ରାଣ୍ଡୀ ବନେଇଦେଲେ ରାଙ୍ଗିଙ୍ଗ କରି

ରାଣ୍ଡୀ ବନେଇଦେଲେ ରାଙ୍ଗିଙ୍ଗ କରି

Randi Baneidele Rangging Kari

ମୁଁ ସଞ୍ଜନା ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଦୂର୍ଗା ପୂଜାର ଅନେକ ଶୁଭକାମନା । ଆଜି ମୁଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ଏମିତି ଏକ କାହାଣୀ କହିବି ଯେଉଁଥିରେ ମୁଁ ରାଣ୍ଡି ହେବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲି । ମୋର ବୟସ ଏବେ ୨୮ ବର୍ଷ,ମୁଁ ବିବାହିତ ମୋର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଅଛି, ମୁଁ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସହ ଖୁସିରେ ଅଛି । ଏଇ ଘଟଣା ଟି ମୋର ୭ ବର୍ଷ ତଳର ଆଜି ଯାହା ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ସେ କଥା ମୋ ସ୍ଵାମୀ ମଧ୍ୟ ଜାଣିନାହାନ୍ତି । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ବୋରିଙ୍ଗ ହେଉଥାଏ ସେତିକି ବେଳେ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଡଟ କମରୁ ଷ୍ଟୋରି ପଢି ଖୁସି ହୁଏ । ମୋର ଏହି ସାଇଟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ । ଚଲାନ୍ତୁ ଏବେ ଷ୍ଟୋରି କୁ ଯିବା ।

ଏହି ଘଟଣା ଟି ମୋ ସହ ଯେତେବେଳେ ଘଟିଥିଲା ସେତେବେଳେ ମୋ ବୟସ ୨୧ ଥିଲା,ମୁଁ ନୂଆ ନୂଆ ଭୁବନେଶ୍ଵର ର ଏକ କଲେଜରେ MBA ଆଡମିଶନ କରିଥାଏ, ସେତେବେଳେ ରାଙ୍ଗିଙ୍ଗ କୁ ନେଇ ଏତେ କଟଣା ନଥିଲା ଯାହା ଆଜି ଅଛି, ସେଇଥିପାଇଁ ତାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ମୋର କିଛି ସିନିୟର ମୋତେ ତାଙ୍କର ରାଣ୍ଡୀ ବନେଇଦେଲେ । ମୁଁ ଏବେ ଟିକେ ମୋଟି ହେଇଗଲିଣି କିନ୍ତୁ ୭ ବର୍ଷ ତଳେ ୩୬-୩୦-୩୮ ସାଇଜର ମୋର ମସ୍ତ ଫିଗର ଥିଲା । ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଦିନ ଜଷ୍ଟ କଲେଜ ଯାଇ ଚାଲି ଆସିଲି, କାହାକୁ ଚିହ୍ନି ନଥିଲି ବି ।

କିନ୍ତୁ ଦିତୀୟ ଦିନ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ କଲେଜରେ ପହଞ୍ଚିଛି ଦେଖିଲି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନାଁ ଗାଁ ଏମିତି ସବୁ ପଚାରି ରାଙ୍ଗିଙ୍ଗ କରାହେଉଛି, ମୁଁ ସେଦିନ ମୁଁ କଳା ସାର୍ଟ ସାଙ୍ଗକୁ ଧଳାର ଗୋଟେ ସ୍କର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲି ଏବଂ ଭିତରେ ଗୋଟେ ଲାଲ କଲର ଟି ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲି, ଧଳା କଲର ର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲି । ମୋ ସ୍କର୍ଟ ମୋର ଆଣ୍ଠୁର ଅଳ୍ପଟିକେ ଉପରକୁ ଥିଲା, ମୁଁ ସେଦିନ ମସ୍ତ ଲୁକ ରେ କଲେଜ ଯାଇଥାଏ । ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଇଣ୍ଟ୍ରୋ ପଚାରି ଛାଡି ଦେଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମୋତେ ମୋ ଇଣ୍ଟ୍ରୋ ସରିବା ପରେ ଦୁଇ ଜଣ ମୋର ସିନିୟର ଝିଅ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ ଏବଂ ମୋତେ କଲେଜ ପଛ ପଟେ ଥିବା ଏକ ଭଙ୍ଗା ଘରକୁ ନେଇ ଗଲେ ।

ସେଠିକୁ ଯିବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ତୁମେ ମୋତେ ଏଠିକୁ କାହିଁ ଡାକିଚ? ସେମାନେ କହିଲେ ସବୁ ନୂଆ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ମାନଙ୍କୁ ଏଇଠି ରାଙ୍ଗିଗ କରା ହୁଏ ଆଉ ତୁ ବି ହବୁ । ସେଠିକୁ ଆଉ ଚାରିଜଣ ଟୋକା ଆସିଲେ ସେମାନେ ବି ସବୁ ସିନିୟର ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଥିଲେ । ଯେଉଁମାନେ କି ମୋର ଇଣ୍ଟ୍ରୋ ନଉଥିଲେ । ମୁଁ ସେମାଙ୍କୁ ଦେଖି ଡରିଯାଇ କହିଲି ପ୍ଳିଜ ମୋତେ ଛାଡି ଦିଅ । ସେହି ସମୟରେ ସେଇ ପୁଅ ପିଲା ମାନେ କହିଲେ କି ତୁ ନୂଆ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ମାନେ ଯାହାବି ହେଲେ କିଛି ରାଙ୍ଗିଙ୍ଗ ହବାକୁ ପଡିବ ।

ଆମେ ଯାହା ପଚାରିବୁ ତୁ ତାର ଉତ୍ତର ଦେଇ ଦବୁ ତା ପରେ ଆମେ ତୋତେ ଛାଡି ଦବୁ । ମୁଁ ଟିକେ ଭାବିଲି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଠିକ୍ ଅଛି ପଚାର । ସେମାନେ ପ୍ରଥେମ କିଛି ନର୍ମାଳ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ତାଙ୍କ ଭିତରୁ ଗୋଟେ ଟୋକା ପଚାରିଲା ତୋ ଫିଗର କେତେ ? ମୁଁ ପୁରା ଚକିତ ହେଇ ଗଲି ଏବଂ ତାକୁ ରାଗିକି କହିଲି କଣ ? ସେ କହିଲା – ତୁ କାହ ନହେଲେ ଆମେ ତୋତେ ଲଙ୍ଗଳା କରିକି ନିଜେ ମାପି ଦେବୁ ।

ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ଫିଗର କହିଲି, ଆଉ ଜଣେ ଟୋକା କହିଲା କଣ ମସ୍ତ ଫିଗର ତୋର! ଆଉ ଜଣେ ଟୋକା ପଚାରିଲା ତୁ କେଉଁ ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ଓ ଚଡି ପିନ୍ଧିଛୁ? ତ ମୁଁ ଡରି ଡରି କହିଲି ଧଳା ରଙ୍ଗର ଚଡି ଓ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଛି । ସେଠୁ ତୃତୀୟ ଟୋକା ଟା କହିଲା ମିଛ କହ ନାହିଁ, ମୁଁ କହିଲି ସତ କହୁଛି, ଫୁଣି ସେ କହିଲା ମୋତେ ତୋ କଥା ଉପରେ ବିଶ୍ଵାସ ହେଉ ନାହିଁ , ସେଠୁ ଗୋଟେ ଝିଅ କହିଲା ଟି-ସାର୍ଟ ଉପରକୁ କରିକି କହ, କାହିଁ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରୁଛୁ, ତ ମୁଁ ତାକୁ ରାଗିକି ଅନେଇଲି । ସେଇଠୁ ଦୁଇ ଜଣ ଯାକ ଝିଅ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ ଜଣେ ମୋ ହାତ କୁ ପଛରୁ ଧରିଲା, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମୋ ଟି ସାର୍ଟ କୁ ଉପରକୁ କରିଦେଲା ସବୁ ଟୋକା ମୋ ଦୁଧକୁ ଦେଖୁଥାନ୍ତି । କେତେ ବଡ ଦୁଧ ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁହଁରୁ ଲାଲ ବୋହୁ ଥାଏ ।

