Sanga Aau Mun Duhen Duhin Nka Bou Ku Gehilu Train Bhitare-1 ସାଙ୍ଗ ଆଉ ମୁଁ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ବୋଉକୁ ଗେ ହିଁଲୁ ଟ୍ରେନ ଭିତରେ -1

ସାଙ୍ଗ ଆଉ ମୁଁ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ବୋଉକୁ ଗେ ହିଁଲୁ ଟ୍ରେନ ଭିତରେ -1

Sanga Aau Mun Duhen Duhin Nka Bou Ku Gehilu Train Bhitare-1

Sanga Aau Mun Duhen Duhin Nka Bou Ku Gehilu Train Bhitare-1    Sexkahanni ପଢୁଥିବା ସବୁ ପ୍ରିୟ ପାଠକ ପାଠିକା ମାନଂକୁ msttoka ଅଜୟ ର ନମସ୍କାର,ଆଶା କରେ ଏହି କରୋନା ସମୟରେ ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବେ, ତେଣୁ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ମାନଂକୁ ଟିକେ ଖୁସି ଦବା ପାଇଁ ଆଊ ଗୋଟିଏ ସୁନ୍ଦର ସେକ୍ସ କଥା ନେଇ ଆସିଛି,ଆଶା କରୁଛି ଆପଣ ମାନେ ଏହାକୁ ପଢ଼ି ଚରମ ସୁଖ ଲାଭ କରିବେ,ଆଜି ଯୋଉ କାହାଣୀ କହିବାକୁ ଯାଉଚି ସେଥିରେ ମୁଁ ଆଊ ମୋ ପିଲାବେଳ ସାଙ୍ଗ କେମିତି ମିଶିକି ପର ବୋଉ କୁ ବଦଳେଇ ଗେହିଁଲୁ ଟ୍ରେନ ଭିତରେ  ,ସାଙ୍ଗମାନେ କାହାଣୀ କୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ଟିକେ ସମସ୍ତଙ୍କର ପରିଚୟ ଦେଇଦିଏ।

ସାଙ୍ଗମାନେ ମୁଁ ହଉଚି ଅଜୟ,ଆଊ ମୋ ପିଲା ବେଳ ସାଙ୍ଗ ନାମ ହେଉଛି ଚନ୍ଦନ,ମୋ ବୟସ ଆଊ ମୋ ସାଙ୍ଗ ବୟସ ପୁରା ସମାନ,ଏବେ ଆମକୁ 26 ହେଲା,ମୋ ବୋଉ ର ନା ହଉଚି ମଞ୍ଜୁ ଆଊ ସାଙ୍ଗ ବୋଉ ନା ହଉଚି ରଞ୍ଜୁ, ମୋ ବୋଉ କୁ ବୟସ ପାଖାପାଖି 45 ହେବ ଆଊ ଚନ୍ଦନ ବୋଉ କୁ 43 ପାଖାପାଖି ,ଆମ ଘର ଆଊ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଚନ୍ଦନ ଘର ପୁରା ପାଖାପାଖି କହିବାକୁ ଗଲେ ପାଖ ପଡିଶା, ସେଥିପାଇଁ ଆମେ ପିଲା ବେଳୁ ପୁରା ମିଳିମିଶି ରହୁ,

ଆମେ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ଯେବେଠୁ କଲେଜ ଗଲୁଣି ଆମେ ପୁରା ଛତରା ହୋଇଗଲୁଣି, ଚନ୍ଦନ ଆଊ ମୁଁ ମିଶିକି ଏକାଠି ବହୁତ ଖରାପ କାମ ବି କରୁ, ରବିବାର ଛୁଟି ହେଲେ ଆମ ଘରେ କହିଦେଇ ଆମେ ତୋଟା ଆଡେ ପଲାଉ,ନିଛାଟିଆ ଯାଗା ଦେଖି ଆମେ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ମୋବାଇଲ୍ ରେ ପର୍ନ ଫିଲ୍ମ ଲଗେଇ ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇକି ବାଣ୍ଡ୍ ହଲା ହଲି କରୁ,

ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଆଊ ସେ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ଟେଂଗେଇ ମୋ ପାଟିରୁ ପୁଲେ ଛେପ ତା ବାଣ୍ଡ ରେ ବୋଲେ ଆଊ ସେ ବି ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ରେ ବୋଲେ,ତାପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ପାଖାପାଖି ହେଇକି ନିଜ ନିଜ ବାଣ୍ଡ କୁ ଘଷି ମୋବାଇଲ୍ ଦେଖିକି ହଲାଉ ଆଊ ବିଜ ବାହାର କରିକି ତଳେ ପକେଇ ଦଉ,ଏମିତି ଆମର ସବୁ ଦିନ ଚାଲେ, ସାଙ୍ଗମାନେ ଦିନକର ଘଟଣା ଆମେ ଦୁହେଁ ଏମିତି ପର୍ଣ୍ଣ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁ ଥିଲୁ,ସେଥିରେ ଆମେ ପୁଅ ଆଊ ବୋଉ ସେକ୍ସ ହେବାର ଭିଡିଓ ଦେଖିଲୁ,ଆମକୁ ପ୍ରଥମେ ସେ ଭିଡିଓ ଭଲ ଲାଗିଲାନି କିନ୍ତୁ ପରେ ଆହୁରି ମନ ହେଲା ଦେଖିବାକୁ ସେଥିପାଇଁ ଆମେ ସିଧା ଘରକୁ ଚାଲିଆସି ସିଧା ପଡିଆ ଆଡେ ଚାଲିଲୁ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇବା ପାଇଁ,

ଆମେ ଯାଇ ଝାଡା ପଡିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲୁ ଆଊ ସାଙ୍ଗ ର ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିକି ଚ ଭିଡିଓ ଦେଖିକି ହଲେଇବାକୁ ବାକୁ ଲାଗିଲୁ,ଆମକୁ ସେ ମାପୁଆ ଭିଡିଓ ଏତେ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ଆମେ ଆହୁରି ଆହୁରି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲୁ,ସେ ଭିତରେ ଆମକୁ ସମୟ କେତେ ହେଲାଣି ଜଣା ପଡ଼ିନଥିଲା,ପାଖାପାଖି ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଚନ୍ଦନ କହିଲା – ସାଙ୍ଗ ଅଜୁ ଏଇ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଚି ରେ ମନ ହଉଚି କୋଉ ମାଇକିନିଆ କୁ ଏମିତି ଗେହନ୍ତି ଭାରି ମଜା ଲାଗନ୍ତ,

ମୁଁ ବି ତା କଥାରେ ଏକ ମତ ହେଲି, ଟିକେ ପରେ ଆମେ ଆଊ ନହେଲେ ସେ ଜାଗାରୁ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧି,ଠିକ୍ ସେ ସମୟରେ କେହି ସେ ଆଡ଼କୁ ଆସିବାର ଶୁଭିଲା,ଆମେ ଟିକେ ଡରିଗଲି କାରଣ ଯଦି କେହି ଆମକୁ ଏମିତି ଦେଖିବ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ସନ୍ଦେହ କରିବ,ତେଣୁ ଚନ୍ଦନ ଆଊ ମୁଁ ଟିକେ ବୁଦା ଭିତରକୁ ଯାଇ ଲୁଚି ପଡିଲୁ, ଟିକେ ପରେ ଦିଜଣ ମାଇକିନିଆ ଆମେ ବସିଥିବା ଜାଗାରୁ ଟିକେ ଆଗକୁ ଆସିକି ଛିଡ଼ା ହେଲେ, ଆମେ ଟିକେ କାନ ଡେରି ଶୁଣିଲି ସେ କଣ କରିବାକୁ ଆସିଛନ୍ତି,

