School GuruMaa Nka Biaphati Gala, Padisha Gahara Chauthi Rati Dekhili

ସ୍କୁଲରେ ଗୁରୁମାଙ୍କ ବିଆଫାଟି ଗଲା, ପଡ଼ିଶା ଘର ଚଉଠି ରାତି ଦେଖିଲି ( କ୍ଷୁଦ୍ର ଗଳ୍ପ )

ସ୍କୁଲରେ ଗୁରୁମାଙ୍କ ବିଆଫାଟି ଗଲା

School GuruMaa Nka Biaphati Gala

School GuruMaa Nka Biaphati Gala

ମୁଁ 8th କ୍ଲାସ୍ ରେ ପଡୁଥିବା ସମୟ ର ଘଟଣା କହୁଛି
ଆଜିକୁ 5year ତଳ ଘଟଣା my first real story
ମୁଁ  8th କ୍ଲାସ୍ ରେ ପଡୁଥିବା ସମୟରେ ସ୍କୁଲ କୁ ନୂଆ ଗୁରୁମା ଆସିଲେ ସେ ଦେଖିବାକୁ ଟିକେ slim କିନ୍ତୁ
 ଦୁଧ ଦୁଇଟା ପୁରା ଫୁଟିକି ଥିଲା ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା ରଙ୍ଗ ର
science କ୍ଲାସ୍ କରିବାକୁ  ମୁ ମୋ ସାଙ୍ଗ muna’rocky
ଦୁଇ ଜଣ ଆମେ ତିନି ଜଣ ଲାଷ୍ଟ୍ ବେଞ୍ଚ ରେ ବସୁ ଥରେ
ଗୁରୁମା କ୍ଲାସ୍ କଲା ଟାଇମ ରେ  ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ ବୋଟମ୍ ଦେଖାଯାଉଥିଲା ସେ ଭିତରେ green କଲର୍ bra ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଦେଖାଯାଉଥିଲା ମୁ muna କୁ ଦେଖେ଼ଇଲି ସେ କହିଲା କଣ୍ ପାଇଁ ଦେଖାଉଛୁ ମୁ ତାଙ୍କ ମୁଁହ ଦେଖିଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ hard ହେଇଯାଉଚି
Rocky କହିଲା କଣ୍ ପ୍ଲାନ୍ କର ଗେହିବା ପାଇଁ ମତେ ବି ଭାରି ଇଚ୍ଛା ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକ କମୁଡିକି ଚିନ୍ଦେଇଦେବି
Rocky କହିଲା ଆଜି କ୍ଲାସ୍ ସରୁ ଗୁରୁମା ଙ୍କ ସହିତ କଥା ହେବି  ଖେଳଛୁଟି ଟାଇମ ରେ rocky ଗୁରୁମା ଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲା କହିଲା ଗୁରୁମା ଗୋଟେ କଥା କହିବି ଗୁରୁମା କହିଲେ କଣ ସେ କହିଲା ଗୁରୁମା  ଅଜି ଆପଣ ଙ୍କ ଘର କୁ ଯିବୁ science ର କିଛି ଦାଉତ୍ ଅଛି ଆମେ ତିନି ଜଣ ଯିବୁ ଗୁରୁମା କହିଲେ ହଉ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳକୁ ଆସିବ
ଆମେ ସ୍କୁଲ ସାରି ତିନି ଜଣ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳକୁ ଗଲୁ  ଗୁରୁମା ମ୍ୟାକ୍ସି ପିନ୍ଧିଥିଲେ  ଆମେ ଭିତରକୁ ଗଲୁ ଆମେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥାଉ ମୁ କହିଲି ଗୁରୁମା ଗୋଟ କଥା ପଚାରିବି ସତ କହିବ ପ୍ରୋମିଶ୍ କର ଗୁରୁମା କହିଲେ କଣ ମୁ ପଚାରିଲି ଆପଣଙ୍କ bf ଅଛନ୍ତି ସେ କହିଲେ କଣ ପାଇଁକି ମୁନା କହିଲା ଆପଣ ଙ୍କୁ ଯିଏ love କରିବ ତା lotry ଲାଗିଯିବ
ଗୁରୁମା କହିଲେ କଣ କହୁଚୁ ମୁଁ ବୁଝିପାରୁନି
ମୁଁ କହିଲି ଆପଣଙ୍କ ଯୋଉ ସେକ୍ସୀ ଦେହ ଯିଏ ବାହା ହେବ ସେ ପୁରା ଖେଳ କରିବ କହି ଗୁରୁମା ଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଧରିଲି କହିଲି ହଉ ଗୁରୁମା ଆଜି ଗୋଟେ ରାତି ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କ ସହିତ ଶୋଇବୁ ଗୁରୁମା ରାଗିଗଲେ ମୁନା କହିଲା ଗୁରୁମା
ଆପଣ ସ୍କୁଲ ରେ ଏଥି ତମେ ଗୁରୁମା ନୁହେ କହି
ତାଙ୍କୁ ଭିଡ଼ି ଗୋଟେ କିସ୍ ଟେ ଦେଇକି କହିଲା ହଉ ଗୁରୁମା ଆମ ତିନି ଜଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଶାନ୍ତି କରେଇଦୀୟ ଗୁରୁମା ଆଉ କିଛି କହିଲେନି ଗୁରୁମା ମ୍ୟାକ୍ସି କାଢିଦେଇ ଖଟ ଉପରେ ଶୋଇପଡ଼ିଲେ ମୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଖୋଲି ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲି muna ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଜିଭରେ ଚାଟିଲା
ଗୁରୁମା ଖାଲି ସଂ ସଂ ହେଉଥାନ୍ତି ସେ ପୁରା ଗରମ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ସେ କହିଲେ ଜଣେ ଶୋଇପଡ଼ rocky ତଳେ ଶୋଇପଡ଼ିଲେ ଗୁରୁମା ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ପୁରେଇ କହିଲେ ତୁ ଆଗପଟେ ପୁରା  ମୁ ବିଆ ରେ ପୁରେଇଲି ସେ କହିଲେ ଯେତେ ଜୋରେ ପୁରେଇ ମୋ ବିଆ ଫଟେଇ ଦେ  ମୁନା କହିଲା ତମେ ଗେଇବ ମୁ କଣ କରିବି କହି ଗୁରୁମା ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଉପର ତଳ କଲା ବୀର୍ଯ ବାହାରିବା ସମୟ ହୋଇଗଲା ମୁଁ କହିଲି ମୋର ରସ ବାହାରିବ ଗୁରୁମ କହିଲେ ଯାହାର ରସ ବାହାରିବ ମୁ ଦୁଧ ଆଉ ମୁଁହ ରେ ପକେଇବ ଆମେ ଦିଜଣ ଦୁଧରେ ପକେଇ
ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଘଷିଲୁ ମୁନା ତା ବାଣ୍ଡ ରସ ପାଟିରେ ଛାଡି ଦେଲା ଗୁରୁମା ପଟିକଲେ ମୁନା କହିଲା ଘୋଡ଼ା ଗେହୀ ତୋ ବିଆ ରେ ଶାବଳ ପୁରେଇ ବିଆ ମେଲେଇ ଦେବୀ ଗୁରୁମା
ରାଗିଯାଇ ଗୋଟେ ଚାପୁଡ଼ା ପଳେଇଲେ muna ରାଗି ପଡି
ତାଙ୍କୁ ଜୋରେ ପେଲି ଦେଇ ବିଆ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଦେଲା ସେ ଚିତ୍କାର କରୁଥାନ୍ତି ମୁନା କହିଲା ଆମେ ତିନି ଜଣ  ଖଟ ଉପରେ ବସୁଚୁ ମୋର ପାଟିରେ ପୁରେଇ ୨ଜଙ୍କ ହାତରେ ହଲେଇବ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରାଉ ପୁରାଉ muna ମୁଁହ କୁ ଜୋରେ ମାଡ଼ି ପାଟିରେ ଗେହିଁଲା

ପଡ଼ିଶା ଘର ଚଉଠି ରାତି ଦେଖିଲି

ମୁଁ କଟକ ରେ ରୁହେ   ମୁ ଯୋଉ ଘରେ ଭଡ଼ା ରହିଥିଲି

ଘର ଭିତରେ  ଦୁଇଟି ସେଫରିଟ ରୁମ୍  ମୁ ଗୋଟେ ରୁମ୍ ରେ
ଆଉ ଗୋଟେ ଲୋକ ଟେ ସେ ରୁମ୍ ରେ ରହୁଥିଲା
କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ସେ ଲୋକର  love maraigge ହେଲା
Maraigge ର ଚଉଠି ରାତି ଦିନ ରାତି 1 ହେବ
ମୁଁ ଛାତ ପାହାଚ ଉପରେ ବସିଥିଲି ଚୁଡି sound ହେଲା ମୁ ଟିକେ ଡରି ଯାଇ ତଳକୁ ପଳେଇ ଆସିଲି ପାହାଚ ତଳେ ତାଙ୍କ ଝରକା ପଟେ ବେଶୀ ଚୁଡି sound ହେଲା
ମୁ ଝରକା ପଟେ ଦେଖିଲି  ଝରକା ଖୋଲା ଅଛି ସ୍କ୍ରିନ୍ ପଡ଼ିଥିଲା  ମୁ ଟିକେ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସାଇଟ୍ କରି ଦେଖିଲି ଭିତରେ
ଭାଇ ନଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଭାଉଜ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ କିସ୍ କରୁଥିଲେ  କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ମୋ ଭିତରେ ପଶିଗଲା  ଭାଇ ବାଣ୍ଡ କାଢି ଭାଉଜ ମୁହଁରେ ପୁରେଇ ଗେହୀଲେ ଭାଉଜ ଭାଇ କାନ ରେ ଆସ୍ତେ କି କଣ ଗୋଟେ କହିଲେ  ଭାଇ ଗୋଟେ ଲୁଗା ଚିରି ତାଙ୍କ ହାତ ଗୋଡ଼ ମେଲେଇ ଖଟ ଉପରେ ବାନ୍ଧି ଦେଇ  ଭାଇ
ଷ୍ଟୋର ରୁମକୁ ଯାଇ vacuum cleaner ଆଣି on କରି
ତା ପାଇପ୍ ତା ଭାଉଜ ଦୁଧ ରେ ଲଗେଇଲେ  ତାଙ୍କ ନିପଲ୍ ଭିଡ଼ି ହେଉଥାଏ ଭାଉଜ ଜୋରେ ଚିତ୍କାର କରୁଥାନ୍ତି ଭାଇ କହିଲେ ତମ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଗାଣ୍ଡୀ ପଟେ କାଢି ଦେବୀ
ଭାଉଜ କହିଲେ ତା ପରେ ମୁ ମରିଜିବି ଭାଇ କହିଲେ ତୁ ସେମିତି କଥା କହନି କହି ଭାଉଜ ଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇ ଦେହ ଯାକ କିସ୍ କଲେ ତା ପରେ vacuum cleaner
ଆଣି ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ପୁରେଇଲେ ଭାଉଜ ଖାଲି
ଆହ୍ ଆହ୍ ଆଃ ଆଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ମରିଜିବି କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଇ ମେସିନ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ କହିଲେ ମୋର ପାଟିରେ ପୁରା ଭାଉଜ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି ତାପରେ ଭାଇ କହିଲେ ଶୋଇପଡ଼ କଲି ଦ୍ୱିପହର ସମୟ ରେ ତମ ବିଆ କୁ ଟିକେ ପୂଜା କରିବି କହି
ଭାଉଜ କୁ ମୁକୁଲେଇ ତାଙ୍କୁ ଧରି ଶୋଇଲେ

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!