ଫୁଣି ଜଣେ ଟୋକା କହିଲା ଆରେ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି କଲର ଦେଖା, ସେଇଠୁ ଗୋଟେ ଝିଅ ମୋର ସ୍କର୍ଟ କୁ ଗୋଟେ ଝଟକାରେ ତଳକୁ ଖସେଇ ଦେଲା । ମୋର ସ୍କର୍ଟ ସହିତ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ବି ବାହାରିଗଲା, ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓ ସ୍କର୍ଟ ଦୁଇଟା ଜକା ତଳେ ମୋ ପାଦ ଉପରେ ପଡିଗଲା । ଆଉ ମୁଁ ସେଇଦିନ ସକାଳୁ ମୋର ବିଆ କୁ ସେଭିଙ୍ଗ କରିଥିଲି । ମୋର ଚିକଣିଆ ଗୋଲାପି ବିଆ ମସ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା, ୪ ଜଣ ଯାକ ଟୋକା ମୋ ବିଆ କୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ରଗଡି ଚାଲିଥାନ୍ତି ।

ସେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି କହୁଥାଏ ପ୍ଳିଜ ମୋତେ ଛାଡି ଦିଅ । ଯିଏ ମୋତେ ଧରିଥିଲା ସେ କହିଲା ଚୁପ ହଅ,ନହେଲେ ତୋତେ ଏମିତି ଏଇଠି ଛାଡି କରି ଆମେ ତୋ କପଡା ନେଇ ଚାଲିଯିବୁ । ତାପରେ ଚାରିଜଣ ଯାକ ଟୋକା ସେ ଦୁଇ ଜଣ ଝିଅକୁ କହିଲେ ତାକୁ ଛାଡି ଦିଅ, ସେ ମୋତେ ଛାଡି ଦେଲା ପରେ, ଜଣେ ଟୋକା ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା ଆଉ କହିଲା ଦେଖ ଆମେ ଯାହା କହିବୁ ତୁ ସେମିତି କରିବୁ ନଚେତ ଆମେ ତୋତେ ରୋଡରେ ଛାଡି ଚାଲିଯିବୁ ।

ସେଇଠୁ ମୁଁ ଚୁପ ହୋଇଗଲି, ଆଉ ସେଇ ଟୋକା ମାନେ ମୋତେ କହିଲେ ଚାଲ ଏବେ ସବୁ କପଡା ଖୋଲି ଦେ, ମୁଁ ଚୁପ ଚାପ ମୋର ବ୍ରା ଓ ଟି ସାର୍ଟ ଖୋଲି ଦେଲି ଏବଂ ପୁରା ଳଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଗଲି । ଆଉ ସବୁ ଟୋକାମାନେ ମୋର ଯବାନୀ ଦେହଟାକୁ ଭୋକିଲା କୁକୁର ପରିକା ଦେଖୁଥିଲେ । ତାପରେ ସେମାନେ ମୋତେ ମଡେଲ ର ଙ୍କ ପରି ଚାଲିବାକୁ କହିଲେ । ମୁଁ ସେଠୁ ସେମିତି ଚାଲିଲି ଆଉ ସେମାନେ ମୋ ଦୋହୋଳୁଥିବା ଗାଣ୍ଡୀକୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ସବୁ ଠିଆ ହେଇଗଲା । ସମସ୍ତେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋତେ ନିକଟରୁ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲେ ।