ଗୋଟେ ମାଇକିନିଆ କହିଲା – ନାନୀ କୋଉଠି ଝାଡା ଫେରିବା ଯେ ସବୁଆଡେ ତ ହାଗିକି ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଛନ୍ତି ଯାଗା କୁ କଣ କରିବା ଯେ,ସେଠୁ ଆଊ ଗୋଟେ ମାଇକିନିଆ କହିଲା – ତୁ କାହିଁକି ବ୍ୟସ୍ତ ହଉଚି ପଦା ଭିତରକୁ ଟିକେ ଚାଲୁନୁ ପୁରା ସଫା ଥିବ ସେଠୀ ଝାଡା ବସିବା,ସେଠୁ ଦୁଇ ମାଇକିନିଆ ଆମ ଆଡ଼କୁ ଚାଲି ଆସିଲେ ଆମେ ଏହା ଦେଖିକି ପୁରା ଡରିକି ଝାଳ ରେ ଓଦା, ଟିକେ ଭିତରକୁ ସେମାନେ ଆସି ନିଜ ନିଜ ଜାଗାରେ ଠିଆ ହେଇକି ପେଟ ବାଡେଇ ଚାଲିଲେ,

ମୁଁ ଟିକେ ଦେଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି କିଏ ସେ ଦୁଇଜଣ, ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲି ମୋ ମୁଣ୍ଡ ପୁରା ବୁଲେଇ ପକେଇଲା,ସେ ଆଊ କେହି ନୁହଁ ମୋ ବୋଉ ଆଊ ଚନ୍ଦନ ବୋଉ ରଞ୍ଜୂ,ମୁଁ ଚନ୍ଦନ କୁ ବି ଥରିକି କହିଦେଲି,ସେ ବି ଦେଖିକି ପୁରା କାଠ,ଆମେ ଧରା ପଡ଼ିଯିବା ସେ ବୁଦା ପାଖରେ ସେମିତି ଥାଉ,ଟିକେ ପରେ ସେମାନେ ଆମ ଆଡ଼କୁ ପଛ କରୀକି ନିଜ ନିଜ ଲୁଗା ଟେକି ଆମ ଆଡ଼କୁ ଗାଣ୍ଡୀ ଖୋଲିକି ଝାଡା ଫେରିଲେ,

ବାପରେ କେତେ କେତେ ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡୀ ଏମାନଙ୍କର,ମୁଁ ତା ମୋ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖିକି ପୁରା ହିଟ ହେଇଗଲି,ଆଊ ଚନ୍ଦନ ତ ତା ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଜବୁଡ଼ିକି ଧରିଥାଏ, ଆମେ ନିଜ ନିଜ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖିକି ପୁରା ପାଗଳ ହେଇଗଲୁ,ମୋ ବୋଉ ଅଧା ବୁଢ଼ୀ ହେଲାଣି କିନ୍ତୁ ଏତେ ଚିକଣା ଆଊ ଗୋରା ଆଊ ଫର୍ଚ୍ଚା ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖିକି ମୋ ମୁଣ୍ଡ କାମ କରିନଥାଏ,ଆଊ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ତଳେ ପୁରା ବାଳ ଭର୍ତି ଥିଲା,ଚନ୍ଦନ କହିଲା – ସାଙ୍ଗ ଆମ ବୋଉ କଣ ହେଉଛନ୍ତି କିରେ ପୁରା ଗିହାଁଳିମାଇକିନା ଭଳି ଶରୀର କରିଛନ୍ତି,ସେଠୁ ସେ କହିଲା ଆରେ ଗୋଟେ କାମ କରିବା ତୁ ମୋ ବୋଉ ର ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖି ହଲା ଆଊ ମୁଁ ତୋ ବୋଉ ର, ମୋତେ ଏ କଥା ଶୁଣି ଭଲ ଲାଗିଲା ମୁଁ ହଁ କରିଦେଲି,

 

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

12 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *