SangaRa Bhauni Mote Patei Gehihela – SexKahanni.COM

SangaRa Bhauni Mote Patei Gehihela

SangaRa Bhauni Mote Patei Gehihela ସାଙ୍ଗର ଭଉଣୀ ମୋତେ ପଟେଇ ଗେହିଁହେଲା 

SangaRa Bhauni Mote Patei Gehihela  ସମସ୍ତ ଦେବୀ ଓ ସଜ୍ଜନ ମାନଙ୍କୁ ମୋ ହୃଦୟରୁ ପ୍ରଣାମ । ମୋ ନାଁ ସୁଜିତ ଅଟେ ମୋ ହାଇଟ ୫ଫୁଟ ୯ଇଞ୍ଚ । ମୁଁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମର ନିୟମିତ ପାଠକ ଅଟେ । ମୋର ଏହି ପ୍ରଥମ କାହାଣୀ ଆଶା କରେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିବ । bhai bhauni odia sex story

ମୁଁ ପୁରୀ ରେ ଜବ କରେ । ମୋ ଅଫିସ ଟାଇମ ସକାଳ ୭ଟା ରୁ ୩ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ । ଏହି କାହାଣୀ ମାର୍ଚ ମାସର । ମୁଁ ଗୋଟେ ଘରେ ପେଇଙ୍ଗ ଗେଷ୍ଟ ପରି ରହୁଥିଲି । ଘରମାଲିକ ରାଜୁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ହେଇଯାଇଥିଲା କାରଣ ଆମେ ଦୁହେଁ ଏକା ବୟସର । ରାଜୁର ବିବାହ ଘର ହେଇଯାଇଥିଲା ତାର ଗୋଟେ ୩ ବର୍ଷର ପୁଅବି ଅଛି । ସେ ପ୍ରାୟ ତା ଅଜା ଘରେ ରହେ । sanga bhuani ku gehili

ରାଜୁ ବେଶୀ ୧୦ମ ଫେଲ ତେଣୁ ସେ କେଉଁଠିବି ଜବ କରିପାରେ ନାହିଁ । ସେ ଦିନ ଯାକ କେବଳ ତାସ ଖେଳରେ କଟି ଯାଏ । ଆଉ ବେଳେ କେଉଁଠି ଯାଇ କାମ କରି ଦୁଇପାଇସା ଆନେ, ସେ ସେଇଥିରେ ବହୁତ ଖୁସି ଥାଏ । bhai ra sanga saha sex 

ରାଜୁ ସ୍ତ୍ରୀ ନା ସୀମା ତା ବୟସ ୨୬ ବର୍ଷ । ପଇସା ଅଭାବରୁ ତା ସ୍ତ୍ରୀ ଗୋଟେ ସୋରୁମ ରେ କାମ କରେ । ରାଜୁର ଗୋଟେ ଭଉଣୀ ଅଛି ତାଙ୍କ ନାଁ ଅସୀମା (ଛଦ୍ମନାମ) । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଅସୀମା ଦିଦି କହି ଡାକେ । ତାଙ୍କ ବୟସ ୩୬ବର୍ଷ । ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ନାହାନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ୧୨ ବର୍ଷ ଝିଅ ଥିଲା । ତାଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଏତେ ଖରାପ ଯେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ବୋଲି ଝିଅ ଏଇ ବର୍ଷେ ହେଲା ମରିଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ଝିଅ ବେମାର ରେ ପଡିଥିଲା ପଇସା ଅଭାବରୁ ଚିକିତ୍ସା ନହେଇ ପାରିବାରୁ ସେ ମରିଗଲା । ତାଙ୍କ ଫିଗର ୩୨-୩୦-୩୪ ହେବ ।

ଅସୀମା ଦିଦି ତାଙ୍କ ଘରେ ଏକା ରୁହନ୍ତି । ସେ ବେଳେ ରାଜୁ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି । ଅଧିକା ସମୟ ଯେତେବେଳେ ପଇସା ଅଭାବ ହୁଏ ସେ ରାଜୁ ପାଖକୁ ଆସନ୍ତି । ଗୋଟେ ଦିନ ଦିଦିକୁ ପଇସା ଦରକାର ଥିଲା ସେ ରାଜୁକୁ ଫୋନ କଲେ । ରାଜୁ ଫୋନ ନଉଠେଇବାରୁ ସେ ପାଖା ପାଖି ୩.୩୦ ବେଳେ ରାଜୁ ଘରକୁ ଚଳି ଆସିଲେ ।

ମୁଁ ଏକା ବସି ଲାପଟପ ରେ ବଲିଓଡ ହିରୋଇନ ମାନଙ୍କ ଲାଙ୍ଗଳା ଫଟୋ ଦେଖୁଥିଲି । ସେହି ସମୟରେ ଡୋର ବେଲ ବାଜିଲା । ମୁଁ କବାଟ ଖୋଳିବାରୁ ଅସୀମା ଦିଦି ବାହାରେ ଠିଆ ହେଇଥିଲେ । ସେଦିନ ଅସୀମା ଦିଦି ବହୁତ ସେକସି ଲାଗୁଥିଲେ ।

ଦିଦି ରଜୁ କଥା କହିବାରୁ ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ରାଜୁକୁ ଫୋନ କଲି ସେ ଫୋନ ଉଠେଇଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ଦିଦିକୁ ବସିବାକୁ କହିଲି । ସେ ସୋଫା ଉପରେ ବସି କହିଲେ ଏମିତି ଜୀବନ ଥାଇ ଲାଭ କଣ ଯେଉଁ ଜୀବନରେ ରଙ୍ଗ ନାହିଁ କେବଳ ଦୁଃଖ ହିଁ ଦୁଃଖ  ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଗଲି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି – କଣ ହେଲା ଦିଦି ?

ସେ – କିଛି ନାହିଁ କହି କଥା କୁ ବୁଲେଇଦେଲେ ।

ମୁଁ ଦିଦିଙ୍କୁ କହିଲି ଦିଦି ତୁମେ ଟିଭି ଦେଖୁଥାଏ ମୁଁ ତୁମ ପାଇଁ ଚା ତିଆରି କରି ଆନୁଛି । ମୁଁ ଚା ଧରି ଆସିଲା ବେଳକୁ ଦିଦି ଟିଭି ନଦେଖି ମୋ ଲାପଟପରେ ଥିବା ସେ ଲାଙ୍ଗଳା ଫଟୋ ଦେଖୁଛନ୍ତି । ମୋର ମନେ ନଥିଲା ଲାପଟପ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ । ସେ ମୋତେ ଦେଖି ଲାପଟପ ପାଖରୁ ଚାଲି ଆସି କହିଲେ ବହତୁ ଭଲ ଲାପଟପ ହେଇଛି ।

ମୁଁ ଜାଣିସାରିଥିଲି ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅସୀମା ଦିଦି କଣ ଦେଖୁଥିଲେ । ଏଇ ଭିତରେ ଟିଭିରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ ସିନ ଆସିଗଲା । ଅସୀମା ଦିଦି କହିଲେ- ବା! କେତେ ଭଲ ସିନ । ମୁଁ ଚ୍ୟାନେଲ ବଦଳେଇ ଦେବାରୁ ଅସୀମା ଦିଦି କହିଲେ ତୁମେ ତ ତୁମ ଲାପଟପରେ ଲାଙ୍ଗଳା ଫଟୋ ଦେଖୁଛ ତା ଆଗରେ ଏ ତ କିଛି ନୁହେଁ । ଅସୀମା ଦିଦି ମୋ ଆଡକୁ ଲାପଟପ ବୁଲେଇ ଦେଲେ । ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖି ମୁଁ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଗଲି ।

ଅସୀମା ଦିଦି – କହିଲେ ତୁମେ ଏଇ ସବୁ ଦେଖ

ମୁଁ ଦିଦି କୁ ସରି କହିଲି । ପ୍ଳିଜ ଏସବୁ ଏମତି ହେଇଯାଏ କିନ୍ତୁ ପ୍ଳିଜ ତୁମେ ଏସବୁ ରଜୁ ଆଗରେ କହିବ ନାହିଁ । ସେ ନହେଲେ ମୋତେ ଖରାପ ଭବିବ?

ସେ – କହିବି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଗୋଟେ ସର୍ତ୍ତରେ ।

ମୁଁ – କଣ ସର୍ତ୍ତ ?

ଦିଦି ବିନା କୌଣସି ଦ୍ଵନ୍ଦରେ କହିଲେ ତୁମକୁ ମୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ପଡିବ । ଗୋଟେ ସୁନ୍ଦରୀ ମହିଳା ମୁହଁରୁ ସେକ୍ସ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଆକାଶରେ ଉଡିବାରେ ଲାଗିଲି । ଆଗାମୀ ମୃହୁତରେ ମୁଁ ଅସୀମା ଦିଦିକୁ ମୋ ବାହୁରେ ଜାବୁଡି ଧରିଲି । ମୋର ବି ଏଇ ଇଚ୍ଛା ଥିଲା କେମିତି ଦିଦିକୁ ଗେହିଁବି । ମୁଁ ଦିଦିକୁ କିସ କରୁଥିଲି ଆଉ ସେ ମୋତେ କିସ କରୁଥାନ୍ତି ।

