ଶଳା ଭାଉଜ ଙ୍କ ସହ ମସ୍ତି ବସରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ବେଡରୁମ ରେ ଶେଷ ହେଲା

ଶଳା ଭାଉଜ ଙ୍କ ସହ ମସ୍ତି ବସରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ବେଡରୁମ ରେ ଶେଷ ହେଲା

Sala Bhauja Nka Saha Masti Bus Ru Aarmbh hoi Bedroom Re Sesha Hela

ହେଲୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡ, ଏଇ କଥା ଟି ଆଜି ଠାରୁ ଠିକ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ପୂର୍ବର, ମୁଁ (ଅସିତ) ଛୁଟିରେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଶଶୁର ଘରକୁ ତାକୁ ଛାଡିବାକୁ ଯାଇଥିଲି, ସେଠି ମୋର ଶାଶୁ ଶଶୁର, ଶଳା, ଶଳା ର ସ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତିଭା ( ଯିଏ କି ଏ କାହାଣୀର ହିରୋଇନି ) ଏବଂ ତାଙ୍କର ଝିଅ ରୁହନ୍ତି । ମୁଁ ସେଠି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଛାଡି ଦିତୀୟ ଦିନ ଆସିବା ର ଥିଲା, ଏବଂ ପ୍ରତିଭା ର ବାପ ଘର ମୋ ଘର ଠାରୁ ୩ କିମି ଦୂର ।

ମୋ ବଡ ଶଳା କହିଲେ ମୋତେ ତୁମକୁ ଯଦି କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ତାହାଲେ ତୁମେ ପ୍ରତିଭା କୁ ତୁମ ସହ ନେଇ ଯାଅ କାରଣ ମୋତେ ଆଉ ଯିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ତାକୁ ଛାଡିବା ପାଇଁ । ମୁଁ ହଁ କରିଦେଲି । ଦିତୀୟ ଦିନ ରାତିରେ ଆମ ବସ ଥିଲା ଆମକୁ ସିଲପର ସିଟ ମିଳିଥିଲା । ରାତି ୧୦ଟା ରେ ଆମ ବସ ଥିଲା, ଆମେ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ କୁ ଯାଇ ବସ ରେ ଚଢିଗଲୁ । ମୁଁ ପ୍ରତିଭା କୁ କହିଲି ତୁମେ ଆଗ ଚଢି ଯାଏ , ସେତେବେଳେ ସେ ଫିଟିଙ୍ଗ ପଞ୍ଜାବୀ ସୁଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବର୍ଥରେ ଚଢିବା ପାଇଁ ହେଲ୍ପ କଲି । ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋର ତାଙ୍କ ପ୍ରତି କୌଣସି ଖରାପ ଭାବନା ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ବର୍ଥରେ ଚଢିବା ପାଇଁ ହେଲ୍ପ କରୁଥିଲି ମୋର ହାତ ତାଙ୍କ ସାଇଡ ଦୁଧରେ ଟଚ ହେଲା, ମୋ ଦେହରେ କରେଣ୍ଟ ଖେଳିଗଲା । ମୋତେ ଏମିତି ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ମୁଁ ଲହୁଣୀ ଧରିଛି, ତାପରେ ମୁଁ ବର୍ଥ ରେ ଚଢିଗଲି । ଯେତେବେଳେ ବସ ହାଇୱେ ଉପରକୁ ଚଢିଗଲା ସେତେବେଳେ ଲାଇଟ ଅଫ ହେଇଗଲା ।

ପ୍ରତିଭା ମୋତେ କହିଲେ ତୁମେ ଯଦି ସୋଇବାର ଅଛି ସୋଇଯାଅ, ମୋତେ ନିଦ ଆସୁ ନାହିଁ ମୁଁ ବସିଛି । ମୁଁ ସୋଇଗଳି,ଯେତେବେଳେ ମୁଁ  ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଆଖି ଖୋଲିଲି ଦେଖିଲି ସେ ବି ସିଧା ହୋଇ ସୋଇଛନ୍ତି । ଫୁଣି ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଆଖି ଖୋଲି ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ଦୁପଟା ସାଇଡ ରେ ପଡିଛି । ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଦୁଧ ତାଙ୍କର ନିଶ୍ଵାସ ପ୍ରଶ୍ଵାସ ସହ ଉଠୁଥାଏ ପଡୁଥାଏ । ସେହି ସମୟରେ ମୋତେ ଛିଙ୍କ ଆସିବା ରୁ ପ୍ରତିଭା ଭାଉଜ ଉଠି ପଡିଲେ ଏବଂ ମୋ ଆଡକୁ ପିଠି କରି ସୋଇ ପଡିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଖାଲି ଦେଖୁଥିଲି କିନ୍ତୁ କିଛି କରି ପାରୁନଥିଲି ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ବି ପ୍ରତିଭା ଭାଉଜ ଙ୍କ ଆଡକୁ ପିଠି କରି ସୋଇପଡିଲି । ଯେତେବେଳେ ବସ ବ୍ରେକ ମାରୁଥିଲା ସେତେବେଳେ ମୋ ଦେହ ପ୍ରତିଭା ଭାଉଜ ଙ୍କ ଦେହ ସହ ଟଚ ହେଇ ଯାଉଥିଲା ଏବଂ ମୁଁ ପାଗଳ ହେଇ ଯାଉଥିଲା । ଫୁଣି ମୁଁ ମଉକା ର ଫାଇଦା ଉଠେଇଲି ଏବଂ ଭାଉଜଙ୍କର ପାଖକୁ ଲାଗିକରି ସୋଇଗଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉତ୍ତେଜିତ ହେଇ ପୁରା ୮ଇଞ୍ଚ ହେଇଯାଇଥିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପ୍ରତିଭା ଭାଉଜ ଙ୍କର ଗାଣ୍ଡି କୁ ଟଚ କରୁଥିଲା । ମୋ ନିଦ ଭାଉଜ ଚୋରେଇ ନେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିକି ମଜା ନେଉଥିଲେ ।

ଫୁଣି ଅଚାନକ ମୋ ଆଖି ଲାଗି ଯାଇଥିଲା, ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ମୋ ଆଖି ଖୋଲି ଦେଖିଲି ପ୍ରତିଭା ଭାଉଜ ମୋ ଦେହ କୁ ପୁରା ଲାଗିକୁ ସୋଇଥାନ୍ତି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଏକଦମ ଚିପକେଇକି ଥିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ହାଲକା ପାଣି ବାହାରି ବାଣ୍ଡର ଟୋପା ଟା ଭିଜି ଯାଇଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଭାବିଲି ସେ ନିଦରେ ସୋଇଛନ୍ତି ତେଣୁ ମୁଁ ସିଧା ହୋଇଗଲି ଯେମିତି ମୋ ଟ୍ରାଉଜର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ତମ୍ବୁ ହେଇଗଲା । ଏଇ ଭିତରେ ପ୍ରତିଭା ଭାଉଜ ବି ମୋ ଆଡକୁ ମୁହଁ କରି ସୋଇଗଲେ । ମୋତେ ଫୁଣି ନିଦ ଆସିଗଲା ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ହାତ ତାଙ୍କ ୩୬ ସାଇଜ ର ଦୁଧରେ ଟଚ ହେଲା । ତାଙ୍କର କୌଣସି ପତିକ୍ରିୟା ନଥିଲା । ମୁଁ ଯେମିତି ସେମିତି କରିକି ଦୁଧ କୁ ଟିକେ ଟିକେ ଚିପି ଦଉଥିଲି । ଏଇ ଭିତରେ ହୋଟେଲ ଆସିଗଲା,ମୁଁ ସେମିତି ଉପରକୁ ମୁହଁ କରି ସୋଇବାର ନାଟକ କରୁଥିଲି ଏବଂ ଭୁଲିଗଲି କି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ତମ୍ବୁ ହେଇଯାଇଛି ବୋଲି । ପତିଭା ଭାଉଜ ଉଠିଲେ, ତାଙ୍କ ନଜର ଯେତେବଳେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ପଡିଲା ସେ ସେମିତି ଅନେଇ ରହିଥାନ୍ତି । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଉଠେଇଲେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜାଣି ଶୁଣି ଶୋଇବାର ନାଟକ କଲି । ଫୁଣି ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଆଡକୁ ଦେଖୁଥାନ୍ତି, ଏଇ ମୁଁ ଭିତରେ ମୁଁ ଉଠିଲି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି କଣ ହେଲା ? କଣ ଦେଖୁଛ?

ସେ ହସିଦେଇ ଲାଜେଇ କହିଲେ କିଛି ନାହିଁ ଏବେ ଉଲ୍ଲାହ ହୋଟେଲ ଆସିଗଲା । ଆମେ ଉଲ୍ଲେଇ ହୋଟେଲ କୁ ଗଲୁ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଫୁଣି ବସ କୁ ଚଢିବାକୁ ଗଲୁ ସେ ମୋତେ କହିଲେ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ମିସ କଲ ଦେବି ତୁମେ ସେତେବେଳେ ଉପରକୁ ଯିବ । ମୁଁ ଭାବିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ କାହିଁ ଏମିତି କହିଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଓକେ କହି ତଳେ ଠିଆ ହେଲି । ଫୁଣି ୭-୮ ମିନିଟ ପରେ ପ୍ରତିଭା ର ମିସ କଲ ଆସିଲା ଏବଂ ମୁଁ ବସ ରେ ଚଢି ଗଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କିଛି ପଚାରିଲି ନାହିଁ , ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଆଉ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଆମ ଘର ଆସିଯିବ ସୋଇଯାଅ । ଫୁଣି ବସ ଚାଲିଲା ଏବଂ ଲାଇଟ ବନ୍ଦ ହେଲା ।

ଆଉ ଏବେ ମୁଁ ପ୍ରତିଭା ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ର ପ୍ଳାନ ଭାବୁଥିଲି । ଭାବି ଭାବି ମୋତେ ନିଦ ଆସିଗଲା । ଫୁଣି ୧୫ ମିନିଟ ପରେ ମୋତେ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ କିଛି କିଛି ଫିଲ ହେଲା । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଦେଖିଲି ତାହା ପ୍ରତିଭା ଭାଉଜଙ୍କର ହାତ ଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଦେଖିଲି ସେ ସୋଇଥିଲେ । ଫୁଣି ସେ ମୋ ଆଡକୁ ପିଠି କରି ଶୋଇପଡିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏଥର ସେ ମୋର ଅତି ପାଖରେ ସୋଇଥିଲେ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଟଚ ହେଉଥିଲା । ସେତେବଳେ ମୋତେ ଲାଗିଲ ସେ ବୋଧେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲି ଦେଇଛନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ସେ ମୋତେ ପରେ ଆସିବା ପାଇଁ କହିଲେ । ତାପରେ ମୁଁ ଏକରକୁ ମୁହଁ କରିକି ସୋଇଗଲି । ଏବେ ଆମର ସହର ଆସିଗଲା ସେତେବେଳକୁ ରାତି ୪ ଟା ବାଜି ଥିଲା । ତାପରେ ଆମେ ବସରୁ ଉଲ୍ଲେଇ ମୋ ଘରକୁ ଆସିଗଲୁ । ଯେହେତୁ ରାତି ହୋଇଥିଲା ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ସକାଳୁ ଚାଲିଯିବା ସେ କହିଲେ ଠିକ ଅଛି ।

ତାପରେ ଆମେ ଘରକୁ ଆସି କପଡା ଚେଞ୍ଜ କଲୁ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ ବେଡରେ ସୋଇଯାଅ , ମୁଁ ତଳେ ସୋଇ ପଡୁଛି, ସେଠୁ ସେ ମୋ ଆଡକୁ ମୁହଁ

କରି ହସି କହିଲେ କଣ ହେଲା ବସ ରେ ତ ଭଲ ମଜା ନଉଥିଲ ! ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କିଛି  କହିପାରିଲି ନାହିଁ ସେଠୁ ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ ସେ ଗାଉନ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ କହିଲେ କଣ ମୁଁ ମିଛ କହିଲି କି ?  ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସରି କହିଲି ଏବଂ କହିଲି ତୁମ ଶରୀର ମୋ ଦେହରେ ଟଚ ହେଉଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରିଲି ନାହଁ । ତାପରେ ସେ କହିଲି ସରି କଣ ପାଇଁ? ମୁଁ ତୁମ ତମ୍ବୁ ଦେଖି ତାର ଦିୱାନୀ ହେଇଯାଇଛି । ଏତିକି ସେ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟେ ଲିପ କିସ କରିଦେଲି । ଏବଂ ବେଡରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଚୁମିବା ରେ ଲାଗିଲି, ଚୁମା ଚୁମି ଭିତରେ ଆମେ କେତେବେଳେ ଉଲଗ୍ନ ହେଇଗଲୁ ଜାଣି ପାରିଲୁ ନାହିଁ । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କହିଲେ ତୁମ ଶଳା ର ଜମା ୪ ଇଞ୍ଚ ହେବ ଏବଂ ପାଞ୍ଚ ମିନିଟ ରେ ଝଡି ଯାନ୍ତି । ମୁଁ ବସରେ ଯେବେଠୁ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ଦେଖିଛି ସେତେବେଳୁ ଭାବି ନେଇଥିଲି ଆଜି ଯାହା ହେଲେବି ମୋ ନଣଦେଇ ସହ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଖେଳ ଖେଳିବି । ଫୁଣି ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଚୁଚୁମିଲି ତାଙ୍କ ମୁହଁରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ  ବାହରି ଆସୁଥିଲା । ଫୁଣି ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ପାଖକୁ ଆସିଗଲି । ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଯେତେବେଳେ ଦେଖିଲି ପୁରା କୁଆଁରୀ ବିଆ ଲାଗୁଥିଲା । ବାଳ କମ ଥିଲା ବିଆ ପୁରା ଗୋଲାପ ରଙ୍ଗର ଥିଲା ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଯେମିତି ଚାଟିଛି ସେ ଉଇ ଉଇ ଉଇ ଆଇ ଉଇ ଆଇ ଉଇ ଆଇ କରି ତାଙ୍କୁ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟେକି ମୋତେ ବିଆ କୁ ଚଟେଇଲେ । ୫ ମିନିଟ ପରେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଭଣେଇ ବାବୁ ଏବେ ଆଉ ମୋତେ ତଡପାଅ ନାହିଁ । ମୋ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ମୋତେ ନିଜର କରି ନିଅ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଉଠିଗଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ରଖିଲି ଏବଂ ଧିରେ କରି ଧକା ମାରିଲି ମୋ ନାଲି ଟୋପା ଟା ଯେମିତି ପସିଛି ସେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲେ ଆଇ ଉଇ ଆଇ ଉଇ ଆଇ ଉଇ ଆଇ ଉଇ ମରିଜିବି । ମୁଁ ଆଉ ଦୁଇ ଧକାରେ ମୋର ୮ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରା ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା । କିଛି ସମୟ ଅଟକିଲା ପରେ ସେ ନିଜେ ଗାଣ୍ଡି ଉଠେଇ ଗେହିଁ ହେଲେ ।

ପୁରା ରୁମ ଟା ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ରେ ଗୁଜୁରଣ ହେଉଥିଲା । ଏମିତି ଅଧ ଘଣ୍ଟା ନିର୍ଘାତ ଗେହିଁବା ପରେ ମୋର ଯେତେବେଳେ ବାହାରିବା ଟାଇମ ଆସିଲା ମୁଁ ଉଠି ପଡୁଥିଲି ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଭିତରେ ଛାଡି ଦିଅ । ଆଜି ମୋର ଅସଲି ଚଉଠି ହେଇଛି ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି । ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ଏମିତି ଉଲଗ୍ନ ହେଇ ସୋଇଗଲୁ । ସକାଳ ୮ଟାରେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ଆଖି ଖୋଲିଲା ମୁଁ ଦେଖିଲି ପ୍ରତିଭା ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ସୋଉଛି । ଏବଂ ପୁଣି ଥରେ ମୋ ହତିଆର ଟା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଇଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଆଉ ଥରେ ହାବା । ସେ କହିଲେ ଚାଲ ବାର୍ଥରୁମ ରେ ହବା ଗାଧୋଇବା ସାଙ୍ଗ ସେକ୍ସ ର କିଛି ନୂଆ ଚାର୍ମ ମିଳିଯିବ ।

ସେ ଗାଧୋଇ ସାରିବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଛାଡି ଦେଲି ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *