Sangamane kale Bou Saha Group Sex – SexKahanni.COM

Sangamane kale Bou Saha Group Sex

Sangamane kale Bou Saha Group Sex ସାଙ୍ଗମାନେ କଲେ ବୋଉ ସହ ଗ୍ରୁପ ସେକ୍ସ

Sangamane kale Bou Saha Group Sex ମୁଁ ସମିର୍। ମୋର ପ୍ରଥମ କାହାଣୀ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢେଇ ବୋଉକୁ ଗେହିଁଲି ଥିଲା ଏହା ମୋର ଦ୍ଵିତୀୟ କାହାଣୀ । ବୋଉ ମୋ ସହ ବାଙ୍ଗାଲୋର ଆସିଥିଲା ଗୋଟେ ମାସ ରହିବା ପାଇଁ।ବୋଉ କୁ ମୁଁ hot paint ପିନ୍ଧିବାକୁ ଦେଉଥିଲି,ବୋଉ ବି ସେୟା ପିନ୍ଧୁ ଥିଲା।ଥରେ ବୋଉ କୁ ଦେଖିଲି ବୋଉ ଖାଲି ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ଥିବାର। ଛାୟା କି ବ୍ଲାଉଜ ନୁହେଁ କେବଳ ଶାଢ଼ୀ। ଶାଢ଼ୀ ଭିତରେ ବୋଉର ଗୋରା ଗୋରା ଦୁଧ ଝୁଲି କି ରହୁ ଥିଲା। ଆଉ କଳା କଳା ଭୁଣ୍ଡି ବି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ଶାଢ଼ୀ ଭିତରେ। ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ତୁ ସବୁ ବେଳେ ଏମିତି ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ଦେଖିବାକୁ ଭଲ ଲାଗୁଛି। ବଡ଼ ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡୀ ଆଉ ଆଉ ବଡ ଦୁଧ ବୋଉ ର ଆକର୍ଷଣ ଥିଲା।

ମୁଁ ସବୁ ବେଳେ ବୋଉକୁ କୋଳ ରେ ବାସାଉଥିଲି।ବୋଉ କୁ ମୁଁ ମୋ ଉପରେ ବସେଇକ୍କି ସବୁ ବେଳେ room re TV ଦେଖେ। ବୋଉ ଖୋଲା କେଶ ସବୁ ବେଳେ କରୀକି ରଖି ଥିଲା। ଥରେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ପ୍ରସାଦ ଆଉ ବିନୟ ଆସିଥିଲେ ମୋ ରୁମ୍ କୁ ସେମାନେ ବୋଉ କୁ ଦେଖିଲ ତ ସହ ରୋମାନ୍ସ କରିବାକୁ ଇଛା ହେଲା ମୁଁ ବି ସେ ଦୁଇ ଜଣ ର ବୋଉ ସହ group sex କରୁଥିଲି। ଯାହା ବୋଉ ସହ ସେକ୍ସ ହଉଥିଲା ସେ ରୁମ୍ ରେ ବସିକି ଖାଲି ଦେଖୁ ଥିଲା।ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଠି କ ଅଛି ଆଜି ରାତିରେ ହେବ।

ମୁଁ କହିଲି ଖାଲି ରୋମାନ୍ସ ସେକ୍ସ ନୁହେଁ ।ସେମାନେ ରାଜି ହେଲେ,ରାତି ୯ ତା ରେ ଦୁହେ ଆସିଲେ।ମୁଁ ବୋଉ କୁ କୋଳ ରେ ବସେଇ ଟିଭି ଦେଖୁ ଥିଲି।ବୋଉ ଖାଲି ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ଥିଲା।ପ୍ରସାଦ ଆସିକିଁ ବୋଉ କୁ ଟେକି କି bed room KU ନେଇକି ଗଲା।ମୁଁ ତାପରେ ଗଲି।ସେ ଦୁହେଁ ବୋଉ କୁ ବେଡ୍ ରେ ସୂୟେଇ ଦେଇଥିଲେ।ବୋଉ ପାଦ କୁ କିସ karuthila,au binaya bou ta Peta KU kiss karuthila, Prasad bou ପାଦ ପାଖ ରୁ ବୋଉ ଜଙ୍ଗ Jake kiss kariki asial,ଜଙ୍ଘ କୁ ଖାଲି ଶୁଙ୍ଘିଲା ପ୍ରସାଦ,ତା ପରେ ବିନୟ ବୋଉ ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁମିଲା।ତା ପରେ ତିନି ଜଣ ଯାକ ଲଙ୍ଗଳା ପୁରା ହେଇ ଗଲେ।ମୁଁ ସବୁ ଦେଖି ଥାଏ.ବୋଉ ପେଟେଇ କି ଶୋଇଲି ।

ବୋଉ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ପ୍ରସାଦ ଚୂମିଲା,ପୁରା ଲାଳ କରି ଦେଲା ବୋଉ ଗାଣ୍ଡିକି ଚୁମି ଚୁମି କା।ବୋଉ ଗୋରା ଗୋରା ଗାଣ୍ଡୀ ଆଉ ମାଳ ଦ୍ଵାରା ପୁରା ଲାଳ ତାକୁ ବି ପ୍ରସାଦ ଛାଡ଼ି ଲାନି mala dwara KU bi ଚୂମିଲା।ଜିଭ ତା ଭି ତରେ ପୁରେଇ ଦେଲା।ତା ପରେ ଦୁଇ ଜଣ ଯାକ ବୋଉ ର ପୁରା ଦେହ କୁ ଚାଟିଲେ,ବୋଉ ପୁରା ଗରମ ହେଇ ଯାଇଥିଲା,ତା ପରେ ବୋଉ କୁ ପ୍ରସାଦ କୋଳ ରେ ବସେଇଙ୍କିଁ ବୋଉ ଓଠ ସହ ତା ଓଠ ମିଶେଇ କି ବୋଉ ଜିଭ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ କାମୁଡ଼ି ଥାଏ ।

ବୋଉ ପୁରା ସେକ୍ସି ହେଇ ଯାଉ ଥିଲା।ଖାଲି ଗରମ ନିଃଶ୍ୱାସ ଛାଡ଼ୁ ଥିଲା।ବିଣୟ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଚୁମା ଦୌ ଥିଲା।ମୁଁ ବସିକି ଦେଖୁ ଥାଏ।ରୁଲ୍ ଅନୁସାରେ ମୁଁ କିଛି କରିବି ନି।ବିନୟ ଗେହୀ ବାକୁ କହିଲା ବୋଉ ମନ। କଲା,କିନ୍ତୁ ମନ ଥାଏ।ପ୍ରସାଦ _ aunty   mu ଖାଲି ତମ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଘଷିବି ଙ୍ଗେହି ବିନି.ବୋଉ କହିଲା ହଉ।ପ୍ରସାଦ ତା ବଣ୍ଡ କୁ ବୋଉ ବିଆ ଆଗରେ ଖାଲି ଘଷିଲା.ବୋଉ ଗୋଡ଼ ଦୁଇ ତାକୁ ପ୍ରସାଦ ତା କାନ୍ଧ ରେ ରଖି କି ତା ବଣ୍ଡ କୁ ବୋଉ ବିଅ ରେ ଖାଲି ଘଷିଆଲ୍।ତା ପରେ ବୋଉ କହିଲା ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ପୁରାଅ,ତା ପରେ ପ୍ରସାଦ ତା ବଣ୍ଡ କୁ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ପୁରେଇ ଲା।ବୋଉ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଟେକି ଶୋଇଲା,ତା ପରେ ପ୍ରସାଦ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ନଡିଆ ତେଲ ପକେଇ କି ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଲା।

ପ୍ରସାଦ – କେମିତି ଲାଗୁଛି ଧନ।ଧୀରେ କରିବି ନ speed re କରିବି।

ବୋଉ – ଧୀରେ ଧୀରେ କର ଭଲ ଲାଗୁଚି।ବିନୟ ବୋଉ ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ କାମୁଡ଼ି ଥିଲା।ବୋଉ ଗାଣ୍ଡୀ ତା ବି ମସ୍ତ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ।ଯେତେ ବେଳେ ବାଣ୍ଡ ପଶୁ ଥିଲା।ବୋଉ ଖାଲି ଖୁସିରେ ଆା ଉ ଆ ଊ ହଉଥିଲା।ପରସଦ୍ ଜୋର୍ ରେ କରିବାକୁ ଲଗିଆଲ୍।ବୋଉ ପୋଜ ପରେ ଖାଲି ପୋଜ୍ ଦଉଥିଲା।ବୋଉ ଉଠି ପଡି ପ୍ରସାଦ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ କଲି ଚୁଚୁମି ଲା।ପ୍ରସାଦ କୁ ଭଲ ଲାଗୁ ଥାଏ।ବିନୟ ବୋଉ ବି ଆ କୁ କାମୁଡ ଥାଏ।ମୁଁ ଖାଲି ବସିକି ଦେଖୁ ଥାଏ।କିଛି ସମୟ ପରେ ପ୍ରସାଦ ଛିଡ଼ା ହୋଇ କି ବୋଉ କୁ କହିଲା ତମେ ଧନ take ବସିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚାଟ୍।

ବୋଉ ପୁରା ପ୍ରସାଦ ବଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଲାଳୁଆ କରୁ ଦେଇଥାଏ।ପ୍ରସାଦ ବୋଉ କୁ ଉପର କୁ ଟେକି ନେଇ କାଖେ ଇ ତା ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବୋଉ କୁ ବସେଇ ଦେଲା।ତା ବାଣ୍ଡ ଯାଇକି ବୋଉ biaaa ଭିତରେ ପଶି ଗଲା।ଧୀରେ ଧୀରେ ପ୍ରସାଦ ବୋଉ ଟେକି ଥାଏ ଆଉ ତଳ କୁବନୁଥାୟେ।ବୋଉ ପୁରା ଯାଲୁଆ ହେଇ ଯାଇ ଥିଲା।ତା ଗାଣ୍ଡୀ ପୁରା ଲାଲ୍ ପଡି ଯାଇ ଥିଲା।ପ୍ରସାଦ ୩୦ ମିଂ ଏମିତି ଗେହିବା ପରେ ତା ର ବାହାରି ଗଲା।ବୋଉ b ହାଲିଆ ହେଇ ଯାଇଥିଲା।ତା ପରେ ବୋଉ କୁ ବିନୟ ଆସିକି କୋଳ ରେ ବସେଇ ଲା।ବୋଉ ଦେହକୁ ଖାଲି ଚୁମିଆଲ୍।

ବୋଉ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ହାତ ପୁରେଇ ଲା।ବୋଉ କୁ ସଲ ସଲ ଲାଗୁ ଥିଲା।ବିନୟ ବୋଉ ଓଠକୁ ଚିମାଳ।କିଛି ସମୟ ପରେ ବୋଉ କୁ ବେଡ୍ ରେ ବସେଇ ତା ଗାଣ୍ଡୀ re ପୁରେଇ ବାକୁ ଆଗେଇ ଲା।ବିନୟ ପୁରା ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରୁ ଥାଏ।ବୋଉ ପୁରା ମଜା ନେଲା।

ବିନୟ – ଧନ ଏମିତି ସବୁ ଦିନେ କରିବା।ବୋଉ ହଉ ।ବୋଉ ତା ପରେ ତ ବଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଲା।ଆଉ ତା ଦୁଧରେ ତା ବଣ୍ଡ କୁ ଘଷିଆଲ।ତା ପରେ ବିନୟ ବୋଉ ପାଟିରେ ଗେହିଆଲ୍।ତା ପରେ ବିନୟ ବୋଉ ବି ରେ ତା ବଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇଲା।ତା ପରେ ବିନୟ ର ବାହାରି ଗଲା.bou ତା ଗାଣ୍ଡୀ re ସବୁ ବୀର୍ଯ ପକେଇଲା ବିନୟ।ବୋଉ ତା ପରେ ବର୍ତ୍ ରୁମ୍ ଗଲା।ମୁଁ ତା ସହ ଗଲି ତାକୁ ଭଲ ଭାବ ଲଙ୍ଗଳା କରଇକି ,ତା ଦେହ ସାରା ହାତ ବୁଲେଇ ସଫା କଲି।ତା ପରେ ବୋଉ କୁ ରୁମ୍ କୁ ଟେକି କି ଆଣିଲି।ତା ପରେ ତାକୁ ଗୋଟେ hot paint deli।ପିନ୍ଧି ବାକୁ ଆଉ ଉପରେ ଗୋଟେ ଗଞ୍ଜି ଦେଲି।ଗଞ୍ଜୀ ଭିତରେ ବୋଉର ଗୋରା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ସତେ ପୁରା  ପଥ ର ହେଇଞ୍ଜାଇଥିଆଲ୍।ତା ପରେ ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ ସୋଇଲି।ବୋଉ ମୋ ସହ ମସେ ରହିଲା ।ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ମୋ girlfriend ଭଳି ରଖି ଥିଲି।କେମିତି ଲାଗିଲା comment ଦେବେ ନିହାତି।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

22420cookie-checkSangamane kale Bou Saha Group Sex
One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!