Sasu Nku Gachha Mule Thia Gehili – SexKahanni.COM

Sasu Nku Gachha Mule Thia Gehili

Sasu Nku Gachha Mule Thia Gehili

ଶାଶୁଙ୍କୁ ଗଛ ମୂଳେ ଠିଆ ଗେହିଁଲି

Sasu Nku Gachha Mule Thia Gehili  ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଗଗନ । ମୋର ବୟସ ୨୮ ବର୍ଷ ମୁଁ ଗୋଟେ ବିବାହିତ ପୁରଷ ଅଟେ । ଉଚ୍ଚତା ୫ ଫୁଟ ୯ ଇଞ୍ଚ ପୁରା କସରତ ବଡି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ସାଇଜ ୬.୫ ଇଞ୍ଚ । ଏଇ କାହାଣୀ ଟି ହେଲା ମୋର ଏବଂ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ବୟସ ୪୮ ବର୍ଷ । ସେ ୫ଫୁଟ ୪ଇଞ୍ଚ ଡେଙ୍ଗା । ଶ୍ୟାମଳୀ ରଙ୍ଗର ହରା ଭରା ଦେହ । ତାଙ୍କର ଗାଣ୍ଡି ମସ୍ତ କମାଲ  ହେଇଛି ।

ସେ ଜଣେ ଗୃହିଣୀ ଅଟନ୍ତି । ସେ ସବୁବେଳେ ସାଲୱାର କାମିଜ ପିନ୍ଧନ୍ତି । ମୋର ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ବିବାହ ପରେ ମୁଁ କେବେବି ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ବିଷୟରେ ଖରାପ କଥା ଭାବି ନାହି । କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ରାତି ସବୁ କିଛି ବଦଳେଇ ଦେଲା । ମୋ ମାଉଶାଶୁ ( ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ର ମାଉସୀ ) ମୋ ଶଶୁର ଘର  ଠାରୁ ୩୦ କିମି ଦୂର ରେ ରୁହନ୍ତି । ଗୋଟିଏ ଦିନ ମୁଁ ଯେବେ ମୋର ଶଶୁର ଘର ଯାଇଥିଲି ମୋ ଶାଶୁ ମୋତେ ମୋ ମାଉଶାଶୁଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ କହିଲେ ।

କାରଣ ତାଙ୍କର କିଛି କାମ ଥିଲା ମାଉଶାଶୁଙ୍କ ପାଖରେ । ମୁଁ ଏବଂ ମୋ ଶାଶୁ ବାଇକ ନେଇ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଗଲୁ ସେତେବେଳେ ସମୟ ପ୍ରାୟ ୨.୩୦ ହୋଇଥିବ । ଶୀତ ଦିନ ଥିଲା ତେଣୁ ଆମେ ଫେରିବା ପାଇଁ ଜଲ୍ଦି ଥିଲୁ । କାରଣ ଶୀତ ଦିନେ ଅନ୍ଧାର ଜଳଦୀ ହୋଇଯାଏ । ଆଉ ସେ ରୋଡ ବି ସେଫ ନୁହେଁ ରାତିରେ ଯିବା ଆସିବା ପାଇଁ ।

ଶେଷରେ ଆମ ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ଟା ବେଳେ ଆମେ ସେଠୁ ବାହାରି ଆସିଲୁ । କିଛି ବାଟ ଆସିଛୁ ମୋ ବାଇକ ଇଞ୍ଜିନ ଖରାପ ହୋଇଗଲା । ଦ୍ଵିତୀୟ ବାର ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିଲୁ ବାଇକ ଷ୍ଟାର୍ଟ ହେଲା ନାହି । ରାତିରୁ ସେଠୁ ଆମ ଗାଁ କୁ ଗୋଟେ ବସ ଥିଲା । ମୋ ଶାଶୁ କହିଲେ ଆମେ ବସ ଧରି ନେବା ଦରକାର ୟା ଆମେ ମାଉସୀଙ୍କୁ ଫୋନ କରିକି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲି ଯିବା ଦରକାର ।

ଆମେ ବାଇକ କୁ ବାଇକ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ରେ ଜଣେ ଦୋକାନୀ ସହ କଥା ହୋଇ ପାର୍କ କରିଦେଲୁ । ବସ ପୁରା ଭର୍ତି ଥିଲା ସିଟ ମିଳିବାର ଚାନ୍ସ ନଥିଲା । ଠିଆ ହେବା ପାଇଁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଲାଗୁଥିଲା । ମୋ ଶାଶୁ ମୋ ଆଗରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ ଚିପକେଇ କରି ଠିଆ ହୋଇଥିଲି । ବସରେ ଆହୁରି ପ୍ୟାସେଞ୍ଜର ବି ଚଢିଲେ ।

ଯେତେବେଳେ ବସ ଚାଲିଲା ଡ୍ରାଇଭର ବି ଲାଇଟ ଅଫ କରିଦେଲା । ରାସ୍ତା ବି କିଛି ଖରାପ ଥିଲା । ଯେତେବଳେ ବସ ଧଡ ଧଡ ହୋଇ ଚାଲିଲା ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ପ୍ରେସର ଦେବାରେ ଲାଗିଲା । ଏବେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ଠିଆ ହୋଇ ସାରିଥିଲା । ମୋର ହିଟ ବାଣ୍ଡ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଲାଗୁଥିଲା ।

ମୋ ଶାଶୁ ଏଇ ସବୁ ବିଷୟରେ ଜାଣି ପାରୁଥିଲେ  କିନ୍ତୁ ଭିଡ ବହୁତ ଥିବାରୁ କିଛି କରି ପାରୁ ନଥିଲେ । ମୋ ଶାଶୁ ଏବେ ଧିରେ ଧିରେ ଗରମ ହେଉଥିଲେ । ବସରେ ଅନ୍ଧାର ଥିଲା । ମୁଁ ପୁରା ସାବଧାନୀରେ ଆଗକୁ ବଢୁଥିଲି କିନ୍ତୁ ଯାତ୍ରା ବେଶୀ ଲାମ୍ବା ନଥିଲା । ତେଣୁ ମୁଁ ସାହସ କରି ମୋର ଗୋଟିଏ ହାତ ତାର ଅଣ୍ଟା ଉପରେ ରଖି ଦେଲି ।

ମୋ ହାତରେ ତାଙ୍କୁ ମୋ ଆଡକୁ କରିଲି ମୋ ଶାଶୁ ଟିକେ ପଛକୁ ଆସିଗଲେ । ମୁଁ ବି ବୁଝିଗଲି ଯେ ମୋ ଶାଶୁ ବି ୟାର ମଜା ନେଉଛନ୍ତି । ମୁଁ ଧିରେ ମୋର ହାତକୁ ତାଙ୍କ ପିଠି ଦେଇ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଉପରକୁ ଆଣିଲି । ତାପରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିର ମଝିକୁ ନେଇଗଲି । କିନ୍ତୁ ମୋର ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ମଝିରେ ପଶୁ ନଥିଲା । କାରଣ ସେ ମୋ ଠାରୁ ହାଇଟରେ ଛୋଟ ଥିଲେ ।

ମୁଁ ମୋ ହାତରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇଲି । ସେ ମୋର ଇସାରାକୁ ବୁଝି ପାରୁଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କର ହିଲକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇଲେ ଏବେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀର ଦ୍ଵାରରେ ଥିଲା । ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଆଗ ପଛ ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି କେଉଁଠି ଓଳେଇବା ସେ କହିଲେ ମେନ ଛକରେ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ କହିଲି ନା ବାଇପାସରେ ଓଲେଈ ପଡିବା । Sasu Nku Gachha Mule Thia Gehili

ସେ ବୁଝିଗଲେ କି ମୁଁ କଣ ଚାହୁଁଛି । ବାଇ ପାସରେ ବହୁତ ଗୁଡାଏ ଗଛ ଥିଲା । ତାଙ୍କ ଘର ଠାରୁ ଟିକେ ଦୂରରେ ଗୋଟେ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଶୀତ ଦିନ ହୋଇଥିବାରୁ ସେଠି କେହି ନଥିଲେ ସେହି ସମୟରେ । ଆମେ ବାଇପାସରେ ଓଲେଈ ପଢିଲୁ । ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲେ କଣ ପାଇଁ ଏଇଠି ଓଳେଇଲ । ମୁଁ କହିଲି ଯେଉଁ କାମ ବସରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ସେ କାମ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ଆଗରୁ ଖତମ ହେବା ଦରକାର ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!