Senior Didi Ku Tution Re Patei Gehili – 1  ସିନିଅର ଦିଦି କୁ ଟ୍ୟୁସନ ରେ ପଟେଇ ଗେହିଲି-1

   ସିନିଅର ଦିଦି କୁ ଟ୍ୟୁସନ ରେ ପଟେଇ ଗେହିଲି-1

Senior Didi Ku Tution Re Patei Gehili – 1

Senior Didi Ku Tution Re Patei Gehili – 1  ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ.ମୁଁ ସୁଜିତ(ଛଦ୍ମନାମ)..ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କାହାଣୀ ପ୍ରକାଶ କରୁଛି ଯଦି କିଛି ତ୍ରୁଟି ରହିଯାଏ ଦୟାକରି କ୍ଷମା କରିଦେବେ.
ଏହି କାହାଣୀ ଟି ମୋ  +୨ ପଢିବା ସମୟର..ସେତେବେଳେ ମୁ ଦଶମ ପାସ କରି ମନରେ ବହୁତ ଆଗ୍ରହ ର ସହ ମେଡିକାଲ ପାଠ ପଢିବା ପାଇଁ bramhapur re ଗୋଟେ ଇନ୍ଷ୍ଟିଟ୍ୟୁଟ ରେ ନାମ ଲେଖାଇଲି..

ସେଠି ସବୁ କିଛି ନର୍ମାଲ ଥିଲା..ମୋ ପାଠ ପଢା ମଧ୍ୟ ଠିକ ଚାଲି ଥିଲା.ଦିନେ ମୁଁ ଟ୍ୟୁସନ କୁ ଲେଟ ରେ ପହଂଚିଲି..ମୁଁ ସାଇକଲ ସ୍ଟାନ୍ଡ ରେ ରଖି କ୍ଳାସ କୁ ଗଲା ବେଳ କୁ ଗୋଟେ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ଆସୁଛି..ମୁ ତାକୁ ଦେଖି କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ନିଜ ହୋଶ ହରେଇ ବସିଥିଲି..ବନ୍ଧୁ ମାନେ ସେ ଝିଅ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା ଯେ ମୁ ଶବ୍ଦ ରେ ବି ବଣ୍ଣନା କରିପାରୁନାହିଁ..

ମୁ ବି କ୍ଳାସ କୁ ଗଲି କିନ୍ତୁ ମତେ ସେ କ୍ଳାସ ରେ ଜମାରୁ ମନ ଲାଗୁ ନଥାଏ..ସେ ଝିଅ ବିଷୟ ରେ ଭାବି ଭାବି ପ୍ରଥମ କ୍ଳାସ ସରିଗଲା ଆଉ  ବ୍ରେକଟାଇମ ହେଇଗଲା..ମୁ ଟଁଇଲେଟ ଯାଇ ଆସିଲା ବେଳେ ସେ ଝିଅ ସହ ଧକା ହେଇଗଲା.. ମୁଁ ତାକୁ ସରି କହି ଚାଲି ଆସିଲି..ସବୁ କ୍ଳାସ ସରିଲା ପରେ ମୁ ଘରକୁ ଚାଲିଆସିଲି..

କିନ୍ତୁ ମତେ ରାତିରେ ସେ ଝିଅ କଥା ଭାବି ନିଦ ହଉନଥାଏ..ତାପରଦିନ ମୁଁ ଟ୍ୟୁସନ ଗଲି ଆଉ ସେ ଝିଅ ବିଷୟରେ ରିସର୍ଚ୍ଚ କଲି..ଆଉ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି କି ସେ ମୋଠୁ ଗୋଟେ ବର୍ଷ ସିନିଅର..ସେ ମଧ୍ୟ ମେଡିକାଲ ଏ ନ୍ତରାନ୍ସ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଥିଲା ମୁଁ ଜାଣିବା ପରେ ଟିକେ ଖୁସି ହେଲି..ତା ସହ କେମିତି କଥା ବାର୍ତା କରିବି ଜାଣିପାରୁନଥିଲି..

ମୋର ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ କୃଷ୍ଣ୍ଣା କୁ ସବୁ କଥା କହିଲି ସେ ଝିଅ ବିଷୟରେ..ସେ ମତେ ହେଲ୍ପ କଲା ଆଉ କେମିତି କଥା ଆରମ୍ଭ କରିବି କହିଲା..ମୁଁ ନର୍ଭସ ଥିଲି ହେଲେ ମନରେ ସାହସ ଯୁଟେଇ କିଛି ଦିନ ପରେ ଟ୍ୟୁସନ ରେ କଥା ହେବି ବୋଲି ଭାବିଲି..କିଛି ଦିନ ପରେ ମୁ ଟ୍ୟୁସନ ସାରିକି ଆସିଲା ବେଳକୁ ବର୍ଷା ହେଉଥିଲା..

ମୁଁ ସେ ଟ୍ୟୁସନ ରେ ରହିଗଲି ଛତା ଆଣିନଥିଲି ବୋଲି ଆଉ ଦେଖିଲି ସେ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲା..ମୁଁ ଭାବିଲି ଏଇଟା ହିଁ ଭଲ ମଉକା କଥା ଆରମ୍ଭ ପାଇଁ..ମୁ ସାହସ କରି ସେ ଝିଅ କୁ କହିଲି..
ମୁଁ- ହେଲୋ ଦିଦି..ତମେ ବି ମେଡିକାଲ ପାଇଁ ପଢୁଛ କି??
ସେ- ହଁ..ତମେ ବି ପଢୁଛ କି??

ମୁଁ- ହଁ..ମୋର  +୨ ଦ୍ଵିତୀୟ ବର୍ଷ..ତୁମ ନାମ କଣ???
ସେ- ଉପାସନା..ଆଉ ତୁମ ନାମ???
ମୁଁ- ସୁଜିତ..

ହଁ ବନ୍ଧୁଗଣ ସେ ଝିଅ ବିଷୟରେ କହିରଖେ..ନାମ ଉପାସନା..ଫିଗର ୩୨-୩୦-୩୬..ସେ ଗୋଟେ ବର୍ଷ ମୋ ଠାରୁ ବଡ..
କିଛି ସମୟ ପରେ ବର୍ଷା ଚଡ଼ିଗଲା..ଆଉ ଆମେ ସେଠୁ ନିଜ ଘରକୁ ପଳେଇଲୁ..ଏମିତି ଭାବରେ ସମୟ ମିଳିଲେ ଆମେ ଟ୍ୟୁସନ ରେ କଥା ବାର୍ତା ହେଲୁ..ମୁଁ ପ୍ରଥମେ କିଛି ବି ଅଭଦ୍ର ବ୍ୟବହାର କଲିନି ଆମେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ହେଇଗଲୁ..

ସେ ମୋର ସବୁ ଡାଉଟ କ୍ଳିଅର କରିଦେଉଥିଲା..ଆଉ କେମିତି କଣ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିବାକୁ ପଡିବ ବୁଝେଇଲା..ଆମେ ଏ ସବୁ ଲାଇବ୍ରେରୀ ରେ ଡିଷ୍କ୍ସସ କରୁଥିଲୁ..ମତେ ମୋ ସାଙ୍ଗ କହିଲା କଥା ବାର୍ତା ରୁ ଆଗେଇ ଯାଇ ତୋ କାମ ରେ ଲାଗିଯା..କିନ୍ତୁ ମୁଁ ନର୍ଭସ ଥିଲି ଆଉ କିଛି କରିବା କୁ ଦ୍ୱାରା ବି ଲାଗୁଥିଲା..ମୋ ଭାଗ୍ୟ ରେ ଭଗବାନ ଏମିତି କିଛି ଦେଇଥିବ ବୋଲି ମୁଁ ଆଶା କରିନଥିଲି..

ଉପାସନା ମତେ ହଠାତ ମୋ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ମାଗିଲା..ମୁ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ମୋ ହାତ ରୁ ମୋବାଇଲ ନେଇ ତା ନମ୍ବର କୁ ମିସ୍ସେଡ କଲ ଦେଲା..ତା ପରଠୁ ଆମେ ଯେବେବି ମିଶୁ କଲ କରି ମିଶୁ..ଏମିତି ଆମ କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ ହେଲା..ଗୋଟେ ଦିନ ମତେ ତା ନମ୍ବର ରୁ ମେସେଜ ଆସିଲା..

ସେ- ହାଏ..କଣ କରୁଛ??
ମୁଁ- କିଛି ନାଇଁ..ଏମିତି ଜଷ୍ଟ ରିଭିଜନ କରୁଥିଲି..
ସେ- ଖାଲି ସବୁବେଳେ ପଢୁଛ ନା..ହଉ ପଢା..ମୁ ଡିଷ୍ଟର୍ବ କଲି ବୋଧେ..
ମୁଁ- ନାଇଁ..ସେମିତି କିଛି ନାଇଁ..କଣ କହିବା କୁହ..

ସେ- ନାଇଁ ଟ୍ୟୁସନ ରେ ତମେ ଯାହା ପଢୁଛ ନୋଟ କରିକି ମତେ ଦେବା..
ମୁଁ- ହଁ..ନିଶ୍ଚିତ..
ତାପରେ ସେ ଫୋନ କାଟିଦେଲା..ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି ସେ ମତେ ଆଉ କିଛି କହିବ ବୋଲି..ସେଦିନ ପରଠୁ ଆମେ ନର୍ମାଲ ବିହେବ କଲୁ..ତାପରେ ମୁଁ ଗୋଟେ ଦିନ ଲାଇବ୍ରେରୀ ରେ ବସି ତା ଆସିବା ବାଟକୁ ଚାହିଁ ବସିଥିଲି..କିନ୍ତୁ ସେ ଆସିଲା ନାଇଁ..ମୁଁ ସେ ଦିନ ଚାଲି ଆସିଲି ଆଉ ତାକୁ କଲ କରି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ଯେ ତା ଦେହ ଖରାପ ଅଛି..

Senior Didi Ku Tution Re Patei Gehili – 1

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

26 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *