Shashu Maa Nka Barsha Barsha Ra Bhoka ଶାଶୁ ମା – SexKahanni.COM

Shashu Maa Nka Barsha Barsha Ra Bhoka ଶାଶୁ ମା

Shashu Maa Nka Barsha Barsha Ra Bhoka

ଶାଶୁ ମାଙ୍କ ବର୍ଷ ବର୍ଷର ଭୋକ

Shashu Maa Nka Barsha Barsha Ra Bhoka  ମୋ ନାଁ ପ୍ରଭାକର, ମୁଁ ଜଣେ ବିବାହିତ ପୁରୁଷ । ସର୍ବପ୍ରଥମେ ମୁଁ ଆପଣସମସ୍ତ ବାଣ୍ଡୁଆ ଟୋକା ଓ ବିଆ ବାଲି ଟୋକିଙ୍କୁ ମୋର ମୋର ଟେଙ୍ଗେଇ ଥିବା ବାଣ୍ଡ ନମସ୍କାର ଜଣାଉଛି । ଏବେ ମୁଁ ମୋ ଷ୍ଟୋରିକୁ ଆସୁଛି, ଏଇ କାହାଣୀ ମୋର ଏବଂ ମୋ ଶାଶୁ ମା ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘଟିଥିବା ସେଇ ସେକ୍ସି ମୁହୂର୍ତ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ହଁ ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହି ରଖେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସାଇଜ ୯ଇଞ୍ଚ ଲାମ୍ବା ଓ ୪ଇଞ୍ଚ ମୋଟା ଯାହାକି ମୋର ସବୁଠାରୁ ବଡ ପରିଚୟ ।

ମୋର ବିବାହ 23 ବର୍ଷ ବୟସରେ ହୋଇଥିଲା । ମୁଁ ସ୍ତ୍ରୀ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଅଟେ କିନ୍ତୁ ଗେହିଁବା ଉପରେ ଆସିଲେ ସେ ତା ମା ଠାରୁ ବହୁତ ପଛରେ ରହିଯିବ । ମୋ ଶାଶୁ ମା ଏଇ ବୟସରେ ବି ଦେଖିବାକୁ ଗୋଟେ ମସ୍ତ ମାଲ । ଭଗବାନ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ବାସନାକୁ ପୁରା ଭରି ଦେଇଛନ୍ତି । ମୋତେ ମୋ ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ବିଶ୍ଵାସ ହେଉ ନାହିଁ, ମୋତେ କେବେ ମୋର ଦେହର ଭୋକକୁ ମେଣ୍ଟେଇବା ପାଇଁ କେବେ ମୋର ଅସୁବିଧା ହୋଇ ନାହିଁ ।

ମୋ ଶାଶୁ ଯାହାଙ୍କ ନାମ ରମା, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ ପରଠାରୁ ଦେଖି ଆସୁଛି ସେ ବହୁତ ସେକ୍ସି କାରଣ ସେ ସବୁବେଳେ ନିଜକୁ ସଜେଇ ହୋଇ ରଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲପାଆନ୍ତି । ସେ ୪ଟା ପିଲାର ମା କିନ୍ତୁ ଦେଖିବାକୁ ୨୨ବର୍ଷର ଝିଅର ବଡ ଭଉଣୀ ପରି ଲାଗନ୍ତି । ଯେବେ ମୋର ବିବାହ ଘର ଠିକ ହେଉଥିଲା ମୋତେ କେହି ମୋ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଇସାରା କରି କହିଥିଲା ତୁ ଯଦି ଏ ପ୍ରସ୍ତାବରେ ରାଜି ହୋଇଯିବୁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବୁ ।

