Sanga Aau Mun Duhen Duhin Nka Bou Ku Gehilu Train Bhitare-2 ସାଙ୍ଗ ଆଉ ମୁଁ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ବୋଉକୁ ଗେ ହିଁଲୁ ଟ୍ରେନ ଭିତରେ -2

ସାଙ୍ଗ ଆଉ ମୁଁ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ବୋଉକୁ ଗେ ହିଁଲୁ ଟ୍ରେନ ଭିତରେ -2

Sanga Aau Mun Duhen Duhin Nka Bou Ku Gehilu Train Bhitare-2

Sanga Aau Mun Duhen Duhin Nka Bou Ku Gehilu Train Bhitare-2  Sanga Aau Mun Duhen Duhin Nka Bou Ku Gehilu Train Bhitare-1 Sexkahanni ପଢୁଥିବା ମିର ସବୁ ପାଠକ ପାଠିକା ଭାଇ ଭଉଣୀ ମାନଙ୍କୁ masttoka ଅଜୟ ର ନମସ୍କାର,ମୁଁ ପୁଣି ଥରେ ଆପଣଙ୍କ ଭଲ ପାଇବା ଯୋଗୁ  ଆମେ ମୁଁ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ବୋଉ କୁ ଗେହିଁଲୁ ଟ୍ରେନ ଭିତରେ part-2 ନେଇ ଆସିଛି,ଏଥିରେ ମୁଁ କେମିତି ଚନ୍ଦନ ବୋଉ କୁ ଗେହିଁଲି ସେ କଥା କୁ ବର୍ଣ୍ଣନା କରୁଅଛି,  ସାଙ୍ଗମାନେ କାହାଣୀ କୁ ତ କହିବି କିନ୍ତୁ ତା ପୂର୍ବରୁ ଟିକେ ଚନ୍ଦନ ବୋଉ ର ବିବରଣୀ ଟିକେ ଦବାକୁ ଚାହୁଁଚି, ଚନ୍ଦନ ବୋଉର ବୟସ ପାଖାପାଖି 43 ବର୍ଷ ହେବ,ଦେଖିବାକୁ ସାବନ ବର୍ଣ୍ଣ ର କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଦେଖିବାକୁ ଗୋଲ ଆଊ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର,

ତାଙ୍କ ବେକ ବହୁତ ଚିକଣିଆ ଆଊ ତାଙ୍କ ପିଠି ମଧ୍ୟ ପୁରା ଚିକଣିଆ, ସାଙ୍ଗମାନେ ମିଛ କହିନାହିଁ ଚନ୍ଦନ ବୋଉ ଉପରେ ମୋର ଅନେକ ଦିନରୁ ଖରାପ ନଜର ରହିଅଛି, ଚନ୍ଦନ ମୋର ଭଲ ସାଙ୍ଗ ବୋଲି ମୁଁ ତା ଆଗରେ ତା ବୋଉ ବିଷୟରେ କିଛି କୁହେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ମୋର ବାଣ୍ଡ ଭିତରେ କଣ କଣ ହେଇଯାଏ,ଆଊ ତାଙ୍କର ମୁଣ୍ଡ ବାଳ ଆଊ ପିଚା ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖିଲେ ମୋ ଦେହରେ ଉତେଜନା ହୁଏ,

ମୁଁ ଯେବେଠୁ ଚନ୍ଦନ ସାଙ୍ଗରେ ମିଶିକି କଲେଜ ଗଲେଣି ସେବେଠାରୁ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ମୋର ପ୍ରବଳ ଦୃବଳତା ରହିଆସିଲାନି,ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଘରେ ଜିଦ୍ କରୀକୀ ଗୋଟେ ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ କିଣିଲି,ସେଥିରେ ପୋର୍ନ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ ଆଊ ଏକୁଟିଆ ଦେଖିକି ମୋ ରୁମ୍ ଭିତରେ ହଲେଇବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ,ସେଥିରେ mature ମାଇକିନିଆ ମାନଙ୍କ ଛୋଟ ପିଲା ସହ,ମା ପୁଅ ସହ,ଆଊ ସାଙ୍ଗ ବୋଉ ସହ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ମୋତେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ,

ତେଣୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ବୋଉ ପ୍ରତି ଆଊ ଚନ୍ଦନ ବୋଉ ପ୍ରତି ମୋର ସେକ୍ସ ଇଛା ପ୍ରବଳ ବଢ଼ିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା,ନିଜ ବୋଉ ସହ ଏଗୁଡ଼ିକ କରିବାକୁ ମୋତେ ସେତେ ଭଲ ଲାଗେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଚନ୍ଦନ ବୋଉ କୁ ଦେଖିଲେ କାହିଁକି କେଜାଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉଠିପଡ଼ି,ସାଙ୍ଗମାନେ ଗୋଟେ ଦିନର କଥା ଆଜି ମାନେ ପଡ଼ୁଚି ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ଚାଲିଥାଏ ଆଊ ଖରା ବି ଟିକେ ଜୋରରେ ହଉଥାଏ ଆଊ ସକାଳୁ ମୋର ପ୍ରସା ପୋଡ଼ା ହଉଥାଏ ତେଣୁ ମୁଁ କଲେଜ ଯାଇ ନଥାଏ,ମୁଁ ଘରେ ଗୋଟେ ଗାମୁଛା ପିନ୍ଧି ସୋଇଥାଏ,

ସେତେବେଳକୁ ଦ୍ୱିପହର ହେଇଥାଏ ମୋତେ ଜୋରରେ ଝାଡା ଲାଗିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ଆମ ବାରିପଟେ ଥିବା ପୋଖରୀ ଆଡ଼କୁ ଚାଲିଲି ଝାଡା ଫେରିବାକୁ,ଝାଡା ବସି ମୁଁ ଶୌଚ ହେବାକୁ ପୋଖରୀ ଆଡ଼କୁ ଗଲି ଆଊ ଗଲା ବେଳକୁ ପୋଖରୀ କୂଳରେ ଚନ୍ଦନ ବୋଉ ମୋ ଆଡ଼କୁ ମୁହଁ କାରୀକି ତାଙ୍କର କଖାରୁ ଭଳିଆ ଚିକଣିଆ ବିଶାଳ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଟେକି ଲୁଗା ଉପରକୁ କାରିକୀ ଶୌଚ ହେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି,

ମୁଁ ଏତେ ବଡ ଚିକଣିଆ ଗାଣ୍ଡୀ କେବେ ସତରେ ଦେଖି ନଥିଲି ତେଣୁ ଦେଖିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଗାମୁଛା ଭିତରେ ଉଥିପଡ଼ିଲା,ସେଠୁ ସେ ଶୌଚ ହେଇ ସେଇ କୂଳରେ ଥିବା ପଥର ଉପରେ ଲୁଗା କାଚି ବାକୁ ଲାଗିଲେ,ମୁଁ ସେଠୁ ଟିକେ ପରେ ଯାଇକି ଶୌଚ ହେଇ ଚାଲି ଆସିଲି ,ସାଙ୍ଗମାନେ ସେବେଠାରୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ମୋର ପ୍ରବଳ କାମ ବାସନା ରହିଆସିଛି,

ତେଣୁ ଯେତେବେଳେ ମୋ ଆଗରେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ମୋ ନିଜ ବୋଉ କୁ ତା ବିଶାଳ ବାଣ୍ଡରେ ଗେହିଁକି ନିଜ କୁ ଶାନ୍ତି କରି ପାରିଲା ମୁଁ କାହିଁକି ତା ବୋଉ କୁ ଛାଡ଼ିବି ସେଥିପାଇଁ ମୋ ମନ ଖାଲି ଉଚ୍ଛନ୍ନ ହେଲା,କିନ୍ତୁ ଠିକ୍ କଥା ଶୁଣିବା ପୂର୍ବରୁ ତା ବୋଉ ବଗି ଭିତରୁ ମୋତେ ଡାକ ଛାଡ଼ିଲେ ଆସିବାକୁ ସେଠୁ ମୁଁ ତରତର ହେଇକି ଚାଲିଗଲି ମୋ ବଗି ଭିତରକୁ,

ଯିବା ପରେ ଚନ୍ଦନ ବୋଉ ପଚାରିଲେ – ଆରେ ଅଜୁ କୁଆଡେ ଯାଇଥିଲୁ କି, ମୁଁ – କୁଆଡେ ନାଇ ବଡ଼ବୋଉ ଏଇ ଏକ ଟିକେ ଯାଇଥିଲି,ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ଆହାରୀ ଭିତରକୁ ବହୁତ ରାତି ହେଲାଣି ଶୋଇ ପଡ଼ିବୁ,ସେଠୁ ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ଟୁଙ୍ଗାରି ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲି,  ସେଠୁ ଭିତରକୁ ଯାଇ ସାଙ୍ଗ ବୋଉ ପାଖରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି,

ସେ ବଗି ଧାରା କୁ ଲାଗି ସୋଇ ଥାଆନ୍ତି ମୁଁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି କିନ୍ତୁ ମୋ ଆଖିକି ଟିକେବି ବୁଦା ଆସୁ ନଥାଏ,ମୁଁ ଖାଲି ଚନ୍ଦନ ଆଉ ମୋ ବୋଉ ର ସେକ୍ସ କଥା ମାନେ ପଡ଼ି ଯାଉଥାଏ,ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ହିଟ ହେଇକି ମୋତେ ବଗି ଭିତରେ ଅଡ଼ୁଆ ଲାଗୁଥାଏ,ବାଧ୍ୟ ହେଇକି ମୋ ଉଠିଥିବା ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ମାଡ଼ିକି ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥାଏ,

ଏମିତି ଅଧା ରାତି ହୋଇଯାଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଜମାରୁ ନିଦ ଆସୁ ନଥିଲା, 1 ଟେ ପାଖାପାଖି ହେଇଥାଏ ସେତିକି ବେଳକୁ ଚନ୍ଦନ ବୋଉ କହିଲେ – ଓଃ କି ଗରମ ହଉଚି ଜମାରୁ ସୋଇ ହଉନି,ସେ ଏମିତି କହୁଥାନ୍ତି ଯେମିତି ମୋ ଛଡା ଏଇ କଥା ଆଊ କାହାକୁ ସୁଭିବନି ତାପରେ ସେ ଉଠିପଡ଼ି ତାଙ୍କ ଲୁଗା କାନିକୁ କୁ ତଳକୁ ପକେଇଦେଇ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ କୁ ପଛପଟୁ ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲେ,

ମୁଁ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ହାତ ପକେଇ ଭିତରୁ ଗୋଟେ ଆଖି ଖୋଲିକି କଣେଇ କଣେଇ ଚାହୁଁ ଥାଏ, ସେ ଗୋଟେ କଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଓଃ କେତେ ବଡ଼ବଡ଼ ଦୁଧ ତାଙ୍କର ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରୁ ଜଣା ପଡୁଥାଏ ,ମୋର ତ ବାଣ୍ଡ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଭିତରୁ ହାର୍ଡ ହେଇଯାଇଥିଲା ଏଇ ସବୁ ଦେଖିକି,ସେ କିନ୍ତୁ ମୋ ଆଡ଼କୁ ନଜର ନଦେଇ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗି ଥାଆନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବଗି ଅଳ୍ପ ଅନ୍ଧାର ଯୋଗୁ ହଉ ନଥିଲା ତେଣୁ ସେ ମୋ ପାଖକୁ ମୁହଁ ଅନିକି ଟିକେ ଚାହିଁଲେ ମୋତେ ମୁଁ ଆଖି ମୂଜି ଶୋଇପଡିବା ର ନାଟକ କଲି,

ସେଠୁ ସେ ଧୀରେ କୁ କହିଲେ – ଅଜୁ ସୋଇ ପଡିଲୁଣି କି ଟିକେ ଉଠେ ଶୋଇଚୁ କଣ,ସେଠୁ ମୁଁ ବାହାନା କରି ଆଖି ଖୋଲିଲି ଆଊ ପଚାରିଲି – ବଡ଼ବୋଉ କଣ ହେଲା କୁହ, ବଡ଼ବୋଉ – ଅଜୁ ଭାରି ଗରମ ହଉଚି ଟିକେ ମୋର ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି ଦବୁକି ମୋଟେ ସୋଇ ହଉନି,

Sanga Aau Mun Duhen Duhin Nka Bou Ku Gehilu Train Bhitare-2

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

12 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *