ସାଙ୍ଗ ଭଉଣୀ ବିଆ ର ନିଆଁ ଲିଭେଇଲି – SexKahanni.COM

ସାଙ୍ଗ ଭଉଣୀ ବିଆ ର ନିଆଁ ଲିଭେଇଲି

ସାଙ୍ଗ ଭଉଣୀ ବିଆ ର ନିଆଁ ଲିଭେଇଲି

Sanga Ra Bhauni Bia Ra Niaan Libheili

ମୋର ପ୍ରିୟ ପାଠକ ଓ ପାଠିକା ମାନଙ୍କୁ ମୋର ନମସ୍କାର, ମୋ ନାଁ ଲିକୁ, ମୋ ଘର ଅନୁଗୁଳ, ମୁଁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମର ନିୟମିତ ପାଠକ ଅଟେ । ସବୁ ଦିନ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ କାହାଣୀ ପଢି ମୁଁ ଭାବିଲି ମୁଁ ବି ମୋ ସହ ଘଟିଥିବା କାହାଣୀ କୁ ଆପଣମାନଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ପୋଷ୍ଟ କରିବି ବୋଲି । ଏହି ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଟି ମୋର ଜଣେ ସାଙ୍ଗର ବଡ ଭଉଣୀ ସହ ଘଟିଥିଲା, ଯାହା ଆଜି ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ।

ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛି ମୋ ସାଙ୍ଗ ଭୁବନେଶ୍ଵର ରେ ରୁହେ ତା ନାଁ ପୁପି । ମୋ ସାଙ୍ଗର ବାପା ବହୁତ ବଡ ସରକାରୀ ଚାକିରିଆ । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ପିଲା ଦିନର ସାଙ୍ଗ । ସେମାନେ ଅନୁଗୁଳରେ ଆମରି ଘରେ ଭଢାରେ ରହୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଘରେ ତା ବଡ ଭଉଣୀ ସୋନି ଦିଦି, ତା ସାନ ଭଉଣୀ ସିମରନ ଓ ତା ମା ରୁହନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ପରେ ମଉସାଙ୍କର କଟକ କୁ ଟ୍ରାନ୍ସଫର ହୋଇଗଲା ତେଣୁ ସେମାନେ ଆମଠୁ ଦୂରେଇ ଗଲେ ।

ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୁଁ କହି ରଖେ କାହାଣୀ ରେ ସବୁ ନାଁ ଗୁଡିକ କାଳ୍ପନିକ କିନ୍ତୁ କାହାଣୀ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ ।

ଫୁଣି କିଛି ଦିନ ପରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ତା ବଡ ଭଉଣୀ ସୋନି ଦିଦି ର ବାହାଘର ଅନୁଗୁଳରେ ହେଉଅଛି । ପୁଅ ଅନୁଗୁଳରେ ହେଇଥିବାରୁ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ବାହାଘର କୁ ଯାଇଥିଲି ବାହାଘରରେ ବହୁତ ଡ୍ୟାନ୍ସ କଲୁ, ତାପରେ ସେ ତା ଘରକୁ ଚାଲିଗଲା । ସେହି ସମୟରେ ମୋର ବୟସ ୨୧ ବର୍ଷ ଥିଲା । ସେଦିନ ଠୁ ସମସ୍ତେ ନିଜ ନିଜ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତରେ ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ ହୋଇ ପାରିନଥିଲୁ ।

ପାଖା ପାଖି ୨ ବର୍ଷ ପରେ ଗୋଟେ ଦିନ ରାତିରେ ହଠାତ ପୁପିର ଫୋନ ଆସିଲା । କହିଲା ସାଙ୍ଗ ମୁଁ ଏବେ ପାଠ ପଢିବା ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସିଛି, ଦିଦିର ଦେହ ବହୁତ ଖରାପ । ତୁ ଅନୁଗୁଳରେ ଅଛୁ ଟିକେ ଦିଦି ଘରକୁ ଯା, କାରଣ ବାପା କୌଣସି କାମରେ ବାହାରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି । ଏତେ ରାତିରେ ଦିଦି ଘରକୁ ସାନ ଭଉଣୀ ଏବଂ ମା ଯିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ, ତେଣୁ ତୁ ଟିକେ ଚାଲିଯା । ମୁଁ ଗୋଟେ ବନ୍ଧୁତାର ଧର୍ମକୁ ତୁଲେଇବା କୁ ଯାଇ ତାକୁ ହଁ କହିଦେଲି ଏବଂ ସେ ଦେଇଥିବା ଠିକଣା ରେ ପହଞ୍ଚିଗଲି ।

ସେଠି ଯାଇ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଲି, ଦିଦି ସୋଇଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ପାଖରେ ତାଙ୍କ ନଣନ୍ଦ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ପଚାରି ଜାଣିଲି ଦିଦି ଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ କାନାଡାରେ ଜବ୍ କରନ୍ତି, ସେ ଯିବାର ଦେଢ ବର୍ଷ ହୋଇଗଲାଣି । ଦିଦି ମୋତେ ଡାକ୍ତର ଆଣିବା ପାଇଁ କହିବାରୁ, ମୁଁ ସେଇଠୁ ପାଖରେ ଥିବା ଗୋଟେ କ୍ଲିନିକରୁ ଯାଇ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଧରି ଆସିଲି । ଡାକ୍ତର ଦିଦି ଙ୍କୁ ଚେକ କଲେ ଏବଂ କିଛି ଔଷଧ ଲେଖିଦେଲ । ସେଠୁ ମୁଁ ଔଷଧ ଧରି ଆସିଲି ଦିଦି ଖାଇ କରି ସୋଇଗଲେ ।

ତାପରେ ତାଙ୍କ ନଣନ୍ଦ ଯାହାଙ୍କ ନାଁ କଲ୍ପନା ଥିଲା ତାଙ୍କୁ କହି ସେଠୁ ଚାଲି ଆସିଲି । ସେହି ସମୟରେ ମୁଁ କଳ୍ପନା କୁ ଦେଖିଲି ସେ ଲେହେଙ୍ଗା ଏକଦମ କାମାଲ ଲାଗୁଥିଲା,ପୁରା ଅପସରି ପରି । ତ ଚେହେରା ପୁରା ଗୋରା । ମୁଁ ସେ ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ବି ମୋ ଆଖି କଳ୍ପନା ଦୁଧ ଉପରକୁ ପଲାଉଥିଲା, ଆପଣମାନେ ଜାଣିପାରୁଥିବେ ସେକେତେ ସୁନ୍ଦର ହେଇଥିବା ? ସେଦିନ ପରଠୁ ମୋର ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା ଲାଗିରହିଥିଲା । ତୃତୀୟ ଦିନ ମୋ ବାପା ବୋଉ ଗାଁ କୁ ବୁଲିବା ପାଇଁ ପଳେଇଲେ । ମୋତେ ରୋଷେଇ କରି ଆସେ ତେଣୁ ମୁଁଏକୁଟିଆ ରାହିବାରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ନଥିଲା ।

ବାପା ବୋଉ ଯିବା ପରେ ମୁଁ ଦିଦିଙ୍କ ଘରକୁ ବାହାରିପଡିଲି, ଯାଇ ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ନଣନ୍ଦ କେଉଁ ଏକ କାମରେ ଭୁବନେଶ୍ଵର ଯାଇଥଲେ ।  ମୁଁ ଦିଦି ଙ୍କୁ ବି କହିଲି ମୋ ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି, ଆଜି ବାପା  ବୋଉ ଗାଁ କୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି । ଏକଥା ଶୁଣି ସେ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଗଲେ । ଯାହା ତାଙ୍କ ହସରୁ ମୁଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ବାରି ପାରୁଥିଲି । ଦିଦି ମୋତେ କହିଲେ ତୁ ଆଜି ଏଇଠି ରହିଯା, ରାତିରେ ଏକା ରହିବା ମୋର ଅଭ୍ୟାସ ନାହଁ, ଡର ଲାଗିବ !

ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ଖୁସି ହୋଇଗଲି । ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ଘରକୁ ଆସି ମୋର କିଛି କପଡା ଯାହା କୁ ଘରେ ରହିଲେ ପିନ୍ଧେ ନେଲି  ଏବଂ ଘରକୁ ଚାରି ଆଡୁ ତାଲା ପକେଇ ଦେଲି । ସଞ୍ଜ ବେଳେ ମୁଁ ଫ୍ରେସ ହୋଇ ହଲ ରେ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲି । କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ଦିଦି ରୋଷେଇ ସାରି ଖାଇବା ଧରି ଆସିଲେ ଏବଂ ମୋତେ ଖୁଆଇବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ସେହି ସମୟରେ ଦିଦି ଢିଲା ବେକ ବାଲା ନାଇଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ସେ ଯେତେବେଳେ ଖାଇବା ବଢିବା ପାଇଁ ନଇଁଛନ୍ତି ମୋତେ ତାଙ୍କ ୩୪ ସାଇଜ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଦେଖା ଗଲା । ମୁଁ ନଜର ତାଙ୍କ ଦୁଧରେ ଅଛି ଦିଦି ଏକଥା କୁ ନୋଟିସ କରି ନେଲେ ଏବଂ ମୋତେ ଦେଖି ଗୋଟେ ସ୍ମାଇଲି ଦେଇ ଦେଲେ ।

ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କଲି ସେତେବଳେ ଦିଦି କହିଲେ – ଲିକୁ ଆଜି ବହୁତ ଗରମ ଲାଗୁଛି,ତୁ ଖାଉଥା ମୁଁ ଯାଇଁ ଗାଧୋଇ ଆସୁଛି । ତାପରେ ସେ ବାର୍ଥରୁମ ଭିତରେ ପସିଗଲେ, କିଛି ସମୟ ପରେ ହଠାତ ବାର୍ଥରୁମ ଭିତରୁ ତାଙ୍କ ପାଟି ଶୁଭିଲା । ମୁଁ ଯାଇ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ସେ ବାର୍ଥରୁମ ଚଟାଣରେ ପଡିଛନ୍ତି ଏବଂ ପୀଡା କୁ ସହିପାରୁ ନାହାନ୍ତି ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଉଠେଇଲି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସାହାରା ଦେଇ ଧିରେ ଧିରେ ଆଣି ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ନେଇଗଲି । ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ମାଡ ହେଇଥିବାରୁ ସେ ଖଟ ଉପରକୁ ଉଠିପାରୁନଥିଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଟେକିକି ଖଟରେ ସୁଆଇ ଦେଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଉଠେଇ ବସେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଉଠେଇ ଖଟକୁ ଆଉଜେଇ ବସାଉଥିଲି ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଦୁଧରେ ମୋ ହାତ ଟଚ ହେଉଥିଲା,ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆପେ ଆପେ ହିଟ୍ ହେଇଗଲା । ମୋ ୯୦ ଡିଗ୍ରୀ ବାଣ୍ଡକୁ ଦିଦି ଦେଖିନେଲା ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଔଷଧ ଦେଇ ତାଙ୍କ ରୁମରୁ ଚାଲିଆସୁଥିଲି, ଦିଦି ମୋ ହାତକୁ ପଛରୁ ଧରି ନେଇ କହିଲେ ତୁ ଏଇଠି ମୋ ପାଖରେ ରହ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ରହିଲି। ସେ କହିଲେ ମୋ ଅଣ୍ଟା ବହୁତ ଜୋରେ ପୀଡା ଲାଗୁଛି ତୁ ଟିକେ ମାଲିସ କରିଦେ । ମୁଁ ଗୋଟିଏ ପେନ କ୍ଲିଅର କ୍ରିମ୍ ଆଣି ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସିପଡିଲି । କିନ୍ତୁ ସେ କ୍ରିମ ଲଗେଇବାକୁ ମନା କଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ଫୁଣି କଣ  ଲଗେଇକି ମାଲିସ କରିବି । ସେ ତାଙ୍କ ଆଲମାରି ରୁ ଗୋଟିଏ ତେଳ ଶିଶି ଆଣିବାକୁ କହିଲେ । ମୁଁ ନେଇ ଆସିଲି, ସେ କହିଲେ ୟାକୁ ଲଗେଇ ମୋ ଅଣ୍ଟାରେ ମାଲିସ କର ।

ତାପରେ ଦିଦି ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସ କୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଦେଲେ ଏବଂ ଇସାରା ଦେଇ କହିଲେ ଅଣ୍ଟାରେ ତେଳ ମାଲିସ କରିବା ପାଇଁ । ମୋ ହାତ ଥରୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ହାତରେ ତେଳ ଲଗେଇଲି । ଫୁଣି ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାର ରୂପ ଧାରଣ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଯାହାକୁ ଦିଦି ଅନୁଭବ କରି ପାରୁଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ଦିଦିଙ୍କ ମସ୍ତ ଚିକିଣିଆ ଅଣ୍ଟାରେ ତେଳ ଲଗେଇବା ପରେ ଦିଦିଙ୍କୁ କହିଲି ଦିଦି ଏବେ କେଉଁଠି ତେଳ ଲଗେଇବି ? ସେ କହିଲେ –  ପ୍ରଥମେ ତୁ ମୋତେ ଦିଦି ନଡାକି କେବଳ ଅନୁ ବୋଲି ଡାକେ ।

ଏହାପରେ ସେ ତାଙ୍କର ନାଇଟ କୁ ଖୋଲିଦେଲେ, ସେ କେବଳ ମୋ ଆଗରେ ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଥିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ପାଗଳ ହେଇଗଲି । କାରଣ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଲଗୁନଥିଲା କି ସେ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳା ବୋଲି । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ପାଦରେ ତେଳ ଲଗେଇବା ପାଇଁ ଇସାରା ଦେଲେ । ମୁଁ ଗୋଟେ ଭଲ ପିଲା ପରିକା ତାଙ୍କ ଗୋଡରେ ତେଳ ଲଗେଇଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଆଖିର ଇସାରା କୁ ଦେଖି ବୁଝିଗଲି ଯେ ସେ ବି କାମନା ର ନିଆଁରେ ଜଳୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଉପରକୁ ଗଲି ।

ଦିଦି ତାଙ୍କ ଆଣ୍ଠୁକୁ ମେଲେଇ ଦେଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଚଡି ଉପରୁ ମାଲିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଜୋସ ରେ ଆସିଗଲେ ଏବଂ ହାଲକା ହାଲକା ଶିତ୍ସକାର କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ପାଣି ଛାଡିଲା । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓଦା ହେଇଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଓଦା ବିଆ ରେ ଯେମିତି ହାତ ମାରିଛି ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ବାହାର କରିଦେଲେ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଝଟକାରେ ଉଠି ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲେ ।

ସେ ପାଗଳ କୁକୁର ପରିକା ମୋ ଡ୍ରେସ ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୋର ବି ବରଦାସ୍ତ କରିବାର ସୀମା ପାର ହେଇଯାଇଥିଲା, ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ଓଠ ଏକା ସହିତ ମିଶିଗଲା । ଆମେ ଦଶ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିସ କଲୁ । ତାପରେ ଦିଦି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କହିଲେ ଏହାକୁ ବାହାର କର । ସେ ନିଜେ ମୋ ଚଡି ଖୋଲି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଜାଦ କରିଦେଲେ । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ହାତରେ ଧରି କହିଲେ – ୱାଃ … ଏତେ ବଡ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କର ନୁହେଁ ।

ମୁଁ କିଛି ବୁଝିବା ଆଗରୁ ଦିଦି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଯାହାଦ୍ୱାରା ମୁଁ ଏକଦମ ପାଗଳ ହୋଇଗଲି । ତାଙ୍କ ବାଳ କୁ ଧରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତରକୁ ପେଲିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ପାଣି ଆସିଗଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ଲାଗିଲା କି ମୋର ଭରିଯିବ ତେଣୁ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ରୁ ବାହାର କରି ଆଣିଲି ।

ତାଙ୍କୁ ଖଟରେ ସିଧା ସୁଆଇ ଦେଲି । ଦିଦିଙ୍କ ଦୁଇ ଗୋଡ କୁ ଉପରକୁ କରି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମୋ ମୁହଁ କୁ ଲଗେଇ ଦେଲି । ଯାହା ଦ୍ଵାରା ସେ ପାଗଳ ହେଇ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆ ଉଃ ହେଉଥାନ୍ତି । ଏମିତି କରିବାରୁ ସେ ଆଉ ଥରେ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ର ସବୁ ପାଣି ମୁଁ ପିଇ ଦେଲି । ତାଙ୍କ ବିଆ ରସ ଟିକେ ଲୁଣିଆ ଲାଗୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ମସ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା ।

ଆମେ ଦୁଇଜଣ କିଛି ସମୟ ରହିଗଲୁ । ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଗୋଟେ ଭଲ ଆଇଡିଆ ଆସିଲା, ମୁଁ ରୋଷେଇ ଘରୁ ଯାଇ କିଛି ମହୁ ନେଇ ଆସିଲି, ତାଙ୍କ ବିଆ ଓ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଲଗେଇ ଦେଲ । ତାପରେ ଆମେ ୬୯ ପୋଜିସନରେ ଆସିଗଲୁ । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମୁଥିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଚାଟୁଥିଲି, କିଛି ସମୟ ପରେ ଆମେ ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କ ମୁହଁରେ ଝଡିଗଲୁ ।

ସେ ଖୁସିରେ ବିଭୋର ହୋଇ କହିଲେ – ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏତେ ମଜା ମୋ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଦେଇ ନାହିଁ, ସ୍ଵାମୀ କଥା ତା ଠୁ ହିନ .. କାରଣ ସେ ଦୁଇଜଣ କେମିତି ମୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବେ ଜଳଦୀ ସେ କାମରେ ଲାଗିପଡନ୍ତି । ମୋ ମନ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଦ୍ଵାରା କେବେ ବୁଝିନଥିଲା । ଆଜି ତୁମେ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଦେଲ ।

ଫୁଣି ସେ ମୋତେ ଚୁମ୍ବନ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ଯାହା ଦ୍ଵାରା ମୁଁ ଏବଂ ସେ ଗରମ ହୋଇଗଲୁ । ଏବେ ସେ କହିଲେ ଲିକୁ ମୁଁ ଆଉ ବରଦାସ୍ତ କରିପାରୁ ନାହିଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ତୁମ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦିଅ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଆଉ ଟିକେ ତଡପେଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି ତେଣୁ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡର ମୁଣ୍ଡି କୁ ହାଲକା କରି ପୁରେଇଲି ଓ ବାହାର କଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ରଗଡିଲି । ଯାହା ଦ୍ଵାରା ସେ ଆହୁରି ପାଗଳ ହେଇଯାଉଥିଲେ । ଫୁଣିଥରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା ।