ବିବାହ ଘର ପରେ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କର ଆମ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା ଲାଗିରହିଥାଏ । ମୋ ନଜର ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ଥାଏ । ମା ରାଣ ତାଙ୍କର ଦୁଧ ପୁରା ଗୋଲ, ମୋ ହାତ ସେଇ ଗୋଲ ଦୁଧକୁ ଧରି ଚିପିବା ପାଇଁ ଉତ୍ସୁକ ଥିଲା ଆଉ ମୋ ଜିଭ ସବୁବେଳେ ସେ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବା ପାଇଁ ଲାଳାୟିତ ଥିଲା । ଯେବେ ମୋତେ ୨୧ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା ସେ ତାଙ୍କ ୧୯ବର୍ଷ ଝିଅ ବିବାହଘର ପ୍ରସ୍ତାବ ନେଇ ଆସିଥିଲେ ।

ମୋର ପରିବାର ବିନା କୌଣସି ଦ୍ଵନ୍ଦ ରେ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ସ୍ଵୀକାର କରିନେଲେ ଏବଂ ମୋତେ ଆସି ମୋର ଇଚ୍ଛା ବିଷୟରେ ପଚାରିଲେ । ମୋ ନଜର ତ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଉପରେ ଥିଲା ଯିଏ କି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା ମୁଁ ବି ପ୍ରସ୍ତାବରେ ରାଜି ହୋଇଗଲି । କଣ ପାଇଁ ହଁ କରିବି ନାହିଁ ଝିଅ ସହ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ମା ବି ଅଛି । ମୋ ଶଶୁର ଏତେ ସବଳ ନୁହେଁ । ମୋ ଶଶୁର ଙ୍କର ୩୦ବର୍ଷ ବୟସରେ ଗଛରୁ ପଡି ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା ।

ସେବେଠାରୁ ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ବହୁତ କମଜୋର ହୋଇଯାଇଥିଲା, କୌଣସି ଭାରି କାମ କରିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ଦରଜ ହେଉଥିଲା । ଆମର ବିବାହ ଘର ହୋଇଗଲା । ବିବାହ ପରେ ମୁଁ ମୋ ଶଶୁର ଘରକୁ ସବୁ ଲାଜ ଓ ସରମ ଛାଡି ପ୍ରାୟ ସମୟ ଯିବା ଆସିବା ଚାଲିଲା ମୋର । ନର୍ମାଲରେ ବି କୌଣସି କାମ ନଥାଇ ବି ଫୋକଟରେ ମୁଁ ମୋ ଶଶୁର ଘରକୁ ଚାଲିଯାଏ ।

ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ କମ୍ପାନୀରୁ ଛୁଟି ନେଇଥିଲି ଆଉ ମୁଁ ଭାବିଲି ଆଜି ସ୍ତ୍ରୀକୁ ନଜଣେଇ ଶଶୁର ଘର ଆଡେ ଯାଇ ବୁଲି ଆସିବି । ବିନା କୌଣସି ଫୋନ କରି ସକାଳ ୧୦.୩୦ ମୁଁ ଯାଇ ଶଶୁର ଘରେ ପହଞ୍ଚିଗଲି । ମୁଁ ବି ଜାଣି ଶୁଣି ଏଇ ସମୟକୁ ବାଛିଥିଲି । ମୋର ଶଶୁର ୯.୩୦ସମୟରେ କମ୍ପାନୀକୁ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଚାଲିଯାନ୍ତି ।  ଆଉ ମୋର ଦୁଇ ଶାଳି କଲେଜକୁ ଚାଲିଯାନ୍ତି ।

ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଶଶୁର ଘରେ ପହଞ୍ଚି କବାଟ ଠକ ଠକ କରିଲି ପାଖା ପାଖି ୧୦ମିନିଟ ପରେ ମୋ ଶାଶୁ ଭିତରୁ ଆବାଜ ଦେଲେ କିଏ ? ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ପ୍ରଭାକର । ସେ କବାଟ ଖୋଲିଦେଲେ । ତାଙ୍କୁ ଓଦା ଲୁଗାରେ ଦେଖି ମୋ ଆଖିତାଙ୍କ ଉପରୁ ଆଉ ହଟିଲା ନାହିଁ । ସେ କେବଳ ଗୋଟେ ଓଦା ଶୟା ତାଙ୍କ ଦେହରେ ଘୋଡେଇ ହୋଇଥିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ପାଣି ବୁନ୍ଦା ମୋତି ପରି ଚମକୁଥିଲା ।

ମୋ ଶାଶୁ କହିଲେ ଜ୍ଵାଇଁ ତୁମେ ଏହି ସମୟରେ ଏଠି ?  ମୁଁ କହିଲି – କଣ ମୁଁ ଏ ସମୟ ରେ ଏଠାକୁ ଆସି ପାରିବି ନାହିଁ କି ? ମୋ ଶାଶୁ ହସି କରି କହିଲେ ଆରେ ପୁଅ ତୁମେ ତ ଏଘରର ଏକ ମାତ୍ର ପୁଅ, ଆସ ଆସ ଭିତରକୁ ଆସ, ଏଇ ତ ତୁମ ଘର । ପ୍ରଥମ ଥର ମୋର ଶାଶୁଙ୍କ ଆଣ୍ଠୁକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଲା ଦେଖୁଥିଲି । ବହୁତ ସେକ୍ସି ଓ ଚିକନିଆ ଥିଲା ।

ତାଙ୍କ ଲାମ୍ବା କଳା ମଶ ମଶ ବାଳ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଛୁଉଁଥିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ମୋ ଚଡିକୁ ଠୋକର ମାରି ପୁରା ଠିଆ ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ଫ୍ହାରେ ପଶି ସିଧା ଡ୍ରଇଙ୍ଗ ରୁମରେ ଯାଇ ବାସିଲି । ଯେମିତି ମୋ ଶାଶୁଙ୍କର ପେଟକୁ ଭଲରେ ଦେଖି ପାରିବି । ତାପରେ ସେ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ମୋ ଆଡକୁ ଚାଲି ଆସୁଥିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦେହକୁ ଚାହିଁ ରହିଥାଏ ।

ଶାଶୁ ମା ପୁରା ସେକ୍ସି ଆଇଟମ ଗାର୍ଲ ଲାଗୁଥିଲେ । ଜଣେ ବିବାହିତ ଝିଅ ର ମା ହେବା ପରେ ବି ତାଙ୍କ ଦେହ ପୁରା କସ ଲାଗୁଥିଲା ଆଉ ତାଙ୍କ ସେଇ ଠୁମୁକା ମାରି ଚାଲି ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଛଟପଟ ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚଡି ଭିତରେ ମୋଡି ହୋଇଥିଲା ମୁଁ ବିନା କିଛି ଭାବି ମୁଁ ହାତରେ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ସିଧା କରିଲି ।  ମୋର ଏଇ କାମକୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ଚେହେରାରେ ଗୋଟେ ଖୁସି ଲହରୀ ଖେଳିଗଲା ।

ସେ ହସି ହସି କହିଲେ କଣ କଥା ଆଜି ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଶଶୁର ଘର ଆଡେ ଚାଲି ଆସିଲ, ଘରେ ସବୁ ଠିକ ଠାକ ଅଛି ନା ? ମୁଁ  ହସି କରି କହିଲି ବାସ ଏଇ ବାଟେ ଯାଉଥିଲି ଭାବିଲି ତୁମ ସହ ଟିକେ ଦେଖା କରି ଚାଲିଯିବି । ଏବେ ମୋତେ ଶାଶୁଙ୍କର ପ୍ରତି ଟି କଥାରେ ମୋତେ ପ୍ରେମରେ ପକାଇ ଦେଉଥିଲା । ସେ କହିଲେ – ମୁଁ ଗାଧୋଇ କରି ଆସୁଛି ତୁମେ ଏଇଠି ଅପେକ୍ଷା କର, ଆସିଲେ ଜ୍ଵାଇଁ ସେବା ଓ ଚର୍ଚା କରିବି ।

ମୁଁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ମା, ମୁଁ ତଳକୁ ସେଇ ଟେବୁଲ ଉପରେ ପଡିଥିବା ଖବର କାଗଜକୁ ଉଠେଇବା ବାହାନାରେ ମୁଁ ନଇଁ ପଡିଲି ସେ ମୋର ଅତି ନିକଟ ଦେଇ ସେ ତାଙ୍କ ବେଡରୁମକୁ ଆଡକୁ ଧିରେ ଧିରେ ଚାଲିଲେ । ଏଇ ଭିତରେ ମୁଁ ନଇଁ ନଇଁ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ଚିକିଣି ଆଣ୍ଠୁକୁ ଦେଖୁଥିଲି । ସେ ବେଡରୁମ ପାଖକୁ ଯାଇ ଡୋର ପାଖରେ ଅଟକି ଯାଇ ବୁଲିପଡି ମୋ ଆଡକୁ ଦେଖି ହସିକରି କହିଲେ ସବୁ କିଛି ଠିକ ଅଛି ନା, ଯଦି କିଛି ଦରକାର ବିନା ଦ୍ଵନ୍ଦରେ ନେଇ ପାରିବ ।

ମୁଁ କହିଲି ହଁ ହଁ, କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହି, ମୁଁ ନେଇଯିବି । ସେ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲେ । ମୁଁ ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଥର ଭାବି ପ୍ୟାଣ୍ଟିସ ଫିଲ କରିଥିଲି କିନ୍ତୁ ସତରେ ସେ ଏତେ ମସ୍ତ ମୁଁ କେବେ ଭାବିନଥିଲି । ଏବେ ତାଙ୍କୁ ଶରୀରକୁ ନିଜର କରିବାର ଇଚ୍ଛା ମୋ ଛାତିରେ ବସା ବାନ୍ଧି ସାରିଥିଲା । ଖବର କାଗଜ ମୁଁ ଧରିଥିଲି କିନ୍ତୁ ମୋ ଆଖି ମୋ ଶାଶୁଙ୍କ ସେକ୍ସି ଫିଗର ଛାଇ ହୋଇ ଥିଲା ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଉଠି ତାଙ୍କ ବେଡରୁମ ଆଡକୁ ଗଲି । ଭିତରକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ମୋ ଶାଶୁ ବାର୍ଥରୁମ କବାଟ ଠିକ ସେ ବନ୍ଦ କରିନଥିଲେ  । ମନରେ ଆଉ ଟିକେ ସାହସ କରି ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମ ଆଡକୁ ବଢିଲି । ଗୋଟେ ଛୋଟ ଫାଙ୍କ ଭିତରେ ସବୁ କିଛି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ଭିତରୁ ସାଉର ରୁ ପାଣି ପଡୁଥିବା ସାଉଣ୍ଡ ଆସୁଥିଲା ।

ମୁଁ ଟିକେ ବାର୍ଥରୁମ ଡୋର ଖୋଲିଲି ତାଙ୍କୁ ମୁଁ ମିରରରେ ଦେଖିଲି ଶାଶୁଙ୍କୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଫଟେଇ ବାହାରି ଆସିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲା । ମୋ ଶାଶୁ ଟଏଲେଟ ସିଟ ଉପରେ ବସି ହାତରେ ଗୋଟେ ଲାମ୍ବା ବାଇଗଣ ଧରି ବିଆରେ ପୁରାଉଥାନ୍ତି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ତାଙ୍କର ନିପଲକୁ ଧରି ରଗଡୁଥାନ୍ତି  । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଆଉ ରହିପାରିଲି ନାହି ।

ମୁଁ ମୋର ସବୁ କପଡା ଖୋଲି ସିଧା ବାର୍ଥରୁମ ଭିତରେ ପଶିଗଲି । ମୋତେ ଲଙ୍ଗଲା ଦେଖି ମୋ ଶାଶୁ ସକ ହେବା ବଦଳରେ ସେ ହସିବାରେ ଲାଗିଲେ । ଏବେ ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ମୋର ଶାଶୁ ବି ଏୟା ଚହାଁନ୍ତି । ମୋ ଶାଶୁ ଓ ମୁଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଲା ଥିଲୁ । ମୁଁ ସିଧା ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିଲି ଓ ତାଙ୍କ ଆଗରେ ହଲେଇବାରେ ଲାଗିଲି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!