ସଂପର୍କୀୟ ମାଉସିଙ୍କ ଦେହର ଭୋକକୁ ମୁଁ ମେଣ୍ଟେଇଲି – SexKahanni.COM

ସଂପର୍କୀୟ ମାଉସିଙ୍କ ଦେହର ଭୋକକୁ ମୁଁ ମେଣ୍ଟେଇଲି

ସଂପର୍କୀୟ ମାଉସିଙ୍କ ଦେହର ଭୋକକୁ ମୁଁ ମେଣ୍ଟେଇଲି

Samparkiya Mausinka Dehara Bhoka ku Menteili

ନମସ୍କାର ପାଠିକା ପାଠକ ବୃନ୍ଦ, ଆଜି ମୁଁ ସୁମନ ଚିଲିକା ରୁ ମୋ ର ଏହି ଷ୍ଟୋରୀ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛି,  ତେବେ ଏଥିରେ ଥିବା ନାମ ସବୁ ଆଉ ଜାଗା କାଳ୍ପନିକ,ଆପଣ ଏହାର ପୁରା ମଜ଼ା ନିଅନ୍ତୁ,ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ଏବେ କାହାଣୀ କୁ ଫେରୁଛି,ଏଇ କିଛି ବର୍ଷ ତଳ କଥା, ମୁଁ ଚିଲିକାକୁ ବୁଲି ଯାଇଥାଏ,ଚିଲିକା ଭିତରେ ଗୋଟେ ଦ୍ଵୀପ ଅଛି, ତା ଭିତରେ ଆମ ଜଣେ ମଉସା ଙ୍କ ଘର,ସେ ଜଣେ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ, ତାଙ୍କର ପିଲା ପିଲି ଦୁଇଟା, ସମ୍ପର୍କରେ ସେ ଆମ ମଉସା ମାନେ ମୋ ବାପା ଙ୍କ ସାଙ୍ଗ, ଏକାଠି ଚାକିରୀ କରନ୍ତି, ମୋ ବାପା ବଦଳି ହୋଇ ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁ ଆସିବାପରେ, ତାଂକ ସହ ବହୁ ଦିନ ହେଲା ଯିବାଆସିବା ହୋଇ ନାହିଁ,ତାଙ୍କ ନାଁ ପ୍ରକାଶ,ଆଉ ମାଉସି ଙ୍କ ନା ଶୋଭା,ଉଭୟ ଙ୍କ ବୟସ ୫୧/୪୩  ।

ମାଉସି ଦେଖିବାକୁ ଗୋରୀ ନହେଲେ ମଧ୍ୟ ଗଢଣ ସୁନ୍ଦର, ଗୁଂଠୁନି ହାତୀ ପରି ଗୋଲଗୋଲ, ଡୌଲ ଡୌଲ ଚେହେରା, ପୁଚୁକା ଗାଲ, ଦୁଧ ପାଚିଲା ଭଣ୍ଡା ଭଳି ୩୬ ସାଇଜ଼ ର,ଆଉ ଟୋକେଇ ଭଳି ବିଶାଳ ୪୨ ସାଇଜ ର ଗାଣ୍ଡି,ମଉସା ନିଜର ନୂଆ ଘର ତୋଳି ରହୁଥାନ୍ତି, ସେଠାରେ ତାଙ୍କର କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହ ଶତ୍ରୁତା ହେବାରୁ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଅପନ୍ତରିଆ ଇଲାକାରେ ବଦଳି ହୋଇଗଲା, ମଉସା ତାଙ୍କ ଝିଅ କୁ ସାଙ୍ଗ ରେ ନେଇ ନୂଆ ଜାଗା ରେ ରହିଲେ,ଆଉ କିଛି ବ୍ୟବସ୍ତା ନହେଲା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମାଉସି ଆଉ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଘରେ ରହିଲେ।

ମୁଁ ଗୋଟେଦିନ ଚିଲିକାକୁ ବୁଲି ଯିବା ଭିତରେ ତାଙ୍କ ଘର ଆଡ଼େ ବୁଲିବାଲୁ ଗଲି,ସେ ଦିନ ମୁଁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ମଉସା ଘର କୁ ଆସି ବୁଲି ବାଲି ଯାଇଥାନ୍ତି,ସାଥିରେ ପୁଅ ଯିବାକୁ ଅଝଟ ହେବାରୁ ତାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇନେଲେ। ମାଉସୀ ଏକୁଟିଆ,ସେ ତାଙ୍କ ସାନ ଭାଇ କୁ ଫୋନ ରେ ଡାକି ଘରକୁ ଆସିବାକୁ କହିଲେ, ନହେଲେ ମୁଁ ଏକୁଟିଆ ଘରେ ଡର ମାଡିବ,ବୋଲି କହିବାରୁ ସାନ ଭାଇ ତାଙ୍କର ରାତିରେ ଟିକେ ଡେରିକରି ଆସିବ ବୋଲି ଜଣାଇଲା,ସଂଜ ବେଳ ଟିକେ ଆଡଜଷ୍ଟ କରିବାକୁ କହିଲା,ମୁଁ ଠିକ ସଂଜ ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚିଲି, ମାଉସୀ ମୋତେ ଦେଖି ଖୁସି କହିଲେ ନସରେ ।

ବହୁ ଦିନ ହେଲା ଦେଖିନଥିଲେ,ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ପୁରା ବାୟା, ସେ ମୋ ସାମନାରେ ଯିବାଆସିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଟୋକେଇ ଭଳି ଗାଣ୍ଡି ହଲୁଥାଏ  ପଡୁଥାଏ, ଦୁଧ ଖାଲି ହଲୁଥାଏ ପଡୁଥାଏ ମୋ ପେଣ୍ଟ ଭିତର ଖାଲି କଣ ହୋଇ ଯାଉଥାଏ,ଚା ଜଳଖିଆ ଖାଇ ସାରି ଗପସପ କରିଲୁ,ମାଉସୀ ମୋତେ ରାତି ରେ ରହିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କଲେ,ଘରେ କେହିନାହାନ୍ତି,ସାନଭାଇ ଆସିବା ନ ଆସିବା ଠିକ ନାହି, ମୁଁ ତ କେବଳ ସୁଯୋଗ ଭାବି ମାଉସୀ ଙ୍କ କଥା ରେ ହଁ ଭରି ଦେଲି,ତାପରେ ମାଉସୀ ତାଙ୍କ ଭାଇ କୁ ନ ଆସିଲେ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ବୋଲି ଜଣା ଇ ଦେଲେ, ରାତିରେ ଆମେ ରୋଷେଇ ନକରି ଗୋଟେ ହୋଟେଲ ରୁ ଖାଦ୍ୟ ମଗାଇ ଦେଲି,ଉଭୟ ବସି ଖାଇଲୁ, ଖାଇ ସାରି ଟିକେ ଗପସପ କରି ଶୋଇବା ପାଇଁ ଗଲୁ ।

ମୋ ଶୋଇବା ପାଇଁ ମାଉସି ରୁମ ରେ ସେଜ ପକାଇ ଦେଇ ମାଉସି ତାଙ୍କ ଶୋଇବା ରୁମ କୁ ଶୋଇବା କୁ ଗଲେ ମୋ ମନ ଭାରି ଦୁଃଖ,ମାଉସି ମୋପାଖରେ ସୋଇଥିଲେ ଭଲହୋଇଥାନ୍ତା ,ଏବେ ମୁଁ କଣ କରିବି,କିଛି ଭାବି ପାରିଲିନି, ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ମାଉସି ଙ୍କୁ ଟିକେ ଗେହିଁ ବାକୁ ଡହଳ ବିକଳ ହଉଥାଏ, ରାତି ପ୍ରାୟ ୨ଟା ବାଜିଲା ମୋତେ ଜମା ନିଦ ଆସୁନଥାଏ, ମୋତେ ଲାଗିଲା ଘର ଅଗଣା ରେ କଣ ଗୋଟେ ଖସ ଖସ ହଉଚି ,ମୁ ଆସ୍ତେ କିନା କବାଟ ଖୋଲି ଦେଖେ ମାଉସି ପରିସ୍ରା କରୁ ଛନ୍ତି,ଦେହରେ ଖାଲି ଲୁଗା,ସାୟା ବ୍ଲାଉଜ ନାହିଁ,ଗାଣ୍ଡି ପଟୁ ଲୁଗା ଟେକି ପରିସ୍ରା କରୁଛନ୍ତି,ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା,ଇଛା ହଉଥିଲା କାମୁଡି ଦେବାକୁ ।

ତାପରେ ମାଉସି ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଖାଲି ନିଜ ଦୁଧକୁ ଗୋଟେ ହାତରେ ଦଳି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ  ହଉଥାନ୍ତି ମୁଁ ସବୁ ଭଲ ଭାବେ ଦେଖୁଥାଏ,ମୁଁ ଏହାକୁ ଗୋଟେ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ଭାବିଲି,ମୁ ଆସ୍ତେକି ଯାଇ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ମୋବାଇଲ ଟର୍ଚ ମା ରି ଦେଲି, ମାଉସୀ ଚମକି ପଡି ନିଜ ବିଆ ରୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ଆଉ ଦୁଧ ରୁ ହାତ କାଢି ନିଜ ଲୁଗା ଘୋଡେଇ ହେଲେ । ମାଉସି :- କଣ ହେଲା ସୁମନ, ତୁମେ ଏଠି କଣ କରୁଚ ?

ମୁଁ :- ନାହିଁ, ବାହାରେ ଗୋଟେ କଣ ଶବ୍ଦ ହେବାରୁ ଉଠି ଆସିଲି,

ମାଉସୀ,:ସେକିଛି ନୁହେଁ,ତୁମେ ଏବେ ଯାଇ ଶୋଇପଡ,

ମୁଁ :- ହେଲେ ମାଉସୀ ତୁମେ ଏଠି କଣ କରୁଥଲା,

ମାଉସି :- ନାହିଁ, କିଛି ନାହିଁ ତ ,ମୁଁ ତ ପରିସ୍ରା କରିବାକୁ ଆସିଥିଲି,

ମୁଁ :- ଖାଲି ପରିସ୍ରା ନା ଆଉ କଣ କରୁଥିଲ,

ମାଉସି :- ମାନେ, ତୁମେ କଣ କହିବାକୁ  ଚାହୁଁଛ,

ମୁଁ :- ଯାଃ ତୁମେ ବୁଝି ପାରୁଥିବ,

ମାଉସି :- ହସିଦେଇ  କହିଲେ  ତୁମେ ତାହାଲେ ସବୁ ଲୁଚିକରି ଦେଖୁ ଥିଲା,

ମୁଁ :- ହଁ, ସବୁ ଦେଖିଲି, ଆଉ ଭଲ ଲାଗୁଥଲ,ଦେଖି ବାକୁ,

ମାଉସୀ :- ଏତେ ଅଭଦ୍ର କୋଉଁ ଦିନଠୁ ହେଲ,

ମୁଁ :- ଏଇ ସଂଗେ ସଂଗେ ତୁମର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ବା ଠୁ ହେଲି,ସତ କହୁଛି ମାଉସୀ ତୁମକୁ ଦେଖିବା ପରେ ମୁଁ ଆଉ ରହି ପାରୁନାହିଁ, ତୁମେ ମୋତେ ଗୋଟେ ସୁଯୋଗ ଦେଲେ ମୁଁ ତୁମର ସବୁ ଭୋକ ମେଂଟେଇ ଦେବି, ଆଉ ମୋର ମଧ୍ୟ ଭୋକ ମେଣ୍ଟି ଯିବ, ଏତକ କହି ତାଙ୍କ ଦୁଇ ବାହା କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ପକାଇଲି ।

ମାଉସୀ :- ଆଃ ସୁମନ, ଭାରି ଖରାପ କଥା ଇଏ,କେହି ଜାଣିଲେ ଭାରି ଅସୁବିଧା ,

ମୁଁ :- କିଏ କାହିଁକି ଜାଣିବ , ତୁମେ ଆଉ ମୁଁ ଏଠି ଏକୁଟିଆ,ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଆମେ ମାଉସି ପୁତୁରା, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟେ ଚୁମ୍ବନ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଦେଲି,ମାଉସୀ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକାଇଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଜୋରରେ ଦଳିଲି, ତାପରେ ତାଙ୍କର ଗାଣ୍ଡୀ ତଳେ ଦୁଇ ହାତରେ ଭାର କରି ଟେକି ନେଲି,ତାଙ୍କ ଶୋଇଲା ଘର କୁ,ତାଙ୍କ ଲୁଗା କୁ ଭିଡି କାଢ଼ି ଦେବାରୁ ସେ ପୁରା ଲଂଗଳା, ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତାଂକ ବେକ,ଗାଲ,ପିଠି,ଓଠ, ପେଟ, ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଚୁମା ଦେଇ ଚାଲିଲି, ମାଉସୀ, ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ  ହଉଥାନ୍ତି ।

