SangaRa Buo Pura Randi ସାଙ୍ଗର ବୋଉ ପୁରା ରାଣ୍ଡି – SexKahanni.COM

SangaRa Buo Pura Randi ସାଙ୍ଗର ବୋଉ ପୁରା ରାଣ୍ଡି

SangaRa Buo Pura Randi ସାଙ୍ଗର ବୋଉ ପୁରା ରାଣ୍ଡି

SangaRa Buo Pura Randi ମୋ ସାଙ୍ଗ ସନ୍ତୋଷ ଯିଏ ଚେନାଇ ରେ ଜବ କରେ । ତା ବୋଉ ମଞ୍ଜୁ  ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ସେକ୍ସୀ ମହିଳା । ଛାତି ୩୬ ଗାଣ୍ଡୀ ୪୨ ଆଉ ତାଙ୍କ ବୟସ ୫୨ ଦେଖି ଦେଲେ ଥରେ ବାଣ୍ଡ୍ ଭିତର କଣ ହେଇ ଯିବା।ସେ ଦେଖି ବାକୁ ପୁରା ରାଂଡି ପରି ଦେଖା ଯାଆନ୍ତି।ଥରେ କଣ୍ ହେ ଏଚି ନା  ବୋଉ ର ଗୋଟେ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ୍ ଆସିଲା ତାଙ୍କ ଘର କୁ ।lunch karibaku ଖାଇସାରି ସେ ପିଲା ଆଉ ଟା ବୋଉ room bhitare padhiki କବାଟ lock kale । Santos Jani ପାରିକ kana hauchi boli ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା।କିନ୍ତୁ ଜାଣି ପାରିଲିନି ତା ବୋଉ ଗିହଣା ଖାଇ ସାରି  କବାଟ open kala।mo ସାଙ୍ଗ ପଚାରିଲା ବୋଉ ତୁ କଣ କରୁଥିଊ room bhitare ta bou kahila Katha ହାଉଥିଲୁ । ta para dina ଘଟଣା ସେକ୍ସୀ ରଣ୍ଡି ଘୋଡ଼ା ଗେହୀ ବେଦ୍ଧେ ଇ ଛତରି ମଞ୍ଜୁ ସକାଳୁ ଲଂଗଳା ହେଇ କି toilet Jai ଥିଲା । ମୋ ସାଙ୍ଗ ଛୋଡ଼ି ମୁତିବାକୁ ଗଲା।  toilet ର କବାଟ ଖୋଲି ଥାଏ । Santos ପଶିଗଲା ବାଣ୍ଡ୍ ବାହାର କଲା ବେଳକୁ ତା ବୋଉ । ମଞ୍ଜୁ ତା ଗୋଡ଼ ଜଙ୍ଘ ରେ ତା bia କୁ ଲୁଚେଇ ଦେଲ୍ଲା ଆଉ ହାତରେ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଆଉ କହିଲା ତୁ ଯା ମୁଁ ହଗୁଚି ।

ମୋ ସାଙ୍ଗ ପଳେଇ ଆସିଲା ସିନା ବାଣ୍ଡା ତାର ପୁରା ଗରମ୍ । ତା ବୋଉ କୁ ସେ ଗେହୀ ବାକୁ ଭାବିଲା କିନ୍ତୁ ଡର ଲାଗିଲା ତାକୁ ମୋତେ ସେ ଥରେ କହିଲା । ମୁଁ କହିଲି ସେକ୍ସ story ପଢା ଆଉ ଗେହୀ ଚାଲ୍ । ଥରେ ଖରା ଛୁଟିରେ ତା ବୋଉ ଚେନାଇ ଆସିବାକୁ ଥାଏ । ସେ ଥରେ ରାତିରେ ତା ବୋଉ କୁ ସେକ୍ସ story ପଢିବାକୁ ଦେଲା । ତା ବୋଉ padhiki କହିଲେ ଏମିତି କଣ ହୁ୍ୟେ । ମୋ ସାଙ୍ଗ ରାଜି କରେଇ ଦେଲା ଆଉ ତା ବୋଉ କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲା । ତା ବୋଉ ଦୁଧ କୁ କାମୁଡ଼ି ଲା ତା ବୋଉ ବି କୁ ଚାଟି ଲା ଆଉ କହିଲା Randi besya Tate ଗେହୀ ବାକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ସୋଷିଲା । ଆଜି ତତେ ଗେହୁଁ ତୋ ବୀଆ ପାଣି ରେ ମୋ ଗଲୁ ମାରିବି । ପରେ ତା ବୋଉ ଗୋଡ଼ କୁ ଟେକି କୁ ଗେହିଲା । ମୋ ପାଖରେ ତା ବୋଉ କୁ ଛା ଡି ମୋ ବୋଉ କୁ ନେଇ କି ଗଲା ମାସ କ ପାଇଁ । ସେ ମୋ ବୋଉ କୁ ମର୍ଡନ dress pindhi ବାକୁ diye ଆଉ ରାତି ରେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ବୋଉ ଆଉ ସେ ଶୁଅନ୍ତି । ବୋଉ କୁ ସେ ପ୍ରବଳ ମାତ୍ରା। ରେ ଗିହେ।

ମୁଁ  ତା ବୋଉ କୁ ଆନୀକି ପୁରା ଆମ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମିଶିକି ଗେହୀ ଥିଲାୟୁ । ତା ବୋଉ କୁ ସିନା ୫୨ କିନ୍ତୁ ସେ Randi ୨୨ ବର୍ଷିଆ ଟୋକି ପରି ଲାଗେ । ମୁଁ ମଞ୍ଜୁଁ କୁ ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା।ତା ଦୁଧ ଓ ଆଉ ଟା ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖିଲେ ବାଣ୍ଡ ପର ଗରମ୍ ହେଇ ଯିବା । ମୁଁ ତା ବୋଉ ମାନେ Randi ମଞ୍ଜୁ କୁ ନେଇକି ଗୋଆ trip re Gali। ta bou  Paine sexy bra au hot bikini kinili,ମଞ୍ଜୁ hot paint re Pura Randi ghoda gehi Pura gehi hot ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ତା ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ ଗୋଟେ ହୋଟେଲ୍ ନେଇ ରହିଲୁ। ରାତିରେ ତା ବୋଉ କୁ ଲଙ୍ଗଳା କରିଲି ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳିଲେ ଏବଂ ଧୀରେ ଧୀରେ ତା ବୋଉ ମୁହଁକୁ ଟାଣି ଆଣି ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି । ତା ବୋଉ ପାଟିରେ ପାଟି ପୁରେଇ କାମୁଡି ଧରିଲି । ତା ବୋଉ କୁ bed re suyei ta pada ପାଖରୁ ଚୁମିଲି ତା ଜଙ୍ଘ ଯାକେ। ତା ବୋଉ ଜଙ୍ଘ ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା ଆଉ ଚକ୍ ଚକ୍ କରୁ ଥାଏ ମୁଁ ତା ସେ Randi Santos bou ra jangha ku କାମୁଡି ଚୁମିଲି।
       Ta bou ra dudha ku patire purei ଚୋଷିଲି।ତା ବୋଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେ଼ଇ କାମୁଡଲା । ମୁଁ କହିଲି ଆଲୋ ଵେଦ୍ଧ୍ Randi ମଞ୍ଜୁ କେମିତି ଲାଗୁଚି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ।ଘୋଦଗେହି Randi ଦୁଧିଆଳୀ ଵିଅା ଛୋଡ଼ି କହୁଚି ତମ ବାଣ୍ଡ ମୋତେ ପୁରା ଅମୃତ ଲାଗୁଚି । ମୁଁ Randi ra gandi re mo banda ku purei ଗେହିଲି।ବହୁତ୍ speed re ଗେହିଲି। ମଞ୍ଜୁ_ ଧନ ଧୀରେ ଧୀରେ କର କାଟୁଚି। ମୁୁଁ_ ରହ Randi aji Tate gehiji to bia ଫଟେଇ ଦେବୀ। ମଞ୍ଜୁ Randi_ tame mo bia ଫଟେଇ ଦେଲେ ମୁଁ ତମ ବାଣ୍ଡ କୁ ଖାଇ ଯିବି। ମଞ୍ଜୁ Randi_ tame mo gandiku chat au gandi re Tama Banda ku purao।mnu_ ମଞ୍ଜୁ ବେଦ୍ଧ ର ବଡ଼ ବଡ଼ ପାହାଡ଼ ପରିକା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାଟିଲି।ଆଉ ତାକୁ ମୋ କୋଳ ରେ ବସେଇ ତା ଦୁଧ କୁ କାମୁଡଲୀ।
ମଞ୍ଜୁ Randi ra gandi re tela pakei Malia Kali ।ମଞ୍ଜୁ ଖାଲି ଆ ଆ ଆ କାଟୁଚି ଧୀରେ ଧୀରେ ଧନ କର।ମୁଁ ବି ମଞ୍ଜୁ କୁ ଛାଡ଼ିବା ପିଲା ନୁହେଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତ ଆଗ୍ନେୟଗିରି ଥିଲା ତା ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି।ସନ୍ତୋଷ ର ବୋଉ ମାନେ Randi ମଞ୍ଜୁ ଗାଣ୍ଡୀ ଉଠେଇ ମୋ ଗେହିବା ର ଜବାବ୍ ଦଉଥିଲା।ତା ବିଶାଳ ଗାଣ୍ଡୀ ଗିହଣା ଖାଏକି ମୋ ଠାରୁ ନାଲି ପଡ଼ି ଗଲାଣି।ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ବାହାରିବା ସମୟ ମୁଁ ତା bia ରେ ପୁରେଇ ଲି ପଛପଟୁ ଗେହୀ ଚାଲିଲି। ଆଉ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତକ ତା bia ରେ ଛାଡି ଦେଲି।ଗୋଟେ ମାସ ହେଲାଣି ସେ ଗର୍ଭବତି ଅଛି ଆପଣ ମାନେ comment dele ମଞ୍ଜୁ Randi maa heba ନହେଲେ ନଷ୍ଟ କରାଇ ଦେବୀ । ଦୟା କରି comment dia ମଞ୍ଜୁ ମା ହେବା ନା ନଷ୍ଟ କରିବା।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

22560cookie-checkSangaRa Buo Pura Randi ସାଙ୍ଗର ବୋଉ ପୁରା ରାଣ୍ଡି
One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!