ମୁଁ ଦିଦିକୁ କିସ କରି ଗୋଟେ ହାତରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ଦିଦି ଦୁଧ ବହୁତ ଟାଇଟ ଥିଲା । ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପିବାରେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ଦିଦିଙ୍କୁ ଟେକି ବେଡ ଉପରକୁ ଆଣିଲି । ମୁଁ ଦିଦିର ଶାଢୀ ଖୋଲିଦେଲି ସେ କେବଳ ବ୍ଳାଉଜ ଓ ଶାୟା ରେ ଥିଲେ ।

ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ଦିଦିର ବ୍ଳାଉଜ ଖୋଲି ଅଲଗା କରିଦେଲି । ଦିଦି ଏବେ ବ୍ରା ଆହୁରି ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲେ । ବ୍ରା ଉପରୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ଦିଦି – ଉଁ ଉଁ ଉଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ହେଉଥାନ୍ତି ।

କଣ କହିବି ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋତେ ସେତେବେଳେ ଯାହା ଲାଗୁଥିଲା ! ଦିଦି ସାଙ୍ଗେ ମୋ ଦେହରୁ ସାର୍ଟ ଖୋଲି ଅଲଗା କରିଦେଲେ । ଦିଦି ମୋ ଉପରେ ସୋଇଥିଲେ । ଦିଦିଙ୍କ ବିଆ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସହ ଟଚ ହେଉଥିଲା । ଦିଦି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲିବାରେ ତାଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କଲି । ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲିବା ମାତ୍ରେ ମୋ ୭ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ ଚଡି ଭିତରୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା । ମୁଁ ଦିଦିର ଶାୟା ଜଲ୍ଦି ଖୋଲିଦେଲି । ଦିଦିଙ୍କ ନାଲିଚଡି ରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ମସ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା ।

ମୋ ଚଡିକୁ ଦିଦି ଖୋଲି ବାହାର କରିଦେଲେ । ମୋ ହଲୁଥିବା ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ଦିଦି କହିଲେ ଏତେ ଲାମ୍ବା ଓ ଏତେ ମୋତେ ବାଣ୍ଡ…. ଏ ତ ମୋ ବିଆ ହାଲତ ପୁରା ଖରାପ କରିଦେବ । ଦିଦି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ । ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦିଦି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ଦିଦିଙ୍କ ପାଟିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡିଲା । ଦିଦି ଡେରି ନକରି ମୋ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ କୁ ପିଇ ଦେଲେ ।

ମୁଁ ଦିଦିଙ୍କ ଚଡି ଖୋଲିଲି । ଦିଦିଙ୍କ ବିଆରେ ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ ଚୁଟି ଥିଲା । ସେ ବାଲ ଦିଦି ବିଆରେ ମସ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ଦିଦି ମୁହଁରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସାଉଣ୍ଡ ଆସୁଥାଏ । ଭଲରେ ଗେହେଁ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ମୁଁ ପେଲା ଖାଇ ନାହି । ଏଇ ଭିତରେ ସେ ଝଡିଗଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ପାଣି ପିଇଲି । ଟିକେ ଲୁଣିଆ ଲାଗୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ମଜା ଆସି ଯାଇଥିଲା ।

ମୁଁ ମୋ ଗଞ୍ଜି ଖୋଲି ଦେଲି ଦିଦିକୁ ବେଡରେ ଶୁଆଇ ତାଙ୍କ ଉପରେ ସୋଇଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ରଗୁଡୁଥିଲି । ଦିଦି କହିଲେ ସୁଜିତ ଏବେ ମୋତେ ଜଲ୍ଦି ଗେହିଁ ଦେ । ବହୁତ ଦିନରେ ତଡପୁଥିଲି ।

ଯେମିତି ଦିଦି ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରଖିଛି, ମୋ ଫୋନ ରିଙ୍ଗ ହେଲା । ମୁଁ କହିଲି – ଶାଳା ଏତିକି ବେଳେ କିଏ ମଳା ?

ଏମଏନ ଭାବିଲି କାହା ଫୋନ ହେଇଥିବ ମୁଁ ଉଠେଇବି ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଦେଖିଲି ଫୋନ ରାଜୁର ଥିଲା । ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଫାଟିଗଲା ଇଏ ଆଉ ଆସି ନାହିଁତ ? ମୁଁ ଅସୀମା ଦିଦିକୁ ଜଳଦୀ କପଡା ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ କହିଲି । ଦିଦି ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ କପଡା ପିନ୍ଧିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

23900cookie-checkSangaRa Bhauni Mote Patei Gehihela
2 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!