Shashu Bia Re Jwain Banda (Odia Sex Story ) – SexKahanni.COM

Shashu Bia Re Jwain Banda (Odia Sex Story )

Shashu Bia Re Jwain Banda (Odia Sex Story ) ଶାଶୁ ବିଆରେ ଜ୍ବାଇଁଁ ବାଣ୍ଡ,odia sex story, odia bedha gapa,odia jouna kahani, odia adult story, odia bhauja gapa, banda bia gapa,odia story,banda bia story,bhauja bia dudha, 

Shashu Bia Re Jwain Banda (Odia Sex Story ) ଶାଶୁ ବିଆରେ ଜ୍ବାଇଁଁ ବାଣ୍ଡ

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ମୋ ନାଁ ବାଦଲ୍ (ଛଦ୍ମନାମ) ମୋର ଏହି କାହାଣୀଟି କ୍ଲାପଣିକ ନୁହେଁ, ଏହା ସତ ଘଟଣା ଯାହା ମୋ ଜୀବନ ର ମୋଡ଼ ବଦଲେଇ ଦେଇଥିଲା.ଏଇ କାହାଣୀ ଟି ମୋ ଶାଶୁ ପଦ୍ମା(ଛଦ୍ମନାମ) ଓ ମୋର ଭିତରେ ଘଟିଥିଲା. ମୁଁ ତାଙ୍କୁ  ବହାଘର କିଛିଦିନ ପରଠାରୁ ପସନ୍ଦ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲି, କାରଣ ମୋତେ ମୋଠୁ ଅଧିକା ବୟସ ମହିଲା ମୋତେ ଭଲ ଲାଗନ୍ତି.

ମୁଁ ମୋ ଜୀବନରେ ମୋଠାରୁ ଅନେକ ବୟସ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକଙ୍କ କଥା ଭାବି ମୁଠି ମାରିଚି କିନ୍ତୁ କେବେ କାହା ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିନଥିଲି, କିନ୍ତୁ ମୋ ଭାଗ୍ୟ ମୋତେ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଗେହିଁବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲା ଯାହାକୁ ମୁଁ ମିସ୍ କରିନଥିଲି ଯାହା ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଚି.

ଏଇ କଥାଟି ୪ମାସ ତଳର କଥା, ସେଦିନ ମୁଁ ମୋ ଶଶୁର ଘରକୁ ରାତିରେ ସୋଇବାକୁ ଯାଇଥିଲି, କାରଣ ମୋ ଶଶୁର ଏ ଦୁନିଆରେ ନାହାନ୍ତି ଘରେ କେବଳ ମୋ ଶଳା, ଆଉ ସେ ସେଦିନ ତାର କମ୍ପାନୀ କାମରେ ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲା, ମୋ ଶାଶୁ ଫୋନ୍ କରିକି କହିଲେ ତମେ ଦିଜଣ ମାନେ ମୁଁ ଓ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଘରେ ଯାଇ ରହିବାକୁ ଯେପର୍ଯନ୍ତ ମୋ ଶଳା ନ ଆସିଚି.

ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ ଥିବାରୁ ସେ ଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ମୋତେ କହିଲା ତମେ ଯାଅ ବୋଉ ଏକୁଟିଆ ଅଛି, ଆଉ ମୁଁ ଚାଲିଆସିଲି. ପ୍ରଥମ ରାତିରେ ତ କିଛି ହେଲାଣି ଖାଲି ତାଙ୍କୁ ଝାଡା ଗଲାବେଳେ ବାଥରୁମ୍ ଭିତରୁ ଦେଖୁଥିଲି ଆଉ ଧାରବି ପଡିଗଲି କିନ୍ତୁ ସେଦିନ ମୋତେ କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ. ତାଙ୍କ ଫିଗର ୩୬-୩୪-୪୦ , ତାଙ୍କ ଶରୀର ପୁରା ହଟ୍….

ଦିତୀୟ ରାତିରେ ସେ ମୋ ସହ କଥା ହେଲେ, ଆଉ ପଚାରିଲେ ତମେ ଏମିତି କଣ ପାଇଂ ମୋତେ ଦେଖୁଥିଲ, ଆଉ ଗାଲି ଦେଲେ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲିକି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ ଥିବାରୁ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ସେକ୍ସ୍ କରିନାହିଁ ସେଥିପାଇଂ ମୋ ଭିତରେ ଏମିତି ଭାବନା ଆସିଲା ବୋଲି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଭୁଲ୍ ମାଗିଲି ଆଉ ଆମେ ଲାଇଟ ବନ୍ଦ କରି ସୋଇପଡିଲୁ

ଲେଟ୍ ନାଇଟ୍ ରେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲିକୀ ମୋତେ କିଏ ଜଣେ ଟଚ୍ କରୁଚି, ମୁଁ କିଛି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ନଦେଇ ସେମିତି ସୋଇ ରହିଲି, ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ଜାନିପାରିଲି ଯେ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ହାତ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଥିଲା, ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଧରି ପକେଇଳି ଆଉ କହିଲି ବୋଉ ଆପଣ ଏ କଣ କରୁଛନ୍ତି ?, ମୁଁ ଯଦି କିଛି କରିବସେ ଆପଣ ମୋତେ ଆଉ ଗାଲି ଦେବେ ନାହିଁ.

ସେ କହିଲେ – ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅର ସୁଖ ପାଇଂ ଏହା କରୁଛନ୍ତି କାହିଁକି ନା ମୁଁ ଯେମିତି କିଛି ଭୁଲ୍ କାମ ନକରେ ସେକ୍ସ୍ ପାଇଂ… ଓ ମୁଁ ବି ତମ କଥା ଶୁଣି ଆଉ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରୁନାହିଁ. ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ ପାଖକୁ ଭିଡିଆଣିଲି ଆଉ ଜାବୁଡି ଧରିଲି, ଫୁଣି ସେ କହିଲେ ଜ୍ବାଇଁ ବାବୁ ଆଜି ମୁଁ ମୋର ସବୁ କିଛି ତମକୁ ଦେଇଦେବି କିନ୍ତୁ ତାବଦଳରେ ତମେ ମୋତେ କିଛି ଦବାକୁ ହବ? ମୁଁ- କଣ କୁହ

ସେ କହିଲେ – କେବେବି ଆଉ କୌଣସି ଝିଅ କିମ୍ଭା ମହିଲା ସହ ଅନୈତିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବ ନାହିଁ , ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥାରେ ହଁ ଭାରିଦେଲି,ଫୁଣି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଯଦି ଆପଣ ମୋ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବେ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟରୁ ଭଲପାଇବା ଦେଇ କରିବେ କୌଣସି ବାଧ୍ୟ ବାନ୍ଧକତା ରେ ନୁହେଁ, ସେ କହିଲେ ମୋର ବି ଇଚ୍ଛା ଅଛି ବୋଲି ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ମୋ ଆଡୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଲି.

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଏଥର ବୋଉ ବୋଲି ନଡାକି ମମି ବୋଲି ଡାକିଲି ଆଉ କହିଲି ତାହାଲେ ମମି ଜି ବସ୍ତ୍ର ଖୋଲିବାରେ ବି ଆପଣ ଆଗେ କରନ୍ତୁ, ସେ ମୋ କଥା ଶୁଣି ହସିଲେ ଆଉ ବେଡ୍ ଉପରୁ ଉଠିପଡି ଲାଇଟ ଅନ୍ କରିଦେଲେ ଆଉ ନିଜ ବସ୍ତ୍ର କୁ ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲେ. ସେ ବ୍ରା ଚଡି କିଛିବି ପିନ୍ଧିନଥିଲେ, ବନ୍ଧୁମାନେ ଜଣେ ହୃଷ୍ଟପୃଷ୍ଟ ମହିଲା ତାର ସବୁ ଲୁଗା ପଟା ଖୋଲିଦେଲା ପରେ କେମିତି ଲାଗେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କଣ କହିବି ସେ ସବୁ ତ ଆପଣମାନେ ଜାନିଥିବେ.

ଶାଶୁ ମା ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋତେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ସେତେବେଳେ ମୁଁ କହିଲି ମମି ମୋ ଡ୍ରେସ୍ ଖୋଲିଦିଅ. ସେ ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ଚଡି ଖୋଲିଦେଲେ, ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଧରେଇ ଦେଲି ଆଉ ପାଟିରେ ନବାକୁ କହିଲି, ସେ ମନା କଲେ, ମୁଁ ବାଧ୍ୟ କରିବାରୁ ସେ ୬୯ ପୋଜ୍ ଆସିବାକୁ ସେ କହିଲେ.

ଆମେ ଦୁହେଁ ୬୯ପୋଜ ରେ ଚୁସା ଚୁସି ହେଲୁ ଏବଂ ଓରାଲ ସେକ୍ସ୍ କଲୁ, କିଛିସମୟ ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସିଧା କରିଦେଲି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି. ସେତେବେଳକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଓଦା ହେଇ ସାରିଥିଲା, ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତରେ  ପୁରେଇବା ପାଇଂ ବ୍ୟାକୁଳ ହେଇ ପଡୁଥିଲା.

