଲରେ ଚୁଚୁମୁଥିଲି ।

ରୀୟା ଯେତେବେଳେ ମୋର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିଳା ମୋର ବି ଚୁଚୁମିବା ସ୍ପିଡ ବଢିଗଲା । ରୀୟା ଅଚାନକ ମୋର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିବା  ଧୀମା କରିଦେଲା । ମୁଁ ତ ରୀୟାର ଓଠକୁ ଖୁବ ମଜା ନେଇ ନେଇ ଚୁଚୁମିବାରେ ମସ୍ତ ଥିଲି । ରିୟାର ନିଶ୍ଵାସ ତେଜ ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଯଦି ମୁଁ ତାକୁ ଗରମ କରି ଦିଏ ତାକୁ ଗେହିଁବାରେ ମୁଁ ସଫଳ ହୋଇଯିବୀ ।

ମୁଁ ରିୟାର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଖୁବ ଗରମ କରିଦେଲି । ରିୟାର ତାର ଦାନ୍ତରେ ମୋର ଓଠକୁ କାମୁଡୁ ଥିଲା । ରିୟାର ଦୁଧକୁ ମୁଁ ଦେଖି ତାକୁ ଆହୁରି ଜୋରେ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ରୀୟା ବି ମୋର ସାଥ ଦେବାରେ କୌଣସି ମଉକା ଛାଡୁ ନଥିଲା । ରିୟାର ପାଟିରେ ମୋର ଜିଭକୁ ପୁରେଇ ମୁଁ ରିୟାର ଜିଭକୁ ବି ଚୁଚୁମି ଚାଲିଥିଲି ।

ରୀୟା ବି ମୋ ପରିକା ମୋ ପାଟିରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ମୋ ଜିଭ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚୁଚୁମି ଚାଲୁଥିଲା । ରୀୟା କୁ ମୁଁ ଏବେ ଆହୁରି ଜୋରେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲି । ରିୟାର ଛାତି ଉଠୁ ଥାଏ ପଡୁଥାଏ । ରିୟାର ଦୁଧ ଉପରେ ମୁଁ ମୋର ହାତକୁ ରଖିଦେଲି । ରୀୟା କୌଣସି ବିରୋଧ କରିଲା ନାହି । ମୋର ସାହସ ବଢି ଯାଉଥିଲା । ମୁଁ ରିୟାର ଦୁଧକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଲି ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ରିୟାର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ତାର ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଲି । ରିୟାର ସିତସ୍କାର ଏବେ ଧୀମାରୁ ତେଜ ହୋଇଗଲା । ରୀୟା ଏବେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ କରି ଜୋରେ ଜୋରେ ଶିତ୍ସକାର ନେବାରେ ଲାଗିଲା । ରିୟାର ଦୁଧକୁ ପିଇ ମୁଁ ରୀୟାକୁ ଗରମ କରିଲି ।

ମୁଁ ଏବେ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଲି । ରୀୟା ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ତାର ପାଟିରେ ହାତ ଦେଇଦେଲା । ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ତାର ହାତରେ ରଖିଦେଲି । ରୀୟା ମୋର ୮ଇଞ୍ଚ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ସହ ଖେଳୁଥିଲା । ରିୟାର ମୋ ବାଣ୍ଡ ଧରି ଟାଣୁଥିଲା । କେତେବଳେ ମୋର ବାଣ୍ଡରୁ ଚମଡାକୁ ଘୋଡେଇ ଦେଉଥିଲା ତ କେତେବେଳେ ଚମଡା କୁ ଛୋଡି ଦେଖୁଥିଲା ।

ମୋତେ ତାର ଏସବୁ କରିବା ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ରିୟାର ମୁହଁରେ ରଖି ଦେଲି । ରୀୟା ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲା  । ରୀୟା ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିବା ମାତ୍ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବଡ ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ରିୟାର ଦୁଧକୁ ମୋ ହାତରେ ଧରି ଖୁବ ଚିପିଲି । ରିୟାର ତାର ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୁଠି ମୁଠି ମାରି ମାରି ଚୁଚୁମୁଥିଲା ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!