ଆଉ ସବୁ ଟୋକା ମାନେ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି ଦେଲେ ଏବଂ ମୋତେ ଚାରିପଟୁ ଘେରି ଗଲେ । ତାପରେ ସେମାନେ ମୋତେ କହିଲେ ଚାଲ ରାଣ୍ଡୀ ଏବେ ଜଣ ଜଣ କରିକି ସମସ୍ତଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମୁ । ତ ସେମାନଙ୍କୁ ମୁଁ କହିଲି ପ୍ଳିଜ ମୋତେ ଏସବୁ କରିବାକୁ କୁହ ନାହିଁ କାରଣ ଏସବୁ ମୁଁ ଆଗରୁ କେବେ କରି ନାହିଁ । ତାପରେ ଦୁଇ ଜଣ ଯାକ ଝିଅ ଆସି ମୋତେ ଆଣ୍ଠେଇ ବସେଇ ଦେଲେ ଏବଂ ଗୋଟେ ଟୋକାର ବାଣ୍ଡ ପାଖକୁ ମୋ ମୁହଁ କୁ ନେଇ ଗଲେ କହିଲେ ଚୁଚୁମି ପକା । ଯେମିତି ଟୋକା ଟା ଟା ବାଣ୍ଡକୁ ଚଡିରୁ ବାହାର କରିଛି ମୁଁ ତା କଳା ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ଚକିତ ହେଇଗଲି, କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଅନେଇ ରହିଲି । ସେଇଠୁ ସମସ୍ତେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ମୋତେ କହିଲେ କଣ ପସନ୍ଦ ଆସିଗଲା ନା କଣ ଏମିତି ପ୍ରେମରେ ଦେଖୁଛ ସେତେବେଳୁ ? ଚାଲ ରାଣ୍ଡି ଏବେ ବାଣ୍ଡ ଚୁଷ ।

ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ରଥମେ ଜିଭରେ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ତାପରେ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେତେବେଳେ ସେ ବେଧ ଟୋକି ଦିଟା କହିଲେ ଦେଖ କେମିତି ମସ୍ତ କରି ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମୁଚି, ପୁରା ଏକ୍ସପିରେନ୍ସ ପରିକା । ସେଠୁ ଗୋଟେ ଟୋକା କହିଲା ପୁରା ରାଣ୍ଡି ପରିକା, ତାପରେ ମୁଁ ଜଣ ଜଣ କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି । ଆଉ ସମସ୍ତେ ଜଣ ଜଣ କରି ମୋ ମୁହଁରେ ତାଙ୍କ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲେ । ତାପରେ ସେମାନେ ମୋତେ ଶୁଆଇ ଦେଲେ ଏବଂ ସେଇ ଦୁଇଜଣ ଟୋକି ମୋ ଆଣ୍ଠୁ କୁ ମେଲେଇ ଧରିଲେ । ଯାହା ବାଣ୍ଡ ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ଚୁଚୁମିଥିଲି ସେ ଆସି ମୋ ବିଆ ପାଖରେ ବସି ପଡିଲା ଏବଂ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ରଖି ଦେଲା ।

ଜୋର କରି ସେ ଗୋଟେ ଧକା ଦେବାରୁ ତାର ଅଧା ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପସିଗଲା । ଏବଂ ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲି ଆଉ ସେ ଟୋକା ମୋତେ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହେଇ କହିଲି ପ୍ଳିଜ ଧିରେ ଗିହଁ ମୋତେ । ସେ ଯେମିତି ମୋ ବିଆ କୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହୁଁଥିଲା ମୁଁ ସେମିତି ଜୋର ଜୋର ଚିଲେଇ ଉଠିବାରୁ ଗୋଟେ ଟୋକି ଆସି ମୋ ପାଟି ଚାପି ଧରିଲା । ସେ ଟୋକା ମୋତେ ୨୦ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗେହିଁବା ପରେ ତା ବୀର୍ଯ୍ୟ ମୋ ବିଆ ରେ ଛାଡି ଦେଲା । ତାପରେ ଦିତୀୟ ଟୋକା ମୋତେ କୁତି ପୋଜ ନେବା ପାଇଁ କହିଲି ।

ସେ ଟୋକା ମୋତେ ପଛରୁ ଗେହିଁବା ସହିତ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲା । ସେ ବି ବହୁତ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହୁଁଥିଲା । ସେ ମୋ ନିପଲ କୁ ମଝିରେ ମଝିରେ ଦଳିଦେଉଥିଲା । ସେ ମୋତେ ୧୫ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗେହିଁଲା । ଫୁଣି ଗୋଟେ ଟୋକା ତଳେ ସୋଇପଡିଲା ଏବଂ ମୋତେ ନେଇ ତା ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସେଇ ଦେଲା । ଆଉ ଗୋଟେ ଟୋକା ମୋ ପଛ ପଟୁ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲା । ସେଇଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଗାଣ୍ଡିରେ ଜମା ପୁରା ନାହିଁ କାରଣ ମୁଁ କେବେ ଗାଣ୍ଡିରେ ନେଇ ନାହିଁ ।

ଏକଥା ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଗଲେ, ସେଇଠୁ ଗୋଟେ ଟୋକି କହିଲା ଆରେ ରାଣ୍ଡୀ ତୁ କାହାଠୁ ପ୍ରଥମେ ପେଲା ଖାଇଥିଲୁ ? ତ ମୁଁ କହିଲି କାହାଠୁ ନୁହେଁ । ସେଇଠୁ ସମସ୍ତେ କହିଲେ ସତ କହ, ତ ମୁଁ କହିଲି ସତ କହୁଛି ମୁଁ କେବେ କାହାଠୁ ଗିହାଁ ଖାଇ ନାହିଁ । ତାପରେ ସେ ଟୋକା ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ପେଲି ପୁରେଇ ଦେଲା । ସେ ଏତେ ଜୋରେ ଧକା ଦେଲା ଯେ ତାର ପୁରା ବାଣ୍ଡ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ ପସିଗଲା ।  ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲି ଆଉ ସେ ଟୋକା ଜୋରେ ଜୋରେ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଚାଲିଲା । ଫୁଣି ସେ ପଚାରିଲା ସତ କହ ତୁ କାହାଠୁ ଗିହାଁ ଖାଇଛୁ , ନହେଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ବାଣ୍ଡ ତୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରେଇବାକୁ କହିବି। ସେଇଠୁ ମୁଁ କହିଲି ମୋର ଦୁଇଜଣ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲେ ସେମାନେ ମୋତେ ବହୁତ ଥର ଗେହିଁଛନ୍ତି ।( ଜଣେ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ମୋତେ ଧୋକା ଦେଇ ଚାଲିଗଲା ଆଉ ଜଣେ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ।)

ମୋ କଥା ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ କହିଲେ ଏଇଟା ପକା ରାଣ୍ଡି, ସେଇ ଦୁଇଜଣ ଟୋକା ମୋତେ ୪୦ମିନିଟ ଧରି ଗେହିଁଲେ । ମୋତେ ସେମାନେ ଏତେ ମସ୍ତ କରି ଗେହୁଁ ଥିଲେ ଯେ କେତେବେଳେ ୪୦ ମିନିଟ ପଳେଇଲା ମୁଁ ଜାଣି ପାରିଲି ନାହିଁ । କିଛି ସମୟ ମୁଁ ଆରମ କରିବା ପରେ ସେ ୪ ଜଣ ଟୋକା ଆଉ ସେ ଦୁଇ ଟୋକି ମୋ ଦେହ ସହ ଖେଳିବାକୁ ଲାଗିଲେ  ଏବଂ ମୋ ଦେହ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ତାପରେ ମୁଁ ସେ ଦୁଇ ଟୋକି ଙ୍କ ବିଆ ବି ଚାଟିଲି । ତାପରେ ସେମାନେ ମୋତେ ଆଉ କେବେବି ହଇରାଣ କରି ନାହାନ୍ତି ।

 

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

8 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!