Sangeeta Main Mo BandaRa Temperature Badheidele – SexKahanni.COM

Sangeeta Main Mo BandaRa Temperature Badheidele

Sangeeta Main Mo BandaRa Temperature Badheidele  ସଂଗୀତା ମାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡର ଟେମ୍ପରଚର ବଢେଇଦେଲେ

Sangeeta Main Mo BandaRa Temperature Badheidele – ମୋ ସାଙ୍ଗର ବାହାଘର ଥିଲା । ବାହାଘରର ସବୁ ତାର ମାମୁଁ ଭୁଝୁଥିଲେ । ତାର ମାମୁଁଙ୍କ ବୟସ ପାଖା ପାଖି ୪୦ବର୍ଷ ହେବ । ସାଙ୍ଗ ହସିବାରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କାମରେ ସହୋଯୋଗ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ତା ମାମୁଁଙ୍କ ସହ ମୋର ଭଲ ଦୋସ୍ତି ହୋଇଗଲା । odia aunty sex story,aunty nku hotel re gehili

ଦ୍ଵିପ୍ରହର ସମୟ ୨ଟା ବାଜିଥିଲା ମୁଁ ମାମୁଁଙ୍କ ସହ କାମ କରୁଥାଏ । ମୁଁ ଦେଖିଲି ୩୨ କିମ୍ବା ୩୩ ବର୍ଷ ମହିଳା ନାଲି ଶାଢୀରେ ମାମୁଁଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଲେ ଯେ କି ବହୁତ ଗଜବ ଲାଗୁଥିଲେ । ସେକ୍ସି ଫିଗର ଥିଲା ଶାଢୀରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ବାହାରକୁ ମସ୍ତ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଯେମତି ଗଛ ରେ ଦୁଇଟା ଅମୃତ ଭଣ୍ଡା ଉହୋଲିଛି । ସେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ଚଡିକୁ ଧକା ମାରିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କହୁଥିଲେ ୟାକୁ ଗେହିଁଲେ ହିଁ ମୋତେ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ । ମୋ ହାତ ଅଟୋମେଟିକ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲା । main nku gehili

ମାମୁଁ ମୋତେ ଡାକିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲି । ସେ କହିଲେ ଏ ତୋ ସଂଗୀତା ମାଇଁ । ଗୋଟେ ସେକେଣ୍ଡେ ପାଇଁ ଆମ ନଜର ଜଣେ ଜଣଙ୍କ ସହ ଟକ୍କର ଦେଲା । ମାଇଁ ମୋତେ ଉପରୁ ତଳ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ସ୍କାନ କରି ଦେଲେ । ମାମୁଁ କହିଲେ ତୋ ମାଇଁକୁ ଏବେ ବଜାର ଯିବାର ଅଛି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଏବେ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛି । ତୁ ତୋ ମାଇଁ କୁ ବଜାର ନେଇ ଯାଇ ପାରିବୁ? ମୁଁ ମନେ ମନେ କହିଲି ଲାଗୁଛି ଭାଗ୍ୟ ପୁରା ମୋ ସାଥ ଦେଉଛି ।

ମାମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଇକ ଚାବି ମୋତେ ଦେଇଦେଲେ ଆଉ ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କୁ ନେଇ ବଜାରକୁ ବାହାରି ଗଲି । ଆମେ କଥା ହେଉଥିଲୁ, ମୁଁ ବାଇକ ଧିରେ ଧିରେ ଚଲାଉଥିଲି । ମାଇଁ ମୋତେ ପଚାରିଲେ ତୁମ ବୟସ କେତେ ?

୨୪ ବର୍ଷ – ମୁଁ କହିଲି ।

ମାଇଁ କହିଲେ, “ ତାହାଲେ ବାଇକ ଏତେ ଧିରେ କଣ ପାଇଁ ଚଳାଉଛ ”

ମୁଁ – “ ତୁମେ ବସିଛ ନା, ତୁମେ ମୋତେ ଧରିବି ନାହିଁ, ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଧିରେ ଚଲାଉଛି”

ମାଇଁ – ଆଚ୍ଛା ତୁମେ ବାଇକ ସ୍ପିଡ ଚଳାଅ ମୁଁ ତୁମକୁ ଧରି ବସୁଛି

ମୁଁ ବାଇକ ସ୍ପିଡ ବଢେଇ ଦେଲି ।

ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ତୁମକୁ ବଜାରରୁ କଣ ନେବାରେ ଅଛି

ମାଇଁ – କିଛି ନେବାର ନାହିଁ ମୋତେ ବିୟୁଟି ପାର୍ଲର ଯିବାର ଅଛି । ସେଠିକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଆମେ ଗୋଟେ ଗୋଟେ କପ କଫି ପିଇ ନେବା

ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କୁ କହିଲି “ ଠିକ ଅଛି ”

ଚାଲ – ମାଇଁ କହିଲେ

ମୁଁ ବାଇକକୁ ଗୋଟେ କଫି ସପ ପାଖରେ ରଖିଲି। ଆମେ ଯାଇ କଣ ଟେବୁଲୁ ରେ ବସିଲୁ ଏବଂ ଦୁଇ କପ କଫି ଅଡର କରି ଦେଲୁ । ମୁଁ ଏବଂ ମାଇଁ କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲୁ । କଥା ହେବା ଭିତରେ ମୋ ଗୋଡ ଯାଇ ମାଇଁଙ୍କ ଗୋଡରେ ବାଜିଲା । ଏହି କାହାଣୀକୁ ଆପଣ ସେକ୍ସକାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ଗୋଡ ଅଲଗା କରି ମାଇଁଙ୍କୁ ସରି କହିଲି ।

“କିଛି କଥା ନାହିଁ” କହି ମାଇଁ ଧିରେ ଧିରେ ହସିବା ରେ ଲାଗିଲେ ।

କଫି ପିଇବା ସମୟରେ ମାଇଁ ଓ ମୋ ନଜର ଅନେକ ଥର ଟକ୍କରା ଟକ୍କରି ହେଇଛି । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଜଣେ ଜଣଙ୍କ ଆଖିରେ ଦେଖୁଥିଲୁ । କଫି ପିଇସାରି ଆମେ ପାର୍ଲର ଆଡେ ଚାଲିଲୁ ।

ମାଇଁଙ୍କ ହାତ ମୋ ଅଣ୍ଟାରେ ଥିଲା । ଅଚାନକ ମୁଁ ବ୍ରେକ ମାରିଲି, ମାଇଁଙ୍କ ଦୁଇ ଦୁଧ ଜୋରେ ମୋ ପିଠିରେ ବାଡେଇ ହେଲା । ତାଙ୍କର ସେଇ ଗୁଦ ଗୁଦିକୁ ମୁଁ ବି ଅନୁଭବ କରି ପାରୁଥିଲି । ମାଇଁଙ୍କ ମୁହଁରୁ ଆଃ ବାହାରି ଆସିଲା ତାସାଙ୍ଗେ ମାଇଁଙ୍କ ହାତ ଖସି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରକୁ ଚାଲି ଆସିଲା । ମାଇଁବି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦାବି ଦେଲେ । ଆଉ ମୋ ମୁହଁରୁ ଆଃ ବାହାରି ଆସିଲା । ମାଇଁଙ୍କ ହାତ ବାଜି ମୋ ବାଣ୍ଡର ଟେମ୍ପରଚର ବଢିଗଲା ।

“ଏବେ ମଜା ଆସିଲା” ମାଇଁ କହିଲେ

“ଯଦି ତୁମେ ଚାହିଁବ ଏ ମଜା ଆହୁରି ବଢି ପାରିବ” ମୁଁ କହିଲି ।

ମାଇଁ କହିଲେ – କେମିତି?

ମୁଁ ବାଇକ ଗୋଟେ କଣରେ ରଖି ମାଇଁଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ ମାମୁଁଙ୍କୁ କୁହ ବାହାଘର ସିଜିନ ଥିବାରୁ ଆଜି ବିୟୁଟି ପାର୍ଲର ସବୁ ଭିଡ ଅଛି । ମୋତେ ଦୁଇ ତିନି ଘଣ୍ଟା ଲେଟ ହୋଇଯିବ ।

ମାଇଁ ମୋ କହିବା ଅନୁସାରେ ମାମୁଁଙ୍କୁ କହିଲେ ।

ମାମୁଁ କହିଲେ ଠିକ ଅଛି, ନନ୍ଦୁ ତୁମ ସାଥିରେ ଅଛି ଫ୍ରୀ ହେଲେ ଆସିବ ।

ଏବେ କଣ କରିବା ? ମାଇଁ ପଚାରିଲେ

ମୁଁ  – “ ଏବେ ତିନିଟା ବାଜିଛି ଚାଲ କେଉଁ ଗୋଟେ ଫିଲିମ ଯିବା ”

ମାଇଁ – ନାଇଁ ଏଇଟା ଠିକ ନୁହେଁ ଚାଲ କେଉଁ ହୋଟେଲ ଯିବା

ମୁଁ – ଚାଲ

ମାଇଁ – ଏଇଟା ପୁରା ଠିକ ହେବ

ଆମେ ଗୋଟେ ହୋଟେଲ ଆଡକୁ ଚାଲିଲୁ । ଆମେ ୫୦୦ଟଙ୍କା ଦେଇ ଗୋଟେ ରୁମ ନେଇଗଲୁ । ରୁମ ଭିତରକୁ ଯିବା ମାତ୍ରେ ମୁଁ ଡୋର ବନ୍ଦ କରିଦେଲି । ମୁଁ ଯେମିତି ଖଟ ଉପରେ ସୋଇଛି , ମାଇଁ ମୋ ଉପରେ ଭୋକିଲା ଭଘୁଣୀ ପରିକା ମୋ ଉପରକୁ ଲମ୍ପ ମାରିଲେ ।

ମୋ ଓଠ ମାଇଁଙ୍କ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମୁଥିଲା । କେତେବେଳେ ମାଇଁ ତାଙ୍କ ଜିଭ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଉଥିଲେ । କେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋ ଜିଭ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଉଥିଲି ।

ଓଠ ଚୁଚୁମିବା ଭିତରେ ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଚିପି ଦେଲି । ମାଇଁ ପୀଡାରେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହେଉଥିଲେ । ପାଖା ପାଖି ଆମେ ୫ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୂହିଁଙ୍କୁ କିସ କରିଚାଳିଲୁ। ମାଇଁଙ୍କ ବଡ ବଡ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚାଲିଲି । ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କ ଲାଲ ଶାଢୀକୁ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା କରିଦେଲି । ମାଇଁଙ୍କ ଶୟାର ଡୋର ଖୋଲି ଦେଲି ଏବଂ ବ୍ଳାଉଜର ହୁକ ଖୋଲି ତାକୁବି ତାଙ୍କ ଶରୀରରୁ ଅଲଗା କରିଦେଲି । ଏବେ ମାଇଁ ମୋ ସମାନ୍ନାରେ ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟିରେ ପଢି ରହିଥିଲେ ।

ମାଇଁଙ୍କ ଶରୀର ମୋତେ ଜଳୁଥିବା ତାଜମହଲ ପରି ଲାଗୁଥିଲା । ମାଇଁ ୩୬ ସାଇଜର ବ୍ଲାକ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଯିଏକି ଦୁଇ ବଡ ବଡ ଅମୃତ ଭଣ୍ଡାକୁ ବଡ କଷ୍ଟରେ ସମ୍ଭାଳି ରଖି ଥିଲା । ୨୮ ସାଇଜର ଅଣ୍ଟାରେ ମାଇଁ ବାଦାମି ରଙ୍ଗର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ମୁଁ ମାଇଁ ଙ୍କୁ ମୋ ଆଡକୁ ଟାଣି ଆଣି ତାଙ୍କ ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି କୁ ଅଲଗା କରିଦେଲି ।

ମୁଁ ଯେମିତି ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଚଟିବା ପାଇଁ ନଇଁଛି ମାଇଁ ମୋତେ ରୋକି ଦେଲେ । ମାଇଁ କହିଲେ ମୁଁ ଏବେ ତୁମ ଡ୍ରେସ ଖୋଲିବି । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଧକା ମାରି ବେଡରେ ପକେଇ ଦେଲେ , ମୋ ଉପରେ ଚଢି ମୋ ସାର୍ଟ ବଟନ ଖୋଲି ସେ ମୋ ଛାତିକୁ କିସ ଦେବାରେ ଲାଗିଲେ । ଫୁଣି ମୋ ବେଲଟକୁ ମୋ ଜିନ୍ସରୁ ଖୋଲି ଫୋପାଡି ଦେଲେ । ଜିନ୍ସର ବଟନ ଖୋଲି ଗୋଟେ ଝଟକାରେ ଜିନ୍ସକୁ ବାହାର କରି ଫୋଫାଡି ଦେଲେ ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

23694cookie-checkSangeeta Main Mo BandaRa Temperature Badheidele
3 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!