ସିଲ ବିଆର ଗରମ ମଜା ନେଲି Seal BiaRa Garam Maja Neli – SexKahanni.COM

ସିଲ ବିଆର ଗରମ ମଜା ନେଲି Seal BiaRa Garam Maja Neli

ସିଲ ବିଆର ଗରମ ମଜା ନେଲି Seal BiaRa Garam Maja Neli

ସିଲ ବିଆର ଗରମ ମଜା ନେଲି – ମୋ ନାଁ ରୋହନ, ମୁଁ ଓଡିଶାରେ ଜନ୍ମ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୁମ୍ବାଇରେ ରୁହେ । ମୁଁ ଓଡିଶାରେ ବଢିଛି, ମୁଁ  ମୁମ୍ବାଇର ଗୋଟେ କମ୍ପାନୀରେ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଅଛି । ଆମ କମ୍ପାନୀର ଗୋଟେ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ କାମ ଅହମଦାବାଦ ପାଖରେ ଥିବା ଗୋଟେ ଛୋଟ ଗାଁରେ ଚାଲିଥିଲା । ସେଇ ସମୟରେ ମୋର ଦେଖା ରଚନା ସହିତ ହୁଏ । ରଚନାକୁ ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବସ ଷ୍ଟପେଜରେ ଦେଖିଥିଲି । ସେଦିନ ତାର ଆଖି ଦୁଇଟା କୁ ଦେଖି ମୁଁ ଫିଦା ହେଇଯାଇଥିଲି । ତାକୁ ପାଇବାର ଆଶା ସେଇଦିନ ମୋ ମନରେ ଜାଗି ଉଠିଲା । ତାର ବଡ ଭାଇ ଓ ବାପା ବଡ ଖତରନାକ ଲୋକ ।

ତାର ବାପା ଓ ଭାଇଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଆଖ ପାଖ ଗାଁର ଲୋକ ମାନେ ଡରନ୍ତି ସେଇ କାରଣ ରୁ ମୁଁ ରଚନା ପାଖକୁ ଯାଇ ପାରେ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଗୋଟେ ଦିନ ମୋର ରଚନା ସହିତ କଥା ହେଲି ସେଇ ସମୟରେ ମୋ ହୃଦୟର ସ୍ପଦନ ବଢି ଯାଇ ଧକ ଧକ ହେଉଥିଲା । ମୋର ବିବାହ ହେଇନଥିଲା ତେଣୁ ତାକୁ ନିଜର କରିବା ପାଇଁ ମୋ ମନ ଭିତରେ ଆଶା ସୃଷ୍ଟି ହେଲା । ମୁଁ ଗୋଟେ ଦିନ ଯାଇ ରଚନାର ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ କଥା ହେଲି ସେମାନେ ମୋତେ କହିଲେ ଇଞ୍ଜିନିୟର ବାବୁ ତୁମେ କାମ କରିବା ପାଇଁଆସିଛ କାମ କର ପ୍ରେମିକ ହେବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟାକର ନାହିଁ । ଆଉ ଦିନେ ଯଦି ତୁମକୁ ଆମ ଝିଅ ଚାରିପଟେ ବୁଲିବା ଦେଖିବୁ ତୁମ ମୁଣ୍ଡ ଗଣ୍ଡି ଅଲଗା କରିଦେବୁ ଆଉ କେହି ଜାଣିପାରିବେ ନାହିଁ ତୁମ ସହ କଣ ହେଇଛି ଆଉ କିଏ କରିଛି ।

ସେମାନେ ମୋତେ ସେଦିନ ବହୁତ ବେଜିତ କଲେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଯେ ସେମାନେ ମୋତେ ସେଦିନ ଛାଡି ଦେଲେ, ନଚେତ ମୋର ସେଦିନ ବହୁତ ଧୂଲାଇ ହେଇଥାନ୍ତା । ରଚନା ବି ମୋତେ ଗୋଟେ ଦିନ କହିଲା ତୁମେ ମୋତେ ଭୁଲିଯାଅ । ଏସବୁ ବେକାର କଥା ତୁମେ ତୁମ କାମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ । ମୁଁ ବି ଭାବିଲି ମୁଁ ରଚନା କୁ ପାଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛି କିନ୍ତୁ ଏହା କେମିତି ସମ୍ଭବ ହେବ । ମୁଁ ଅନେକ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରଚନା ସହ ମଇଳା ମିଶା କଲି ନାହିଁ ଆଉ ମୋ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଶେଷ ହେବାକୁ ଆଉ ଅଳ୍ପଦିନ ଥାଏ । ମୁଁ ଭାବିଲି ଏ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଶେଷ ହେବା ପୂର୍ବରୂ ରଚନାକୁ ଗୋଟେ ଥର କହିବି ତୁମେ ମୋତେ ବିବାହ . ସିଲ ବିଆର ଗରମ ମଜା ନେଲି

କରି ନିଅ ତାପରେ ଯାହା ହେବ ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ନେବି । କିନ୍ତୁ ରଚନା ସହ ମୋର ଦେଖା ହେଇ ପାରିଲା ନାହିଁ ମୁଁ ମୁମ୍ବାଇ ଚାଲି ଆସିଲି । ମୁଁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବା ପରେ ମୋ ମନରେ ଗୋଟିଏ କଥା ଥିଲା କଣ ମୁଁ ଯାହା କହିଲି ଠିକ କଲି, କିନ୍ତ ମୋ ଆଗରେ ଏକ ଜଟିଳ ପରିସ୍ଥିତି ଥିଲା ମୁଁ ବୁଝିପାରୁନଥିଲି ଏହି ପରିସ୍ଥିତି ମୋତେ କଣ କରିବାକୁ ହେବ । ମୋ ଛାତି କେବଳ ରଚନା ପାଇଁ ଧକ ଧକ ହେଉଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ରଚନାକୁ ନିଜର କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି । କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ମୁଁ ମୋ କାମରୁ ବ୍ରେକ ନେଲି ଏବଂ ରଚନାର ଗାଁ କୁ ଗଲି । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଗାଁ କୁ ଗଲି ଜାଣିଲି ରଚନାର ନିର୍ବନ୍ଧ ଅନ୍ୟ ଏକ ଜାଗାରେ ହେଇଛି । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଏକଥା ଜାଣିଲି ମୁଁ ପୁରା ଭାଙ୍ଗିପଡିଲି ।

ମୋତେ ଏମିତି ଲାଗିଲା ଯେମିତି ମୋଠାରୁ ମୋ ଜୀବନକୁ ଛଡେଇ ନେଲା । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସ୍ଥିର କଲି ଆଉ ମନକୁ ଦୃଢ କଲି ଯାହା ହେଉ ମୋତେ ରଚନା ସହ ଥରେ କଥା ହେବା ପାଇଁ ପଡିବ । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଗୋଟେ ରାତିରେ ଚୁପ ଚାପ ତାଙ୍କ ଘରେ ଭିତରେ ପସିଲି । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଘରେ ପଶିଲି ଦେଖିଲି ରଚନା ତା ମା ଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଛାତ ଉପରେ ଥିବା ସିଡି ଘରେ ବସି ସବୁ ଦେଖୁଥିଲି , ମୁଁ ସେଇଠି ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବସିରହିଲି । ରଚନାର ମା ତା ପାଖରୁ ଚାଲିଯିବା ପରେ ମୁଁ ତା ପାଦକୁ ଚାପି ଚାପି ତା ପାଖକୁ ଗଲି । ସିଲ ବିଆର ଗରମ ମଜା ନେଲି

ଯେତେବେଳେ ମୋତେ ରଚନା ଦେଖିଲା ମୋତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କହିଲା ତୁମ ମୁଣ୍ଡ ଠିକ ଅଛି ତୁମେ କଣ ପାଇଁ ଏଠାକୁ ଆସିଛ, କଣ ପାଇଁ ବେକାରରେ ତୁମେ ତୁମ ଜୀବନକୁ ବିପଦରେ ପକାଉଚ । ମୁଁ ରଚନାକୁ କହିଲି ଦେଖା ରଚନା ମୁଁ ତୁମକୁ ଥରୁଟିଏ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି ସେଥିପାଇଁ ଆସିଲି ଆଉ ମୁଁ ତୁମକୁ ଏତେ ପ୍ରେମ କରେଯେ ମୁଁ ତୁମ ବିନା ରହିବା ଅସମ୍ଭବ, ତୁମ ବିନା ବଞ୍ଚିପାରିବି ନାହିଁ ।  ସେ କହିଲା ଦେଖ ମୋ ପରିବାର ଲୋକ ଏବେ ମୋ ପାଇଁ ପୁଅ ଦେଖି ସାରିଲେଣି, ଆଉ ତା ସହ ମୋର ବିବାହ ବି ଠିକ କରିସାରିଲେଣି ହେଲେ ତୁମେ ମୋ ପଛରେ କଣ ପାଇଁ ପଡିଛ ? ତୁମକୁ ମୋଠାରୁ ବି ଭଲ ଝିଅ ମିଳିଯିବେ ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମ ଠାରୁ ଭଲ ଝିଅ ମିଳିଯିବେ ହେଲେ ତୁମ ମିଳିବ ନାହିଁକି ତୁମ ପରିକା ଝିଅ ମିଳିବେ ନାହିଁ, ଆଉ ମୋ ହୃଦୟ ଆଜିବି ତୁମ ପାଇଁ ଚାଳୁଛି, ସେ କହିଲା ରୋହନ ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲପାଏ କିନ୍ତୁ ତା ମାନେ ନୁହେଁ କି ମୁଁ ତୁମ ସହ ପଳେଇଯିବି, ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଦେଖ ମୁଁ ତୁମକୁ ପଳେଇଯିବା ପାଇଁ କହୁନି, ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲପାଏ ଏବଂ ତୁମକୁ ନିଜର କରିବା ପାଇଁ ଚାହେଁ । ତୁମେ କୁହ ମୁଁ ଏମିତି କଣ କଲେ ମୁଁ ତୁମକୁ ଭୁଲିଜିବି । ଯେବେ ଆମେ କଥା ହେଉଥିଲୁ ରଚନାର ମା ଆସିଲେ ଭାରି ମୁଁ ଖଟ ତଳେ ଲୁଚି ଗଲି, ସେ କିଛି ସମୟ ସେଠି ରହିଲେ ସେ ଯେତେବେଳେ ଚାଲିଗଲେ ତାପରେ ମୁଁ ଓ ରଚନା ଫୁଣିଥରେ କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲୁ । ସିଲ ବିଆର ଗରମ ମଜା ନେଲି

ସେ ମୋତେ ଫୁଣିଥରେ ଚାଲିଯିବା ପାଇଁ କହିଲା, କହିଲା ତୁମେ ଏଠୁ ଚାଲିଯାଏ ଯଦି କାହା ମନରେ ଟିକେବି ସନ୍ଦେହ ଆସିଯିବ ତୁମେ ଜୀବନ ବିପଦରେ ପଡିଯିବ, ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମୁଁ ତୁମ ସହ କିଛି ସମୟ ବିତେଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଞ୍ଛି , ତାପରେ ମୁଁ ଏଠାରୁ ଚାଲିଜିବି  । ଆମେ ଦୁହେଁ ଖଟ ଉପରେ ବସି କଥା ହେଉଥିଲୁ ମୋ ହାତ ଯେତେବେଳେ ତାର ଦୁଧ ଉପରେ ପଡିଗଲା ସେ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ଉଠିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ବାହୁରେ ଧରି କିସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ବାହୁ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଗଲା ସେ ନିଜକୁ ମୋ ଠାରୁ ବେଶୀ ସମୟ ଦୂରେଇ ରଖି ପାରିଲା ନାହିଁ । ମୁଁ ତାର କପଡା ଖୋଲିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ବିରୋଧ କଲା ନାହିଁ । ଯେମତି ସେ ତାର ବିଆର ଗଲୁ ମୋ ଦ୍ଵାରା ମରେଇବା ପାଇଁ ଚାହୁନଥିଲା ।

ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତା ଓଠରେ କିସ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି ସେ ବି ମୋତେ ସାଥ ଦେବାରେ ଲାଗିଲା । ଆମେ ଦୁହେଁ ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚୁମା ଦିଆ ନିଆ ହେଳୁ । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତା ଦୁଧରେ ମୋ ଜିଭ ଲଗେଇଲି ମୋତେ ବହୁତ ଭଲା ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତାର ବିଆ ବହୁତ ଭଲଭାବେ ଚୁଚୁମିଲି, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ତା ବିଆ ସଲେଇଲି । ସେ ମୋତେ କହିଲା ସେ କେବେବି କାହା ସମ୍ମାନାରେ ତାର କପଡା ଖୋଲିନଥିଲା, ଏଥିରୁ ତୁମେ ଜାଣିପାରୁଥିବ ମୁଁ ତମକୁ କେତେ ଭଲପାଏ । ସିଲ ବିଆର ଗରମ ମଜା ନେଲି

ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ରଖିଲି ତା ବିଆ ବହୁତ ଗରମ ଥିଲା । ସେ ମୋତେ କହିଲା ତୁମ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ଗରମ ହେଇଗଲାଣି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁମେ ତୁମ ଦୁଇ ଗୋଡ କୁ ମେଲେଇ ରଖ । ସେ ସେମିତି କଲା ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି ପଶିଳା ନାହିଁ । ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ତେଳ ଲାଗେଇଲି ଏବଂ ତା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୂରେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ଜୋର ଡାର ଧକା ମାରିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାର ବିଆର ଗଭୀରକୁ ଚାଲିଗଲା । ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ତାପରେ ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକା ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି ।

ସେ ମୋତେ ପୁରା ସାଥ ଦେଉଥିଲା ଆଉ ତା ବିଆରୁ ରକ୍ତ ବାହାରୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ସେକ୍ସର ମଜା ନେଇ ସବୁ ସହିଯାଉଥିଲା । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆରେ ନେଇ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତା ସହ ଏଇ ଆନନ୍ଦ ନେଇ ପାରିଲି ନାହିଁ । ଆମେ ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଡା କୁଣ୍ଡି ହୋଇ କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୋଇଲୁ । ସେଇ ରାତିରେ ମୋତେ କହିଲା ତୁମେ ଚାଲିଯିବ ମୋର ତୁମକୁ ଛାଡିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ତୁମକୁ ଯିବା କୁ ହେବ। ରାତି ରେ ମୁଁ ପାଦ ପାଦ ଚାପି ଚାପି ସେଠାରୁ ଚାଲିଆସିଲି ।

ସେଦିନ ପରେ ରଚନା ସହ ମୋର ଅନେକ ଦିନ ପରେ ଦେଖା ହେଲା ସେତେବେଳକୁ ସେ ମା ହେଇସାରିଥିଲା ଗୋଟେ ପିଲା ,କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ ଆଗରେ ଆଜୀବି ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରେ ନାହିଁ, ତାର ପ୍ରେମକୁ ଜାହିର କରିବା ଚେଷ୍ଟା କରେ । ତାପରେ ଆମେ ଫୋନ ନମ୍ବର ଦିଆ ନିଆ ହେଳୁ ଏବଂ ତାର ଯେବେ ମନ ହୁଏ ହୋଟେଲ ବୁକିଙ୍ଗ କରି ଆମେ ସେକ୍ସ କରୁ । ଆଜିବି ମୁଁ ତାକୁ ସେତିକି ଭଲପାଏ ଯେତିକି କାଲୀ ପାଉଥିଲି ଆଉ ଏ କଥା ସେ ଭଲ ଭାବେ ଜାଣିଛି ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

18710cookie-checkସିଲ ବିଆର ଗରମ ମଜା ନେଲି Seal BiaRa Garam Maja Neli
One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!