ସେ ଏବେ ମୋତେ ଗାଳି ଦେଇ ମୋତେ ସୁଆଇ ଦେଇ ମୋ ଉପରକୁ ଆସିଗଲେ । ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ରଖି ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦାବିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ଯୋଗୁ ତାଙ୍କୁ ପିଡା ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଜାଣିଲି ଯେତେବେଳେ ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ ବାହାରୁଛି ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁ ପଚାରିଲି ରାଣ୍ଡୀ ମାଗିହା ତୁ କାହିଁ କାନ୍ଦୁଛୁ ? ତୁ ତ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁଇଟା ବାଣ୍ଡ ନେଇସାରିଛୁ । ସେ କହିଲେ – ମାଗିହା ତୋ ବାଣ୍ଡରେ ଯେଉଁ ଯାଦୁ ଅଛି ସେଥିରେ ମୁଁ ପାଗଳ ହେଇଗଲିଣି । ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏମିତିକା ବାଣ୍ଡ ମୋତେ ମିଳିନାହିଁ । କଣ ବାଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡେ ପାଇଛ ମ ! ବାଣ୍ଡ ନୁହେଁ ତ ଏକ ଲୁହ ରଡ । ଆଃ ଉଁ ଆଃ ଉଁ ଆଃ ଉଁ ଆଃ ଉଁ ଆଃ ଉଁ ଆଃ ଉଁ ଏମିତିକ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗିହଁ ।

ଲିକୁ ତୁ ଏବେ ମୋର ସବୁ କିଛି । ଏବେ ମୁଁ ତୋ ବାଣ୍ଡର ପ୍ରେମରେ ଫୁଲ ଦିୱାନୀ ହେଇଗଲିଣି । ମୋ ରାଜ ତୁ ଯଦି କେଉଁ ବୁଢୀକୁ ଗେହିଁ ଦବୁ, ତା ଯବାନୀ ମନେପଡିଯିବ । ଆଉ ସେ ଭବିବ ଏମିତିକା ବାଣ୍ଡ ମୋତେ ସେତେବେଳେ ମିଳିଥାନ୍ତା କି ? ଏମିତି ୨୦ ମିନିଟ ଗେହିଁଲା ପରେ ସେ ତାଙ୍କର ଚରମ ସୀମାରେ ପହଞ୍ଚିଯାଇଥିଲେ ।

ସେ ମୋତେ ଜୋରେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲେ ଏବଂ ଅତି ଉତେଜନା ସ୍ଥିତି ରେ ଦିଦି ମୋ ଓଠକୁ କାମୁଡି ଦେଲେ । ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ପାଣି ବାହାରିଗଲା । ପାଣି ବାହାରିବ ପରେ ସେ ମୋ ଉପରେ ହଳିଆ ହୋଇ ସୋଇ ପଡିଲେ । ଏବେ ମୋର ବି ବାହାରିବ ଟାଇମ ଆସିଯାଇଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସିଧା ସୁଆଇ ଆଉ ୫ ମିନିଟ ଗେହିଁବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି କେଉଁଠି ଛାଡିବି ?

ସେ କହିଲେ – ଏମିତି ମର୍ଦ ର ପାଣି ବିଆ ଭିତରେ ନନେଲେ ଭଲ ଲାଗିବା ନାହିଁ । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗେହୁଁ ଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡି ଦେଲି । ସେଇ ଦିନ ରାତିରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଆଉ ୫ଥର ଗେହିଁଲି । ତାଙ୍କ ନଣନ୍ଦ ନଆସିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପେଳୁଥିଲି । ସେ ଆସିବା ପରେ ଆମକୁ ଯେବେ ମଉକା ମିଳେ ଆମେ ହାତ ଛଡା କରୁନଥିଲୁ ।

ସେ ଏବେ ମୋ ଦ୍ଵାରା ଗୋଟେ ପୁଅ ଜନ୍ମ କରିଛନ୍ତି, ସେ ପତ୍ନୀ ହୋଇ ମୋତେ ଯୌନ ସୁଖ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

 

9850cookie-checkସାଙ୍ଗ ଭଉଣୀ ବିଆ ର ନିଆଁ ଲିଭେଇଲି
7 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!