ତାପରେ ତାଙ୍କ ଦୂଧକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ଦଳି ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ପାଟିରେ ପୁରାଇ କାମୁଡ଼ି ପକାଇଲି, ମାଉସୀ :- ଉମଃ ଉମଃ ଉମଃ ଉମଃ ଆଉଚ୍ଚ, ମୁଁ:ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକି ଦଳି କାମୁଡ଼ି ଦେଇଗଲି, କି ସ୍ପଞ୍ଜ ଭଳିଆ ଗାଣ୍ଡୀ,ମାଉସୀ, ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହୁଁ ହୁଁ ହୁଁ ହୁଁ ହଉଥାନ୍ତି, ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସିଧା ଖଟ ଉପରକୁ ଗଡାଈ ତାଙ୍କ ଦେହସାରା ଖାଲି ଚୁମ୍ବନ ଦେଇ ଗଲି,ତାପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରି ସଲ ସଲ କଲି,ମାଉସୀ ଆଉ ରହି ନ ପାରି ମୋ ଉପର କୁ ଚଢି ଗଲେ,ମୋତେ ଖାଲି ଚୁମା ଦେଇଗଲେ, ପରେ ମୋତେ କହିଲେ ସୁମନ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟ ନ୍ତ ମୁଁ ଭାରି ଭୋକିଲା ରହିଛ,ମାଉସା ତୁମର ଆଉ କୋଉ କାମକୁ ନୁହନ୍ତି ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଅଭାବ କୁ ଅନୁଭବ କରି ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ବାଇଗଣ ଆଉ ଗାଜର ଭର୍ତି କରି ଏ ବୟସ ରେ କାମ ଚଲାଉଛି, ଭାଗ୍ୟ କୁ ଆଜି ତୁମେ ଆସିଛ, ମୋ ଦେହର ଭୋକ କୁ ମେଂଟେଇ ଦିଅ,କହି ଚୁମା ଦେଇଗଲେ,ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଓଲଟା କରି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚଢ଼ି ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ କଳା ଭୁଣ୍ଡି କି କାମୁଡି ପକାଇ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ କାମୁଡ଼ି ତାଙ୍କ ପୁଚୁକା ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ପକେଇଲି, ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରା ବିଆ ମୁଂହ ରେ ପଶିବାକୁ ଉଛନ ହଉଥିଲା, ମୁଁ ଡେରିନକରି,ସିଧାସଳଖ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ମାଉସି ବିଆ ରେ ପୁରାଇ ପିଠିତଳୁ ଦୁଇ ହାତରେ କୁଣ୍ଢାଇ ଗେହିଁଚାଲିଲି,ମାଉସି,ଖାଲି ଇସସସ ଇସ ଇସ ଇସ ଉଃ ଉଃ ଓଃ ହଉଥାନ୍ତି, ଆଉ ଭାରି ମଜ଼ା ରେ ମୁ ଫୁଲ ଦମ ରେ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି ।

ଆଉ ମଝିରେ ମଝିରେ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ତାଂକ ଗାଲ କୁ ମୁହଁରେ ଘଷି ଗେହୁଁଥିଲି, ୨୦ମିନିଟ ଗିହଁଣା ରେ ମୋ ଗରମ ବୀର୍ଯ ମାଉସି ବିଆରେ ଭସ ବସ ହୋଇ ପଶିଗଲା, ଆମେ ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଚୁମା ଦିଆ ଦେଇ ହୋଇ ଶୋଇ ଗଲୁ, ରାତିରେ ବୋଧେ 3 ଥର ମୁ ମାଉସୀ ଙ୍କୁ ଗେହିଁଛି, ଭୋର ରୁ ମାଉସୀ ଉଠି ମୋତେ ଉଠାଇ କହିଲେ ତୁମେ ଆର ଘର କୁ ଯାଇ ଶୋଇପଡ, ନହେଲେ ଭାରି ଖରାପ ହେବ, ମୁଁ ଉଠିଯାଇ ମୋ ରୁମ କୁ ଚାଲିଗଲି,ସକାଳୁ ନିତ୍ୟକର୍ମ ସାରି ଘରକୁ ଆସିବା କୁ ବାହାରିଲି, ମାଉସୀ ମୋତେ କହିଲେ କାଲି ଆସି ଆଜି ପଳାଇବ,ଆଜି ଟିକେ ରହିଯାଅ, ତୁମ ମଉସା ପୁଅ କୁ ନେଇ ଆସିବେ ଦେଖାକରିଯିବ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥାକୁ ମାନି ରହିଲି,ମାଉସୀ ମୋତେ ସକାଳୁ  କ୍ଷୀର ପିବାକୁ ଆଣି ଦେଲେ,ମୁଁ ପିସାରି,ତାଙ୍କୁ କହିଲି, ଏ କ୍ଷୀର କୋଉଠୁ ଆଣିଲ, ତୁମ ଘରେ ଗାଈ ନାହିଁ,ମାଉସୀ କହିଲେ ଗଉଡ଼ ଆଣି ଦେଇଛି, ମୁଁ ଭାବିଲି ତୁମର ସ୍ତନ ରୁ ଦୁହିଁଛ, ବୋଲି,ମାଉସୀ ମୋତେ ହସି ଦେଇ ଚୁମୁଟି ଦେଲେ, ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପୁଣି ଗରମ ମୁଁ ଉଠିଯାଇ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢାଇ ପକାଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦଳିଲି ମାଉସି କହିଲେ ସକାଳ ତାରେ ଏକଣ ହଉଚି,ସତରେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋର ମାଉସୀ ଙ୍କୁ ଗେହିବା ଗୋଟେ ସ୍ମରଣୀୟ ହୋଇ ରହିଛି ଆଉ ରହିବ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!