ମୁଁ ମୋର ୭ଇଂଚ୍ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ ଶାଶୁ ମାଙ୍କ ବିଆରେ ପୁରେଇଚି  ଶାଶୁ କହିଲେ କି ଏ ଏମିତି ଦିନ ଫୁଣି ଥରେ ମୋ ଜୀବନରେ ଆସିବ ବୋଲି ମୁଁ ଭାବି ନଥିଲି ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏମିତି ଏକ ଦିନ ଫେରେଇ ଆଣିଥିବାରୁ ମୋତେ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଲେ. ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ଆହୁରି ହିଟ୍ ହେଇଗଳି ଆଉ ମୋ ସ୍ପିଡକୁ ବଡେଇ ୧୦ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶାଶୁ ମାଙ୍କୁ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି

ତାପରେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ ମୋର ପାଣି ବାହାରିବା ଟାଇମ ହେଲାଣି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ମୋର ବାହାରିବା ପାଇଂ ଆଉ କିଛି ସମୟ ଲାଗିବ. ସେଠୁ ସେ କହିଲେ ତମେ ମୋତେ କିଛି ସମୟ ପାଇଂ ଛାଡି ଦିଅ ମୋର ପାଣି ବାହାରିଗଲେ ଫୁଣି ଆମେ ଆଉ ଏକ ଢଂଗରେ ସେକ୍ସ୍ କରିବା, ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥାରେ ରାଜି ହେଇଗଲି ଆଉ ସେ ତାଙ୍କ ପାଣି ଛାଡିଲେ.

କିଛି ସମୟ ଆମେ ସେମିତି ସୋଇ ରହିବା ପରେ ମୁଁ ପଚାରିଲି ଏବେ ମୁଡ୍ ଠିକ୍ ହେଲାଣି, ସେ କହିଲେ- ବାଦଲ୍ ବାବୁ ତମର୍ ତ ଏପର୍ଯନ୍ତ ବାହାରି ନାହିଁ ! ତେଣୁ ମୋତେ ଗେହିଁ ହବାକୁ ତ ପଡ଼ିବ., ମୁଁ ପଚାରିଲି ତାହେଲେ କୁହ କେମିତି କଲେ ଏ ଗିହାଁ ଆମର ସବୁଦିନ ପାଇଂ ମନେ ରହିବ.

ଆମେ ବସି ଏହି କଥା ଭାବୁଥିଲୁ ସେ କହିଲେ ମୁଁ ଯାଉଚି ଗଧୋଇକି ଆସେ , ତମେ ବି ଆସ, ସେକ୍ସ୍ ଆମେ ସେଠି ବି କରିପାରିବ ନହେଲେ ଆମେ ଫୁଣି ବେଡରୁମ୍ କୁ ଆସି ଗିହାଁ ଗିହିଁ ହବା. ମୁଁ କହିଲି ଠିକ୍ ଅଛି, ଶାଶୁ ମା ସେମିତି ଲଂଗଳା ହେଇ ଗାଧୋଇବା ପାଇଂ ଚାଲିଗଲେ.

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ବାଥରୁମ୍ ପାଖରେ ପହଂଚିଗଲି, ଆଉ ସେଠି ଦେଖିଲି ଶାଶୁ ମା ତାଙ୍କ ବିଆରେ ସାବୁନ ଲଗେଇ ସଫା କରୁଛନ୍ତି, ମୁଁ ଭିତରକୁ ପସିଗଲି, ଆଉ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଗୋଡ଼କୁ ବାଥରୁମରେ ଥିବା ସେଲେଫ ଉପରେ ରଖି ଦେଲି ଆଉ ଶାଶୁ ମାଙ୍କ ବିଆ କୁ ସାବୁନ ରେ ଧୋଇ ତଳେ ବସି ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି, ମୋର ପୁରା ଜିଭକୁ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି.

ତାଙ୍କ ଚେହେରା ଲାଲ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା, ଆଖି ବନ୍ଧ ଥିଲା, ୩-୪ ମିନିଟ୍ ବିଆଚାଟିଲା ପରେ ମୁଁ ଉଠିଲି ଆଉ ସେଇ ପୋଜିସନରେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବୋଉଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି, ଆଉ ହାଲକା ଭାବେ ସାଉର୍ କୁ ଚଲେଇ ଦେଲି.

ସେତେବେଳ ର ଫିଲିଂଗ ଏମିତି ଥିଲା ଯେ ମୋର ୧୦ମିନିଟ୍ ପାଣି ବାହାରି ପଡିଲା, ସେଠୁ ମୁଁ ବିଆ ରୁ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରିଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଚୁଚୁମିବାକୁ କହିଲି କିନ୍ତୁ ସେ ମନା କଲେ, କାରଣ ବାଣ୍ଡ୍ ବିର୍ଯରେ ପୁରା ଓଦା ହେଇ ଯାଇଥିଲା, ମୁଁ  ବି ତାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କଲି ନାହିଁ ସେଠୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ଦେହକୁ ସଫା କଲୁ ଏବଂ ବେଡରୁମ୍ କୁ ଆସି ଖଟରେ ସୋଇଲୁ.

ସେତେବେଳକୁ ରାତି ୩.୩୦ ହେଇଥିଲା, ମୋତେ ଆଉ ନିଦ ଲାଗିଲା ନାହିଁ, ତାଙ୍କୁ ବି ନିଦ ହଉନଥିଲା ମୋତେ ସେ କହିଲେ କଣ ଭାବୁଚ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଆଜି ରାତିରେ ଆଉ ଥରେ ହବା ଫୁଣି କିଛି ନୂଆ ରୁପରେ ପାଇଂ,ସେ କହିଲେ ଠିକ୍ ଅଛି କିନ୍ତୁ ଏଥର ତମେ ଆଇଡିଆ ଦବ.

ମୁଁ କିଚେନ ରୁ ଯାଇ ଆଇସ କ୍ରିମ୍ ଆଣିଲି, ଆଉ ତାଙ୍କୁ ସୁଆଇ ଦେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଏବଂ ବିଆରେ ଆଇସ କ୍ରିମ୍ ରଖିଦେଲି, ଆଇସ୍ କ୍ରିମ୍ ଏତେ ଥଣ୍ଡା ଥିଲା ଯେ ସେ ଖଟ ଉପରେ ନାଚିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ଫୁଣି ତାଙ୍କ ଦେହରେ ଆଇସ କ୍ରିମ୍ କୁ ବୋଲି ଦେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି, ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ଦୁଧରେ ଆଇସ କ୍ରିମ୍ ଲଗେଇକି ଚାଟିଲି, ଫୁଣି ଜିଭରେ ଆଇସ କ୍ରିମ୍ ନେଇ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି, ସେଠୁ ସେ ସାଂଗେ ସାଂଗେ ଉଠିପଡିଲେ ଆଉ ସବୁ ଆଇସ୍ କ୍ରିମକୁ ବିଆରୁ ବାହାର କରିଦେଲେ.

ଫୁଣି ସେ ଆଉ କିଛି ଆଇସ କ୍ରିମକୁ ଆଣି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ମାରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ମୋ ଭିତରେ ଏତେ ଜୋସ୍ ଆସିଗଲା ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରିଲି ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ମାଡିଧରିଲି ଫଳରେ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ପାଟି ଭିତରେ ପସିଗଲା, ଫୁଣି ତାଙ୍କୁ ଓଲଟା କରିଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ମୋଟ ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକା ମରିବା ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିଦେଲି, ଆଉ ସେ ବି ଗାଣ୍ଡି ଉଠେଇ ପକେଇ ପେଲା ଖାଇବାର ଫୁଲ୍ ମଜା ନଉଥିଲେ.

ଏମିତି ୫-୬ମିନଟ୍ ଧକା ମାରିବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ମମି ମୋରପାଣି ବାହାରିବା ଟାଇମ ହେଇଗଲାଣି, ଏ ପାଣିକୁ କଣ କରିବି, ତମ ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ଢାଲିଦେବି. ସେ ସେଠୁ କହିଲେ ତମେ ଯାହା କରିବାର ଅଛି କର ମୁଁ ଏବେ ମୋ ଆୟତରେ ନାହିଁ, ତମେ ମୋତେ ପୁରା ପାଗଳ କରି ସାରିଲନି.ମୁଁ ସେଇଆ କଲି.

ଆମେ ଦିଜଣ ଶାନ୍ତ ପଡିଗଲୁ, ଆଉ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହବାକୁ ଲାଗିଲି, ଆମ ଫ୍ୟାମିଲି କାହାର କେତେ ବଡ ଦୁଧ କାହା ଫିଗର ମସ୍ତ ଏମିତି ସବୁ, ଏମିତି ଭାବେ ଆମେ ଶାଶୁ ଜ୍ବାଇଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଂ ସେକ୍ସ୍ କଲୁ ଏବଂ ଦୁହେଁ କ୍ଲୋଜ ହବାକୁ ଲାଗିଲୁ.

ସକାଳୁ ଉଠି ଦେଖେ ଶାଶୁ ମା ଘର କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ, ମୁଁ ବାଥରୁମ୍ ଗଲି ଏବଂ କବାଟ ନଦେଇ ଏକ କରୁଥିଲି, ସେ ମୋ ମୁତିବାସାଉଣ୍ଡ ଶୁଣି ବାର୍ଥରୁମ୍ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇ ମୋତେ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲେ.

ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇ ହଲେଇ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲି, ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଜାବୁଡି ଧରିଲି, ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ହାତରେ ରଖିଦେଲି, ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତଳ ଉପର କରି କହିଲେ କଣ ଜ୍ବାଇଁ ପୁଅ ଏବେ ଶାନ୍ତ ପଡିନାହଁ, ମୁଁ କହିଲି ଆପଣଙ୍କ ଫିଗର ଯାହା ହେଇଚି ଯେତେ ଗେହିଁଲେବି ବାଣ୍ଡ ଶାନ୍ତି ହବନାହିଁ ଶାଶୁ ମା.

ସେ ହସି ହସି କହିଲେ ଏବେ ତ କିଛି ହେଇ ପାରିବ ନାହିଁ କାରଣ ଚାକରାଣୀ ଏବେ ଆସିବ ଆଉ ତମ ଅଫିସ୍ ଟାଇମ  ହେଇଗଲାଣି, ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ମମି ଆଉ ଗୋଟେ ଟ୍ରିପ୍ ହେଇଯାଉ ଆଉ କେବେ, ଆଜି ଆଉ ଟାଇମ ମିଳିବ ନାହିଁ କାରଣ ତମେ ବି ସ୍ଵୁଲ୍ ପଲେଇବ, ( ସେ ଜଣେ ସରକାରୀ ସ୍କୁଲ୍ ଶିକ୍ଷକ )

ସେ କହିଲେ କେମିତି ସମ୍ଭବ ହବ, ମୁଁ କହିଲି ଚାକରାଣୀ କୁ ଆସିବା ପାଇଂ ଆହୁରି ଟାଇମ ଲାଗିବ ସେଇ ସମୟ ଭିତରେ, ସେ କହିଲେ ଠିକ୍ ଅଛି କିନ୍ତୁ ଯାହା କରିବ ଜଲଦୀ କରିବ.

ମୁଁ ବୋଉଙ୍କୁ ରୁମକୁ ଟେକି ନେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ନାଇଟ କୁ ଟେକି ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି, ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବିଆ ଓଦା ହେଇଗଲା ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ଏବଂ ସେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ସେକ୍ସ୍ ର ମଜା ନେଲେ.

ଏଇ ଭିତରେ ଘର କବାଟ ଖଡ୍ ଖଡ୍ ସାଉଣ୍ଡ ଶୁଣି ସେ ଉଠି ପଡିଲେ ଆଉ କହିଲେ ଚାକରାଣୀ ଆସିଗଲା ! ଆମେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହେଇଗଲୁ ସେ ଯାଇ ଗେଟ୍ ଖୋଲିଲେ. ଚାକରାଣୀ ଘରଭିତରକୁ ଯାଇ ସଫା କରିବାକୁ ଲାଗିଲା , ମୁଁ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲି ସେ ରୋଷେଇ ଘରେ ଥିଲେ, ତାଙ୍କୁ କହିଲି ସେକ୍ସ୍ ସିନା କରିହବନି କିନ୍ତୁ ତମେ ମୋ ପାଣି ବାହାର କରିଦିଏ ମୋତେ ବି ଯିବାର ଅଛି

ସେ କହିଲେ – କେମିତି ?

ମୁଁ କହିଲି- ଚାକରାଣୀକୁ କୁହ ଛାତ ଉପରେ ଥିବା ରୁମକୁ ସଫା କରିବା ପାଇଂ, ଶାଶୁ ମା ତାକୁ ଯିବାକୁ କହିଲେ. ସେ ଯେମିତି ଯାଇଚି ମୁଁ ଶାଶୁ ମାଙ୍କୁ ତଳେ ବସେଇ ଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ଆଉ ସେ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ମୋର ବାହାରିଗଲା.

ମୁଁ ସେଠୁ ବାଥରୁମ୍ ଗାଧୋଇବାକୁ ଚାଲିଗଲି.

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଯେବେବି ଟାଇମ ପାଏ ଶାଶୁ ମା ଙ୍କ ସହ ଫୋନ୍ ଏବଂ ଫେସବୁକ୍ ରେ ସେକ୍ସ୍ କଥା ହୁଏ ଆଉ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ନାହିଁ. ଯେଉଁ ଭାଇ ମାନେ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ସହ ଫେସବୁକ ଚାଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ.

 

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

5790cookie-checkShashu Bia Re Jwain Banda (Odia Sex Story )
3 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!